Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oscar

W poszukiwaniu prawdziwej kobiety...

Polecane posty

oscar moj zwiazek dopiero rozkwita, nawet trudno go nazwac zwiazkiem:) ale wszystko jest na dobrej drodze ok do jutra dobrej nocy idobrego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro rozkwita i wszystko jest na dobrej drodze, to naprawdę nie widzę powodów do niepokoju...:) Sama radość życia! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ razkwita, rozkwita ale jest jeden drobny problem czasami trudno nam sie porozumiec bo rozmawiamy w dwoch roznych jezykach:) ale nie jest tak zle, szybko sie uczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogole jak minął dzionek Myshkaaa?:) Mam nadzieję, że miło... Coraz bardziej rozumiem sytuację...Myśle, że zwiazek internacjonalny to fajna sprawa, ale trudniej zbudować wspólna przyszłosc, choc jest to możliwe:) Mam nadzieje, ze Wam się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem troche sie rozdwajam bo maile wymieniam z moim skarbem:) dzien ok w pracy jak to w pracy nudaaaaaaaaaaaaa i oczekiwanie na 15 ta:) jakis czas temu tez bylam w takim zwiazku i on nie przetrwal, nie z mojej winy, mam nadzieje ze tym razem bedzie lepiej:) a co u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzięki, dzień jakoś zleciał, tradycyjnie, bez rewelacji, bez przełomu....... A skąd jest ten Twoj Skarb, jesli można wiedziec?:) Ja jakoś nie miałem jeszcze szczęscia ,zeby kogoś poznac spoza PL.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie ciesze:) wlasnie rozmawialismy przez skypa tzn on mnie slyszal a ja go nie , ma walniete slychawki wiec ja tylko czytalam, ale i tak jestem :D on jest z Francji w pazdzierniku do niego jade:) musze sobie tylko urlop przelozyc:), bylam u niego 10 dni tydzien temu wrocilam i bylo super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×