Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość atokto

Czy kobieta zawsze jest gotowa pświęcać WSZYSTKO dla dzieci?

Polecane posty

Gość atokto

Nie proście mnie o rozszerzenie pytania, chciałbym dowiedzieć się o tym jak najwięcej:-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquarell
nie, ale nie pros mnie o rozszerzenie odpowiedzi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janusz...
Lusia, kochanie!! 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
nie, czasem to wymowka by komus dokopac np zobacz musze pracowac, a bylabym z nimi itp takie zagrywki ponizej pasa, bo jak nie pracowala i tak nie byla z dzieckiem tylko hulala albo spała. Była z nim niania, pomimo, ze ona w domu. Takie to cierpietnice matki mazgaje nic wiecej Zwykle poswieca sie wtedy gdy widzi sie, ze to cos ratuje, ze to da cel np bedziemy razem itp. Tu chodiz o Miłosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czym ty bredzisz
??? podzielisz sie z tym co palilas Imat ? bo nie kumam ni w ząb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam podobny przypadek
tak nie mozna , poswięcic wszystko czyli co? Bo z zasady to jest tak wszystko czyli NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądra matka wie
że dzieci nie potrzebują jej 24godziny na dobe i tylko głpia nadopiekuńcza kobieta tak sie koncentruje na dzieciach że zapomina o bożym świecie, a o sobie w szczególności. A potem juz nie ma nic innego oprocz tej chorej miłości nadopiekuńczej, bo mąż jest zfrustrowany, zaniedbany i czuje się porzucony a ona nie umie sie cieszyć życiem bo zapomniala jak to się robi... współczuję takim kobietom. To pewnie zależy od dojrzałości i inteligencji,. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądra matka wie
wszystko sobie z palca u nogi wysssałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j tleth
tylko jakaś naiwna pipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j tleth
a tak btw to nie szanuje się takich w końcu,to jest zwykłe lenistwo i wygodnictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mądra matka wie
dotyczy pierwszego wpisu, mądrze piszesz , własnie takie powinno byc normalne swiadome macierzyństwo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja zapytammmm
Czy znalazłaby sie osoba, która byłaby n atyle uprzejma, i posiadała umiejętność tłumaczenia Imat? zaczyna mnie to frapować, a ciężko mi zrozumiec, w czym rzecz.? Co boli Imat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądra matka wie
mówię z doświadczenia i z obserwacji. Matka poświęci na pewno bardzo bardzo wiele dla swoich dzieci dając im uczucie, miłość, czas, zaangażowanie, wsparcie, zrozumienie itd.itp. Ale jak już zaczyna zatracać sama siebie w byciu matką - to jest niedobrze. Znam takie skrzywdzone dzieci przez swoje nadopiekuńcze matki, cierpą potem nie umiejąc być samodzielnymi w życiu, nie radzą sobie, i nie są temu winne, winne są właście matki które poświęcały dosłownie WSZYSTKO dla nich. Umiar w życiu jest najlepszy we wszystkim. A ponadto ie wiadomo co miał na myśli autor pytania a zatem dalsze rozważania są bez sensu... pozdrawiam wszystkie mądre matki obecne i przyszłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie poswięciłabym miłości
kocham moje dziecko nad życie, ale nie jest ono na zawsze przy mnie, kiedys dorosnie i usamodzielni się a ja nie chciałabym ,zyć w przekonaniu, że coś przez nie straciłam, że mogłabym być z kimś bliskim i kochajacym a zastałam sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądra matka wie że nieszczęśliwa mama to nieszczęśliwe dzieci. Wiec nie trzeba z niczego całkiem zrezygnować i byc matka Polką żeby mieć dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
co boli imat klamsta A. i to ze przytakuje jej publika, a gdyby pubilka znala prawde nie byłoby tak i A. nie wtracalaby sie juz od 03 w moj związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat proszę jaśniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
A. uzywa dzieci by wmawiac jemu poczucie winy, ze on sam a ona wielce obarcona dziecmi i sama. jest sama bo ma podły charakter. Do ilu lat ona bedzie go obwniac? do ilu lat ona bedzie takim niedoronietym babsztylem?:) hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atokto
nie poświęciłabym miłości Czy to oznacza, że byłabyś gotowa kazać czekać swojej miłości, dopóki dzieci nie usamodzielnią się? Dziękuję wszystkim Paniom, które już odpowiedziały:-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
23.07] 20:17 samo sedno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie poświęciłabym miłości
nie czekałabym, postawiłabym miłosć na pierwszym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eetuo
Wydaje mi sie ze sa takie ZABORCZE KOBIETY MATKI ktore z premedytacja doprowadzaja do takiej sytuacji ,by zagarnac dzieci tylko dla siebie .Moja zona zaczela sypiac z dzieckiem,tlumaczac to troska o dziecko.Rozwod wisial na wlosku.Takie kobiety krzywdza dziecko nie wiedzac o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atokto
nie poświęciłabym miłości Nawet, jeżeli miałabyś pewność, że będzie na Ciebie czekał? Bardzo dziękuję za szczerość:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne rozumowanie
a gdyby nie akceptowała, a ty wiedziałabys, ze facet jest w porządku, corka jest po prostu zazdrosna, co bys zrobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×