Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

witam, przyszlam sie przywitac i spadam sie uczyc. Wpadne pozniej- buziaczki. Ja mysle, ze z tym masowaniem brzuszka to bez przesady, jak smarujesz kremem to nic sie nie stanie. Nie popadajmy w paranoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny a pamiętałyście o mnie? Wysyłajcie do mie też zdjęcia. Adres pod nikiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika dzieki z afotki, moli czy ja ci poslalam fotki? bo juz niepamietam. Co do masowania brzuszkow to fakt nie popadajmy w paranoje przeciez nic sie niestanie jak sobie bedziemy kremy wcierac i przy okazji troszke pomasujemy brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz podczytuje,podczytuje a teraz juz chyba oficjalnie sie do Was przyłacze:) Oczywiscie jak mnie przyjmiecie?:) Termin tez na kwiecien..wiec topik w sam raz. Dokleje sie do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i miałam poprawić tabelkę: NICK......IMIE......WIEK......TERMIN........TC....KG+.....MIASTO.........PŁEĆ.....IMIONA....WAGA przed c..wzrost maamonka....01.04.07....21....+8........warszawa......? Aska_kit...01.04.07........21.....+6........Warszawa....niespodzianka 21...........02.04.07.......21......5.........Krynica.......2 chłopców...51kg..160cm izawik.......02.04.07......23......0.........Poznań.........?..........53.......168 mika82......03.04.07......21.....3,5........Łódź............?..............67,5.........169 aga*25** ... 04.04.07......21......5.........L-ca.............? nikolla80 ...04.04.07...... 23. ..+4.5 ..... Kraków ........ 70 ... 174 Cm Krzyka.......04.04.07.......23....+3.........Lublin........dziewczynka? 54 164 mx3..........08.04.07.......20....+5,5.......Gdynia.........? Ania75.......08.04.07......21......2..........W-wa...........dziewczynka...64kg....170cm Paulka123..Paulina...20...11.04.07.......20......3..........Kraków........?... Gabryś, Marysia....70...160cm flowerska....12.04.07......22......+6..........Londyn......niespodzianka..69kg....167cm Moli...........12.04.07.......22....+3,5.......................? zuzanka14...13.04.07.......21......0,6.......Cieszyn......SYN 85kg.. 174 muszka11.....13.04.07......21......5.........W-wa..........?......60kg....174cm Doreta........17.04.07.......18.....1..........W-wa sarita.........17.04.07........20.....5.........Bydgoszcz......córcia......59kg......172cm justaaaa.....17.04.07........20..,..3,5.......zach-pom.......chłopiec...55........170 LightBlue....17.04.07........19.....5.........Oława...........?...88.....178 koala-79....Jola.....27.....18.04.07....21.......3.......Węgrów.........dziewczynka?...Hania...73....170 Aprilka .......18.04.07.......21.......7....wielkopolska.....???......58...165 margolcia1...20.04.07.......20......6........Białystok......chłopiec......57kg....172cm Doroteczka....21.04.07......19......2........Siedlce..........??.........57kg.....ok.165cm Kiwiusia ........22.04.07......17.....-4........W-wa...........? agawaa.........25.04.07.......18.....+1........Gliwice.......2 chłopaki mama bączka...Magda....16.04.07......20.....+7.......P-ków Tryb.....?.....63 kg...166 cm....?...... Iga, Tobiasz Ewita2510......27.04.07......20......5........Łódź.............?60kg.....172cm Janika78........28.04.07......15....1,5........W-wa...........? Wica............29.04.07.......15......3........W-wa............? Kasik26..........30.04.07.....19.......+5....Zgierz............? evanikaa.......23.04.07.......18.....