Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

MonaL Jeśli możesz powiedzieć to od jakiego czasu masz problem z zasypianiem albo co według ciebie mogło wpłynąć na ten stan. Może jakieś środki brałaś lub robisz/łaś jakieś rytuały. Jaki jest twój stan - jesteś spokojna, poddenerwowana, rozdrażniona itp ? Te suplementy co zamówiłaś to daj znać czy pomagają. Chyba wszystkich razem ich nie zamierzasz brać? Najpierw jedno opakowanie, a jak nie pomoże to wtedy drugie. Czy te suplementy będą w stanie wyleczyć przycznę, mam taką nadzieję. Życzę słodkich snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jarosława
Witam;-) Faktycznie niezrozumiale brzmi to pytanie,sorry zjadłem parę wyrazów;-) chodzi mi o to jak pisałeś do matyldy o swoich wypracowanych metodach które rozwiązujesz poprzez sen.Napisałeś że"tu też Edgar mi pomógł jak to osiągnąć"...chciałem zapytać czy Jesteś wstanie to przybliżyć,bardzo mnie to ciekawi:-) Wiesław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
monal nie ma siły na problemy ze spaniem musisz lepiej dotlenić mięśnie czyli regularny wysiłek fizyczny zainwestuj 400 stówki w rowerek magnetyczny i dawaj po 30 minut x2 i stopniowo dodaj interwał: np: 20 s. na maksa i 10 s. wolno i tak przez 4 minuty pyzatym każdy wysiłek wywołujący pot i utrzymywany, przez min. 15 minut daje świetne efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Wiesława Pisząc "Edgar mi pomógł" miałem na myśli koncepcje snu, śnienia, osobistych senników to wszystko w/g Edgara. Dał on 600 readingów na ten temat, zebrał je i przedstawił Harmon H. Bro w książce "Sen,życie przyszłość". Musiałbyś ją przeczytać byśmy mogli dalej dyskutować:) i raczej na wątku http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5101199&cmd=logout

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
no w końcu ktoś dał dowody po takim czasie dla nie niedowiarków i sceptyków (również na tym forum, co do twardego oczyszczania) ostatnio brakowało takich "osobistych zdjęć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
pływak odniosłem wrażenie, że niedowiarki nie zdają sobie sprawę z syfku, który leci po oczyszczaniu twardym 1...2...3...4.... itp i widzę co mam i wydalam .... nie wiem co będzie następnym razem też byłem mądry kiedy ćwiczyłem statycznie teraz kiedy mam inny zestaw ćwiczeń jestem pokorny wiem że na 3-5 km. w biegu nie mam szans z amatorem, który ćwiczy wydolnościowo dlatego jak pisałem zaczynam pracować nad dotlenieniem zbudowanej tkanki mięśniowej i mam satysfakcję bo mi puls wysiłkowy spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memii
jakiej firmy polecacie koenzym Q10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memii
i jeszcze jedno pytanie liść oliwny czy ktoś stosował na candidę i pasożyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity43
Dzięki an_mat jest tu za dawnych czasów ze zdjęciami i jeszcze mi się przypomniały te sitka na klozet dużo zdrowia,miłego weekenda,zdrowych jelitów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bermundo, dzięki za miłe słowa. Dziś już piąta noc :( Zaraz po sylwestrze miałam takie problemy przez tydzień. Wcześniej nigdy... Jestem, owszem, coraz bardziej rozdrażniona, wkurzam się, bo nie mogę normalnie funkcjonować, a mam co robić i szkoda mi zmarnowanego czasu, w którym nie działam na pełnych obrotach, ale chodzę zmęczona i skołowana. Co do suplementów, to są bezpieczne. Jeden z nich to tzw. indyjski żeń-szeń, drugi to witamina B15, trzeci - aminokwas. Wszystkie wpływają na poprawę nastroju, uspokojenie, wyciszenie, ale też dodają energii. L-tryptofan działa nasennie ponieważ pobudza organizm do produkcji melatoniny i serotoniny. Za jakiś czas opiszę jak na mnie zadziałały :) Kulturysto, dzięki za rady. Ja też lubię "się spocić" - dwa-trzy razy w tygodniu chodzę na bardzo długie marsze (pies się cieszy) i pływam na basenie, nawet do 50 długości :) Wczoraj wieczorem musiałam wyjść służbowo i wróciłam późno, ale dziś dam sobie wycisk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
