Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

c.d. Po mojej tej ostatniej 10 dniowej głodówce poleciała nie tylko waga, ale spadł też biust i tak ostatnio przy okazji wpadłam na kozieradke, która podobno powiększa piersi i na forum czytałam, że to działa. Można ją kupić w ziarnach, mieloną lub w tabletkach. Kozieradka zawiera estrogeny czyli kobiece hormony i pozytywnie wpływa na kobiece narządy, podobno ta przyprawa nie tuczy, chociaż po niej ma się duży apetyt, ale właśnie wpływa na powiększenie biustu. Dla osób, które przeszły głodówki i pozbyły się nie tylko kilogramów, ale i wiekszości ciała to taka kuracja kozieradką wydaje się super. Od paru dni jem kozieradkę więc zobaczę jakie będą efekty..................... Podzielę się z Wami także następnymi osiągnieciami. Jakiś czas temu, chyba niecały rok pisałam o swoim dalszym kuzynie chorym na stwardnie rozsiane, brał interferon w zastrzykach a mimo tego miał też postępujące zmiany w mózgu wykazane na rezonansie, także rzuty...........................Od czasu gdy stosuje Rifa czuje sie świetnie, po spadku leukocytów wywołanych interferonem miał brać lek co 2 dni, ale on bierze go już co 4 dni i nie widzi żadnej zmiany na gorsze, zanim zaczał stosować zappera widział pogorszenie gdy brał rzadziej lek. Teraz widzi, że jednak zapper na niego działa, a leki raczej już nie i dodatkowo go trują. Mial robiony teraz znowu rezonans głowy i od czasu gdy stosuje zappera nie ma w mózgu żadnych nowych zmian, nawet lekarz jest zadowolony, choroba się po prostu zatrzymała lub całkowicie zniknęła, może z czasem odstawi leki co mu delikatnie sugeruje. Od niedawna odczuwa mrowienie i drętwienie w nodze, co uważam, że jest to już skutek silnego zatrucia interferonem, a interferon to nic innego jak chemia. Skojarzyłam ten fakt bo znam dziewczynę, która była parę lat temu chora na białaczkę i przeszła chemię, niby z tego wyszła, ale chemia ją strasznie wykończyła do dzisiejszego dnia budzi sie w nocy i musi masować nogi bo jej drętwieją.............. i to samo może się tyczy mojego kuzyna, bez interferonu przy naturalnych terapiach wida że zdrowieje, a chemia niestety go zatruwa, a potem oficjalnie będzie się mówiło, że to choroba postępuje a nie że organizm został zatruty chemią.................. Taka jest niestety prawda i staram się, żeby przeszedł tylko na naturalne leczenie bo nie da się działać na 2 fronty.................................. Dodatkowo „obiecał także, że spróbuje tej metody dr Ashkara i może ta ciecierzyca wyciągnie mu te nagromadzone toksyny z nóg i nie tylko. Jakieś 3 miesiące temu żona tego mojego kuzyna napisała do mnie maila, że od ponad roku starają się o dziecko i bez rezultatów, już on zaczął się dręczyć tym że jest chory i może dlatego im nie wychodzi. Napisała więc do mnie co jej poradzę.............................. namówiłam ją na przejście na surową dietę, żeby oczyścić organizm i żeby przywrócić naturalne funkcje w organizmie do tego miała także stosować Rifa na niepłodność. 3 tygodnie temu dostałam takiego maila: „stosowałam się do zaleceń surowej diety, jadłam bardzo dużo surowych warzyw i owoców, ponadto zrezygnowałam ze smażonych potraw, jem za to więcej duszonych na parze. Czuję się o wiele lepiej, mam więcej energii i chęci do życia. Zmobilizowałam się do rzucenia palenia:) stosowałam też zappera codziennie, jednak musiałam go przerwać, ponieważ w końcu nam się udało:) jestem w piątym tygodniu ciąży:) Wierzę, że udało nam się dzięki twoim zaleceniom. Moja babcia jest po wylewie, i mama również zmieniła dietę w domu(nie tylko babci) babcia wcześniej bardzo lubiła tłuste rzeczy, jadła dużo i wciąż była głodna, odkąd mama wprowadziła zmiany w jadłospisie, babcia wraca do zdrowia, je częściej, ale w mniejszych ilościach, no i przede wszystkim lżej, dużo warzyw i owoców, i naprawdę widać poprawę!!! Jak to przeczytałam to mi normalnie łzy napłynęły do oczu ze wzruszenia. Co do terminów oczyszczań wątroby to ta homeopatka o której pisałam wyżej powiedziała mi, że najlepszy termin na oczyszczanie jest na wiosnę i na jesień, bo latem i zimą nie powinno się wątroby oczyszczać bo jest to dla niej za duży wysiłek. Ale sie napisalam.