+4......Stargard........?......59.......165 Z tym moim terminem to tak roznie na pierwszym i ostatnim usg był 30 kwiecien a na usg pomiedzy tymi dwoma był juz 26.04:) Mam nadzieje ze 30 bedzie ok bo mam wtedy imieninki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aprilka jestem już jestem:) Wczoraj miałam jakieś problemy z kompem i nie mogłam do was zajrzeć. Byłam u gina i dostałam skierowanie na wyniki i na usg, ale z tym ostatnim gin kazał mi poczekać jeszcze z 10 dni.Co do ruchów bobaska to nadal nic nie czuję. żapytałam o to i dowiedziałam się że przy pierwszej ciąży te odczucia mogą zacząć się trochę później i na razie mam się nie martwić bo to początek 21 tc więc jeszcze mam prawo nie czuć tych ruchów. Słuchaliśmy bicia serduszka i jest równe i szybkie więc nie ma powodów do obaw. Tak więc dziewczyny które jeszcze nic nie czują : nie martwcie się trzeba wziąć na wstrzymanie i wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka..podczytuje was od dawna wiec Wy juz dla mnie jak ,,stare\" znajome:) Postanowiłam sie do Was przyłączyc bo atmosfera milutka i Wy super:) Mieszkam w Zgierzu,koło Łodzi,mam 26 lat. Moj maz ma wyjazdowa prace wiec ostatnio czuje sie samotna..jest ostatnio mało w domu i w sumie musza nam wystarczyc weekendy a dla mne to za mało.. Jestem na zwolnieniu od poczatku ciazy..miałam silne bole,biore Duphaston..teraz jest juz ok ale było ciezko.. Teraz ide do gina 5 grudnia wiec mam nadzieje ze dowiem sie czy synus czy corcia..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przez trudy do gwiazd-to tak jakby moje motto zyciowe:) Pomaga w najgorszych chwilach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie brzuszki Czesc Kasik, nowa mamusia i coraz dluzsza ta nasza tabelka. Ja juz od czwartej nie spie. Jest bardzo szaro i pada deszcz i dopiero teraz ziewam. Ale czas najwyzszy brac sie za porzadki przedweekendowe. Bylam juz w sklepie i na poczcie. Reszta dnia w domku. Mam tylko nadzieje, ze cos zrobie a nie przesiedze przed komputerem polowy dnia. Niezmiernie ciezko byloby go wylaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka...mam przczucie na corke...zreszta wszycy juz mowimy o dziecku..Ola:) Bedzie numer jak okaze sie chłopczykiem:) U mnie sliczne słonce..ale zimno..Posyłam słonce tam gdzie go nie ma.. Zuzanka fajnie masz ze juz wiesz ze bedzie synus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kasik !!! Im nas więcej tym weselej :) Mi by się przydało wyłączyć już ten komp i wziąć się za porządki ale mam totalnego lenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff tym razem zmieniam tylko tydzień, waga na szczęście jeszcze nie ruszyła do przodu :) NICK......IMIE......WIEK......TERMIN........TC....KG+.....MIASTO.........PŁEĆ.....IMIONA....WAGA przed c..wzrost maamonka....01.04.07....21....+8........warszawa......? Aska_kit...01.04.07........21.....+6........Warszawa....niespodzianka 21...........02.04.07.......21......5.........Krynica.......2 chłopców...51kg..160cm izawik.......02.04.07......23......0.........Poznań.........?..........53.......168 mika82......03.04.07......21.....3,5........Łódź............?..............67,5.........169 aga*25** ... 04.04.07......21......5.........L-ca.............? nikolla80 ...04.04.07...... 23. ..+4.5 ..... Kraków ........ 70 ... 174 Cm Krzyka.......04.04.07.......23....+3.........Lublin........dziewczynka? 54 164 mx3..........08.04.07.......20....+5,5.......Gdynia.........? Ania75.......08.04.07......21......2..........W-wa...........dziewczynka...64kg....170cm Paulka123..Paulina...20...11.04.07.......20......3..........Kraków........?... Gabryś, Marysia....70...160cm flowerska....12.04.07......22......+6..........Londyn......niespodzianka..69kg....167cm Moli...........12.04.07.......22....+3,5.......................? zuzanka14...13.04.07.......21......0,6.......Cieszyn......SYN 85kg.. 174 muszka11.....13.04.07......21......5.........W-wa..........?......60kg....174cm Doreta........17.04.07.......18.....1..........W-wa sarita.........17.04.07........20.....5.........Bydgoszcz......córcia......59kg......172cm justaaaa.....17.04.07........20..,..3,5.......zach-pom.......chłopiec...55........170 LightBlue....17.04.07........19.....5.........Oława...........?...88.....178 koala-79....Jola.....27.....18.04.07....21.......3.......Węgrów.........dziewczynka?...Hania...73....170 Aprilka .......18.04.07.......21.......7....wielkopolska.....???......58...165 margolcia1...20.04.07.......21......6........Białystok......chłopiec......57kg....172cm Doroteczka....21.04.07......19......2........Siedlce..........??.........57kg.....ok.165cm Kiwiusia ........22.04.07......17.....