MonaL kiedyś przerabiałem problem bezsenności i jeżeli on tkwi w twojej głowie to jest problem (stres, nerwica, depresja ...) wysiłek tylko może wspomóc ale nie zastąpi rozwiązania problemu sama wiesz w jakich warunkach zawodowych i osobistych żyjesz jeżeli jest to co napisałem wyżej to zostaje lekarz specjalista trudno się z takich dolegliwości samemu wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jarosława
Dziękuję Jarosław za nakierowanie..książkę(używaną) już zakupiłem,na początku przyszłego tygodnia powinna dotrzeć,...przeczytam,i wtedy zamęczę Cię pytaniami;-);-) Wiesław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
dla mnie zaskakujące ale pozytywnie efekty oregano! poczytałem tu i tam o zaletach olejka z oregano zakupiłem na allegro firmy now... kilka dni temu dziecko przyniosło mi jakiegoś wirusa z przedszkola typowe objawy dla infekcji tylko ja brałem po 4-5 kropli dwa razy dziennie po trzech dniach u mnie wszystko prawie przeszło niewielki katar jeszcze dzisiaj mam i tyle a żona i mały dalej walczą i nie jest wesoło żona się nie przekonała do oregano woli "tabletki od lekarza" małemu nie aplikowałem bo nie wiem czy mogę ma 3,5 roku czy ktoś wie jak u takiego chłopca stosować oregano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p1975
A ja po 7 oczyszczaniu, w sumie ponad 30 kamieni powyzej grochu. Musze powiedziec ze coraz gorzej znosze ten miks oliwy z grejfrutem, ale po wypiciu ssam plaster cytryny co mnie orzezwia. Mam pytanie techniczne, bo mnie jak zaczyna przeczyszczac to leci praktycznie sama woda z tymi kamykami. Pierwsze przeczyszczenia to sa jeszcze jakies resztki, ale potem to czysta woda. Tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an_mat
U mnie też tak to wygląda-więc chyba to jest norma tej kuracji. Ps. Czy ktoś stosował kuracje oczyszczenia nerek metodą H.Clark,jeśli tak to BAAAAARDZO proszę o odwiedzenie tego forum: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5084781

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Szykuję się na środę.(oczyszczanie wątroby) Ktoś dołącza? Od wczoraj sok jabłkowy,dziś jeszcze dołożę buraczka. Zakiszę też buraczki,mleko na kwaśne będę mieć jutro.Pozostaje mi zakup grejpfruta. Wlewki robię codziennie z moich magicznych ziół:)oprócz tego wizualizacja. Oczywiście kąpiele i ogrzewanie termoforem(przez 3 dni olejek rycynowy był) Coś tam zaczyna się robić,bo wczoraj dosyć mocno czułam miejsce pod żebrami,szczególnie na mroźnym wietrze,bo byłam na przejażdżce rowerowej. Na bok odstawiam mięsa,nabiał,tylko warzywa,owoce,no i ciepło,ciepło, ciepło. Miłego,słonecznego dnia:):):) ps u mnie słoneczko ślicznie świeci:)szkoda,że nie ma śniegu,bo wszystko już pomarzło,co nadawało się do zjedzenia(zielone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiasara1
witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiasara1
