Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Witajcie :) Janika78 nospa na pewno ci nie zaszkodzi ja mam brac trzy razy dziennie wiec jak wezmiesz tableteczke nic ci nie zaszkodzi jedynie pomoze:);):) margolcia1 hihih my wlasnie myslimy o kredyciee:P:P:P:P a ty na zwolnieniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 :) 🌼 Janika no spa na pewno ci nie zaszkodzi więc jak czujesz skurcze to spokojnie możesz połknąć. Ja właśnie siedzę z farbą na włosach bo trochę chcę odświerzyć kolor przed Świętami i Sylwestrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 :) 🌼 Janika no spa na pewno ci nie zaszkodzi więc jak czujesz skurcze to spokojnie możesz połknąć. Ja właśnie siedzę z farbą na włosach bo trochę chcę odświerzyć kolor przed Świętami i Sylwestrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 :) 🌼 Janika no spa na pewno ci nie zaszkodzi więc jak czujesz skurcze to spokojnie możesz połknąć. Ja właśnie siedzę z farbą na włosach bo trochę chcę odświerzyć kolor przed Świętami i Sylwestrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej dzis bylam na badaniach i robili mi ta wstretna glukoze, do tej pory mi niedobrze:-( a w piatek do gina, oczywiscie jestem w stresie:-( mamo baczka, nie martw sie moj maz tez jest wyjatkowo niedomyslny w tych sprawach i sama musze sie o wszystko upominac:-( Zobaczymy czym mnie zaskoczy na swieta:-) flowerska, boli o ktorych piszesz o dziwo nie mialam, wiec jednak jest cos co mnie jeszcze nie spotkało. evanikaa, moj lekarz na poczatku ciazy powiedzial zebym przynajmniej raz w tygodniu jadla ryby, bo to ma cos wspolnego z budowa kosci i zebow, a jezeli nie dostarczysz tego dziecku to samo wezmie sobie od Ciebie i bedziesz miec problemy np. z zebami. Osobiscie nie cierpie ryb i jem je rzadko:-( O tym,ze maja cos wspolnego z kształtowaniem wzroku nic nie slyszalam. nikola, nie przejmuj sie, bo akurat ja Cie rozumie:-) Tez siedze w domu i nic nie robie, bo lekarz nie kazal mi sie przemeczac i duzo odpoczywac, bo tez mam problemy z macica. Czuje sie jak pasozyt tym bardziej,ze moj maz z dala od nas musi pracowac i wiem ze mu ciezko:-( ja tez biore nospe i z tego co wiem nie moze raczej zaszkodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej dzis bylam na badaniach i robili mi ta wstretna glukoze, do tej pory mi niedobrze:-( a w piatek do gina, oczywiscie jestem w stresie:-( mamo baczka, nie martw sie moj maz tez jest wyjatkowo niedomyslny w tych sprawach i sama musze sie o wszystko upominac:-( Zobaczymy czym mnie zaskoczy na swieta:-) flowerska, boli o ktorych piszesz o dziwo nie mialam, wiec jednak jest cos co mnie jeszcze nie spotkało. evanikaa, moj lekarz na poczatku ciazy powiedzial zebym przynajmniej raz w tygodniu jadla ryby, bo to ma cos wspolnego z budowa kosci i zebow, a jezeli nie dostarczysz tego dziecku to samo wezmie sobie od Ciebie i bedziesz miec problemy np. z zebami. Osobiscie nie cierpie ryb i jem je rzadko:-( O tym,ze maja cos wspolnego z kształtowaniem wzroku nic nie slyszalam. nikola, nie przejmuj sie, bo akurat ja Cie rozumie:-) Tez siedze w domu i nic nie robie, bo lekarz nie kazal mi sie przemeczac i duzo odpoczywac, bo tez mam problemy z macica. Czuje sie jak pasozyt tym bardziej,ze moj maz z dala od nas musi pracowac i wiem ze mu ciezko:-( ja tez biore nospe i z tego co wiem nie moze raczej zaszkodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, zapomnialam wczoraj wieczorem chwycil mnie taki krotki bolacy skurcz i napial mi sie brzuch, do tej pory nie mialam czegos takiego i zastanawiam sie czy mogł to byc skurcz Braxtona? Mialyscie cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janika.. moim zdaiem bez obaw możesz wziąść nos-pę. Ja też biorę od czasu do czasu. Wydaje mi się, że lekarz powie ci to samo! A mi zostało jeszcze do końca pracy dzisiejszego dnia godzina i 10 minut a od piątku mam wolne do 2 stycznia ale sie wybyczę..nie chce mi sie pracować i robie wszystko żeby wyglądało, że jestem zapracowana. moje biurko wygląda jak poprzejściu tornada, tonę w papierach!! ale to tylko pozory hahaha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK......TERMIN04.07.....TC....KG+...MIASTO......PŁEĆ..IMIONA...WAGAprzed c...wzrost maamonka...01.....21.......