Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

no nie sadze, ja brzuszek przed ciaza mialam taki dosyc dosyc :) a ruchy tak naprawde poczulam po usg jak gin mi tam poruszal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiesz ja tez miałam spory brzuchol, ale co ma byc o bedzie , moze i ja w koncu się doczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwiusia
Witam Muszko - ja miałam podobny problem, ale się dogadałam z lekarzem. To jest dziwna sprawa bo inny lekarz mówił mi, że zwolnienie kobieta w ciąży powinna dostać bez problemu. Może zmień lekarza, albo idź do innego tak na próbę - będzie okazja, żeby spawdzić inne opinie i poglądy, a może od razu pójdziesz do takiego, który pracuje w jakimś dobrym szpitalu. Ja od kilku dni szukam wózka. Miało być dla orientacji, a już spać przez to nie mogę. Jak na razie mam na oku dwie firmy, które robią ładne i lekkie wózki - Inglesina i Per Perego. Znów czytałam też o szpitalach. Trochę się załamałam bo np. do Św Zofii już w 8 tc dziewczyny umawiają się z położynmi i lada chwila, nie będzie terminów na kwiecień. To jakaś paranoja. Idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie jest jeszcze noc ale nie moge spac. Maz wstawal o 4 i ja prawie razem z nim. Bede siedziec i marnowac czas na necie a potem jak trzeba sie bedzie brac za zaplanowane porzadki to zachce mi sie spac. Pobudka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tez od 6 na nogach :) praca czeka dzisiaj spokoj bo sa probne matury wiec luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie moglam doczekac sie tego dnia!! dzis spotkanie z moimi bąbelkamii pieknaaa pogodaaaaa jak szalecc to szaleccc zakladam dzis szpilki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 nie szalej za bardzo, ja ubralam szpilki i prawie noge skrecilam :) dawno nie mialam na nogach, koniecznie jak przyjdziesz napisz co u malenstw:) moze tak jak moj tez beda rozmawiac i pokazywac jezyk :) zajebiste uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej grubaski! Ja jeszcze wczoraj pisalam ze tak slabo czuje ruchy a wieczorem po kolacji tak sie malenstwo rozbrykalo ze kopalo bardzo wyraznie az zasnac nie moglam z wrazenia. Nawet tatusiowi sie oberwalo jak przylozyl reke hi hi. Teraz tez troszke sie miota. Takze nie martwcie sie dziewczyny, juz na dniach tez poczujecie, z reszta ja te pierwsze zeby poczuc to musialam sie niezle skupic i siedziec cicho i nieruchomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wróciłam z usg. U mojej córeczki....tak już wiemy że prawdopodobnie będziemy mieli drugą córeczkę :-) wszystko w porządku. Jeszcze trochę za wcześnie było żeby zbadać dokładnie serduszko, ale lekarz powiedział, ze wygląda że wszystko z nim ok, bije w każdym razie prawidłowo :-) przy badaniu, tradycyjnie asystowali lekarzowi, mój mąż i córcia. Pan doktor dokładnie pokazał Gabrysi, gdzie dzidzia ma główkę, oczka, nosek, bródkę, czółko, nóżki i rączki. Maleńka otworzyła buźkę i też było to widać wyraźnie, także Gabi była zachwycona. Niestety wiercila się i nie można było jej zmierzyć, ale waży ok 290g. Trochę się uspokoiłam, ze wszystko dobrze a dziś będę pisać do mojej siostry w stanach, ze spokojnie może jutro do paczki pakować sukienki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! U mnie cotygodniowa \"powtórka z rozrywki\" tzn. mocniejsze bóle brzuszka. W nocy znow sie kręciłam bo z nerwów spac nie mogłam, ale małe sie rusza, to chyba nie jest zle:-) Boze juz nie moge doczekac sie poniedzialku,zeby znow sie chociaz na chwile wyluzowac po wizycie u lekarza.Poza tym tesknie za mezem, na to tez mam napady i wczoraj mnie właśnie naszło. Aż sie popłakałam z nerwów z tesknoty. Musze cos wymyślić na wieczór,zeby znow nie siedzieć i nie myśleć o pierdołach. 