Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Hej laski! Light Blue naczytalas sie wczoraj o pieknych przyszlych mamach i biegniesz do fryzjera:-)???? Jak wywloka to wygladam ja, caly dzien w dresie, ale taka prawda,ze nigdzie z domu nie wychodze:-( Co do rozstepow to jeszcze ich nie mam,ale za to cala gebe mi wysypalo. To chyba przez Gabrysie brzydne:-) A niedawno byl taki temat,ze kobiety w ciazy sa oblesne i sie tam kilkoro inteligentow wypowiadalo jakie to kobiety w ciazy sa nieestetyczne, nie myja sie i smierdza:-) Nieźle, z kim oni sie zadaja biedaki:-)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dzisiaj w szkole mamy slodka przerwe, uczniowie upiekli ciasta i sprzedaja po 1 zl ach zaraz tam polece. Mi sie moje piersi niepodobaja sa jakies takie dziwne, te brodawki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga*25** łomatko i córko, też sie uśmiałam :D A ten fryzjer nie z okazji tamtego topiku, poprostu czyuje,z musze isc :D A co do dresów, to witaj w klubie \"dresiar\" :D:P, Tez potrafie przełaźić cały dzien w takich ciuszkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika82 no to gratuluję małego siusiaczka. Pewnie mąż w siódmym niebie. Ciekawe czy mi dzisiaj powie. Ja też czuję chłopaka, ale może się mylę. Dzisiaj znów miałam ciężką noc. Z boku na bok i tak do 1 w nocy. ALw teraz sobie pospałam, bo wstałam o 10. Idę zrobić śniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga Ty juz wiesz co bedziesz miala? mi wszystcy mowia ze wyladnialam i bedzie syn, a jak kobieta brzydnie to bedzie miala dziewczynke, bo corka zabiera urode :) co do higieny to u mnie jej az nadmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sa takie jakies duze i ciemnieja, ale mam nadzieje ze po porodzie i karmieniu wroca do swojego dawnego wygladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez czytam te topiki zgroza:) widzialam ze ostatnio Paulka zapodala temat skad sie biora łądne dzieci czy cos w tym stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka14 nie przejmuj się, też mam brodawki w takim dziwnym stanie :D:D:D.I też mam nadzieje,że wszystko po porodzie wróci do normy :) Ostatnio jak się mylam ,to maż mi wlazł do łazienki i sie biedaczek nie mógł napatrzec na nie :P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LightBlue witaj w gronie odrostów, ja też już mam okropne, ale ja się umówiłam na jutro. Oczywiscie tysiąc osób mi powiedziało,że włosów w ciąży się nie farbuje, ale jak ja mam jasne pasemka to teraz wyglądam naprawdę jak taka meliniara. Aż mi wstyd. Dziewczyny ja też chodzę w dresach i nieraz jak na siebie popatrzę jak wyglądam w domu to pożal się boże. Ale jak wychodzę na miasto to pierdykne se jakiś makijaż i ładnie się ubiorę, bo nie mogłabym inaczej. Ale w domu, nikt mnie nie widzi także.... LightBlue to mówisz, ze teściowa Ci wyprawkę szykuje hehehe ;-) Dobrą masz teściową i narzekasz hehehe ;-) Co do tych firanek, to przypadkiem sama ich nie zdejmuj bo jeszcze tfu tfu gdzieś się wywalisz i będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka14 a propos imienia Radek :D, jutro się dowiem,a przynajmniej mam taka nadzieje,czy to bedzie właśnie Radosław.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama bączka te firanki to pwnie odległy plan. A sama za Chiny ich nie bede sciągała :D Niech się wali i pali, reszte rzeczy zrobić mogę, ale nie sciągac i zakładac firanki:P No właśnie a ja narzekam na ta moją wiadomą osobe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój biedny mąż pyta przez telefon czy urosły mi piersi i uruchamia swoją wyobraźnie, żeby mu się ukazały hehe. Ale powiem Wam, że co do piersi to tak mnie mile zaskoczyły, bo ja przed ciążą nosiłąm 75B (push up), albo 75 A normalny (takich nie nosiłam nigdy). Czyli jak to mówią, Bóg stworzył mnie dla checy z przodu plecy z tyłu placy. A teraz 80 B i to nie usztywniany, push up to byłby 80C. Jestem taka zadowolona, bo wrszcie widać, że mam piersi i każdy mi mówi, ze mi cycochy urosły. Sutki też mi się powiększyły i zrobiły się takie ciemne jak po solarium, to mi sięza bardzo nie podoba,ale przeżyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka, nie