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena bardzo fajnie sie Ciebie czyta. Ja tez jestem przeciwniczką szczepionek :) czytałam rozne artykuły i ksiązki o ich szkodliwości ale w towarzystwie sie nie wypowiadam juz na ten temat, gdyż zostałam porządnei skrytykowana [jestem nienowoczena i gadam brednie]. firmy farmaceutyczne zbijają majątki na szczepionkach robiąc ludziom wodę z mózgu. Teraz koszt szczepenia dla malucha to wydatek około 2 tysięcy! Kurcze...jest lato i wychodzi na to, że nie powinnam się oczyszczac hmmm...ale jesien się zbliża...;) także nie przerywam kuracji. liczę na to, iż uda mi sie wydalić jeszcze sporą ilosc kamieni. Juz przygotouje sie do kolejnego zabiegu. zaraz po nim zaczynam picie MO. Vernicadis powinnaś dostać w aptece zielarskiej. Ja zamiast tego piję korę dębu i kruszyny. Łyżkę ziół zalewam 200 ml wrzątku, zaparzam i piję 100 ml. nie łykam też kapsułek z orzecha [mam nalewkę] tylko pau d'arco. zmodyfikowałam przepis Kormoranki wg własnych mozliwosci. Czytaliście książke Nowakowskiego Zdrowie i Uroda? Poelcam, bardo fajnie się ją zyta, a raczej pochłania :D Pola masz zmiar ten olej pic? Grzebałam trcohe w necie i znalazlam informację, ze nadaje sie on tylko do uzytku zewnętrznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno... macie doswiadczenie z poscielą antyalergiczną? szukam czegoś dobrego ale nie wiem jakie wypełnienie jest odpowiednie holofil, hollow, czy cos innego? Jesli ktoś z Was posiada taką pościel proszę o opinię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kormoranka
Witam po przerwie :) Nie bylo mnie tu pare dni poniewaz wyjechalam z Polski,kilka dni potrzebowalam na rozlokowanie sie i juz teraz mam znowu czas na czytanie kafeterii :) Coriander Ciesze sie bardzo,ze tak swietnie poszlo oczyszczanie watroby u Ciebie.Gratulacje :) i super ,ze zmodyfikowalas kuracje na pasozyty pod wlasne potrzeby.Tak wlasnie byc powinno.Czerpac mozna z wiedzy innych,ktorzy cos tam z powodzeniem zastosowali,ale oczywiscie nigdy nie ma gwarancji, ze u innej osoby ta sama metoda przyniesie ten sam efekt. ja czerpie takze z wiedzy Malachowa,Siemionowej ,Bragga,Gornickiej,Dabrowskiej,Jelisiejewej,Tombaka,Cayce itp ,a czasem z wiedzy kogos kto ksiazki nie napisal i tez lubie cos tam sprawdzic ,zastosowac .Jesli mi nie pasuje to zmieniam i szukam dalej.Zadna jednak z tych osob nie jest moim guru -gdybym miala kogos uznac za guru musialby byc nieomylny ,a poniewaz nie ma takiego to sprawa jest jasna :) Pola Jak idzie kuracja? czytalam,ze samopoczucie sie Tobie poprawilo - to bardzo szybko bo ja w trakcie kuracji nie zauwazylam zmian,no to ciekawe jak bedzie po zakonczeniu.Napisz koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena Dzięki za rozwinięcie tematu. W zasadzie nie powinienem zabierać głosu w sprawie dzieci bo się na tym nie znam:) Moje są po 20-tce, a wnuków nie mam:)Dobrze że jesteś i dzielisz się tym co wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Monill225 ja kupowałam nalewkę z orzecha włoskiego z firmy Medi-Flowery http://mediflowery.com/sklep.php Atena, fajnie jak się pojawiasz, i dzięki za cenne porady odnośnie powiększania biustu - niestety kiedy chudnę to właśnie najpierw chudnie biust, dlatego nie lubię chudnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polakita, właśnie