21 powodzenia dzisiaj i uważaj w tych szpilkach. Ja butow na obcasie nie miałam na nogach od wakacji,boje sie,ze zrobie sobie krzywde:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwusia, nie chcę Cię zniechęcać, ale na temat szpitala św Zofii słyszałam wiele niepochlebnych opinii. Nawet mój lekarz prowadzący potwierdził, ze wśród lekarzy szpital ten uchodzi za taki do porodów łatwych, lekkich i przyjemnych, najlepiej nie zakończonych cesarką. Gdy istnieje taka konieczność, rodząca jest najczęściej przewożona do innego szpitala. Mam oczywiście nadzieję, ze nasze porody bedą jednak łatwe, lekkie i przyjemne, gdziekolwiek zdecydujemy się rodzić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania75 to extra że już wiecie co będzie i że wszystko o malutkiej ok. Ja mam usg dopiero za 3 tyg i już z mężem czekamy z niecierpliwością, tym bardziej że to nasz pierwszy bobasek, także każde szczegóły nas ekscytują a co powiezieć tak ważne badanie. O św. Zofii też nie słyszałam zbyt dobrych opinii, chyba że się cos ostatnio zmieniło. Znajoma tam rodziła (4 lata temu) i zaraz po porodzie wywieżli ją na korytarz gdzie chodzili ludzie bo potrzebne było miejsce na porodówce dla następnej a w sali jeszcze jej nie zrobili miejsca. Leżała na tym korytarzy dość sporo sama, obolała i zmarnowana jak jakiś smieć - straszne, że jeszcze w dzisiejszych czasach tak się dzieje. FUUUU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki :) Dzisiaj taaaak cudnie, ciepło i słonecznie, że aż się chce iść na spacer :) a tu... na razie praca.... (niby praca, bo nikogo nie ma - sama dzisiaj siedzę). 21... napisz co po usg... czy dowiedziałaś się jakiej płci dzieci nosisz???? Ja mam 20.11 usg i może się też czegoś dowiem :) Pozdrawiam wszystkie kwietniowe mamuśki, których nie było z nami przed kilkoma dniami :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku Jak tak bedziecie sie chwialic chlopcami i dziewczynkami to nie wytrwam w postanowieniu i tez polece w polsce zobaczyc kogo tam nosze w brzuszku. Pomyslec jaka to dla Was radosc wiedziec, skoro nawet mnie to tak cieszy. I tak w Polsce bede dopiero na Swieta to sie jeszcze zastanowie. Narazie jestem twarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Zazdroszczę Wam też bym chciała wiedzieć co będzziey mieli? Ale nie tak szybko. Czekam do grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowerska, ja przy pierwszej ciąży nie dowiadywałam się co urodzę, ale teraz coś mnie podkusiło. Bardziej nastawialam się na chłopca, ale z dziewczynki też się bardzo cieszymy, zwłaszcza córcia :-) Najważniejsze że rozwija sie prawidłowo. Kocham ją bardzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ 21...........02.04.07.......20.....4......Krynica.....??????...??????? izawik.......02.04.07......21.....0.........Poznań.....?.......Maksym,Gabriela mika82......03.04.07......21.....3,5.....Łódź.............?????......Kinga,?? aga*25** ... 04.04.07......20......5.........L-ca.....?????.....Bartosz, Gabrysia nikolla80 ...04.04.07...... 20. ..+2.5 ..... Kraków ..... ??? Krzyka.......04.04.07.......20....+2.....Lublin.. dziewczynka?..miał być Aleksander mx3..........08.04.07.......20....+5,5...Gdynia......??????? Ania75.......08.04.07......20......1..........W-wa.............???...Julia, Piotr Paulka123..11.04.07.......20......3......Kraków.....?....Gabriel, Marysia flowerska....12.04.07......20......5.......Londyn....nie chce wiedziec...nie mam pomyslu Moli...........12.04.07.......20....