Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

ale tym sie nie martw zuzanka, jak nie masz boli,brzuch Ci ne twardnieje to jest ok. Pytalam sie lekarza o te ruchy i on mowi,ze narazie dzidzia moze ruszac sie wszedzie. Ja tez czuje w podbrzuszu przez chwila, a zaraz maluch wierci sie kolo pempka:-) Najwieksza uwage zwraca sie na to twardnienie wlasnie, bo podobno przed porodem tez tak brzuch twardnieje i to jest jeden z objawow:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz nie mam bo zżarłam:-) a mialam w smietanie:-) Teraz czekam na obiad:-) straszny mam dzis apetyt. Podobno w tym okresie przytyjemy dwa razy tyle co w calej ciazy, czy jakos tak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze zapomnialam Wam napisac,ze odkrylam Ameryke,czyli wiem juz jak liczy sie miesiace ciazy z przynajmniej ja tak licze:-) 28 czerwca mialam ostatnia miesiaczke, czyli 28 listopada weszlam w 6 miesiac:-)haha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz znam godziny kiedy moje malenstwo sie rusza, najbardziej swieruje o 20.30 :) a z tymi tygodniami czy miesiacami to i tak niewiem, jakmowie ludzia ze jestem w 21 tygodniu to mi mowia niemow na tygodnie tylko miesiace wiec mowie ze poczatek 6 i faktyczine wyjdzie ze bede chodzila 10 m-cy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myslisz,ze ktos na to zwroci uwage:-)? u mnie tylko moj brat sie doczepil,ze juz wszesniej mowilam,ze jestem w 5 i dalj w piatym? Tak mu namotalam,ze w koncu przestal sie tym interesowac, a tak poze tym to kazdemu i tak sie wydaje,ze to strasznie szybko leci i nie zwraca uwagi, w ktorym miesiacu jestem teraz:-) Kazdy tylko czeka kiedy bedzie kwiecien i dzidzus sie urodzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ się uśmiałam z mojego męża. Poprosiłam go żeby mi kupił w aptece pojemniczek do badania moczu, a najlepiej niech weźmie od razu ze 2-3 żeby co m-c nie latać. Mój mąż kupił mi - 9. Czy on myśli, ze ja w ciąży będe chodziła 14 m-cy? Jak się z nigo pośmiałam, to stweirdził, ze się przydadzą dla 3-go dzieciaczka. Jaki zapobiegawczy, nie podejrzewałam go o to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka123 śliczne to było, co wkleiłaś :) Uwaga byłam na strychu i ogądałam te ciuszki od \"wiadomej osoby\". Nie skomentuje :(. Dzisiaj moj szkrab daje o sobie znac pod pępkiem i po prawiej stronie brzucha. Akrobata jakiś czy co?????!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka123 hmmmm, po pierwsze mają juz ponad 28 lat, bo sa po moim mezu. czy coś jeszcze dodac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light Blue, nie martw sie ubrankami, tesciowa pewnie chciala dobrze, ale ich wyglad mozna bylo przewidziec skoro od ponad dwudziestu lat leza na strychu:-) Moja mi wciska za wszelka cene becik,a ja go nie chce bo kto teraz dzieci w bialych becikach trzyma, chyba ze do chrztu:-) tyle jest pieknych rozków i poscieli a ona mi z bialym becikiem z koronek wyskoczyla:-) Po sledziech mi teraz niedobrze i to Twoja wina Pulka, bo Ty zaczelas ten temat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga*25**, wiem,ze chciała dobrze. Ale jej tym razem nie wyszło :(A mi zrobiło się przykro, ale nikomu o tym nie mówie, bo wiem,ze sie rozejdzie po kościach :D Uciekam :) Bardzo się denerwuje przed jutrzejszą wizytą. Mam na 11:50, dokładnie dzisiaj sprawdziłam. Juz ktorys raz z koleji bede schodziła z tego swiata na zawał :D Trzymajcie się ciepło 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie denerwuj sie bedzie ok, chociaz ja zawsze przed kazda tez mam stresa. A dobrymi checiami to jest pieklo wybrukowane i nie raz sie o tym przekonalam na wlasnej skorze:-( Ja tez spadam, bo zaraz kolezanusie w odwiedziny wpadna:-)Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff właśnie wróciłam z pracy, zjadłam zupkę ogórkową, ubrałam dresiki zagladam do was, a tu tak się rozpisałyście.. mamo bączka - na zwolnienie pojdę i juz się doczekać nie moge, ale raczej tak od 22 grudnia. Chce pozamykać wszystkie sprawy. W dodatku nie mam komu przekazać moich obowiązków. Mieszkam w Stargardzie Szczecińskim. Już od jakiegoś czasu. W sumie to moje miasto rodzinne. Wróciłam do niego i (można tak powiedzieć) osiadłam w nim na dobre. Jeżeli chodzi o tabletki to w tej chwili biorę Feminatal N. Nawet nie czuję, że je łykam. Mam nadzieje, że są tak rewelacyjne jak je opisała moja ginekolog. LightBlue.. ja też jutro jade do gina. Jadę sprawdzić jak rozwija się moje maleństwo, czy to chłopczyk czy dziewczynka...juz nie mogę się doczekać. Hahaa też był kręciła nosem gdyby moja Teściucha wciskała mi ciuszki sprzed 20 i 40 lat... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzoiewczyny to jutro sie dowiemy co macie w brzuszkach bo duzo was idzie, ale suuper bedziemy swietowac :) Dzisiaj imprezujemy andrzejki w pracy, wszyscy juz prawie nawaleni a ja trzezwa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwiusia
Cześć Mamusie ;-) - znajome i te nowe ;-) Nadrobiłam zaległości w czytaniu i tak z grubsza podzielę się moimi opiniami. Wątróbki i innych podrobów podbono nie można jeść, bo w nich gromadzą się toksyny, szczególnie, gdy są drobiowe, bo wszystko teraz na farmach jest hodowane na różnych przyśpieszaczach wzrostu. Inaczej gdy się je taką kurkę z własnego kurnika. Witaminy trzeba brać, bo dziecko będzie ciągnąć z naszego organizmu i może się to tak skończyć, że powypadają mamie zęby i włosy. Na basen mój lekarz zabronił mi chodzić, bo powiedział, że ryzko większe od korzyści - narządy rodne kobiety w ciąży są bardzo ukrwione i delikatne i bardzo łatwo złapać infekcję (najgorzej z wszelkiego typu grzybami), a potem jest poważny problem żeby to leczyć, bo my praktycznie nie powinnyśmy żadnych lekarstw brać, a nie daj Boże dojdzie do zakażenia wód płodowych. Na zaparcia polecam śliwki, jabłka i otręby - nie można dopuszczać do zaparć bo skończy się jak u mnie hemoroidami i teraz będę się z tym męczyć do końca ciąży, a może nawet dłużej. Gratuluję wszystkim, które już znają pełć dzieciaczka. Ja dzidzi dalej nie czuję .... jakieś bąbelki może, ale nic konkretnego, a to już 19 tydzień ;-(( W czwartek mam nadzieję poznam płeć. Szykuję się na chłopczyka, chociaż wolałabym dziewczynkę. Wpadłam na pomysł, żeby kupić sobie stetoskop - by sprawdzać czy u dzidzi wszystko w porządku, no i aby potem nie umierać ze strachu gdy nie będę czuła ruchów. Można kupić już nawet za 30 zł, więc wydatek niewielki. Co o tym myślicie ? Dziewczyny jakie kosmetyki stosujecie przeciw rozstępom a i tak je dostajcie ? Chciałabym ich uniknąć i na razie stosuję oliwkę bambino na przemian z Johnsonem. Czy po smarowaniu się oliwką raz dziennie dostałyście rozstępów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka - wzieś toast za wszystkich Andrzejów dużym sokiem z pomarańczy!! Kiwiusia - ja dostałam uczulenia od oliwki Johnsona. Jeszcze nie zakupiłam sobie kremu na rozstępy, ale nie ukrywam że na jutro zaplanowałam zakupy i mam zamiar. Jutro wybiorę się na rekonesans. Wyczytałam na naszym forum, że niektóre używają Erisy inne Gerbera a jeszcze inne Fissan. Spisałam sobie trzy pozycje na karteczce i jutro wybiorę jedną!