+8......warszawa......? Aska_kit.....01......21.....+6.....Warszawa....niespodzianka 21.............02......21......5......Krynica.......2 chłopców...51kg..160cm izawik........02......25......1.....Poznań......90% cóczka.......54.......168 mika82........03.....24.......7......Łódź........synek....Tomuś......67,5....169 aga*25** ... ..04......24.....5.......L-ca.....?....43...160cm nikolla80 .....04......26 ....+5 ..Kraków ........ 70 ... 174 Cm Krzyka.........04......23....+3.....Lublin........dziewczynka? 54 164 mx3............08......20....+5,5...Gdynia.........? Ania75.........08......24......+4.....W-wa...........dziewczynka...64kg....170cm kamil_a .......09......23......+6....Chełmno...prawd córka-ANTONINA Paulka123.....11......23......3...Kraków....Prawdopodobnie dziewczynka... Marysia....70...160cm flowerska......12......24.....+11.....Londyn......niespodzianka..69kg....167cm Moli.............12.......22....+3,5...................? zuzanka14.....13......23......1....Cieszyn......SYN 85kg.. 174 muszka11......13......22......6.....W-wa......dziewczynka.Julia,Agata..60kg..174cm mama bączka....16....23.....+8...P-ków Tryb....?...Iga, Tobiasz Doreta.........17.......18.....1,5.......W-wa sarita..........17........23.....6......Bydgoszcz......córcia......59kg......172cm justaaaa.......17......23......5...zach-pom.......chłopiec...55...170 LightBlue......17.......22.....5...Oława..dziewczynka...88...178 koala-79.....18.....23....5..Węgrów.....dziewczynka?...Hania...73..170 Aprilka .........18......23.......7....wielkopolska.....Kubuś......58...165 margolcia1.....20......22......7........Białystok...dziewczynka...57kg..172cm Doroteczka....21......22.....+4,5....Siedlce...córunia..imię-?....57,6kg....ok.165cm Kiwiusia ........22......17.....-4.....W-wa...........? evanikaa.......23........22.....+5....Stargard....Amelia.....60.......165 agawaa.........25.......18.....+1....Gliwice.......2 chłopaki Kasik26..........26......22...+7...Zgierz..córeczka-...... Aleksandra Ewita2510......27.......20......5.....Łódź.............?60kg.....172cm Janika78........28.......22....+4.....W-wa.....córcia-Julcia?...56...165 Wica............29........15......3.....W-wa............? Witajcie..ja tez mam czasem takie skurcze macicy..i wydaje mi sie ze to juz te skurcze Braxtona -Hicksa...w koncu z dnia na dzien jestesmy blizej celu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mamuśki! Ja dopiero wróciłam do domu po całodziennych zakupach. Jestem tak totalnie zrąbana, że chyba za sekundę pójdę spać bo nie wyrobię. I tak obyło się bez takich strasznych tłumów w marketach, bo byłyśmy z mamą rano. Ale tak naprawdę nakupowałam tylko spożywkę i chemię, a żadnego prezentu nie wypatrzyłam- dla nikogo. W czwartek idę do gina, to może przed lekarzem przejdę do jakiś sklepów zabawkowych i kupię coś dzieciaką. A dla reszty nie mam pomysłu i chyba zostawię to na sobotę wieczór i jak mój mąż wróći, to zabiorę go padniętego jeszcze na zakupy do wypełnionych chyba na full marketów. No jeszcze zobaczę. evenika ja też słyszałam, żeby jeść ryby, ale nie częściej niż jedną na tydzień, bo w rybach może znajdować się rtęć, jeżeli są to ryby morskie. Także widzicie i tak źle i tak nie dobrze. Napisałaś jeszcze o Twojej pracy i Twoim biurku. Ja miałam taki sam sposób jak i Ty. Nawet