Witam wszystkich kamieniarzy. Podziwiam An_mata ,ze tyle wydalil kamieni.Szacunek dla Matyldy ,Tomi1,i innych ktorzy tak konsekwentnie oczyszczaja watrobe,. Mysle ,ze jestescie mlodymi ludzmi( z tresci). Ja mam 60 lat .30 lat temu mialam usuniety woreczek. W tym czasie kilka razy oczyszczalam watrobe co 5 lat i to byl blad. ,bo nie bylo serii oczyszczen. Teraz to zmienie. 2 tygodnie temu robilam oczyszczanie watroby metoda Tombaka. Myslalam ze zejde. cala noc to poty drzenie calego ciala slabosc, tetno powyzej 130. to bylo straszne. dopiero po wydaleniu kamieni ulzylo. Kilka dni po bylam na nospie,bo mialam klucia i lekkie bole w watrobie. Dzis robie drugie oczyszczanie metoda Clark. Bardzo sie boje. Bede wdzieczna za wszystkie rady zeby mi bylo latwiej to przejsc. Wiem tylko ze musze. Pozdrawiam wszystkich. Odezwe sie jesli bede miala sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiasara, witaj! Nie ty jedna jesteś w słusznym wieku, mi też bliżej do 60-siątki, niż do ich 30-stki. Bardzo dobrze,że napisałaś...bo mam takiego jednego chętnego do oczyszczania wątroby, ,,ale żeby bez lewatywy", i w dodatku ze stentami w żyłach sercowych, no i weź...a jak coś, to oczywista oczywistość będzie na mnie.Eh....Pociesz się,że za drugim razem będzie lżej.U mnie pierwszy raz było tombakiem, a za drugim-po kartonowym soku jabłkowym-(1litr na dzieńx6)-już lżej, sposobem Huldy Clark. Ale tak ok 3-4 nad ranem zawsze miałam trochę mdłości, ale tylko trochę, spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj robiłam 5 oczyszczanie :) Właśnie skończyłam wszystkie poranne czynności i zaczynam jeść (pełnoziarnisty ryż + ogórki kiszone). Wcześniej byłam 3 dni na diecie jabłkowej Edgara - jadłam same jabłka. I muszę powiedzieć, że oczyszczanie przeszło rewelacyjnie - bez najmniejszych dolegliwości, mdłości, bólu... czy to zasługa jabłkowego odżywiania? Myślę, że tak. Basiasara, ja też za pierwszym razem czułam się fatalnie. Nie mogłam dojść do siebie przez cały nastepny dzień, miałam ogromny ból głowy i było mi słabo. Ale wiedziałam, że za pierwszym razem tak może być :) Za którymś tam kolejnym dopadły mnie dla odmiany mdłości w środku nocy tak silne, że nie dawałam rady... pamiętam jak wtedy pomstowałam na tą stronę :) Ale teraz widzę, że po dobrym przygotowaniu się i po kilku razach jest już ok. Oliwa też nie była jakaś strasznie obrzydliwa. Nic mi się nawet nie odbijało - po prostu nie czułam, że cokolwiek wypiłam :) Tobie też się uda to przeżyć :) Matylda, trzymam kciuki :) Wydal jak najwięcej paskudztwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo,to wszyscy się czyszczą?;) Mona super,że poszło Ci tak dobrze:) Ja popijam kawę,a Ty na ryżu:)Pamiętaj o soku marchew+burak. Basiasara Świetnie,że dołączasz do nas i też się oczyszczasz.Na pewno pomaga lewatywa z kawy. Na 180 str Makler wkleił różne szkoły oczysz-poczytaj spokojnie. To o 18 pierwsza porcja soli:) Pisz co u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p1975 :) tez tak mialem :) plywak :):) ja sam wiesz :) skutki zlego zywienia wylaza po 20-30-40 latach tluszcze zwierzece to miejsce do odkladania sie zanieczyszczen z żarła, hormonow i szczepionek to jeszcze mozesz olac... mozesz mi to rownowazyc tym ze jednak roslinki tez sa sikane pestycydami i ziemia wyjalowiona.... ale to przeca jedza zwierzatka tez :) nie mniej.... obecnych czasow nie zastapisz "starymi" ... "zdrowszymi" bo organizm ludzki nie umie sam wytworzyc ALA i LA, wiec musi je otrzymac z pozywienia kwasniewski owymi tluszczami sie nie przejmuje zwraca tylko uwage na EPA DHA i GLA..... ktore to jednak nasz organizm potrafi sam wytworzyc tylko ALA i LA sa niezbednymi kwasami tluszczowymi i tego w miesie jajach obecnie nie dostarczysz kwasniewski glupa przywalil wspominajac ze ...starozytni grecy...jakos sobie radzili i dozywali lat sedziwych papaja widocznie