wiem jeszcze co bede miala, ale coraz czesciej wydaje mi sie,ze jednak Gabrysie. Sam stan mojego wygladu bardzo na to wskazuje:-) A brodawkami sie nie mart, ja tez takie mam, łatwiej bedzie nam karmic piersia, a jak sie karmi piersia szybciej wraca sie do poprzedniego wygladu:-) Aha, czytalam,ze na dziewczynke rosnie nos,mam wrazenie,ze moj urósł:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama baczka, to Bog stworzyl mnie po to samo, a teraz tez mi wszyscy mowia, ze urosłam z przodu i nie chodzi tylko o brzuszek:-) Odnosnie dotykania brzuszka, to mi to nie przeszkadza jesli ktos dotyka mnie przez ubranie, bo masowania golego brzuszka raczej bym nie zniosla:-( Wyjatek zrobilam wczoraj dla mojego bratanka, ktory ma potora roczku i pokazywalam mu,ze w przyszku jest dzidzia,a on podniosl mi do gory koszulke i pocalowal mnie w pepek:-) Az mi lzy w oczach stanely,kochany babelek:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według tych przesądów, na temat tego, ze kobieta pięknieje w ciąży jak ma urodzić syna i odwrotnie, to moja Gabrynia powinna być teraz 8-letnim Bartusiem :-) Jak chodzilam z nią w ciąży, to wszyscy wróżyli mi chłopca, bo ładnie wyglądałam. A urodziłam córcię. Teraz jest podobnie, nawet moja przyjaciółka, która widziała mnie wtedy mniej więcej na tym samym etapie ciąży ( mieszkamy daleko od siebie ) powiedziała, ze wyglądam dokladnie tak samo jak w ciąży z Gabi. Lekarz również widział dziewczynkę na usg. Także tym chyba nie powinnyśmy się sugerować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w brzuszku jest dzidzia oczywiscie, a nie w przyszku cokolwiek to jest:-) Dobra tez uciekam polezec troczke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do brodawek, to bardzo się nie zmieniły, nie ściemniały ani nic takiego. Jedyne co się zmieniło to rozmiar moich piersi....teraz to już duże E :-( A co będzie jak zacznę karmić??? Musze się rozejrzeć za jakimś sklepem ze spadochronami, hihihi No i jeszcze jedna rzecz się pojawiła :-) - pionowa, ciemna kreseczka od spojenia łonowego do pępka, a nawet trochę wyżej. Pamiętam jak bardzo zaskoczyło mnie to w pierwszej ciąży....cóż brak doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Pozwollicie, ze dolacze do wszystkich siedzacych caly dzien w dresach. I do tych, ktore maja duuuuuze i ciemne brodawki. A moj maz do tych mezow, ktorzy sa tym zachwyceni. :) U mnie nuda, brak pomyslu co robic i chyba sie skonczy na malym sprzataniu. Od paru dni a juz szczegolnie wczoraj przegielam. Jem za duzo slodyczy. Za mleczna czekolade oddalabym bardzo duzo a jak zaczne tyc to potem sobie nie poradze. A jeszcze dla fasolki to tez nic dobrego. Ja juz nie wiem jak to zrobic, zeby zaczac zdrowo jesc. Nie chce mi sie zadnych surowek i owocow. Najlepiej jeszcze mi wchodza zupy. Ale apetyt mam na same smieciowe jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie co...ja tak wam zazdroszcze, że siedzicie sobie w dresach podziwiając swoje ciemne brodawki haha... ja niestety nie moge sobie pozwolić na dresy, chyba, że po godzinie 16.. aa brodawki - fakt też mam takie ciemne, i z lekka nie za bardzo mi się podobają. Mój mężulek podchodzi do tego inaczej.. jest zachwycony moim biustem, jego rozmiarami i kształtami.. Nie moge sie opędzić od niego, nakręcony typek. Zuzanka14 - sorki ale chyba się pomyliłaś ja dopiero jutro będę wiedziała czy bedę miałą Olivierka czy Amelkę.To mika 82 będzie miła synulka! Ale nie zmienia to faktu, że ja też chciałabym mieć chłopca!! Jeżeli chodzi o farbownie włosów, nie ma żadnych przeciwskazań. Farba nie szkodzi kobiecie w ciąży. Zresztą moja fryzjerka powiedziała mi, że kobiety w ciąży nie powinny wyglądać jakby za karę chodziły z dzieckiem pod sercem, ale na odwrót. Powinny się cieszyć i wyglądać na zadowolone a co za tym idzie starać się sprawiać wrażenie zadbanych. Ja na odrosty chodzę co dwa miesiące. Pamiętam moja koleżanka jak była w ciąży od razu zafarbowała się na czarno, żeby nie było widać odrostów jej blond pasemek. Pozniej załowała strasznie. Dzisiaj dostałam kasiorkę (wypłatka mi płynęła) więc chyba skoczę na małe zakupy... kupię sobie może spodnie ciążowe, bo chyba będą już pasowały. zauważyłam, że z dnia na dzień brzuszek rośnie coraz szybciej. