Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Malinkaa7

Kosmetyki tanie a rewelacyjne

Polecane posty

Gość Malinkaa7

Chciałabym, żebyści się tutaj podzieliły wiedzą na temat kosmetyków, które są tanie a mimo to są naprawdę dobre. Bo przecież nie wszystkie tanie kosmetyki są beznadziejne. Zdażają się naprawdę dobre produkty warte polecenia. Wpisujcie co macie sprawdzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam mascara RUBENS tanii alee rewelacyjny az 5zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balsam do ciala Garniera z syropem z klonu. kosztuje ok 20 zl ale jest rewelacyjny. ale to nie jest reklamowanie produktu wiec nie chce bana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec dopisze garnier mleczko ujedrniajacee kosztuje 21 alee warteee poleceniaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaa23
zel antycelulitowy Venita oczywiscie nie znika odrazu celulitis ale naprawde swietnie ujedrnia skore i ladnie pachnie kosztuje okolo 6zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkaa7
A znacie jakiś naprawdę świetny balsam, który by trwale nawilżał? bo ja mam dość suchą skórę. Szczególnie nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam kosmetyki avonu
od najtanszych do najdrozszych z wyjatkiem szamponów naturals

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy po tym zelyy widac efekttyy braku celulituu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka mam ten sam problem co ty sucha skoraa na nogach okropnosc odkad zazywam tabletki capivit hydro controll skora jest o wielee lepszaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkaa7
A coś na lekkie rozstępy? bo trochę schudłam i zauważyłam takie małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie to zaczyma walke z celulitemm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkaa7
No właśnie z tymi nogami jest problem, szczególnie od kolan w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie mam tak samoo , skore mialam okropnie cuhaa moglam po niej pisacc, capivit ksoztuje 15 zl polecamm zaobczysz efektyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma tanich i rewelacyjnych
zwłaszcza jesli chodzi o kremy przeciwzmarszczkowe, rewelacyjny jest krem Bioline pod oczy z retinolem i kawiorem (do kupienia tylko w salonach kosmetycznych; niestety kosztuje okolo 200 zł ale za 30 ml, a nie jak u wiekszosci 15 ml)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaa23
no moim zdaniem troche ten celulit zszedl a nawilzający balsam jest dobry z ST.IVES ''24h nawilzania'' cos takiego naprawde dlugo skora pozostaje nawilzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkaa7
Zawsze się znajdzie coś taniego a naprawdę dobrego. I własnie takie produkty mają być w tym topicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkaa7
Do nie ma tanich i rewelacyjnych. Bo nie jest sztuką iść do gabinetu kosmetycznego gdzie kosmetyczka dobierze cały zestaw kosmetyków i zostawić tam fortunę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossmanna
Cała seria babydream rossmana :) tania i to bez dodatku oleju mineralnego, który jest w każdym z 'normalnych' kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaa111
wg mnie najlepszy balsam nawilzajacy to balsam ISANA z serii rossmanna, chodzi o mleczko a nie lotion, bialy z granatowym zamknieciem, jak slowo daje rewelacja, nie znam balsamu ktory lepiej nawilza, jest gesty i w ogole super, niektore osoby porownywaly go z mleczkiem nivei, ale jest duzo tanszy kosztuje chyba 6,99 - 400ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaa23
sluchajcie ja mam sklep z kosmetykami i na serio te tanie kosmetyki czesto są o niebo lepsze od tych drogich i polecam firme st.ives bo są to kosmetyki niedrogie a bardzo dobre np balsamy i zele pod prysznic pachną tak intensywnie jak zadne inne a ten nawilzający jest rewelacja a jesli chodzi o przeciwzmarszczkowe to polecam firme soraya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkaa7
Ja moge polecić krem pod oczy Soraya- kolagen i elastyna nie jest on na jakieś zaawansowane zmarszczki ale raczej dla młodych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhf
Pod oczy polecam żele i kremy z firmy Flos-lek dostępne w aptekach. Niewielki koszt- ok. 4-5 zł a są rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -------------------------
peeling do ciała anti-celulit program Lirene (taki pomaranczowy), cena okolo 12 zł, rewelacja!!! ciało gładkie jak pupcia niemowlaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkaa7
A czym najlepiej przedłużyć opaleniznę? Bo mi strasznie szybko schodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze polecam krem do stop firmy MISS (REGENERUJACO-ZMIEKZAJACY DO SUCHYCH STOP I PEKAJACYCH PIET) rewelacja. pachnie grafefruitem. nie wiem ile kosztuje w sklepie bo kupilam w makro w opak po 3 szt i zaplacilam 12 zlotych. stopy sa idealne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkaa7
Dobre są jeszcze plyny do higieny intymnej Bielandy, bardzo fajnie pachnie zielona herbata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jal
GARNIER moze nie najtanszy ale na zaden ich kosmetyk sie nie nadzialam :) ZIAJA -super a w miare tania BIELENDA - mam do niej slabosc! probowalam kremu brazujacego do twarzy-rewelka VENUS pianka do golenia dla kobiet 5 zl A NA SUCJE NOGI nie znam niczego lepiej nawilzajacego niz kosmetyki do opalania :D zawsze zima zuzywam reszte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×