Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lupika

*-* Prezent ślubny

Polecane posty

Gość gość
prezenty i prezenty - ostatnio w zaproszeniach młodzi piszą czego oczekują, a to ekstra alkohole a to książki z dedykacją, itd, jak ma sie dobry kontakt to lepiej zapytać. Jesli coś chcemy wręczyc to najlepiej coś trwałego jak kołdra wełniana albo puchowa czy pościel z bawełny satynowej - super sprawa, a wzorów sporo. Teraz modne sa w stylu weneckim. Widziałam ciekawe na stronie Moker takie w pudełku gotowe do wręczenia na prezent https://www.moker.eu/posciel-bawelna-satynowa-dla-elizy-palony-roz-na-popielu-ze-srebrem-weneckim-65-p-723.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilax
Może jakiś zestaw pościeli? Fajne propozycje można znaleźć na Room99. Produkty dobrej jakości i w dobrej cenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie helios-szklo.pl ma polską porcelanę, często w niestandardowych układach, z napisami zabawnymi, jakieś formy prezentowe. Ja ostatnio tam właśnie kupiłam porcelanę na prezent ślubny dla koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasunia
kazdego chyba ucieszy zelazko z generatorem pary - wiecie jak to ulatwia zycie? od kiedy mam z brauna to polubilam prasowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka23
A według mnie mimo wszystko najlepszym prezentem będzie koperta;) ewentualnie, gdy czujesz taką potrzebę zawsze możesz dorzucić jakiś drobiazg do tego- może np. zestaw pościeli na łózko? Fajne modele mają na Room99, nowoczesne i dobrej jakości- młodym na pewno przypadłyby do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez Empik Foto można zamówić fotoksiążki. Niewielki koszt, wymaga jedynie wielu fotek, ale sam pomysł jest bardzo ciekawy, konkretny i udany. Oczywiście wiele zależy od danego przypadku. Nie ma teraz żadnych problemów z dopasowaniem fajnego prezentu, tyle że fotoksiążka wymaga poświęcenia sporo pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian32

Myślę że zegarek to niezły pomysł. Aztorin to porządna marka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosme

Apropo tych fotoksiążek - długo trwa złożenie tego? Tak mniej więcej? I co sądzicie o takich prezentach? Ciekawe, praktyczne, sprawdzają się? Macie przykład osoby w waszej rodzinie, która nie była z niego zadowolona? Jak rozumiem, sama aplikacja Empik Foto prosta w obsłudze, tak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W kilka osób zrzuciliśmy się dla kolezanki z pracy i kupiliśmy jej roombę 605, wiedzliesmy, ze on nie lubi sprzatać i ten prezent ją ucieszy. Z to że prezent droższy kuplismy to mniej do kopert wkładaliśmy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna39

Moja kuzynka ostatnio brała ślub. Może to śmieszne, ale dostała jeden prezent, z którego jest bardzo zadowolona - Robot kuchenny Sauber TH7. Od reszty gości dostała kasę. Co do samego robota, to jak sama przyznała, urządzenie bardzo przydatne, a równocześnie sama raczej by nie wpadła na pomysł jego zakupu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kol

Nie reklamujcie cwaniaki stosu gratów,koperta jest zawsze najlepsza młodzi kupują co chcą,a nie co im wcisną i potem podają to dalej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koperta przede wszystkich, a ja zawsze dodaje coś drobnego od siebie - własny likier, misie z ręczników, ananas z wina i ferrero ...😉 pomysłów jest mnóstwo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgorzataRT
Dnia ‎2019‎-‎08‎-‎30 o 17:28, Gość Justyna39 napisał:

Moja kuzynka ostatnio brała ślub. Może to śmieszne, ale dostała jeden prezent, z którego jest bardzo zadowolona - Robot kuchenny Sauber TH7. Od reszty gości dostała kasę. Co do samego robota, to jak sama przyznała, urządzenie bardzo przydatne, a równocześnie sama raczej by nie wpadła na pomysł jego zakupu. 

Dokładnie, nie rozumiem dawania kasy na ślub. Irracjonalne jest też dla mnie kwestia otrzymania  nie wiem 7 żelazek, ale rozmawiając otwarcie i robiąc liste potrzeb, bardzo łatwo można wyjść z tego problemu. A kasa? Dzisiaj wpadnie, jutro się okaże że jest "nagła potrzeba" i miesiąc po ślubie ani pieniędzy, ani żadnego konkretnego zakupu. A taki robocik jak cytowany Sauber TH7 nie wierzę, że nie przyda się w kuchni, szczególnie dla młodych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianatom

Komplet pościeli, albo ręczników jeśli już. A najlepiej  zapytać może są ludźmi, którzy zamiast pierdół wolą zebrać karmę dla psów ze schroniska, bądź maskotki do domu dziecka. Koniec języka za przewodnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 24

A ja uważam, że ten pomysł z tym robotem Sauber TH7 to ciekawy pomysł. W sumie, jeżeli mam być szczera, to sama bym nie pomyślała o takim zakupie na przykład ze środków otrzymanych na weselu, a z drugiej strony, gdybym taki prezent już otrzymała, to bym była z niego zadowolona i na pewno by nie stał u mnie bezczynnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×