Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AGGGGGAAAAAAA

Czy do czerwonej sukni pasują jasnokremowe buty i dodatki?

Polecane posty

Gość AGGGGGAAAAAAA

dodam,ze okazja jest moj slub cywilny, nie jestem zwolenniczka laczenia czerwonych sukienek z czarnymi butami i dodatkami, jaki kolor bedzie jeszcze pasowal????????/ Suknia ma odcien stonowanej czerwieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czerwieni
bardzo pasuje złoty kolor, beżowy, srebrny czy tak jak piszesz jasnokremowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabriella
czerwony tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli jest to Twój ślub to ja bym jednak radziła te nielubiane czarne. Pp prostu bedzie ładnie i elalgancko, kremowy z czerwonym się gryzie:) www.kobieta.wellnesslife.pl nowy program dla kobiet Odkryj swoje piekno www.wellnesslife.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie byłabym taka pewna
czy czarny to dobry wybór, nie przekonuje mnie to... Albo daj zdjęcie sukienki i ewentualnych butów to może uda się tu w tym topiku coś poradzić, żebyś się dobrze czuła no i wyglądała na 6 z + :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten krem srebrny czerwien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAGGGGGGGGAAAAAAA
Znalazlam jakies buty w kolorze podobnym do szarego, taki troszke golebi, nawet zalatuje blekitem, ale wg mnie sie "gryzą" z czerwienia Chcialabym miec palce i piete zakryte,zeby to wygladalo elegancko, bo jednak buty widac spod sukienki, a czy w ostatecznosci moge sobie pozwolic na odkryte paluchy??????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide na slub, kupiłam czerwona sukienkę w białe grochy i do tego zakładam złote baleriny, złoty pasek i kolczyki... bardzo fajnie to wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGGGGGGGGAAAAAAAAAAA
Trudno, zwiedzialam cale miasto, wszystkie galerie i bazarki itd i niestety :( ani srebra, ani kremu, ani zlota :( ogolnie buty są,ale maja straszne czuby, a w rozmiarze 40 - 41 to widac TYLKO czuby zakladajac,ze takie gigantyczne buty sa produkowane, albo maja strasznie wysokie obcasy, a ja chce zgrabna szpileczke, znalazlam jedyne czarne delikatne, stylem pasujace do sukienki, a bede miala najwyzej dodatki czerwone i wiazanke tez czerwona, torebki nie musze miec.... to juz jest desperacja, bo wzielam o rozmiar za male :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazma, ze zlote, srebne byly by najlepsze :) czarne odpadaja bo z czerwonym to tandetne polaczenie tragedia!! jasnokremowe hmmm moga tak moim zdaniem troszke poleciec flaga nasza ale niekoniecznie to zalezy jaki maja kolor ale jak juz to wybralam bym zdecydowanie te kremowe niz czarne:) a tak w ogole to gratulacje z okazji slubu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAGGGGGGAAAAAAAA
Kubanka, dzieki za opinie, ja tez nie jestem przekonana do tych czarnych, ale naprawde mam juz taka sytuacje,ze po prostu nie jestem w stanie jezdzic i szukac dalej :( a wszedzie sa szpile i czuby, czub odpada w rozmiarze 40-41, a szpila tez, bo jestem w 6 miesiacu i mam ogromny brzuch :) a te czarne maja bardzo delikatny obcasik, a i tak po ceremonii w urzedzie po prostu zaloze klapki w kolorze "starego zlota", bo moje spuchniete stopy nie wytrzymaja w eleganckich bucikach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie wypowiedziec odnosnie butow z czubami ....sa tragiczne dla kazdego rozmiaru stopy bleeeeh wiec bardzo dobrze, ze takich nie chcesz:) Pozdrawiam przyszla mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×