Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fasona dot

jakich facetów lubicie?

Polecane posty

Gość fajnie tu piszecie
Jasio dupek serce może i tak.... Ale kobieta musi wiedzieć że jej facet po prostu NIE DA SIĘ ROBIĆ W BALONA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preferencje jedno a rzeczywist
kurcze a ja uwielbiam : WYSOIOKICH, DOBRZE ZBUDOWANYCH, Z CIEMNYMI DLUGIMI KRECONYMI WLOSAMI! za kazdym sie obejrze!! A co mam? Spelnia tylko 1 podstawowy warunek powyzej 180cm! No wiec moj facet krtorego bym na nic nie zamienila ma 183 cm 65 kg :P (szkielet), krotkie blad wloski :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geronimo - cadillac
albo daje sie robić w balona w sposób słodki. pamietasz bourwila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie tu piszecie
Atlantis to może jesteś za dobry?:) Upozoruj parę chamskich tekstów...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geronimo - cadillac
gdzie on ma te włoski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atlantis is calling
Jak dziewczyna nie jest brzydka i chce być z facetem to trzeba być dla niej mily bo zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie tu piszecie
no widzisz że nie pamiętam....A co on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geronimo - cadillac
180? cm? w pionie czy w poziomie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geronimo - cadillac
atlantis dziewczyna nie jest brzydka tylko przez krótka chwil;ę potem jest już tylko albo kochana albo zadbana. tak właśnie ulotne jest piekno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geronimo - cadillac
teraz powinienem cos na tenmat zwiazów mesko meskich i o ich wyższości nad relacjami mesko-damskimi wg platona. ale za to by mnie wyrzucono pewnie z tego topiku. a przecież prawda jest tylko jedna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orientalna La Famele
Ja kocham facetów romantycznych,o zielonych oczkach ...o zadbanych dłoniach...czułych i troskliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atlantis is calling
Ja nie potrzebuję mieć każdej dziewczyny ale kiedyś się pokażę na osiedlu z ładną dziewczyną to odrazu inaczej będą mnie traktowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pomarańczowo:) a mój facet jest idealny pod każdym względem:) no dobra... może nie tak całkiem idealny, ma tam swoje małe wady, ale generalnie jest cudowny: inteligentny, wykształcony, przystojny, wysoki, dobrze zbudowany, wysportowany, troskliwy, czuły, czasem skurwysynowaty, czasem misiakowaty, świetny w łózku a na dodatek ma dobrą pracę, perspektywy na przyszłość i chce ze mną spędzić resztę życia:D:D:D czasem się zastanawiam za co mnie takie szczęście spotkało:P i już chyba wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geronimo - cadillac
atlantis próba chamskich tekstów? kobieta przedmiot? ozdoba ? a jej wnętrze? ta cała głębia. nie udaje ci sie . jesteś za dużym romantycznym dupkiem. brutalem, chamem, burakiem trzeba umieć być. nawet gołota nie potrafił. to co dopiero ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geronimo - cadillac
to fajne jak widzimy partnera- partnerkę doskonałymi, cudownymi, na całe życie. a potem pracę maja adwokaci bo od tej szantrapy czy tego s....syna trzeba uwolnić. takie życie . ale na etapie romka i julki to całkiem fajnie sie czyta. mnie wzrusza to dopiero jak po 50 latach razem on umiera z tesknoty za nia . albo ona. mnie wzruszył reagan i nancy. taki już jestem niedowiarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od czegoś trzeba zacząć, żeby po pięćdziesięciu latach dalej się kochać, a jak się na początku nie wierzy w miłość, to jak doprowadzić do złotych godów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geronimo - cadillac
o gołocie nie mówmy po prostu. a w każdym razie jeśli mówimy to wypowiedż powinna trwać poniżej minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geronimo - cadillac
listek od czegoś trzeba zacząć. masz racje . może od listka figowego?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atlantis is calling
Mało wiecie dlaczego Gołota tak szybko przegrał. Można powiedzieć że Gołota jest dorosły i sam powinien o siebie zadbać ale przecież czasem trzeba kogoś pogonić żeby zaczał się ruszać a nie siedział i czekał na walke. Zresztą Gołota za bardzo demonizuje swoich rywali i sam sie nakręca. Robi z nich potworów w swoich oczach. Jest kontrakt. Rywal tez wiekowy jak Golota. Do pokonania. I Don King o tym wie bo chce walki Valuev vs Golota. To może się dobrze sprzedać. Walka w Ameryce. Biały vs Biały. Polak vs Rosjanin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geronimo - cadillac
atlantis. teraz to pojechałeś. a kogo gołota? i jego mordobicia? to jakis takie nie na to miejsce. . atek zastopuj. chociaż z drugiej strony powiedziałeś własnie jakich facetów wolisz. z serca, z duszy. z całego ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzadnych to stworzenie
pomyłkowo stworzone przez boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geronimo - cadillac
biały kontra biały? polak kontra ruski? ty jestes weszpolak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atlantis is calling
Boks to sport Adamek vs Briggs 7 października 2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie ideał to
ten łysy aktor z filmu " Szybcy i wściekli" - chyba Van Disel .... Jest idealny w kazdym calu !!!! Dobrze zbudowany , bez zbędnej czupryny na głowie , cudny uśmiech ...Ach ....raz spotkałam jego sobowtór , ale to było w Tunezji i speszyłam się jak małolata ... A mogłam zrobić sobie z nim zdjęcie ... Druga taka okazja już się nie powtórzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atlantis is calling
Tak to będzie reklamowane Biały Polak mieszkający w USA i Rosjanin który dopiero zaczyna karierę w USA mimo że jest od ponad 40 walk niepokonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geronimo - cadillac
van diesel? a nie wolałabyć danego de vito?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geronimo - cadillac
listeczku. fakt. wynosza śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atlantis is calling
Mam 190 cm 95 kg ale bez szans na dziewczynę bo jestem mało atrakcyjny umysłowo. A także nie mam ladnego głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×