za malo przeczytalas w diecie optymalnej pisal jak nawiedzony jednak w diecie idealnej troche zmadrzal i juz bialko mieso ryb uznal za jedno z najbardziej wartosciowych! (gdzie w diecie optymalnej twardo pisal o ....slabej niskiej jakosci wartosci dla naszego organizmu) dla mnie to troche dziwne..... ale....kazdy ma prawo popelniac bledy... i sie uczyc :):) tylko.... przeczytasz jedna... nie przeczytasz drugiej.... i sama pozniej widzisz jakie sa braki wiedzy! tak jak i sporo popisal o olejach roslinnych! dobrym przykladem unicestwiania ala i la jest pasteryzacja mleka "dzisiejsze" mieso i jaja sa o wiele ubozsze w ala i la niz dawniej a po drugie maja mocno zmieniony stosunek ilosciowy tych kwasow jaja kur wolnochodzacych maja la do ala 2:1 kury klatkowe pasione paszami 19:1 ryby hodowlane nie posiadaja wogole ala i la tylko ich pochodne z grupy omega 3 i 6, czyli te ktore nasz organizm potrafi sam sobie wytworzyc stosunek 20:1 - 10:1 u ryb wolnozyjacych stosunek ten wynosi 5:1 - 2:1 wysoka temp szybko niszczy owe kwasy tluszczowe plywak :):) jadasz tluszcz zwierzecy i miesko...rybki na surowo? ;) :):) dawniejsze pastwiska zastapiono paszami zawierajacymi pestycydy, genetycznie modyfikowanymi roslinkami.... kukurysza soja co jeszcze bardziej zaburza stosunek ala do la dzisiejsza krowa unijna wogole juz nie wychodzi z obory w obecnie produkowanej wolowinie stosunek 6 do 3 wynosi 15:1 gdzie u krow pastwiskowych 2:1 - czyli tyle ile powinno byc omega3,6 i 9 to nienasycone kwasy tluszczowe w sklad omega 3 wchodzi ALA oraz min EPA i DHA, ktore sa pochodnymi od ALA w sklad omega 6 wchodzi LA i jego pochodne CLA i GLA problem w tym ze choc etykiety krzycza "zawiera omega 3" lub "omega 6" czesto w tych kapsulkach nie ma akurat najwazniejszych kwasow tluszczowych czyli ALA i LA - tylko inne pochodne mniej potrzebne kwasy tluszczowe ktore organizm moze sam sobie wytworzyc o ile je potrzebuje i o ile ma z czego (ALA i LA ) przereklamowany olej z ryb w ogole nie zawiera ALA tylko jego pochodne EPA i DHA badania pokazuja ze czlowiek potrzebuje 20x wiecej ALA i LA niz ich pochodnych papaja... co do twojej metodyki.... widze ze dalej myslisz i dzialasz jak lekarz (bedziesz sie krecic w kolko) dziwie sie... po tym co tu sie naczytalas...co sama przeczytalas przeciez w licznych ksiazkach... atakowac objawy... i je zaleczac tyle ze zamiast tabletek...stosujesz bardziej naturalne metody ale dalej dzialasz na objaw a nie na przyczne ciala nie oczyscisz nie wzmocnisz systemu immunologicznego.... to za moment po odstawieniu kremu pasozyt ten czy inny lada moment znow sie pojawi ... i znow lekarze kremy masci.... i tak w kolo macieju... mowisz ze to dobra taktyka? no albo albo.... jak sie gowniarz od mlodego pasie najgorszym syfem... to co? dziwisz sie ze ma cialo jakie ma? myslisz ze mu pomozesz? dajac chinski magiczny kremik? nic wiecej nie musi robic nie musi cwiczyc oczyszczac sie nie musi zmieniac stylu zywienia na zdrowszy wystarczy kremik nooooo tiaaaaa tak jak w reklamach w tv nic nie musisz robic....tylko jedna albo kilka pigulek papaja... majac problemy w starszym wieku z watroba.... bierzesz sie za watrobe zeby przywrocic jej poprawne dzialanie przez oczyszczanie i odzywianie a nie unikasz tluszczu...boooo czujesz pozniej watrobe jak ty tak mozesz pisac? widze zle wplywy przeczytaj diete idealna bo widze po tym co piszesz ze jej nie przeczytalas gdzie czlowiek ma najwiecej tluszczu? w mozgu...az 60% zbudowany jest z tluszczow skladajacych sie min z ala i la i kobiece piersi az 90% dlatego tez dobre naturalne kwasy tluszczowe potrafia