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam gerbera i jest dobrytn dobrze sie wchlania? a czy tak naprawde kosmetyki nam pomoga? to takjak z kremami na zmarszczki moja tesciowa nadal je ma choc uzywa niewiadomo jakich kremow :) Zdrowko za wszystkich Andrzejów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwiusia-----> ja wlasnie kupilam sobie stetoskop i teraz tylko czekam na przesylke :) Kupilam go za 10zl+koszty wysylki. Wg komentarzy osob ktore go kupily jest on dobry i wyraznie slychac bicie serduszka :D Ja wlasnie zjadlam pol paczki pierogow z kapusta i grzybami i zdycham...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka----> poczekaj az mi przysla stetoskop to Ci napisze czy warto ;) A co do usg to mam za tydzien i juz sie nie moge doczekac, bo tak bardzo bym juz chciala wiedziec Kogo nosze pod sercem. Wedlug mojego przeczucia to bedzie chlopak ale wg chinskiego kalendarza dziewczynka. Napiszcie mi prosze (te co znaja plec) czy kalendarz chinski Wam sie sprawdzil? Tutaj macie link http://jolmys.webpark.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja juz od 2 miesiecy przez stetoskop nasłuchuje maleństwa, czasami jednak tak potrafi sie ułozyc, ze go nie słychać, a innym razem natrafie na łozysko i wtedy jest takie głuche buczenie, az przeraza. Ja bowiem mam łożysko na przedniej scianie i to troche utrudnia mi odczuwanie ruchów dzidzi, ale czasami jak kopnie to az w góre podskocze. Lece otworzyc sobie brzoskwinie z puszki, bo takamnie na nie ochota naszła, że az mnie skręca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie mi z tej tabelki wychodzi syn, a na USG jak narazie była córeczka, no to ciekawe. Wiecie w przyszły piątek na 10 ide na kolejne USG, juz nie moge sie doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewita2510
Aprilka a jak u Ciebie z ruchami maleństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ja już po wizycie. Wiedziałam, że ten mój urwis schowa się i nie będzie mi chciał pokazać siusiaczka albo cipeczki. Chyba zawarli z moim mężem jakiś układ i powiedzieli, że bez męża się i tak nie dowiem. Także tydzień wyczekiwać na nic :-( Ale i tak się cieszę, bo widziałam mojego ślicznego Bączka. Napisałam mężowi sms\'a, że podobny do niego jak dwie krople wody, śmiał się że jestem kopnięta. Maleństwo moje ma się dobrze. Widziałam mu nawet dzisiaj ucho. Fajne uczucie. Gin zmienił mi datę z 25.04 na 16.04, wiedziałam wcześniej, że coś namieszał. Serduszko mo pięknie puka, rączkami machał, aż łapał się za główkę. Dostałam od gina wielki ochrzan, bo powiedziałam mu, że słyszałam, że nie można brzucha masować, a ja tak robię, bo nie wierzę. On powiedział, że to święta prawda i broń boże nie masować brzucha, dotknąć można, ale nie masować. Następna wizyta 21.12 przed świętami, być może przy tatusiu mój bączek będzie odważniejszy i się ujawni kim jest ta mała kruszynka. A tymczasem cieszę się, że wszystko ok i trzymam kciuki za te które idą jutro do gina. Może Wy będziecie miały więcej szczęścia i zobaczycie te piękne maleńkie siusiaczki, albo cipeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mama baczka jakis wstydliwy ten Twoj malak :) Aprilka tam gdzies podala stronke do chinskiego kalendarza moze tobie cos sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×