Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Papaja wydaje mi się że zwalanie wszystkiego na candide to jakieś nie zdrowe szaleństwo. Każdy lis swój ogon chwali ile naukowców tyle diet i problemów , jedni a to przez jedzenie a drudzy zawalona wątroba , trzeci a to jelito zapchane a to woda nie taka i każdy chce coś ugrać dla siebie bo produkty , suple się sprzedają a rozsądek jest najważniejszy ;) Nie da się załatwić zdrowia w tri miga jak się ma parę lat i zależności genetyczne i środowisko w jakim żyjemy nie wspominając o żywności Jak poczytam o tych ADRy co to kubeczki podstawki itp kasa kasa kasa Pamiętam swego czasu wszystko zwalali na żyły wodne , chodzili tacy różdżkarze i odpromieniowali chatę zostawiając pod łóżkiem pudełeczko po zapałkach z sianem w srodku albo jakąs kredą i nie wolno było do tego zaglądać , oczywiście kasa się liczyła a zdrowia gospodarze jak nie mieli tak nie mają to tak ku przestrodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja u siebie zauwazylem, ze czasami rano mam ph sliny ponizej 7, a po pewnym czasie, nic nie jedzac i nie pijac ph wzrasta i jest powyzej 7ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danke Też pamiętam "akcje z różdżkarzami" :) Były to lata osiemdziesiąte. Artykuły w gazetach że całe osiedla stoją na żyłach wodnych... A skrzyżowania żył do kaplica:) Komuna zacierała ręce bo spadł jej ciężar w związku z materiałami budowlanymi jakie były używane od 1960 (azbesty, wykładziny, papy, subit itp.) Różdżkaże obwieścili polakom że winne są żyły wodne:) plywak Jeśli po nocy masz takie pH to dobrze. To moja opinia, bo mam podobnie i czuję się bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janoity 43 ❤️🌼🌼🌼 Życie mi ratujesz. Jakoś ten test stał mi w sprzeczności z oględzinami swojego ciała, ale ...Pozwolisz, że przekopiuję linki dziewczynom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papaja a ja nie wierzę że masz przerost candidy u każdego jest candida , jest żle jak jest jej przerost a Ty na tylu olejkach itp , musiałabyś sie obżerać ciasteczkami , cukierkami , Ja miałam okropne wzdutki, nie mogłam nigdzie chodzić bo smrodek był okropny, odkąd zajadam miksturę z czosnku kapusty , ogórka kwasz .cytryny , oleju mam święty spokój z śmierdzielami Candida to koniec z cukrem chociaż sama lubię dobrą czekoladkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pływak, robiłam. W odpowiedzi zaznaczałam albo występuje sporadycznie, albo wcale, a i tak wyszło,że mogę ją mieć. A tam. Zrobię dokładniejsze badania w laboratorium, gdy znajdę czas. Danke, miałam sporo podobnych(może) do candidy objawów, ale ze dwa-trzy lata temu. Gdy oczyściłam wątrobę, jelito, UT, WU-stałam się zdrowym człowiekiem, bóle stawowe nawet ustąpiły.Bark. Widocznie trzeba było bardziej się starać z dietą i innymi sprawami. mam to na swoje życzenie. No nic, jest na razie nie najgorzej, witaminka E działa.Pozdrawiam Was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te zdjęcia i teksty utwierdzają mnie,że u mnie takie coś nie istnieje, z czego bardzo się cieszę. Ale przerost jakiejś nikczemnej flory jelitowej to i owszem.Daję radę. Matylda, daj znać, co u ciebie-po badaniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,Papaja:) Obawiałam się tego badania,bólu,wyniku.