-4........W-wa...........? agawaa.........25.04.07.......18.....+1........Gliwice.......2 chłopaki mama bączka...Magda....16.04.07......20.....+7.......P-ków Tryb.....?.....63 kg...166 cm....?...... Iga, Tobiasz Ewita2510......27.04.07......20......5........Łódź.............?60kg.....172cm Janika78........28.04.07......15....1,5........W-wa...........? Wica............29.04.07.......15......3........W-wa............? Kasik26..........30.04.07.....19.......+5....Zgierz............? evanikaa.......23.04.07.......18.....+4......Stargard........?......59.......165

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za miłe przyjecie:) Ide sie kapac..bo jeszcze jestem w szlafroku:) Tak sie człowiek rozleniwia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa mialam wam cos napisac, wczoraj byly andrzejki a moj tesc to andrzej wiec poszlismy do niego i za kazdym razem jak sie tesciowa odzywala to malak strasznie kopal chyba dawal znaki zedby sie zamknela i tyle nie gadala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry laski! U nas w wielkopolsce dzisiajpiekny sloneczny dzien, w sam raz na spacerek :) margolcia---> ciesze sie ze wszystko jest ok ❤️ A co do ruchow malenstwa to jestem pewna ze wczoraj wieczorem lezac w lozku poczulam kopniaczki 🌻 Byly 3 takie mocne i wyrazne i napewno je z niczym innym nie moglam pomylic :D Tak bardzo sie ciesze! Fotek nie dostalam zadnych :( Wyslalam przed chwilka Moli i mam nadzieje ze sie zrewanzujesz ;) zuzanka-----> moj narzeczony tez wola juz do brzuszka po imieniu chociaz nie znamy jeszcze plci ;) Bardzo podoba mu sie imie Oliwia. Wiem ze jest dosyc popularne ale niech ma ta satysfakcje ze mogl wybrac imie dla corci. Bo przewaznie w naszym zwiazku bylo tak ze ostateczne slowo zawsze nalezalo do mnie hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Doberek Mamuśki. Witaj kasik26. Fajnie, że się przyłączyłaś. Piszesz, że jesteś ze Zgierza, a ja z Piotrkowa, także niedaleko. Nie tylko Ty tutaj jesteś samotna, jest nas tutaj kilka takich co mamy swoich mężów na odległość. ty chociaż swojego widzisz co 2 tygodnie, a ja co 2 mce. Ale fajnie, że sie przyłączyłaś. Ja już mam połowę dnia za sobą. Byłam u siebie w firmie i znów moi szefowie obdarowali mnie swoimi nowościami, czyli ciążowymi ciuszkami. Dostałam od nich spodnie rybaczki, sztrukoswe czarne- bardzo fajnie wyglądają do długich kozaków, dostałam jeszcze taki golfik szaro-czarny, taki z wełny i odstrzałową bluzkę na ramiączkach na sylwestra. Można ją nosić na gołe ciało, albo na jakiś golf. Jest poprostu śliczna.To jest a la taka tunika. Ja to mam z nimi dobrze. Poprawił mi się humor od tych prezentów, a i oni się cieszyli, że mogli mi sprawić przyjemność. Następnie byłam w ZUS-ie wyjaśnić jakieś tam błędy i zanieść kolejne zwolnienia. Stałam w kolejce 45 min, nokt nie przepuści. Jeszcze ja mam mały brzuch, ale przyszła dziewczynaw 9 mc z takim ogromnym brzuchem jakby miały być bliźnięta i myślicie, ze ktoś ją wpuścił- nikt. Dopier ja ją wpuściłam przed siebie, ale i tak biedna stała chyba z 15 min. Tacy ci ludzie sa chamscy, ze szok. Dobra idę zjeść jakieś śniadanie, bo dzisiaj wszystko było zalatwiane expresowo. Potem zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wyjazdow swoich ukochanych to moj mnie opuszcza 15 grudnia i wroci dopiero na koniec stycznia :( Wiec Swieta i Sylwestra spedze sama... tak mi smutno, ale nie mamy wyjscia za bardzo. Jedzie do pracy za granice a ze placa podwojnie za okres swiateczny to dlugo sie nie zastanawialismy powniewaz kupilismy mieszkanie i trzeba je jakos urzadzic. Narazie mieszkamy u mojej mamy ale w maju przeprowadzamy sie do naszego wymarzonego mieszkania :D Juz sie nie moge doczekac! mamo baczka, ty to masz dobrze ;) Tyle ciuszkow znowu dostalas! Nawet ciaza Cie nie powstrzyma zeby byc modna ;) ...Tez mi sie marza takie rybaczki do kozaczkow. W