z tego powodu mój mąż krzywo na mnie patrzy i jest niezadowolony z tych głodówek i innch rzeczy związanych ze spadkiem wagi. Robię tak jak wyczytałam na innam forum, kupuję mieloną kozieradkę, biorę 3-4 łyżeczki (ale można chyba dawkować to na łyżki), zalewam wodą i zagotowuję, jak trochę przestygnie to zjadam taki kleik. Co do generatora RIBCAG bo też wspomniane tu na forum było, że teraz na aukcjach wychodzi on drogo, więc jeżeli ktoś chce go kupić po normalnej cenie to trzeba po prostu napisać maila do p.Jurka, że chce się kupić ten zapper bez licytacji, a na pewno nie odmówi, chyba że ktoś lubi hazard to moze licytować. Przez to każdy może kupić sobie taki zapper po stałej cenie bo nie każdego przecież stać na wygórowane ceny. Lusil, a chodzi mi o ten generator: http://allegro.pl/item1183240691_zapper_clark_rife_beck_srebro_koloidalne_audio.html kto ma tego zappera to wie, że jest jak mały komputerek i samemu można go programować na różne sposoby, a dokupując przystawkę można także robić srebro koloidalne wcześniej miałam ten z Bioniki http://allegro.pl/item1170606119_zapper_mikroprocesorowy_iii_generacji.html zresztą mam go nadal, a służy mi on raczej do pożyczania znajomym :-) a ten http://www.igya.pl/sklep/details/151/digital-clarks-zapper-25-programow.html nie ma nawet Rifa i nie jest wart tej ceny. A tak ogólnie to cieszę się, że może się komuś przydać to co piszę :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola125
Coriander Jezu ,nie załamuj mnie .Ale w ofertach na allegro jest że pije sie po 2 krople. Kormoranko Kuracja idzie całkiem dobrze.Naprawde samopoczucie znacząco mi sie poprawiło. Zaczęły mi sie tez oczyszczac zatoki.Ciesze sie z tego niezmiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena ja tez czytałam o kozieradce ale odstraszyło mnie to, ze mozna po niej "pachnieć" jak koza. Daj znać, czy po dluzszym stosowaniu nie zmieni Ci się zapach potu. Nie rozreguluje ona estrogenów??? ja wybrałam czarnuszkę - niby też działa na biust ;P...sype do wszystkieg co popadnie ale na razie efektów nie ma ;) Pola pod tym linkiem jest opis olejku z oregano http://tnij.org/hwiu i tam wielkimi literami pisze "EXTERNAL USE ONLY".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coriander, co do oleju nie używałam więc się wypowiedzieć nie mogę, ale z praktycznego doświadczenia wiemy, że gdybyśmy stosowali się ściśle do dawkowań i reguł z etykiet i opakowań to żadna terapia nie byłaby skuteczna, proste przykłady herbata z nagietka, na opakowaniu też pisze, że przeznaczona jest do stosowania zewnętrznego, a ja wg waszych praktyk stosowałam ją przez te 4 dni 5x dziennie wewnętrznie, mąż też, tylko że jemu nie powiedziałam tego bo pewnie też by miał obawy. Witamina C1000 mg, 1 tabl. dziennie, a z praktyki wiemy, że można zażyć do 18.000 mg dziennie i tak analogicznie jest ze wszystkim. Dr Clark zaleca płyn Lugola do zwalczania pasożytów czy bakterii w przewodzie pokarmowym w przypadku refluksu żołądka, mówiłam o tym koleżance mojej mamy, jest pediatrą i ona powiedziała mi, że ten płyn nie stosuje się do picia tylko do płukania gardła. Wrotycz też jest rośliną uznaną za trującą a jednak stosuje się jej napar do picia, więc nie wszystko trzeba brać dosłownie................. Co do zapachu potu to muszę to jakoś delikatnie sprawdzić i wolę mężowi o tym nie wspominać bo już teraz może się czegoś dowąchiwać, jak sam coś zauważy to znaczy, że coś w tym jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciągi z wrotyczu działają przeciwrobaczo (czerwiogubny środek), przeciwgrzybiczo, przeciwwirusowo, przeciwbakteryjnie, pierwotniakobójczo, wykrztuśnie, tonizującą i wzmacniająco, silnie żółciopędnie, napotnie (bardzo