Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczony_

dziewczyna imprezowiczka co z nia zrobic

Polecane posty

Gość zrozpaczony_

mam pytanie - moja dziewczyna to ekstra babka ale mieszkamy daleko od siebie i to tez jest problemem; ona czesto imprezuje zwaszcza w akdemikach i mam o to do niej pretesje a on zawsze mi mowi "sorki ale tak wyglada studenckie zycie" denerwuje mnie to ze idzie pije baluje a okazji do zdrady jest wiele ja jej ufam ale nie ufam jej kolegom zwlaszcza ze wielu wyznawalo jej milosc zaprszalo na piwo i takie tam jak mam jej wybic z glowy takie imprezy zeby sie przy okazji nie wsciekla ze ja ograniczam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimiiiiiiiiiiiiiiiiii
najlepeij to zaakceptować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimiiiiiiiiiiiiiiiiii
nie możesz jej tego zabronić,bo będzie jeszcze gorzej. Każdy musi się wyszumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczony_
jakos mi ciezko jest myslec przez 3-4 dni w tygodniu(bo tyle mniej wiecej imprezuje) co sie dzieje imprezach na ktorych jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimiiiiiiiiiiiiiiiiii
ja też mieszkałam w akademiku,więc wiem jak jest. Jeżeli ona Cię kocha,to na pewno Cię nie zdradzi ani nie da ku temu powodów. Przecież można imprezować,dobrze się bawić niekoniecznie raniąc drugą kochaną osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimiiiiiiiiiiiiiiiiii
a nawet jak sie pusci, to na pewno ci nie powie, więc sie nie przejmuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczony_
nie mow mi ze jak ty czsem nie wypijesz to nie robisz gluupich rzeczy np przytulas sie do kolegi bo czasami tak wlasnie jest z babami ze puszczaja hamulce a faceci tylko na to czekaja az panna troche podpije :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szysa25
jak mozna kogos kochac i sie dobrze bez tej osoby bawic?... chlopie daj sobie z nia spokuj szkoda nerwow bo napewno tylko Ci mydli oczy,jak lubi imprezy to napewno lubi tez inne rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimiiiiiiiiiiiiiiiiii
nie przesadzajmy,jeżeli się jest z kimś kogo si ę bardzo kocha,to nawet o zdradzie się nie pomysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monty66
moj chlopak tez mi zabranial na poczatku sie buntowal ,chodzilam na imprezy.itd... na poczatku mieszkalismy daleko od siebie ja w polsce on w niemczech. nie mieismy dlugich rozstan 4-5 tyg. a jak sie malo w polsce bylo to trzeba bylo poimprezowac. teraz mieszkamy razem a ja sie nauczylam zyc z tym i zaakceptowalam jego prosby. chociaz milam wielkie opory.wszystkiego idzie sie nauczyc pozdrawiam i zycze ci powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczony_
jej ufam ale jej kolegom nie koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimiiiiiiiiiiiiiiiiii
na dwoje babka wrózyła - albo jest puszczalska ścierą albo cudownym kotkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimiiiiiiiiiiiiiiiiii
niestety najwidoczniej nie masz innego wyjści,jak zaufać jej całkowicie i za dużo nie rozmyslać,bo popadniesz w jakieś paranoje. a może oboje wymyslicie jakieś rozwiązanie z tej sytuacji,jakiś mały kompromis?? Powiedz jej co czujesz,to może bedzie imprezowała trochę mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimiiiiiiiiiiiiiiiiii
chcialam dodac ze przed impreza wydlubuje sobie syf z uszu i smaruje nim chleb bo mysle ze to kaczy smalec,a jak wiecie przed piciem trzeba cos zjesc tlustego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimiiiiiiiiiiiiiiiiii
wybierz sobie inny pseudonim. Co pomysłów brak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczony_
naprawde czasem mnie krew zalewa jak pomylse co sie moze stac; widzalem zdjecie z imprez to tez podzialalo na wyobraznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimiiiiiiiiiiiiiiiiii
sama nie wiem,co jeszcze Ci powiedzieć. Wszystko zalezy od tego jaki ma charakterek Twoja ukochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tak wlaśnie
masz do nej zaufanie,ile ze soba jesteście???Długo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczony_
ostra zadziorna babka raczej do lagodnych kotkow nie nalezy ale flirotowac to lubi to wiem na pewno licze tylko ze jej cos nie odwali bo nic innego mi nie zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczony_
nie cale 3 lata jestesmy razem i mieszkamy daleko od siebie dlatego nie wpade na impreze niezapowiedziny zeby ja sprawdzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monty66
no to kiedy jej ufasz to daj jej troche spokoju,zobaczysz co bedzie i wtedy zobaczysz czy naprawde warto jej ufac. ale nigdy nie mow do niej albo impreza albo ja .... to nie jest latwe.mi tez jest ciezko ja bardo lubie imrezy.ale wiesz kiedy ide z nim na impreze to czuje sie caly czas kontrolowana. kiedys probowal mi nawet piwa ograniczyc dlatego nie czuje dosc swobody kiedy jestem z nim na imprezie bo czekam kiedy powie stop. chociaz teraz robi to co raz rzadziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tak wlaśnie
to pogadaj z nia o tym jakie sa Twoje odczucia na ten temat ;) Duża odległośc Was dzieli???Może powinniście się częściej spotykac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mija
daj jej trochę czasu :) taki wiek :) znam to z autopsji i wcale nie oznacza nic zlego :) trzym się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monty66
jak daleko od siebie mieszkacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczony_
a bedzie jakies 400km o raczej ciezko o czeste spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimiiiiiiiiiiiiiiiiii
to musisz się pogodzić z tą sytuacją. na pewno wszystko będzie o.k :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tym zrobisz
grzegorzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
witam mam podobny problem moja dziewczyna powieziala ze wwoli sie bawic z kims innym niz zemnaa nie wiem co mam zrobic kiedy propoonuje jej wyjscie mowi ze mi sie nie chce a jak jakas kkumppela jej zaproponuje odrazu idzie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tym zrobisz
jescze sie zdazycie razem nasiedziec...az ci bokiem wyjdzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna, która naprawdę kocha, nie zdradza. Ja tak mam, kiedy jestem zakochana inni faceci przestają dla mnie istnieć i nawet gdybym zobaczyła na ulicy nie wiadomo jakiego przystojniaka, on i tak nie zwróci mojej uwagi. Imprez nie możesz jej zabronić, mieszkacie daleko od siebie, więc zawsze może tam iśc w tajemnicy przed Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×