Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhmmm

ZGADZASZ SIĘ Z TYM ???

Polecane posty

Gość hhmmm

"Nikt nie jest wart twoich łez. A Jeśli ktoś jest ich warto, to on nigdy nie doprowadzi Cię do płaczu..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
nie to slogan a zycie to zycie Jak kogos kochamy to placzemy gdy nas bloi. a skoro ktos nas doprowadził do łez, znaczy ze znaczył wiele, bo zabolało nas jego zachowanie, słowa itp nie mowie tu o tym, ze ktos placze bo czuje nienawisc ze znowu mu cos nie wyszło, ze znowu nie posżło jego planem, to nie są łzy za kim tylko nad sobą. to roznica. A to ze placzy za kim jak umarł? jak wyjechał itp wiele znaczył. A czy ktos nas do tych łez nie doprowadzi.. hmmm 2 ludzie uczy sie siebie nazwajem. wazne by jak sie doprowadzą do łez, jakas sytuacja aby nie robic tego ponownie, bo znaja swoje dusze, prirytety, postrzeganie swiata itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tu chodzilo raczej
chyba o sytuację typu - ja go kocham a on mnie olała na starcie albo potraktowal perfidnie, nie? bo w tym wypadku to powiedzneie ma rację bytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
ale to nie ma sesnu ja go kocham a on na starcie mnie olał to boli, ale nie placzesz za kims a nad soba- znowu mnie olał a jesli mowicie ze soba długoo i cos zgrzyta, to faktycznie placzesz ale za nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×