silnie), przeciwgorączkowo, moczopędnie, nasennie (silnie), uspokajająco, (bardzo efektywnie), przeciwbólowe, przeciwobrzękowo, przeciwzapalnie, nasercowo (zwiększają siłę skurczu mięśnia sercowego i zwalniają rytm serca), rozkurczowo, odtruwające; wzmagają produkcję śliny, soku żołądkowego, trzustkowego i jelitowego; pobudzają apetyt i regulują trawienie; wpływają na gospodarkę hormonalną; regulują miesiączkowanie i metabolizm oraz wypróżnienia. Znakomite wyniki lecznicze uzyskałem przy pomocy naparu z wrotyczu w przypadku grypy i przeziębienia. Jeżeli wrotycz zastosuje się szybko to wyleczenie nastąpi po 3-4 dniach kuracji. Powyższe skopiowałem ze strony Dr. Henryka Różańskiego. Wydaje mi się że biedny wrotycz dlatego nie jest w sprzedaży bo jak widać ma wiele zastosowań, a koncernom farmakologicznym to nie na rękę. Aha, czas zbioru do końca sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena7777, dziękuję. Jarosław, czy wrotycz w jakiś sposób pomógłby na lamblie? Może ktoś pokonał lamblie w inny sposób? Jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola125
Coriander Zdecydowałam ,że jednak będę pic ten olej .Tak jak mówi Atena ,na wielu etykietach pisze, że tylko do uzytku zewnętrznego. Kiedys tak stosowałam 100% wyciąg z pestek grejfruta. Był to amerykański produkt, tez pisało ,że do użytku zewnętrznego ale ja i wielu moich znajomych stosowaliśmy go do picia.Zresztą tak jak i teraz tak i kiedys i produkt i informacje ,że można wewnętrznie,dostałam od tychże znajomych zza granicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena na moim opakowaniu nagietka pisało, ze mozna go stosować wewnętrzenie w postaci naparu jak i zewnętrznie do przemywania skóry :) zalezy co sobie preducent wydrukuje na kartoniku. Ja tez nei zawsze stosuje sie do etykiet ale staram sie zachować ostroznośc. Jednej osobie nic nei będzie, a drugiej może zaszkodzić. Kazdy organizm jest inny. Pola ja nie mówie, ze masz nie pic tego olejku. Tylko podałam informacje jakie w necie znalazłam. Na aukcji allegro mozna napisac wszystko, co się chce ale możliwe, że ktoś stosował ten olejek i 2 krople na szklanke wody są w zupełności OK. Moze większa ilośc pali w gardle...bo to dość mocny olejek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie dziękuję, Jarosław! Mam nadzieję,że zapper Pana Jurka, to ten, o którym pisała Atena7777. Kto to jest, ten pan Jurek? Znalazłam jego stronkę, ale on chyba nie sprzedaje zapperów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm cos dziwnego sie ze mną dzieje od kilku dni. nie wiem czy to efekt oczyszczania wątroby, czy czegoś innego. Oczyszczanie robiłam w czwartek-piątek. Do niedzieli czułam się dobrze a od poniedziałku klapa. Nie mam siły, jestem zmęczona i osłabiona [objawy silne szczególnie rano], w dodatku bardzo zczerniały mi srebrne kolczyki. Tylko czesci bigli, które bezpośrednio znajdowały się w uszach pozostały czyste. Nosze te kolczyki od lat i nigdy coś takiego się nei działo :( Dzisiaj czuję się juz znacznie lepiej ale nadal troche mi słabo :( Wiecie co to może być? Jakis efekt usuwanai toksyn po oczyszczaniu wątroby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może być efekt usuwania toksyn. Kiedyś myślałem nad tym bo mam podobnie, ale zwyczajowo dzień po oczyszczeniu. Doszedłem do wniosku że: kamienie są duże i wychodzą wiadomo jak, inne mniejsze zanieczyszczenia są uwolnione i krążą wewnątrz nas. I dopóki nie będą wyłapane, będą powodować objawy jak opisałaś. Myślałem nawet że może nie warto płukać wątroby, że po to ona jest aby wyłapywała i magazynowała szkodliwe substancje, podobnie jak jelito grube magazynuje kamienie kałowe, czy nerki kamienie nerkowe. Ale po głębszym zastanowieniu się stwierdziłem że trzeba pozbywać się świństw siedzących w nas. A co do kolczyków to ciekawe zjawisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba jestem jedną wielką, chodząca toksyną :( :( jakis miesiac temu kupiałam do wc kostkę domestos. mała silny i chemiczny zapach. Kostka dawno już zuzyta a ten zapach ciąglę czuję w nosie, jak tylko porusze jego zawartość [niestety jeszcze troche tego jest] :( chłonę wszystkie toksyny jak gąbka wodę 😭 w czwartek robię drugie oczyszczanie wątroby. zobaczymy jak będę czuła po zabiegu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alusia78