sylwestra tez pewnie zrobisz furore hihihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasik, mamy podobne terminy - ja też końcówka kwietnia. Nie wiem co jest z tym spaniem, ale ja też się budzę w środku nocy (dziś o 3.30) i nie mogę zasnąć przez jakies pół godziny lub dłużej. To okropnie męczące, bo czas w nocy tak się dłuży, a rano kiedy najchętniej bym pospała muszę wstać do pracy :( Mój mąż kupił księgę imion, siedział nad nią cały wieczór i będzie Julia lub Emil - w zależności od płci. Rodzinie Julia się podoba, gorzej z Emilem, ale uważam, że nie jest takie złe (podoba mi się jeszcze Olaf i Daniel). Czy macie czasem uczucie twardnienia brzucha, to nawet nie jest powiązane z uczuciem skurczu, ale jak się położę na plecach to wyskakuje mi z przudu taka twarda kulka, jak się przekręcę na bok to znika - tez tak macie? Pozdrawiam w ten piękny, słoneczny piątek wszystkie mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tego masowania brzucha, to tak głupio napisałam. Oczywiście można wsmarowywać sobie kremy, ale gin mi powedział, żeby go tak w ciągu dnia nie masować. I dotykać jak najmniej. Ja też uważam, żebyśmy nie wpadały w paranoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojadłam troszkę. Dzisiaj idę na 18 do fryzjera. Cieszę się, bo mam już fatalne odrosty. Nie mam znów co robić. Miałam kupić jakąś ksiązkę, ale znów nic nie nabyłam i nie mam co czytać. Ogólnie nudno teraz. Popiszcie coś Mamuśki, to chociaż sobie Was poczytam, bo to lubię najbardziej. Cmokassski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aprilko zdjęciami napewno się zrewanżuję. Mamo bączka a jakiej firmy dostajesz te ubranka? Może są gdzieś dostepne do kupienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoliMoli- firmy NIVENA- oni mają stoiska w różnych galeriach handlowych w całej Polsce. Szyją też tańsze odpowiedniki tych samych ciuchów, a firma nazywa się Mamma Moda. NIVENA- ceny kosmos (spodnie 170 zł), bluzki (100), Mamma moda trochę tańszę (spodnie ok 100zł), bluzki (60-70). Ale ciuchy są fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janika, ja mam dokładnie tak samo, jeżeli chodzi o twardnienie brzucha. Nie wiem czy słusznie, ale czasami wydaje mi się, ze to po prostu dzidzia tak się układa i wygina i w tym miejscu powstaje ta \"gula\" Wystarczy że się wtedy na chwilę położę na boku i twardnienie mija. Idę w poniedziałek na kontrolę do lekarza, zapytam go co o tym sądzi i napiszę Ci. Mam nadziję pozbędziemy się niepokoju z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowie Wam, jak jak lubie miec posprzatane w domu. Nie zebym byla jakas pedantyczna ale jak tak raz na tydzien albo dwa wszystko jest na cacy zrobione to az mam lepszy humor. Teraz bede sobie czytac ksiazke, no i moze zajme sie moimi zaniedbanymi troszke paznokciami. Mam ochote je pomalowac na ladny brazowy kolor, chociaz na pewno zapach lakieru wskazany nie jest dla fasolki. Jeszcze tylko popoludniu zrobie obiad i mam weekend. Bedzie ryba po grecku; w ten sposob zrekompensuje dzidziusiowi te pol mlecznej czekolady, ktore juz dzisiaj wrabalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska Ty to masz z tą czekoladą. hehe ;-) Ja od dziś nie jem słodyczy, ale ciekawe do kiedy wytrzymama. tzn już dzisiaj się skusiłam na 2 gumy rozpuszczalne mamba (ale to przecież nie cukierki hihi). Jeżeli chodzi o porządki w domciu, to ja też lubię mieć czyściutko, ale teraz jak jestem sama to nie mam po kim sprzątać, tzn sama po sobie, ale mało jest tego. Wczoraj kupiłam sobie bris elektric o zapachu konwalii i tak mi ślicznie pachnie w mieszkanku. Uwielbiam zapach konwalii. Nudzi mi się jak zwykle. Chyba pójdę do miasta jakąś książkę kupić, bo zwariuję. Mieszkam na takim zadupiu pkowa, ze wszędzie jest daleko. Okolica jest śliczna, bo blisko jest park, mało aut, ale wszędzie daleko. A jak teraz zostałam bez samochodu (bo mąż zabrał ze sobą) to każde wyjście na miasto to mega wyprawa. Dobija mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×