Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oscar

W poszukiwaniu prawdziwej kobiety...

Polecane posty

Ja Ciebie też pozdrawiam Gabla, słonecznie i serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm
🖐️ i jak tam poszukiwania:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm dzięki ,ze mnie wspierasz w tych poszukiwaniach, ale jak na razie bez wiekszych wzlotów i bez większych upadków = słowem nic nowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm
badz cierpliwy gdy ja pierwszy raz zobaczylam swojego Misia to pomyslalam-Boze co za dziecko:) a teraz jest super, troche sie martwie gdy mysle o przyszlosci, 9 lat to troche duza roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie być cierpliwy:) jak to się mowi -nic na siłę. Zgadzam się róznica ok. 10u lat to nie jest mało. Natoamist wiek jest nieistotny, liczy się osobowość, w końcu jesteś szczesliwa...:) Przyszłosc się poukłada sama, zobaczysz. Mam nadzieje, że ja też znajdę kiedyś to, czego szukam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm
na szczescie nie wygladam i nie czuje sie na te swoje 29 lat, jego znajomym powiedzielismy ze mam 23:) jest jednak jeden cholerny problem, on mieszka b. daleko😭 i to nie jest 200 czy 500km ale znacznie dalej, takze ja tez musze byc cierpliwa i czekac na nasze nastepne spotkanie-ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W okolicach 30 stki kobiety zazwyczaj są atrakcyjne:) Dojrzałosc jest w cenie, ja to dostrzegam... Natomiast te kilometry, to rzeczywiscie może być realny problem. Skoro jest ich więcej niż 500...No ale miłość potrafi przenosić góry, toteż nie takie przeciwności losu można przezwyciężyc! W takim razie ja równiez życze cierpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm
jestem cierpliwa, poczekam ale czy on poczeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za niego nie odpowiem. Mogę odpowiedzieć za siebie:) Ja na taką kobietę, jak Ty zaczekałbym...tak długo ,jak tylko byłoby to konieczne. ...myślę, że on także:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm
ma nadzieje ze tak bedzie co jakis czas bede zdawala relacje;) na razie jest wszystko ok, widzielismy sie tydzien temu, ale nastepne spotkanie za.......nawet o tym nie mysle:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życze, zeby ten czas szybko Ci przeminął!!! A relacje miło widziane, zawsze z przyjemnościa z Toba wymienie słówko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm
no to nie przeszkadzam w poszukiwaniach:) powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dziękuję. w żadnym wypadku nie przeszkadzasz mi w poszukiwaniu, jak już to umilasz:) Zaglądaj czasem do mnie, bedzie mi miło. również pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myshkaaa
hmmmmmmmm zagladne, zagladne ale juz jako czarna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz obydwoje jestesmy czarni:) ładnie to wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję:) serduszko od Ciebie też mi się podoba, nawet czarne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszkę nerwowe te wakacje, ale są:) w takim razie juz dzisiaj nie zatrzymuję Cię dłuzej, skoro obowiązki wzywaja, ale chciałbym życzyc przyjemnosci na wieczorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie obowiazki:) w tej chwili nie posiadam takowych:) obowiazki sa tylko do 15-tej gdy jestrem w pracy no musz cos popisac, ale gdy zrobie to pozniej to tez sie nic zlego nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba że tak:) Mi się z Tobą przyjemnie pisze, a poprzednia wypowiedź była przejawem troski o Twoje zycie zawodowe, myślalem, że musisz zrobić coś waznego teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaaaak teraz bede robila cos bardzo waznego................. musze troche pocwiczyc:) bede pozniej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedę czekał na ciebie z niecierpliwościa:) Mam nadzieje, że wejdę z powrotem na forum o odpowiednim czasie. Powodzenia z waznymi ćwiczeniami.......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znam
znam pare on 24 lata ona 34 lata jak sie pobierali :) do dzis są szczesliwym małzenstwem po 10 latach na ich przykładzie wiem ze róznica wieku to totalna bzdura która nie istnieje zycze powodzenia w poszukiwaniu ja mam tez młodszego mezczyzne ❤️ i jest on najwspanialszym facetem pod sloncem:) jest mlodszy o 6 lat (malutko prawda?) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję za kolejne miłe zyczenia:) jasne, że nie ma się co martwić, tylko cieszyć ze jestescie w tak udanych związkach. heh Moze i ja kiedys będe.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×