Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Nudzi mi się dzisiaj, już nie mogę się doczekać 14, żebym mogła wyjść z domu, bo o 15 mam badanie. Ciekawe czy dużo dziewczyn będzie przede mną. Lubię jak w kolejce czekają jakieś ciężarówy, bo zawsze sobie z nimi pogadam, powypytuję. Fajnie tak. Ostatnio zastanawiałam się jak będę w 9 mcu to jak ja wejdę na ten samolot u gina. hehe Chyba będzie mnie musiał podsadzić. Boję się wejść na wagę u siebie w domu i się zważyć. Ciekawe ile znów przytyłam od ostatniej wizyty. Pójdę do gina to i tak będę się musiała ważyć. Ostatnio regularnie- 2 razy dziennie smaruję się tymi kremami na rozstępy, mam nadzieję, że da to jakiś rezultat, bo chciałabym ich uniknąć. Ale mnie męczy myśl czy to chłopczyk (jak czuję), czy dziewczynka. Będzie albo Tobiaszek albo Iga. I tak ładnie i tak ślicznie. Skromna jestem no nie. Wiem, że pewnie zwariuje na punkcie mojego maleństwa, i będzie dla mnie najpiękniejsze na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama baczka ale mnie ubawilas z tym tekstem o podciagnieciu bluzki po same cycki, tak parsklam smiechem ze sasiadka obok z biura przyleciala zapytac co sie tak smieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka14 ale poważnie tak było. Myślałam, że będzie mi normalnie jeździł usg po brzuchu, tak jak widziałam w filmach, bo nigdy wcześniej nie byłam na usg. A tu taka niespodzianka. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka hehe, zjedz samą śmietanę. Ja wczoraj też kupiłam taką sałatkę śledziową tylko w sosie pomidorowym, ale śledzie były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka a niby jak chlopiec ma miec imie zenskie? :) niemam pojecia jak go nazwe, chodzi mi po głowie Bartosz. Dziewczyny od ktorych mialam emile poslslam wam poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brzuszatki! Uzupełniam tabelkę. NICK......IMIE......WIEK......TERMIN........TC....KG+.....MIASTO.........PŁEĆ.....IMIONA....WAGA przed c..wzrost maamonka....01.04.07....21....+8........warszawa......? Aska_kit...01.04.07........21.....+6........Warszawa....niespodzianka 21...........02.04.07.......21......5.........Krynica.......2 chłopców...51kg..160cm izawik.......02.04.07......23......0.........Poznań.........?..........53.......168 mika82......03.04.07......21.....3,5........Łódź............?..............67,5.........169 aga*25** ... 04.04.07......21......5.........L-ca.............? nikolla80 ...04.04.07...... 23. ..+4.5 ..... Kraków ........ 70 ... 174 Cm Krzyka.......04.04.07.......23....+3.........Lublin........dziewczynka? 54 164 mx3..........08.04.07.......20....+5,5.......Gdynia.........? Ania75.......08.04.07......21......2..........W-wa...........dziewczynka...64kg....170cm Paulka123..Paulina...20...11.04.07.......20......3..........Kraków........?... Gabryś, Marysia....70...160cm flowerska....12.04.07......22......+6..........Londyn......niespodzianka..69kg....167cm Moli...........12.04.07.......22....+3,5.......................? zuzanka14...13.04.07.......21......0,6.......Cieszyn......SYN 85kg.. 174 muszka11.....13.04.07......21......5.........W-wa..........?......60kg....174cm Doreta........17.04.07.......18.....1..........W-wa sarita.........17.04.07........20.....5.........Bydgoszcz......córcia......59kg......172cm justaaaa.....17.04.07........20..,..3,5.......zach-pom.......chłopiec...55........170 LightBlue....17.04.07........19.....5.........Oława...........?...88.....178 koala-79......18.04.07.......20.......3.......Węgrów.........dziewczynka?....73....170 Aprilka .......18.04.07.......21.......7....wielkopolska.....???......58...165 margolcia1...20.04.07.......20......6........Białystok......chłopiec......57kg....172cm Doroteczka....21.04.07......19......2........Siedlce..........??.........57kg.....ok.165cm Kiwiusia ........22.04.07......17.....-4........W-wa...........? agawaa.........25.04.07.......18.....+1........Gliwice.......2 chłopaki mama bączka...25.04.07......19.....+5.......P-ków Tryb.....?.....63 kg...166 cm Ewita2510......27.04.07......20......5........Łódź.............?60kg.....172cm Janika78........28.04.07......15....1,5........W-wa...........? Wica............29.04.07.......15......3........W-wa............? evanikaa.......23.04.07.......18.....