Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Andre

Ubiór facetów, dziewczyny poradzcie

Polecane posty

Mam 24 lata, na pewno zwracacie na ubiór facetów, co jest wg trendi, a co passe, w ubiorze panów? W czym powinien ubierać się 24 latek taki jak ja, abyście zwróciły na mnie uwagę itd. Proszę o wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol X Gustaw
Peter Andree - chcesz poderwac dziewczyne czy jakas pusta szmate co leci na kase, wyglad i ciuchy ? Zastanow sie i odpowiedz to Ci poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryfindora
Ubranie to nie wszystko... Poprostu powienien być zadbany, czysta cera, dłonie, paznokcie. Ubrania świeże, czyste i takie w jakich dobrze się czujesz... Zależy jaki jest twoj styl... W jakim kolorze ci dotwarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gryfindora
ubranie to nie wszystko? ok, nie wszystko, ale 99%. ;) no niestety taka prawda. ubierz sie jak szara mysz i wyjdz na ulice, a potem odlansuj sie i znow wyjdz za kazdym razem czysta i zadbana. to samo?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba zależy tez od tego jaki tryb zycia prowadzisz. ja nie cierpię u facetów dresów pod żadna postacią, spodenek raczej tez nie, chociaż mam jednago kumla, który w stylu sportowym i wszelkiego rodzaju spodenkach wyglada super, no ale moze tez dlatego ze jest sportowcem. Najbardziej mi sie podoba jak facet ma klasyczne jeansy i tu w zaleznosci od postury bardziej obcislejsza koszulka np czarna (ale tylko wtedy jeżeli jest chociaz trosdzke umiesniony) badz tez w razie szczuplejszej budowy koszula luzniejsza rozpinana, ale nie taka jak do pracy biała lub w prązki tylko coś w cieplejszych kolorach. No nie wiem czy cos ci to pomoże, mi sie tak podoba, chcociaz jak pewnie wiesz co osoba to inny gust. Błagam tylko o brak dresów:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryfindora
Nie rozumiem ludzi, którzy przywiązują wielką uwagę do ubrań. Nie trzeba mieć wszystkiego NIKE żeby być cool... Wystarczy popatrzeć w lustro. A jeśli akceptację i sympatię ludzi zdobywasz wyglądem, czytaj ciuchem i marką to współczuję Ci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem___
spodnie szerokie w kroku bluza z kapturem czapka z daszkiem zrob sie na skat'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwana Mania
najbardziej na czasie zwykłe ubranie: dobre dzinsy ,koszula bez jakichs tam bajerów zwykła bawełniana rozpinana ,najwazniejsze buty: niestety dobre, firmowe i najlepiej klasyczne z nutką ekstrawagancji/kolor?/ Modne bardzo marynarki sztruksowe,ale też lniane,bawełniane W sumie to nie tyle chodzi o to co nosisz a jak to nosisz, jak w tym chodzisz.Bo najbardziej na czasie są zwykłe ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gryfindora
akurat nike mam tylko jedne buty ;) lubie dobrze wygladac, a tak sie składa ze od szyi w dół widać na człowieku ubranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak
Zgadzam sie z Lorelei26. Ja osobiscie nie lubie jakos krotkich spodenek, sandalow, a juz klapek japonek na facetach to w ogole. Podoba mi sie:jeansy w klasycznym kroju, wygladajace dosc elegancko, ladna koszula i eleganckie buty, na te czarne obcisle koszulki leca dziewczyny i mi sie tez osobiscie podobaja... Oprocz tego facet powinien byc zadbany, czysty, ogolony i pachniec jakas ladna "meska" woda!! To zwraca uwage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę się zapytać, bo napewno zwracacie uwagę na facetów na ulicy, jak są oddziani, na pewno ci ładniej ubrani wzbudzają większą sympatię i przypisujecie im pozytywniejsze cechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gryfindora
Peter Andre - ja zwracam i to bardzo ;) od razu zauważa sie w tłumie dobrze ubranego faceta. nie musi byc modelem z twarzy, zeby bardzo fajnie wygladał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhf
Mnie podobają się faceci ubrani raczej klasycznie. Najważniejsze jest żebyś Ty się w tym dobrze czuł. Dobrze wyglądają jeansy i jakaś koszula. Nie mam nic przeciwko spodenkom, byle pasowały do osoby, do tego fajny podkoszulek i jakieś sandały- tylko broń Boże bez skarpetek :P Do jeansów markowe adidasy, ale nie w jakichś szokujących kolorach i wycudowane. Odpadają u mnie spodnie dresowe- no chyba że po domciu :) koszulki z głupimi tekstami typu chwdp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhf
