Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość aga*25**
Witajcie dziewczyny! Wyladowalam dzis u lekarza, niestety nie u mojego ginekologa, bo nie przyjmowal dzisiaj i musialam udac sie do przychodni. Cala noc bolal mnie brzuch bokami, inaczej niz zwykle, mialam wrazenie,ze to jelita, potem zaczela bolec mnie watroba.Rano bylam juz tak spanikowana,ze od 5 nie spalam i po 7 pojechalam do przychodni. Wyblagalam lekarke,zeby mnie przyjela, bo do niej strasznie trudno sie dostac tym bardziej,ze nie bylam umowiona. No i okazalo sie,ze te bole to niestrawnosci i dodatkowo doszly jeszcze nerwy. Posluchalam serduszka mojego dzidziusia i sie uspokoilam troche. Dodatkowo lekarz zapisala mi nowe tabletki rozkurczowe, bo te ktore bralam ostatnio juz sie skonczyly i szczerze mowiac niewiele pomogly. Troche sie boje,ze tyle tego biore,ale jesli ma pomoc...Mam tylko nadzieje,ze nie zaszkodzi. Szczerze Wam powiem,ze juz mi lepiej,jednak psychika tez odgrywa duza role. Pni doktor uspokoila mnie,ze bole brzucha,ktore mniewam sa normalne przy mojej "wadze wyjsciowej", bo macica rosnie i wszystko sie rozciaga. Lihgt Blue, tez wczoraj zwracalam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
aha wedlug jej wagi waze juz 49 kilo, jestem w szoku!Zaraz zmienie tabelke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ 21...........02.04.07........20.....4......Krynica.....??????...??????? izawik......02.04.07......20.....-1.........Poznań.....?.......Maksym,Gabriela mika82.....03.04.07......20.....3,5.....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś aga*25** .. 04.04.07......19......5.........L-ca.....?????.....Bartosz, Gabrysia nikolla80 ...04.04.07...... 20. ...+2.5 ..... Kraków ..... ??? Krzyka.....04.04.07.......19.....1,5.....Lublin.. dziewczynka?..miał być Aleksander Ania75......08.04.07.....19......2..........W-wa.............???...Julia, Piotr Paulka123..11.04.07.......17.............Kraków..?...Gabriel, Karolinka, Marysia flowerska..12.04.07......17......4..........Londyn.............?..............? Moli..........12.04.07........18....+3,5.......................? zuzanka14....13..........17......0...........Cieszyn.............?.........Zuzanka Doreta......17.04.07.......16.....-2.......W-wa......Adaą albo Natalka sarita.......17.04.07.......17...3,5....Bydgoszcz...dziewczynka(chyba) Kasia, Eliza. justaaaa...17.04.07......17....2,5......zach-pom.......M.......Bartek, Kamil LightBlue..17.04.07......16.....1,5.....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław margolcia1..20.04.07.......17.....4........Białystok....chłopiec...? Doroteczka....21...........16...1,5........Siedlce...??.....Weronika, Gabriela, Mateusz, Gabriel anika78.....28.04.07......15....1,5........W-wa...............?..............? Wica.........29.04.07.......15......3.......W-wa......?................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Light Blue, smoczyca to bede ja,przytylam najwiecej z Was wszystkich, a moja wage potwierdzilam jeszcze na babcinej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga*25** cieszę się, dobrze zrobiłaś że udałaś się do tego lekarza. Teraz wiesz, że wszystko jest ok. i tak ma być. Trzymaj się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