jak nie miałam dużo pracy, to zawsze na biurku leżały przynajmniej trzy segregatory z fakturami do księgowani (nieważne że te fv były już dawno zaksięgowane). Jak szef wchodził to nie złościł się, że się obijam, tylko miał wrażenie, że ile to ja mam na głowie. Dobra metoda na szefa. Polecam również. Idę się przespać. Bo w nocy walczyłam z poduszkami do 2, a wstałam już o 7. No i teraz po takich pielgrzymkach zakupowych wreszcie wysiadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie robaczki :D Jestem po badaniu glukozy, jak dobrze pamiętam, to w godzine po wypiciu tego świństwa , glukometr wskazywał 144% i o dziwo byl w normie. :o Badanie na toxo IgG kosztowało mnie 30 zł. I myslałam,że bede musiała iśc na badania jeszcze raz z moczem, ale pielęgniarka była tak uprzejma,że powiedziala,ze moge sobie kupić pojemniczek na siku w aptece i oni moga takie coś przyjąc do analizy. Dla mnie super, bo nie bede musiała ekstra się wozić. A w Oławie takie korki koło hipermarketów,ze szlag jasny trafia. Wiecie co, w pewnym momencie jak piłam glukoze , miałam atak wymiotny, ale głupio mi było robic sceny przy tylu ludziach :P Mam do was pytanie: czy miewacie hmmm nie wiem jak to nazwac skurcze albo ruchy gdzieś w okolicy szyjki macicy. Przestraszyłam się,ze obkurcza mi się macica. A do lekarza mam dopiero na 5 stycznia :( Nie są to bolesne skurcze. Raczej takie mocniejsze pulsowanie, co jakiś czas. A moze po prostu mały ktoś tam na dole urzęduje???? A to przepisane 3 sposoby na bolący kręgosłup: 1 Unikaj długiego stania lub siedzenia. Czesto zmieniaj pozycje ciała. Jesli musisz siedziec, podkładaj sobie mała poduszeczke pod odcinek lędzwiowy kręgosłupa. 2. Jak najwięcej ćwicz. Rob koci grzbiet: uklęknij na podłodze i oprzyj się na dłoniach. Powoli wyginaj kręgosłup w łuk i wracaj do pozycji wyjściowej. Zapisz się na basen- bóle kręgosłupa są skutecznie łagodzone przez pływanie zwłaszcza na plecach i kraulem. 3 Prostuj plecy i nie wypinaj brzucha. Cięzar dziecka mozesz utrzymac siłą mięśni brzucha, uda i pośladków. Wczoraj wygadałam sie mojemu mezowi,że chce mu kupić sweter. Stwierdził,ze lepiej bedzie jak dołoze się mi z moich pieniedzy do wkrętarko-wiertarki jakiejs tam firmy. Bo on byl juz w hipermarkecie OBI i widział o ją chce. Więc sweter bedzie musiał poczekac. A jak bedzie jakaś okazja,że trzeba bedzie fajnie wygladac, to on sobie chyba weźmie w ręke tą wiertarke i bedzie paradował!! Echhh ci faceci :o Ja tez słyszałam,ze trzeba jeść ryby. Z tym akurat nie mam problemu, ale moja tesciowa ostatnio uwzieła się na robienie ryby o nazwie panga i szczerze mówiąc mam tej ryby dosyc!!! Dzisiaj się dowiedziałam,że powinnam pić sok pomidorowy a zrezygnowac z jedzenia pieczywa i ziemniaków. Jak ja to przezyje?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj spotkała mnie ludzka życzliwość. W poczekalini do gab. zabiegowego było mnóstwo ludzi. Miejsca ustąpił mi młody chłopak. Poźniej kaleka młoda dziewczyna. Było mi głupio,ze ona , ktora ma problemy z chodzeniem ustępuje mi miejsca, więc podziękowałam. Zrobiło mi się strasznie głupio, bo widziałam,że stanie sprawia jej trudność. Była bardzo miła. A najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to,że to miejsce, ktore ona mi zwolniła zajeła jakas zdrowa laska, ktora miała jeszcze pretensje,że badania kobiet w ciązy tak długo trwają :o :( Porąbana gościówa. Ciekawe jak ona bedzie kiedys w ciązy, czy bedzie taka mądra???!