Ćwiczyłam pozytywne myślenie i było ok:) Atmosfera w szpitalu(byłam tam parę godzin)w porządku,badanie też,tylko trochę bólu na pierwszym zakręcie,czyli z lewej strony,gdzie okazało się, mam stan zapalny.Pobrano również wycinki,ale na wyniki poczekam 2-3 tyg. To nie wiem co teraz mam robić,czym leczyć?Czy czyszczenie robić? Rewelacyjnie pomógł mi olejek z czarnuszki i nie wiem czy kupić go jeszcze raz czy inny,np z oregano? Jak u Ciebie Papajo?Czy już wiesz jak to wyleczyć? Wypis będę mieć w pn,więc może coś tam z niego wyczytam. http://rozanski.ch/forum/ http://forum.echirurgia.pl/temat1881,2.htm Te wyżej,to ciekawe strony,wg mnie:) ps.bardzo dużo kobiet choruje na raka jelit,gdzie wcześniej były leczone na różne różności,a kolonoskopia zbyt późno zrobiona:( Jutro czy pojutrze kupię test na helicobacter ,bo nie wiem skąd bulgotki w żołądku,czy jelitach są. Moje samopoczucie ok:) Życzę zdrówka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matylda, nasz wątek jest obok, tam dzielimy się radami, warto przejrzeć ostatnie wpisy Alexsy...Mądra dziewczyna, zmaga się z chorobą już jakiś czas...Jesteśmy obie na olejkach i witaminie E400, i to jest chyba najlepsze, co można zrobić.U mnie poprawa ogromna, ale nie chcę zapeszać, jeszcze ok. 2 miesięcy to pociągnę.No i oczywiście unikanie słodyczy, i innych takich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Matyldo, jeśli chodzi o hubę, to nie wyleczy ona z choroby jelitowej. Wiem co piszę, bom stosowała. Dzięki za linki. Warto poczytać podobne fora angielskojęzyczne, linki podawał Janoity, Pływak...są na wątku jelitowym http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4980781&start=450 Metoda, którą stamtąd ściągnęłyśmy, jest o niebo lepsza, niż nasze. Zapalenie jelita grubego to poważna sprawa, i nie taka łatwa do wyleczenia.Nie ma na co czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huba ponoć bardzo oczyszcza krew tak mi jakiś zielarz powiedział , ją się chyba stosuje przy raku , ja piłam baaaardzo długo, potem befungin może coś pomógł ale trudno jednoznacznie stwierdzić, mumijoteż niby rewelacja ale ja nic nie czulam tylko czy to na pewno prawdziwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity43
ciekawe,ciekawe,zaraz luknem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler001:) Powiedz mi jaki olej kupujesz słonecznikowy i rzepakowy. Mam na myśli rafinowany, nierafinowany, zimnotłoczony, jakiej firmy? Słoneczikowy i rzepakowy razem mieszasz w równej ilosci? Ostatnio czytałem trochę o olejach i znalazłem informacje o oleju z Kryla. Mam zamiar kupić olej omega 3 z Kryla dla siebie i dzieci. http://zdrowo.info.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=720 http://allegro.pl/neptune-krill-oil-olej-z-kryla-60-kapsulek-i2021157416.html http://allegro.pl/olej-z-kryla-dla-dzieci-60-kapsulek-wys-0zl-i2052496435.html Ważna chyba jest pora (rano, wieczór) przyjmowania oleju. Kiedyś jak dziecku podawałem olej w kapsułkach to wieczorem. Jak dobrze pamiętam chyba 30 minut przed posiłkiem (kolacją). Muszę jeszcze to sprawdzić. Takie miałem zalecenia. A może już ktoś stosuje olej z Kryla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasniem skonczyl ogladac film :) wysoce inspirujacy :) polecam ps na pewno bede probowal :) sam ciekaw jestem bardzo jak podczas dlugiej glodowki bede sie przestawial... juz dokladnie nie pamietam czy po 1 czy 2 przelomie kwasicznym... organizm sie przestawia i w wiekszym stopniu pozytkuje co2 a cukier energia w roslinkach produkowany jest z dwutlenku wegla i wody film..... mniej wiecej o tym :) z wieloma doswiadczeniami a lekarze medycyny akademickiej.... pojac nie moga hehe przeca to nie mozliwe :):) bermundo oleje z pierwszego tloczenia na zimno slonecznikowy kupuje w carrefour agir bio certifile agriculture biologique butelka 0.75 rzepakowy w lidlu vita d'or butelka 0.5 olej rzepakowy ma optymalny stosunek omega 3 do omega 6 wiec tu nic nie musisz zmieniac olej lniany i slonecznikowy pol na pol jesli wszystkie 3 wlejesz w rownych czesciach bedzie git stosunek 1:1 lub 1:2 najlepszy i tego sie trzymaj znajoma rzucila sie miast slonecznikowego hehe na makowy..... cena szalona!!!! zostane przy dobrym smacznym i bio :) slonecznikowym z carrerour'a pozniej lukne o tym nowym oleju :) dzieki za info :) wlasnie z tego to ten watek jest dobry :) kazdy cos male nowego dobrego wrzuci.... i mnostwo ciekawyc rozwiazan i pomyslow aaaaa co do pory.... ogolnie pora sie nie kieruje, natomiast bardziej tym co jem czy papryczka czy pomidorek... bardziej w towarzystwie zieleniny no i chlebek sam suchy (wilgotny ) tez dobry.... ale z papryczka i olejem....mmmmm pychota :) jak w kielonku braknie... to musze leciec dolac hiehie z reguly " z rana" lepiej sie zaopatrzyc w pewien zapas energii na wieksza czesc dnia... czyli bardziej obfite kalorycznie posilki... wieczorem.... przy zieleninie to i owszem, ale np ciezkostrawne mieso z dodatkowa dawka tluszczu (oleje) to dodatkowe znaczne spowolnienie procesu trawienia....obciazenie na noc co nie sprzyja regeneracji i odnowie i rano czlowiek sie budzi... troche "rozwalony" :) no ale... wiadomo.... to ilosc czyni trucizna :):) fajne jest to ze stosujac urynoterapie.... po zazyciu odzywki na mase slodzonej sztucznym slodzikiem.... od razu wyczulem pozniej swinstwo w moczu :):) takie cos buduje :) to co szkodzi...trucizna... jest wydalane tak samo po mojej skromnej glodowce w pierwszy dzien na sokach pilem sporo soku z kiszonych buraczkow ktory to oczyszcza krew i powiem wam ze takjak podczas glodowki uryna byla smaczna tak po piciu tego soku z buraczkow z wielkim zdziwieniem wyczulem w urynie.... cos na ksztalt....smaku lekarstw...jakis apap paracetamol cos w tym stylu pozdrawiam :) i przyjemnego weekendu ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasniem skonczyl ogladac film :) wysoce inspirujacy :) polecam ps na pewno bede probowal :) sam ciekaw jestem bardzo jak podczas dlugiej glodowki bede sie przestawial... juz dokladnie nie pamietam czy po 1 czy 2 przelomie kwasicznym... organizm sie przestawia i w wiekszym stopniu pozytkuje co2 a cukier energia w roslinkach produkowany jest z dwutlenku wegla i wody film..... mniej wiecej o tym :) z wieloma doswiadczeniami a lekarze medycyny akademickiej.... pojac nie moga hehe przeca to nie mozliwe :):) bermundo oleje z pierwszego tloczenia na zimno slonecznikowy kupuje w carrefour agir bio certifile agriculture biologique butelka 0.75 rzepakowy w lidlu vita d'or butelka 0.5 olej rzepakowy ma optymalny stosunek omega 3 do omega 6 wiec tu nic nie musisz zmieniac olej lniany i slonecznikowy pol na pol jesli wszystkie 3 wlejesz w rownych czesciach bedzie git stosunek 1:1 lub 1:2 najlepszy i tego sie trzymaj znajoma rzucila sie miast slonecznikowego hehe na makowy..... cena szalona!!!! zostane przy dobrym smacznym i bio :) slonecznikowym z carrerour'a pozniej lukne o tym nowym oleju :) dzieki za info :) wlasnie z tego to ten watek jest dobry :) kazdy cos male nowego dobrego wrzuci.... i mnostwo ciekawyc rozwiazan i pomyslow aaaaa co do pory.... ogolnie pora sie nie kieruje, natomiast bardziej tym co jem czy papryczka czy pomidorek... bardziej w towarzystwie zieleniny no i chlebek sam suchy (wilgotny ) tez dobry.... ale z papryczka i olejem....mmmmm pychota :) jak w kielonku braknie... to musze leciec dolac hiehie z reguly " z rana" lepiej sie zaopatrzyc w pewien zapas energii na wieksza czesc dnia... czyli bardziej obfite kalorycznie posilki... wieczorem.... przy zieleninie to i owszem, ale np ciezkostrawne mieso z dodatkowa dawka tluszczu (oleje) to dodatkowe znaczne spowolnienie procesu trawienia....obciazenie na noc co nie sprzyja regeneracji i odnowie i rano czlowiek sie budzi... troche "rozwalony" :) no ale... wiadomo.... to ilosc czyni trucizna :):) fajne jest to ze stosujac urynoterapie.... po zazyciu odzywki na mase slodzonej sztucznym slodzikiem.... od razu wyczulem pozniej swinstwo w moczu :):) takie cos buduje :) to co szkodzi...trucizna... jest wydalane tak samo po mojej skromnej glodowce w pierwszy dzien na sokach pilem sporo soku z kiszonych buraczkow ktory to oczyszcza krew i powiem wam ze takjak podczas glodowki uryna byla smaczna tak po piciu tego soku z buraczkow z wielkim zdziwieniem wyczulem w urynie.... cos na ksztalt....smaku lekarstw...jakis apap paracetamol cos w tym stylu pozdrawiam :) i przyjemnego weekendu ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitersson
Świetny film Makler dla ludzi z otwartym umysłem :-) Bermundo Przyjmuje olej z kryla od miesiąca,brałem po dwie tak jak zalecają...Rano i wieczorem przed posiłkiem...a teraz będę aplikował po jednej;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Proszę się wypowiedzieć,czy wskazane jest w moim przypadku czyszczenie wątroby? Ja mam takie przekonanie,że warto pozbyć się reszty zalegających śmieci,ufoludków. Woreczek zaczyna o sobie przypominać,podejrzewam,ze śmieci poprzesuwały się i stąd bóle ,które występują po "cięższym" jedzeniu. Przed 5 oczyszczaniem miałam już coraz częstsze i mocne bóle,a usg nic nie wykazało,a wydaliłam bardzo dużo. Moritz pisze,że jesli choroba przewlekła to czyścić,ale czy zapalenie jelita,to stan przewlekły? zobaczę jak srebro zadziała i chyba przygotuję się do czyszczenia. Liczę na Wasze wypowiedzi,bo każdy czytał różne pozycje i może trafił na taki przypadek,jak mój. Obecnie stosuję srebro koloidalne(cała rodzina). z innej beczki: http://www.rozanski.ch/oleum.htm Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław Na ciepło nie próbowałam. bardzo mi pomogły okłady z olejku,przyniosły ukojenie,gdy miałam taki ostry stan. uważam,że te wszystkie wariacje mojego organizmu(oprócz jelit,bo to chyba podrażniłam je )to zanieczyszczenie wątroby i cały cykl oczyszczania;taka rewolucja. czuję się świetnie.Nie pamiętam,kiedy miałam tak jasny umysł,kiedy miałam w sobie tyle wigoru,zresztą ostatnio dano mi tyle lat,co ma moja córka;)(no prawie tyle)co jest niezmiernie miłe. Gdy byłam na wyjeździe to obserwowałam jak ludzie jedzą,jak dzieci jedzą,brrr,okropieństwo.Zmuszanie dzieci do jedzenia,tony słodyczy. W mojej rodzinie uważana jestem trochę za dziwaka,ale zbyt się nie wychylam,już nie:(po prostu milczę. Dzięki Wam wiem,że to nie tylko ja "bzikuje". Życzę dużo zdrówka:D:D:D No i wszystkiego najlepszego dla babć i dziadków🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matylda Zrobiłaś badania i okazało się że masz stan zapalny jak piszesz z "lewej strony". Edgar dał odpowiedzi dla 3 osób z zapaleniem uchyłka i 14 osobom z zapaleniem okrężnicy (w tym wrzodziejące). W większości przypadków przyczyną była nadczynność krążenia limfatycznego prowadzącą do powstania w jelitach nadmiernej ilości śluzu, co z kolei powoduje podrażnienie i stan zapalny. Informacje te pochodzą z "Encyklopedii Uzdrawiania Edgara Cayce'a". W/g mnie nie ma co robić następnego oczyszczania wątroby, bo nie zlikwidujesz nadczynności krążenia limfatycznego. Edgar mówił jak temu zaradzić (nie ma tam nic by oczyścić wątrobę):( Ja niestety nie jestem w stanie przepisać tego, co by Cię interesowało. Najlepiej kupić sobię tą książkę, i korzystac z niej w miarę potrzeby :) Albo poprosić papaję by przepisała parę kartek :), bo ją ma. Co do zaleceń dietetycznych już tu kiedyś podawałem. To ja życzę dużo zdrówka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity43
Matylda Może kora wierzby coś pomoże,działa przeciwzapalnie http://www.ziola.sklepna5.pl/towar/14/kora-wierzby.html Na początek zastosowałbym najmniej inwazyjne metody.Najważniejsze-nie zaszkodzić.Chyba Papaja tu może coś więcej powiedzieć w tym temacie.Jeśli dobrze pamiętam,to uważała,że sól za bardzo podrażnia jelita. Ciekawy specyfik na oczyszczenie z metali ciężkich http://allegro.pl/amermed-edta-800mg-120kaps-promocja-i2004010970.html Zdrowia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×