dzieki mika,plakac mi sie chce teraz,ale z radosci tym razem,ulzylo mi niesamowicie:-) przed chwila znalazlam jeszcze cos o bolach brzucha, Aniu moze Cie to zainteresuje W miarę jak Twoja macica staje się coraz większa, wspierające ją wiązadła rozciągają się. Może się zdarzyć, że te rozciągnięte ścięgna spowodują ostry lub tępy ból w dolnej części brzucha, zwykle po jednej stronie. Możesz go poczuć gwałtownie zmieniając pozycję, lub też wstając się z krzesła lub łóżka. Tak jak w przypadku większości dolegliwości występujących w czasie ciąży, tak i w tym przypadku najlepszą radą jest wypoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Dziewczyny,znalazlam jeszcze cos takiego na temat hartowania piersi: "Prawda czy fałsz: w czasie ciąży musisz wzmocnić swoje sutki aby przygotować je do karmienia. "Fałsz," mówi dr Suzanne Dixon. "To bardzo stara rada. Tak naprawdę takie działania mogą być szkodliwe ponieważ stymulacja piersi może doprowadzić do uwolnienia hormonu, który wywoła skurcze macicy”. Jeśli jednak masz wklęsłe sutki – takie, które podczas stymulacji „zasysają się” do środka – Twój lekarz może zasugerować pewne wskazówki, które ułatwią karmienie Twojego nowo narodzonego dziecka piersią." No i kogo tu sluchac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga*25** to dobrze,ze się wszystko wyjasniło. Teraz powinnaś spac spokojnie :) A to,że na chwile obecną najwięcej z nas przytylaś, nie musi oznaczac,ze bedziesz baardzo wielka. Ja dowiem się w srode ile się \"spasłam\" :D, ale tego się najmniej obawiam. Chcialabym, aby moje dziecko, z resztą dziecko kazdej z nas urodziło się zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniówka07
Hej,witam w piatek wieczorem. Jestem z białegostoku,zdaje sie ze Margolcia1 tez jestes z białego? U mnie ok wszystko,gin nawet powiedział ze moge 1 wizyte ominac,teraz mam byc w grudniu na usg i z wynikami.A co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Czesc dziewczynki! Paulka zobaczysz jak nam szybko czas do kwietnia zleci:-) Juz jestesmy w polowie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam dane z tabelki NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ 21...........02.04.07........20.....4......Krynica.....??????...??????? izawik......02.04.07......20.....-1.........Poznań.....?.......Maksym,Gabriela mika82.....03.04.07......20.....3,5.....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś aga*25** .. 04.04.07......19......5.........L-ca.....?????.....Bartosz, Gabrysia nikolla80 ...04.04.07...... 20. ...+2.5 ..... Kraków ..... ??? Krzyka.....04.04.07.......20.....+2.....Lublin.. dziewczynka?..miał być Aleksander Ania75......08.04.07.....19......2..........W-wa.............???...Julia, Piotr Paulka123..11.04.07.......19...3......Kraków.....?....Gabriel, Marysia flowerska..12.04.07......17......4..........Londyn.............?..............? Moli..........12.04.07........18....+3,5.......................? zuzanka14....13..........17......0...........Cieszyn.............?.........Zuzanka Doreta......17.04.07.......16.....-2.......W-wa......Adaą albo Natalka sarita.......17.04.07.......17...3,5....Bydgoszcz...dziewczynka(chyba) Kasia, Eliza. justaaaa...17.04.07......17....2,5......zach-pom.......M.......Bartek, Kamil LightBlue..17.04.07......16.....1,5.....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław margolcia1..20.04.07.......17.....4........Białystok....chłopiec...? Doroteczka....21...........16...1,5........Siedlce...??.....Weronika, Gabriela, Mateusz, Gabriel anika78.....28.04.07......15....1,5........W-wa...............?..............? Wica.........29.04.07.......15......3.......W-wa......?................