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska--> co do jedzenia to mam to samo, każdego dnia mówię sobie, że będę już jadła zdrowo,a tu dupa. Też smakuje mi najbardziej śmieciowe jedzenie. Pamiętam jak mój mąż wyjeżdżał to powiedziałam mu : mężu od dzisiaj będę się zdrowo odżywiać, bo przez Ciebie nie mogę. I co, nie ma go ponad 2 miesiące, a ja wcinam co popadnie. Paulka jeśli chodzi o gina, to ja chodzę do faceta. Nigdy wcześniej nie byłam u chłopa i pamiętam jak pierwszy raz poszłam to byłam taka zestresowana, bo nigdy przed innym facetem się nie rozbierałam. A jeszcze pamiętam, że on mó mówi że zrobi usg, to ja sobie podciągnęłam bluzkę po same cycki, a on wyjmuje takiego wibratora, bo to miało być dopochwowe, a ja skąd mialam wiedzieć. Tak mi się głupio zrobiło, obciągnęłam tą bluzkę, on założył na wibratora prezerwatywe i ogien. Usg dopochwowe. A teraz chodzę już na luzaka. On ma tak gdzieś 42 lata, przystojny, ale już się nie wsytdzę. On się nieraz zapomina i też do mnie mówi na Ty. Fajny facet, tylko nie lubi jak przychodzę, bo ja pracuję w dwóch firmach i musi mi dwa zwolnienia pisać. I zawsze jak wchodzę to mówi \"to pani od tych dwóch zwolnień?\" Evenikaa a czemu nie idziesz jeszcze na zwolnienie? Męczysz się biedactwo w pracy,a takto wskoczyłabyś w dresiki jak my i by Ci było lepiej. Zero stresów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygodnie leca i mialam juz zaleglosci w tabelce NICK......IMIE......WIEK......TERMIN........TC....KG+.....MIASTO.........PŁEĆ.....IMIONA....WAGA przed c..wzrost maamonka....01.04.07....21....+8........warszawa......? Aska_kit...01.04.07........21.....+6........Warszawa....niespodzianka 21...........02.04.07.......21......5.........Krynica.......2 chłopców...51kg..160cm izawik.......02.04.07......23......0.........Poznań.........?..........53.......168 mika82......03.04.07......21.....3,5........Łódź............?..............67,5.........169 aga*25** ... 04.04.07......21......5.........L-ca.............? nikolla80 ...04.04.07...... 23. ..+4.5 ..... Kraków ........ 70 ... 174 Cm Krzyka.......04.04.07.......23....+3.........Lublin........dziewczynka? 54 164 mx3..........08.04.07.......20....+5,5.......Gdynia.........? Ania75.......08.04.07......21......2..........W-wa...........dziewczynka...64kg....170cm Paulka123..Paulina...20...11.04.07.......20......3..........Kraków........?... Gabryś, Marysia....70...160cm flowerska....12.04.07......22......+6..........Londyn......niespodzianka..69kg....167cm Moli...........12.04.07.......20....+3,5.......................? zuzanka14...13.04.07.......21......0,6.......Cieszyn......SYN 85kg.. 174 muszka11.....13.04.07......21......5.........W-wa..........?......60kg....174cm Doreta........17.04.07.......18.....1..........W-wa sarita.........17.04.07........20.....5.........Bydgoszcz......córcia......59kg......172cm justaaaa.....17.04.07........20..,..3,5.......zach-pom.......chłopiec...55........170 LightBlue....17.04.07........19.....5.........Oława...........?...88.....178 koala-79......18.04.07.......20.......3.......Węgrów.........dziewczynka?....73....170 Aprilka .......18.04.07.......21.......7....wielkopolska.....???......58...165 margolcia1...20.04.07.......20......6........Białystok......chłopiec......57kg....172cm Doroteczka....21.04.07......19......2........Siedlce..........??.........57kg.....ok.165cm Kiwiusia ........22.04.07......17.....-4........W-wa...........? agawaa.........25.04.07.......18.....+1........Gliwice.......2 chłopaki mama bączka...25.04.07......19.....+5.......P-ków Tryb.....?.....63 kg...166 cm Ewita2510......27.04.07......20......5........Łódź.............?60kg.....172cm Janika78........28.04.07......15....1,5........W-wa...........? Wica............29.04.07.......15......3........W-wa............? evanikaa.......23.04.07.......18.....+4......Stargard........?......59.......165

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się czują podwójne? Wy już do połowy dobijacie...? pytam z ciekawości jak brzuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×