+3,5.......................? zuzanka14...13.04.07.......19......0,6...........Cieszyn..........SYN......niemam pojęcia muszka11.....13.04.07......19......4.......W-wa....???.......Julia, Hubert,Konrad Doreta........17.04.07.......16.....-2.......W-wa......Adaą albo Natalka sarita.........17.04.07........19......5....Bydgoszcz...dziewczynka(chyba) Kasia, Eliza. justaaaa.....17.04.07........19..,..3,5......zach-pom.......M.......Bartek, Kamil LightBlue....17.04.07........18.....5.....Oława...?????..Jowita,Karolina,Jakub, Radosław koala-79......18.04.07.......19.......2.....Węgrów......?......Hania Igor margolcia1...20.04.07.......19......5........Białystok....chłopiec...? Doroteczka....21..............18......2........Siedlce...??....??...... Kiwiusia ........22.04.07.......17.....-4.......W-wa.......?.........Noe, Gabriel Ewita2510......27.04.07.......18......4.......Łódź...........? Janika78........28.04.07.......15....1,5........W-wa...............?..............? Wica............29.04.07.......15......3.......W-wa......?................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nie wytrzymała, jesli tylko mogę to chę wiedzieć kim jest moje maleństwo. ciekawe czy dużo jest pomyłek jeśli chodzi o płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu super,ze na USG wszystko było w porządku, no i zazdroszcze bardzo,ze wiesz juz co bedziesz miała. Ciekawe czy ja tez dowiem sie w poniedziałek? Jak bede miec córeczke to też bedzie Gabrysia, bo bardzo mnie wzieło na to imię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To USG jest niesamowite:-) Miałam go nie robic i oprzec sie tylko na badaniach wykonanych w klinice, w której chce rodzic, bo maja tam bardzo dobry sprzet, ale teraz to chyba sie skusze jak mąż przyjedzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu są tylko bajery pokazane... ale głównie chodzi o przepływy krwi w sercu, stamn narządów wewnętrznych... to wszystko jest oceniane bardzo dokładnie... nie jak na zwykłym USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dzisiaj mamy znowu sliczną pogode. A ja pomału zaczynam wpadac w jakąś depresję :( Dzisiaj w nocy prwaie wogóle nie spałam, zaczeło sie od bólu brzucha, ktore na szczescie okazało sie najzwyklejszym w swiecie wzdęciem. Niestety jak sie juz przebudziłam, to zaczeły mnie nachodzisz najgłupsze i najdziwniejsze mysli jakie mogą wogóle przyjsc do głowy. W koncu jednak pomyslałam(co nie czesto robie :P),że mimo, iz mamy terminy na ten sam miesiąc, to kazda z nas jest przeciez inna, inaczej rozwinieta, inne są fazy rozwoju naszych dzieci. I to mnie troszkę uspokoilo. Zasnełam i sniło mi się, ze bylam na spacerze z wózkiem ( a jakże) i ,że w wózku była mała dziewczynka. A teraz jeszcze popatrzyłam na link, ktory podsuneła nam mx3 i kompletnie się rozkleiłam :( Ale musze przyznac,że sliczne tez zdjęcia z usg .. Zaraz ide robic obiad. Miałam małe spięcie z tesciową, bo ona to by chciała wiecznie nas karmic kapusta kiszoną :P A ja dzisiaj zrobiłam surówke z marchewki i selera. NIe na złośc, tylko wiem,ze czasem trzeba coś zmienic w obiadach. A po za tym wiem,ze i ona tez lubi taką surówke, ale nigdy jej nie robi, bo trzeba się przy niej nagimnastykowac. Uffff wyspowiadałam się :D. Az mi lepiej. Dobrze,że was mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light, też przed chwila miałam rozmowe z teściowa:-) Za wszelka cene stara sie zaciagnac mnie to jakiejs znajomej ginekolożki, a ja nie chce znów zmieniac lekarza:-( Boze daj mi sił:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×