Nie wymagajmy, żeby w takie upały facet chodził w jeansach, przecież mu gorąco tak jak nam :) ja nie mam nic przeciwko krótkim spodniom. Najlepiej, żeby był z materiału, a nie jakieś szeleszczące :P japonki faktycznie odpadają. Ale to wszystko zależy od tego jak facet wogóle wygląda. Mam kolegę który świetnie wygląda w cienkich, długich lnianych spodniach, sandałach i jakiejś koszuli. Ale nie każdemu to pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwana Mania
Jeszcze dodam,że ja zwracam uwage na szczegóły.Ubranie najzwyklejsze ,ale dobry pasek.Jeśli nosisz zegarek to też dobry,no wiesz nie z bazaru.Jeśli Cie nie stać na dobrego szwajcara,czy japończyka to lepiej bez.Noś w kieszenie klepsydrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie dresów i plejasów plejas czyli ubrany w jaskrawe kolory ( np błekitna koszulka ), spodenki 3/4 , japonki + ogolone nogi, fryzura oczywiscie irokez miejski, na głowie w ogóle jakis pasemka i inne dziwactwa..i oczywiscie OCZYWISCIE.....UWAGA....WIDOCZNY SOLAR!!!!!!!!! lubie facetów ubranych normalnie, ale ze smakiem, ciekawie ... kapa niestety bo wg mnie fajne ciuchy dla facetów, mozna znalezc albo w sklepach firmowych, albo w lumpeksach....na targu mozna czasem znalesc jakąs koszulke...ale spodnie i buty to po prostuy tandeta dla plejasów... lubie facetów w kolorach ziemi: khaki, brązowym, beżowym, czarnym, zilonym... peter, wszystko to kwestia gustu...zlezy co lubisz, jesli nie masz gustu, a choc bys nie wiem ile miał pieniedzy, to i tak bedziesz wygladał nie za ciekawie..( nie miałam zamiaru Cie tym stwierdzeniem obrazic, to taka oserwacja z zycia )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słuchajcie... istnieją jakies firmy specjalizujące sie w ubiorze, chodzi o to,żeby mi ktoś dorodził w czym mi będzie lepiej. Bym z taka panią wybrał się na zakupy i ona by mi doradziła w tych sprawach, i ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhf
Powinieneś zacząć ten temat opisując nam od razu jak wyglądasz. Bo tak to sobie możemy gadać i gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widzisz jedne dziewczyny nie lubią facetów w spodenkach, a mnie jak najbardziej ( ale nie dresowych, tylko materiałowych, z Croppa czy house of color ) lubie facetów w sandałach ( bez skarpetek jak juz ktos tam wspomniał ), do tego koszula ( ale nie elegancka, tylko taka bardziej luzacka, ale bez wydziwien ), spodnie najlepiej firmowe ( moj facet nosi mustangi ) i buty!!!!!!! buty są najwazniejsze~!!!!!!!!!! patrząc na faceta od razu patrze na buty...po nich od razu widac z kim ma sie do czynienia ! :P nigdy nie załuj na buty!! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pumaaa
Popatrz na to, co wisi na wystawach sklepowych i zastanów się, jak Tobie by w tym było. Poprzymierzaj trochę i znajdź swój styl. Noś to, w czym dobrze się czujesz. Może poradź się kogoś zaufanego- brata, siostry, kumpla ? I koniecznie zadbaj o siebie. Pamiętaj o baaardzo ważnym elemecie ubioru- o ładnym zapachu. Dobierz go odpowiednio do swojej osobowości, on wbrew pozorom wiele mówi o człowieku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię chodzić w zywych kolorach na żółto i na czerwono, spodnie jasne lub niebieski dzins. ale lubię też brąz i czerń, nie lubie szarosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co do butow
to sam lubie klasyczne, eleganckie obuwie ale chodzenie w nich w takie upaly nie nalezy do rzeczy najprzyjemniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agoonia
czerwona_sukienka ma absolutną rację, nie żałuj kasy na buty, bo kobiety na to również zwracają uwagę. I zasze dbaj żeby zarówno buty jak i reszta ubioru była czysta i pachnąca. Nie znoszę facetów którzy mimo że mają np ładną i czysta koszulkę cuchną potem na odległość trzech metrów. Co do doradztwa, chyba najlepiej wziąć na zakupy jakąś dobra koleżankę albo dwie, bo styliści lubią czasem puścić wodze fantazji, a jednak klasyczny ubiór jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkaradna ariadna
Mi się podobają spodnie evisu i w ogóle lubie japońskie ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japonskie ciuchy
czyli co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×