Strasznie mnie cieszy fakt, że bywalcy tego forum tak chętnie sobie pomagają, ponieważ chciałabym żeby ktoś udzielił mi informacji. Jakiś czas temu wpadła mi w ręce książka "Kuracja życia" Huldy-Clark, tylko że powiem szczerze czytałam ją fragmentami, a niektóre rozdziały budzą wątpliwości. Tu od razu pytanie lekko tylko zwiazane z Clark, do osób które używały tego RIBCAGA o którym wielu z Was się wypowiada. Czy to urządzenie ma w sobie też jakiś synchronometr?? bo Clark pisze, o jakimś takim urządzonku co pozwala diagnozować na podstawie przygotowanych przez użytkownika preparatów, w których narzadach tkwi problem i co go powoduje. Czy Ribcag służy tylko do zwalczania pasożytów czy też pozwala wykryć je najpierw. bo jeśli nie to skąd wiadomo jakie częstotliwości zastosować?? Czy są tam jakieś programy, które pozwalają np przeskanować cały zakres szkodliwych częstotliwości i ile trwać musiałaby taka sesja. Poza tym powiedzcie mi proszę np. ty ateno, bo piszesz że zappera stosujesz teraz sporadycznie, czy używanie go jest czasochłonne?? I jeszcze dwa pytanka. Zaczęłam kurację przeciw pasożytom, Stosuję Vernicadis oraz ekstrakt z orzecha. Ten ekstrakt to jest produkt kupiony w aptece, w składzie ma już piołun i gożdziki, stosuję zgodnie z zaleceniami na butelkach, aczkolwiek o ile zauważam jakieś zmiany na ciele i twarzy to martwi mnie że nie mogę się pozbyć tego białego nalotu na języku. Ten problem mam od dawna, a zmiana diety nie na wiele się zdała. Może ktoś z Was też miał ten problem i znalazł takie ziółka, które dają sobie z tym radę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kormoranka
Coriander Ja kiedys tez mialam taka sytuacje jak Ty,zczernialy mi zupelnie srebrne kolczyki,ktore nosilam juz bardzo dlugo i nic sie z nimi wczesniej nie dzialo do czasu jak przeszlam na witarianizm ,ok miesiac pozniej kolczyki zrobily sie czarne. Obecnie zakupilam sok z karczocha- ma m.in. dzialanie regenerujace komorki watroby. Pola Swietnie,ciesze sie :) i trzymam kciuki za dalsze sukcesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła
Do Alusi 78. Co do białego nalotu na języku ,to radzę Ci codziennie rano ssać olej słonecznikowy tak przez 15-20 minut.Pierwsze dni są trudne bo jest odruch wymiotny , póżniej wszystko mija,a na efekty nie będziesz długo czekać.Ja stosuję tą metodę od 2 miesięcy i działa rewelacyjnie i przy okazji wybiela zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kormoranka dzisiaj na terapii Mora powiedzieli mi, ze to pociemnienie kolczykow jest wynikiem zakwaszenia organizmu. przez terapie toksyny zostały pobudzone i stad taka reakcja. chceli mi dac jakis lek homeopatyczny odkwaszający Citrokehl http://www.podgryfem.pl/p/sanum/sanum-citrokehl-krople ale zrezygnowałam, bo strasznie drogi był - 69zł (!! zgroza!!) w necie dużo tanszy, nawet z przesyłką. Proponowali mi jeszcze jeden lek odkwaszający Sanuvis (http://www.aquavitae.com.pl/product-pol-553-Sanum-Sanuvis-krople-100-ml.html ) - cena tez 69zł. nie brałam, bo szkoda mi kasy. Diete trzymam. Jem sporo warzyw, unikam cukru, białego pieczywa [niestety żytniego razowego na zakwasie troche jem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×