Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

mi też się tną, ale u mnie to wina starego sprzętu.... tak czy owak kot to mutant... toż to kalectwo nie kot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję... z tymi ślicznotami, to masz rację, co zdjęcia dostaję, to same laseczki... nasi mężowie, to mają szczęście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dziekuję za zdjecia,juz posłałam swoje:-) Komentarz w mailu:-) A teraz to widze na naszym forum klub słomianych wdów sie zrobił:-) Inne dziewczyny chyba z meżami siedza, a my....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety, znalazłam wreszcie centymetr i zmierzyłam się w najbardziej wystajacym miejscu na brzuszku. Wiecie ile mam- 98 cm. heheh jestem w szoku, bo zawsze miałam tak 74.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga25 masz rację, dziewczyny na pewno dzisiaj siedzą sobie z mężusiami, bo przecież sobota, a my- tak jak powiedziałaś- słomiane wdowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No.. jak one... chętnie bym sobie z mężem \"posiedziała\" a tu lipa... ach ta samotność wśród ludzi... i tak sobie ślęczymy przy tych komputerach.... No, mnie wasze upodobania do śledzi, gołąbków, gyrosa czy podobnych potraw kompletnie nie ruszają... dziwny ze mnie człek, zawsze dwa obiady gotowałam, inny dla męża i co innego dla mnie :D Wariatka ze mnie, nie ma co... świr jakich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam się nie mierzę... miary by brakło (mały żarcik :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam ciekawa, ale i tak mi to nic nie dało, bo nie wiem ile mialam przed ciaza. Boze caly dzien dzis przed komputerem spedzilam,szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga 25 a ja razem z Tobą. Calutki dzień na forum. teraz na 18 mają do mnie przyjść znajomi to jakoś wieczór zleci. Jejku a jak bym Was tu nie miała, to chyba bym z nudów umarła. A takto cały dzień naczytałam się o kotach, psach, że moja córcia (jeżeli będzie córcią) to Żegota itp, itd. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz taki pozytek z tego forum,ze sie posmiac mozna:-) Ja zaraz uciekam polezec troszke, bo cos mnie brzusio zaczał pobolewac,ze o plecach nie wspomne:-( A maz dalej nie dzwonił:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie usmialam z tego kalendarza hehe widze ze polecialyscie rowno ze stronkami, wlasnie zjadlam obiadek ale sie najadlam, a przed tym zjadlam kaszke cynamonowa bojakos mi sie tak zachcialo. Lightblue narobila smaka z przepisem i zwiala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka to ja teraz czekam na Twoje. Przez LightBlue musiałam iść do sklepu, bo takiego mi narobiła smaka i też sobie zrobiłam sałatkę z gyrosa, taką trochę oszukaną, ale jeszcze dołożę jajeczka i mam nadzieję, że też będzie pyszna. Ja zmykam moja Kochanę. Pewnie z wieczorka jeszczę zajrzę, a teraz idę troszkę też poleżeć, bo potem przyjdą znajomi,a mi kręgosłup wszedł w dupkę od całodziennego siedzenia przed kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyto macie zdorwie...żeby nadrabiać wasze wpisy trzeba poświęcić dobre pół godziny... szalone mamuśki! Puściłam fotki do mamy baczka i do aga25 bo widziałam własnie, że pojawiły sie u mnie na skrzynecznce... zuzank wczoraj puściłam do ciebie i mam w wysłanych że doszło.. wysyłam jeszcze raz.. a co mi tam! Lecę sobię polenichowac po pracowitym dniu! buziaki.. odezwe się pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu ja w życiu nie miałam zgagi - nawet nie wiem jak to \"smakuje\"! Biedactwo! Mnie dzisiaj pobolewają tylko lekko plecki, ale już zdążyłam się do tego przyzwyczaić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam,ze się nie odzywałam, ale standardowo miałam spindolony dostęp do internetu. Mam nadzieje,ze to już ostatani raz, bo do konca roku zostal nie cały miesiąc.A w styczniu szykuje się Neostrada :P Zostawić was na troszkę, to się rozpisujecie jak szalone. Więc podaje przepis na sałatke z \"gyrosa\". Musze wszystko spiac z mojego zeszytu, w ktorym mam sporo przepisów(jako przykładna zona:D ) 1 łyżeczkę przyprawy Gyros rozpuścić w 2 łyżkach oleju, wymieszać z 1 podwójną piersią z kurczaka, pokrojoną w kostkę. Podsmażyć i ostudzić. Układać warstwami w przezroczystej misce: na samo dno - mięso, - kukurydzę z puszki, - paprykę konserwową pokrojona w kosteczkę, - ogórki kiszone pokrojone w kosteczke, - kapustę pekinską drobno posiekaną Wszystko zalac sosemz majonezu i keczupu pikantnego( mniej więcej po pół szklanki) Wstawić do lodówki na 12 godzin. To co prawda jest przepis ogólny. Juz tyle razy robiłam tą sałatkę,ze wiem,ze trzeba dawac wiecej niż 1 łyżeczkę przyprawy \"Gyros\".Zamiast 2 - 3 łyżki oleju. Można dac więcej mięsa. A ogórki i papryke daje się w ilosci wg uznania. To tyczy się takze kapusty pekińskiej. A co do sosu z majonezu i keczupu. To dodaję jeszcze odrobinę mleka , soli i pieprzu, wtedy nie wychodzi takie mdłe. To tyle. Az sama zgłodniałam :P Do tej pory dostałam fotkę lub fotki( bo nie moge ich oglądnąc :( ) od Aprilki. mama bączka czekam do jutra na fotki, moze i od ciebie dojdą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do wczoraj myślalam, że imię dla mojej dzidzi to postanowione. Ale ciągle pojawiają się jakieś nowe pomysły! Chyba zrobię któregoś razu małe losowanie i zobacze co mi wyjdzie! hahah.... Light... pusciłam tobie fotosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam nerwy na pocztę. :o Co do ogladania, jak nie zgasnę przed 21, to bedzie super. Bo sie umówiłam z jednym facetem na seksa :classic_cool::D aga*25** dobrze przeczytałam,że jesteś z Legnicy???To mozna powiedzieć,ze jesteśmy sąsiadkami :D Z Oławy do Legnicy prowadzi taka śliczna , autostrada :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama baczka dzieki za fotki :) wicie juz mi sie myli ktora jak wyglada. Ciekaw co u naszej 21, moglaby sie odezwac i naisac co u niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×