Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiki25

W jakim banku założyć konto?? co proponujecie z doświadczenia

Polecane posty

Musze założyc nowe konto w rachunku bierzącym, ostatnio miałam w Pko S.A. to troche sie na nich zawiodłam, chialabym niskie miec koszty operacji bankowych, dostep do innternetowego konta, małe oprocentowanie lini debetowej. Pomóżcie mi wybrac co sądzicie o Lukasie czy inteligo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzii
ponoc lukas jest spoko-kiedys w rankingu [polityki lub newsweekabyl na 1 miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUKAS BANK
JA MAM W LUKASIE, WG RANKINGOW TO NAJBEZPIECZNIEJSZE KONTO INTERNETOWE A I DORADCY SA JACYS TACY LUDZCY, MOZNA Z NIMI POGADAC. JAK NA RAZIE SUPER MI SIE KOZYSTA Z TEGO KONTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam
mBank. Przetestowałam już kilka banków i moim zdaniem mBank najlepszy. Znajomi też chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raiffeisen bank
operacje internetowe za darmo, oplata 6,99 za wszystko, korzystanie bez prowizji z bankomatow euronetu, subkonto lokacyjne w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mBank
ma to samo za darmo a nie za prawie 7 zł a przelewy kosztuja 0,50gr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okiem świdra
biorąc pod uwagę dział forum który wybrałaś na zadanie tego pytania - to chyba w banku komórek macierzystych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie daj się nabic
na Bank śląski to jawna banda złodzieji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Miałam u nich konto,zrobiłam se limit na 1500zł i raz na pół roku pobierali sobie 50zł za to ze mi ten kesz przedłuzają!!!!!! Do tego co miesięczne odsetki. Szybko spłaciłam limit i zlikwidowalam konto. Normalnie złodzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to okropne
ja korzystam ze srebrnego sezamu w BPH. Nie jest tanie, bo 9,99 zł, ale za darmo są przelewy i wypłaty z bankomatów euronetu. Korzystam za darmo z karty kredytowej z możliwościa obsługi przez internet, wygodne doładowanie telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo ma mBank
za darmo, przelewy tanizna bo tylko 50groszy a do mBanku za darmo. Fajne konto, obsługa przez internet, nie olewają klientów, naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje Kredyt Bank, oplaty miesiecznie wynosza 7zl (z karta i dostepem do netu) przelew 99groszy ale bank jest dobry jesli idzie o mozliwosci kredytow, niezle warunki maja na kredyt hipoteczny i linie odnawialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję mBank. Mają wszystko to co tutaj opisują inni ale za darmo i przelewy tylko 50gr. Linia kredytowa z super niskim oprocentowaniem, karty kredytowe, linie odnawialne, wypłaty za darmo w bankomatach euronetu i banku zachodniego. Mam już konto ponad rok i jestem bardzo zadowolona. częśc znajomych polikwidowało konto właśnie w Lukasie i inteligo i założyli w mBanku i mówią, że bez porównania lepszy jest mBank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×