poprawic prace mozgu, powodujac lepsze skupienie i zapamietywanie w razie deficytu ala i la piersi kobiety niekarmiacej sa ostatnie w kolejce pierwszy jest mozg w sytuacji deficytu tych kwasow piersi sa obarczone najwiekszym ich brakiem w takim razie rak piersi powinien wystepowac najczesciej tak jest rzeczywiscie w naszej cywilizacji rak piersi u kobiet jest problemem nr 1 z 2000r european journal of cancer wykazal ze kobiety z wysokim poziomem ala w tkance piersi maja az o 60% mniejsze ryzyko zachorowania na raka piersi a to co piszesz... ze po jajeczkach czy zoltkach bylo git :) wskazuje tylko na to ze masz braki w dobrych tluszczach ale... jak sama gdzies tam niedawno pisalas.... budwigowy czy tez paste sobie odpuscilas nie mam wiecej pytan plywak :) ty jak i wiekszosc z nas..tu... meskiej czesci czytajacych ten watek mozemy niezle juz przeginac pale na rozne sposoby i bedziemy sie czuc dobrze :) dla mnie najistotniejsze sa zmiany dzialania bardzo dlugo planowe cholesterol..... ja sie cholesterolem wogole nieprzejmuje bo jak pisales.... to co my spozyjemy to kropla w morzu tego samo cialo potrafi wytworzyc... nawet 400x wiecej niz my z pozywieniem mozemy dostarczyc podwyzszony poziom cholesterolu jest objawem ze jest cos nie tak z cialem....gleboko w srodku i nie nalezy w zadnym razie sztucznie obnizac jego poziomu, bo podniesienie przez cialo poziomu cholesterolu jest leczeniem sie ciala nalezy znalezc przyczyne i dzialac na przyczyne, a objawem sie nie przejmowac objaw ma byc sygnalem dla nas sam zrobilem raz to... klarowane maselko hehe :) paskudztwo ;) to juz wole surowe oleje... bermundo albo budwigowa.... albo kto inny ppisal nawet szklanka oleju budwigowego na dzien nie wykazuje niekorzystnych objawow dla ... pacjenta :) ja oleje mam w kazdej butelce oddzielnie :) nie mieszam w jednej jak w kielonej wlalem budwigowy i rzepakowy....to lniany byl bardziej na dole.... nie wiem czy to gestosc czy temp... mialbyc troche wiecej w butelce to moglbys dobrze nie wymieszac i zle proporcje uzyskac ja po lyzce kazdego oleju polewam (na zimno) a na obiad sporo oliwy z oliwek.... z 1/3-1/4 szklanki nieraz i 1/2 zalezy co robie (na cieplo) ów olej z kryla jest ciekawym dodatkiem... jednak o najwazniejszym ALA nie wspominaja tylko o pochodnych epa i dha dee jay :) ja wiem ze ty experymentator :):) i ciagnie cie do wielu... ciekawych supli i dodatkow :):) sygnalizujesz ciekawe prochy i badasz dzialanie zazywania sporych ilosci owych :D to jest w kazdej dziedzinie potrzebne! ... nie walcz z pragnieniem ;) ... ugaś je :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plywak :) Geneza powstania firmy Złoto Polskie i olejów 10-cio stopniowych: Od wielu lat prowadzimy Ośrodek Diagnostyczno-Leczniczy. Instytucja ta zajmuje się edukacją w zakresie higieny życia, oraz diagnostyką i leczeniem wielu jednostek chorobowych. Badania komputerowe obrazu żywej kropli krwi w Ośrodku Diagnostyczno-Leczniczym wykazały bardzo dobry obraz krwi, wśród osób spożywających, na co dzień preparaty zawierające Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe . Krew tych osób miała zawsze właściwą gęstość, krwinki nigdy nie były zrulonizowane i krew posiadała wzorowe parametry biochemiczne. To niezbite dowody na oddziaływanie oleju lnianego na organizm człowieka. Dlatego też, postanowiłem na stałe wprowadzić ów olej do codziennego menu w moim Ośrodku. Po konsultacjach ze współpracującymi ze mną lekarzami zdecydowaliśmy się zalecać spożycie oleju lnianego i innych olejów zawierających NNKT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×