Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agataTenis

życie ze straszym żonatym facetem czemu tak mnie pociagają

Polecane posty

Gość nie wiem czemu pociagaja
cie straszni faceci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie z żonatym
głupia jesteś, życie to on ma z żoną, a z Tobą zabija nudę, co ty wiesz o życiu z kimś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To straszne, jak kobieta, która zostanie legalną żoną nagle staje się moralistką i świętą moherową. Do czasu, kiedy sama nie spróbuje życia mniej nudnego niż gotowanie mężowi obiadków. Kochanka to odskocznia od codzienności, to odpoczynek (dla obojga), odreagowanie i nawet terapia od barchanowej żony w lokówkach. Męzowi po wizycie u kochanki łatwiej jest znieść tą zaniedbaną żonę z pretensjami o przeciekający kran i brak pieniędzy (bo gospodarzyć nie umie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z poprzedniczka i dlatego nigdy nie bedę zoną!nie cche byc zona m,imo ze mam zapisane to w kartach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saffi
pierdolisz emma jak kochanka może być terapią, czy jak ty to nazywasz odpoczynkiem? Zaloze sie ze nie masz meza, tylko dajesz dupy jakiemus staruchowi, ktory zamydlil ci oczy takimi glodnymi kawalkami. a ty agatatenis jebnij sie w lweb czyms twardym, bo tez pieprzysz od rzeczy... nigdy nie bede zona, chociaz mam to w kartachbuhahaha jak masz akartach to znaczy ze bedziesz, nie? :D ciemnogrod. Mamy XXI wiek, a wy wierzycie w jakies karty i inne przepowiednie. A podejscia do malzenstwa to tylko wam pogratulowac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz zapisane
w kartach buahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_a
bo faceci prawie wszyscy są tacy sami a wyjątki chodza gdzies gdzie nas nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odskocznia!- dobre sobie...zaniedbana żona...hahahha - jak lata koło powalonego \"pracusia\" i sama pracuje, a ten jełop jej nie pomaga to jaka ma być? ciekawe czy tak naprawdę nie chciałabyś sie z nią zamienić miejscami? tzn czy nie chciałabyś być jego żoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarijaMarija
Oj, przestańcie mysleć, że wszytskie kobiety chcą zostać żonami. Zastanawiam się, ile znam prawdziwie szczęśliwych żon, takich, z ktorymi zamieniłabym się miejscami? Może dwie? A znam je na tyle krótko, że w każdej chwili może się jeszcze okazać, że to pozory... Już nieraz dobrze oceniałam jakiś związek, a okazywało się, że jest męką dla obu stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarijaMarija
Dodam, że nigdy nie byłam kochanką żonatego faceta. Ale to dlatego, że sama jestem wolna, kocham niezależność i nie znalazłabym płaszczyzny porozumienia z kimś, kto wybrał malżeństwo. Jestem wolną kochanką wolnego, bo się rozumiemy. Zdaje sobie też sprawę, że nie wszystkie żony są zaniedbane, marudzące, nudne. Zdradzane też są bardzo atrakcyjne i równe babki. A kochanki nie zawsze są wypacykowanytmi koteczkami, które celowo zastawiają sieci na żonatych facetów. Czytam te topiki i nie pojmuję, dlaczego kobiety mają tyle agresji w stosunku do innych kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marija Marija popierma cie bo masz racje ja piszac to nie ccheale sie tylko zastanawaim jakos tak mam ze lubie starszych!a tu odrazu jedna na druga z pyskiem to chore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarijaMarija
Ja też lubię starszych. I po przejściach, pewnie dlatego, że juz im się w dupach nie pali, żeby miec szybko żonę :-) Bo niestety wielu mężczyzn szuka żony w niecnych zamiarach: chcąc mieć wygodne życie, bo żona zrobi to i tamto. No i społeczeństwo, rodzina pochwala, akceptuje... Bla, bla... Nie dajmy się w to wrobić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marija marija zgadzam sie z Tobą! ja to wogole nie weim czy wyjde za mąż byc moze tylko zwiazek jesli wogole uda mi sie go miec czas pokaze jak anrazie ejstem samotna po 1,5 rocznym romansie!a gosc ciagle czeka hm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salenka
tylko dziwki łapią się za cudze kutasy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarijaMarija
Salenka! Zdaj sobie wreszcie z tego sprawę, że k... Twojego faceta jest k... tylko i wylącznie Twojego faceta. A nie Twoim... I tak jest zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STARSZY INNACZEJ
A ja tam zdecydowanie wolę młodsze i przed przejściami... Po kiego grzyba mi stara żona po przejściach?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do starszego
Starszy...a ty grzybie po co komu ? Wiagra cie wykończy...no kasa,może być..do czasu.Potem do łóżka ciasteczko a ty won ,spieprzaj dziadu ! jak powiedział prezydent elekt.... Najgorsze są obleśne staruchy,ale każdy myśli jaki on piękny jak młody bóg...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszy satrsi
Apel: Starsi żonaci! Nie stać was na coś lepszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STARSZY INNACZEJ
Masz zupełną rację, mam 99 lat, dwie "laski" i wciąż jeszcze mogę, nawet bez viagry. Cieszę się, że podrażniłem Twój języczek uwagi, aż zakipiało. Mimo wszystko Cię pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×