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ta swiąteczną sobote Mój mąz siedzi i oglada defilade, a ja szperam w internecie, bo jakos nic mi sie nie chce. Nici więc z dzisiejszego pieczenia szarlotki, dobrze, że choc sałatę owocową mam, a i dobrze, że na obiad mam wczorajszy biały barszczyk z boczkiem i jajeczkiem i zeberka, które tylko trzeba wstawic do piekarnika, ech ten leń. Dziewczyny mam nowe zdjecie fotelika, oczywiście z kotem, bo inaczej sie nie da. Co myslicie o tym foteliku. Moim zdaniem jest fajny bo jest z atestem i ma regulowaną głębokość siedziska odpowiednio do wieku maleństwa. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/75a84169c45d5958.html dziewczyny czujecie juz ruchy swoich maleństw, bo ja ostatnio nie, ale może to za sprawa tego łozyska na przedniej scianie, a może tamteo dziwne uczucie nie było wcale ruchami, juz sama nie wiem co mysleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Krzyka, nie martw sie, ja tych moich ruchow tez nie jestem w 100% pewna.Chwilami,a oststnio dosc czesto wydaje mi sie,ze cos czuje,ale po chwili jak entuzjazm mi minie zastanawiam sie,czy to byly ruchy dzidzi czy jelita sie kurcza. Ja wole myslec,ze to moj dzidzus,bo ostatnio czesto czuje te poruszenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
a fotelik bardzo fajny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, w paskudna sobote :( Mam dzisiaj okropny humor. Niestety pokłóciłam się z meżem. Juz dawno nie mielismy takiego spięcia. Pewnie znowu tydzin czasu nie bedziemy ze sobą rozmawiac. Echhh, uciekam, nie bede i Wam psuła humorów. Zycze dla Was i dla brzuszkow, miłego, spokojnego wekendu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ostatnio to nawet jelit nie czuje ale z dzidzia jest wszystko ok, bo jak do brzucha przykładam stetoskop to słysze wody płodowe jak chlupia i czasami tez na serduszko udaje mi sie natrafić. Ale tak bardzo chce mi sie juz czuc te kopniaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Z tymi chlopami to juz tak jest:-( Z moim narazie sielankowo bo jest daleko i krotko rozmawiamy ze soba przez telefon,ale jak przyjedzie to sie zacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarezerwowalam swoj nick i dodalam wreszcie stopke,zobaczymy czy dzila:-) Light Blue przeszly Ci juz wymioty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze,chce poprawic stopke i w tych ustawieniach wyskakuje mi komunikat,ze nie okreslono identyfikatora urzytkownika,wiecie moze o co chodzi i jak moge to poprawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, u nas dzisiaj paskudna pogoda, wiatr huczy, deszcz pada i w ogóle ponuro :-( ale my z mężem cieszymy się bo malujemy pokoik naszej Wiktorki i przynajmniej nam nie żal że siedzimy w domu. Dzisiaj Wielkopolska zajada się rogalami marcińskimi. Na pewno słyszałyście o tym zwyczaju. Dotyczy to zwłaszcza Poznania,bo dzisiaj jedna z jego ulic obchodzi imieniny (ul.św. Marcina). Rogale są wielkie, chrupiące i wypełnione po brzegi masą makowo-migdałową. Ja osobiście wolę rogale z marmoladą ale dla tradycji też zawsze coś zjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lighatblue ja tez niemam za dobrego humoru, a z mezem pogodzilismy sie wczoraj bo tez ielismy ciche dni :) straszne nudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akle sie nudze i nic mi sie nie chce. Jakos dzisiaj od rana serce mi wali tak mocno i jest mi jakos duszno nawet spacer nie pomógl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, zostawic wasna chwile i juz 88 strona :) aga*25** tak wymioty juz mi minely, ale ogólnie czuje się i tak nie ciekawie. Moze to wina tego,ze bolą mnie plecy. I nie wiem co mozesz zrobic ze swoim \"suwaczkiem\", ale napewo sobie go poprawisz :) A co do mojego meza. To bardzo dobry facet. Myslę,że az za bardzo dobry. Bo wszyscy to bez skrupułow wykorzystują. Dzisiaj mu o tym powiedziałam i się wkurzył. Od slowa do słowa, i się zaczeło. Przeprosiłam go, bo nie umiem i strasznie nie lubie się na niego gniewac. On teraz ma minę cierpiętnika, bo tak biedaka skrzywdziłam :D. No coż, ale znowu zawalił sprawę. Obiecał mi,że jutro w koncu wybierzemy się na zakupy. ( do chwili obecnej nie kupiłam tej cholernej kurtki i chodze tylko w jednych spodniach- lnianych a po domu mam 1 pare dresow). A moj mąż umówił sie juz na jakąs autogiełde ze szwagrem.Ja wiem,ze to jest cholerna męska solidarnosc. A gdzie miejsce dla mnie????????? Poryczałabym się, ale nie umiem płakac z takiej przyczyny. Poprostu nie odzywam się do niego,nic mu juz nie powiem, co by mu poszło w pięty :classic_cool:. Moze sobie przypomni? izawik słyszalam o tych rogalach, dzisiaj cały mowia o tym i w radio i telewizji. I przyznam się,że zamiast rogala z makiem tez,wolałabym z dzemem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedziele:-) Lihgt Blue,mi tez plecy dokuczaja i wieczorami nie moge sobie znalesc odpowiedniej pozycji do lezenia. Ogolnie moje samopoczucie tez nie najlepsze, nie wiem co mam zrobic dzis ze soba:-( Czeka mnie caly dzien siedzenia w domu, bo nie mam pomyslu na inne spedzenia tej niedzieli. Ale za to wczoraj na allegro zmowilam dwie pary bucikow welurkowych:-) Zaraz sie zobaczymy czy tym razem moj suwaczek zadziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w deszczowaa niedziel:) dopisuje sie do gronaaa bolacych plecoww, rozniez nie moge znalezc dla sibie odpowiedniej pozycji na allegro sliczne sa bucikii rozniez patrzylam i kupie te welurowe:) nie mam pomyslu na niedziele , pojde zaglosowac a pozniej....... nudaaaaa wieczorkie obejrze final tanca z gwiazdamii i razem z moim kochanym skarbemm bedziemy zajadac sie lodamii mietowymi z kawalkami czekolady:):):0 mniammmmmmmmmmm wczoraj skusilam sie na kieliszek winaaaaaaaaa smakowal mi jak nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 witam w gronie pijakow, bo ja wczoraj nie wytrzymalam i lyknelam piwa od kolezanki i tez mi smakowalo jak nigdy :-) A buciki jakie kupilas, nie che mi sie linku szukac,ale te co ja zamowilam byly po 5,99 i chcialam niebieskie i zielone,ale zielonych nie ma wiec wezme żółte z motylkiem:-) Teraz ogladam rozki, kiedys rzucily mi sie w oczy bardzo ladne wzory a dzis nigdzie ich nie widze:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaa
hej dziewczyny u mnie podobnie tez sie pożarlam z moim i to dosc ostro, jutro jade do szczecina na usg 3 d i sie zastanawiam czy wszystko bedzie ladnie widac i czy nie jest jeszcze za wczesnie? ktoras z was juz robila sobie moze te usg??? zobaczccie jakie sliczne i tanie spioszki znalazlam na allegro http://www.allegro.pl/item139434278_56_spiochy_ewa_zestaw_4szt_9_49_szt_wybierz_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniówka07
hej. Ostatnio dopadły mnie wyrzuty sumienia czy aby dobrze sie odżywiam?Bo jem jak zwykle-nie powiem zeby bardzo zdrowo tak jak to w poradnikach,ze codziennie surówki,mleko,itp,dieta wyważona.Nie zawsze mam zupe i drugie,nie zawsze zjem mięso.Łykam witaminki....bo przeciez trzeba miec czas zeby to wszystko sobie przygotowywac... A wy jakos specjalnie sie odżywiacie?Codziennie warzywa,mleko,itp?Ja oczywiscie staram sie ale nie zawsze tak wychodzi jak każą w poradnikach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×