+4......Stargard........?......59.......165 Oj jestem z Wami cały czas. Poczytuję na bierząco. Usmiecham się co chwile. Szalone jesteśmy strasznie. U mnie wszystko dobrze, bączek kopie codziennie raz mocniej raz słabiej. Fajne to uczucie. Co do mężulka to tez lata za mną i zdjęcia pstryka tak mu się podoba mój stan. Tym bardziej, że bywa z nami tylko kilka dni w miesiącu. Ale czujemy się bardzo kochani. Męzulek strasznie wariuje. Do gg idę 6 grudnia. Na mikołaja bączek pokaże tacie jaj.. Tak mu powiedziałam. A on szaleje i chciałby już wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka, ale mi zrobiłaś smaka na te pierogi i uszka z barszczykiem. Zastrzelę Cię! Chyba kupię sobie dzisiaj takie pierożki, bo u mnie w pkowie jest taki sklep gdzie sprzedają pierogi takie domowej roboty. Mniam, mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytuję topik codziennie moje drogie, może i nic nie piszę ale jestem z Wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę Feminatal N tak gg mi kazał i wiem, że po porodzie dobrze jest je jeszcze brać. Więc nie za dobrze robisz jak odstawiłas witaminki. Może spróbuj brac poprostu jakiś inny zestaw witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też biorę feminatal i do tego jeszcze żelazo i magnez. Ale te wszystkie witaminy są takie niedobre, że jak je łykam to od razu chce mi się bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem już po obiedzie :P. Zjadlam kaszę jeczmienną z sosem i mięsem :D Teraz siedze i się okropnie nudze. Już nawet pytałam tsciową , gdzie ona ma te ciuszki, to stwierdziła,że sama przeglądnie ciuchy. A wicie dla czego chce sama? Bo boi się,że ja większośc wyrzuce :D Jutro jak bede u gina, musze powiedziec mu o skurczach.Ostatnio atakowały tylko pośladki, a teraz łapią mnie wszędzie :( Mimo,że łykam Feminatal N, ale to chyba za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo baczka, z badaniem USG mialam podobnie, tez nie wiedzialam co jest grane, a przez Ciebie teraz bede sie martwic,ze w 9 miesiacu nie dam rady wejsc na fotel ginekologiczny. Moj lekarz jest sztywniakiem i nie da rady z nim raczej pozartowac i dodtkowo strasznie anemiczny, ale to dobry specjalista. Poza tym bedac w szpitalu rozkladalam nogi piec razy przed roznymi ginekologami mezczyznami i nie pamietam juz co to wstyd:-) zuzanka, dzieki za maila,Boze ciezko uwiezyc,ze cos takiego jest wogole mozliwe:-) Przez Was zaraz chyba pojde do sklepu po te sledzie cholerne, bo mi smaka narobilyscie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z witamin bralam Prenata, ale ma wapn, ktorego nie moge brac rownoczesnie ztabletkami, ktore stosuje na moje skurcze, wiec nie biore zadnych. Wyniki mam dobre i lekarz nic mi nie kazal stosowac a ten Prenata to bralam, bo mi batrowa polecila:-) Mamo baczka trzymam kciuki. Ciekawe kiedy Dorotea sie odezwie:-( Ciagle mysle co u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga*25** też się zastanwiałam co u Dorety. Mam nadzieje,że wszystko jest dobrze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!!! wpadlam tylko na chwileczkee przypomniec o sobiee zle sie czuje.. mam okropnie twardy brzuch ktory boli od dwoch dni mam zawroty glowyy wiec nie jest najlepiej nie mam ochoty na nicc jestem okropnie grubaa jak na 5 miesiac brzuch mi opadlll , dzieci ulozone sa glowkowo czuje sie jakbym miala urodzic juz dziss , jutroo meczee sie niesamowicie ciezko mi wstac z lozkaa ubrac butyy w niedziele o godz.23:05 dostalam pierwszegoo porzadnego kopniakaa we wtorej ide na badanie jestem kochane z wamiii zycze wam szczesciaa odezwe sie jak bede miala wiecej silyy musze nadrobic zalegloscii buzkaa ahaaa dokucza mi straszniee kolatanie sercaa i czesee kluciee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 uważaj na siebie, to jeszcze za szybko na rozwiązanie. Leż duzo, odpoczywaj i zagladaj do nas nawet jak nic nie napiszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 trzymaj sie, wszystko bedzie dobrze, wszystkie tu trzymamy za ciebie kciuki, zreszta za dorote tez. mama baczka melduj sie jak wrocisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo bączka trzymam kciuki. 1 - nie fisiuj na pród jeszcze nie pora, przetrzymaj! Wierzę w Ciebie. Wszystkie damy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze, ale moze pojedz wczesniej do lekarza. Nie wiem jak to jest w przypadku ciazy blizniaczej,ale ja wlasnie przez twardnienie brzucha wyladowalam w szpitalu. Jak masz mozliwosc to radzilabym Ci pojsc do lekarza wczesniej. mam tylko nadzieje,ze cie nie przestraszylam tym co napislam, bo nie taki mam zamiar,tylko po prostu jestem juz troche przewrazliwiona na tym punkcie. Mi co prawda brzuch nie opadl, ale ze mna na sali lezala dziewczyna z takimi objawami w 24 tygodniu. Przebiegla sie troche za synkiem, brzuch zaczal ja bolec jak na miesiaczke, opadl, ruchy czula w podbrzuszu, no i brzuch twardnial. Przyjechala do szpitala bez skierowania, zbadali ja, dali zastrzyk rozkurczowy i po trzech dniach wszystko bylo ok, no i mam nadzieje,ze dalej tak jest. Wyszlysmy tego samego dnia z nakazem lezenia i nieprzemeczania sie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha zjadlam juz te sledzie,o ktorych tyle pisalyscie.Nie wytrzymalam i pomalutku poszlam do sklepu:-) Paulka,fajne to:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×