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam cos takiego ze am wrazenie ze w podbrzuszu miulsuje tak jakby lyto ruchy i tez jestem ciekawa coto takiego. Ja w pracy toniemgeudawac mam tyle roboty ze niewiem w co rece wlozyc, wiadomo koniec roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że po powrocie do domku troszkę odpocznę, a tu moja mama zawołała mnie do pomocy i bidulka lepiłam uszka na wigilię, takie malutkie, mikrouszka. szok, że udało mi się je skleić. Przy lepieniu moja kruszynka dawała o sobie znać, chyba polubi taki wigilijny przysmak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu u tesciowej niestety uszek ani pierogów z kapustą i grzybami się nie je :(. Ale za to u mnie w domu bedzie czekała na mnie i meza solidna porcja. Moja mama wie,ze ja przepadam za tego typu potrawami. U tesciowej bedzie barszcz z grzybami, karp, amur,kutia. No na 12 potraw to nie wyglada, ale jestem ciekawa czy u kogos w domu robi się tyle potraw. Achhhaaa zapomniałabym o kompocie z suszu. Musze się przyznac,że bardzo lubie kompot tesciowej :o. Juz nawet jak pisze, to mi burczy w brzuchu. zuzanka14 powiedz, ale to pulsowanie cię nie boli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy mówicie, że boli Was w podbrzuszu, a ja dzisiaj nie mog wstać bo mnie tak boli nazwę nie po fachowemu- między cipcią, a dupcią, tak jakby miało mi zaraz wylecieć dziecko. Tak przy otworku. Najgorzej jest jak wstanę. To chyba dlatego, że tyle się dzisiaj nachodziłam i nadźwigałam tych zakupów. Niby małe torby, ale razem to trochę ważyły. Aż boję się wstawać. Przespałam się godzinkę to już chociaż mi to zmęczenie przeszło. Kupiłam na targu 3 kg pomarańczy i już 1 kg pozbyłam się, tzn. zjadłam. A takie pyszne. Słodziutkie. Idę leżeć bo dzisiaj nie wyrobię tutaj przy kompie. LoghtBlue u mnie też niegdy nie ma 12 potraw. Ale zawsze jest grzybowa, pierogi, ryby, śledzie, sałatki, kompot z suszu. Mi do szczęscia wystarczają tylko pierogi i zupa grzybowa, a więcej mogłoby nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
light blue mnie nie boli ale czuje takie bulgotanie, jakby ruchy a gdzies kiedys czytalam ze jak dlugo w dole kopie to niby zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka, przejdzie, ale kiedy, bo mnie zaczelo bolec z tego co pamietam w tym samym czasie co Ciebie, a boli do tej pory i chyba bardziej niz wczesniej. Chodze jakbym przez tydzien non stop na rowerze jezdzila. Oprocz tego dzis cholernie boli mnie podbrzusze:-( Kurcze mam nadzieje,ze nic sie znowu nie dzieje. Podobnie bolalo mnie przed ostatnia wizyta u gina i bylo ok, wiec moze znow mi sie tam cos rozciaga. Boze, niech juz bedzie kwiecien!!!! Light rady na bol kregoslupa pieknie sie czyta, jeszcze zeby tak fajnie pomagaly:-) U mnie tez nie ma na Wigilie 12 potraw, bo mam mala rodzinke i nie bardzo jest to komu wyjadac. Juz niedlugo przyjedzie moj Jaruś:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka a ja mam na dole niekiedy takie ruchy,ze mam wrazenie,ze mi dzidzus zaraz pomacha raczka przez cipke,ze sie tak wyraze, ono chyba naprawde chce juz wyjsc:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga*25** wiem sałoneczko,że takie rady to mozna sobie włożyc między książki :D Na basen się nie zapisze , bo nie umiem pływac :o. Wyginania grzbietu już nie zrobie, bo po ostatnim nie mogłam wstac z podłogi :D A tym machaniem raczką, poprostu zwaliłaś mnie z nóg :D :P zuzanka14 mam nadzieje,że nasze bulgotanie jest tym dobrym. Chyba zgłupieje do styczniowej wizyty :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Light jak to brzmi,ale to najbardziej obrazowy opis jaki przychodzi mi do glowy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm bulgotników nie mam, nikt do mnie rączką nie macha, kręgosłup przestał mnie boleć - hmm w sumie boli jak wstaję z łóżka, za to wpałaszowałam wielką rybę w warzywach. Zmusiłam się i pochłonęłam ją całą. Aż sama jestem w szoku! A propos basenu.. słyszałam, że nie powinno się chodzić na basem, w którym woda jest chlorowana. Kobiety w ciąży muszą mieć jakąś inną wodę, a w moim miasteczku jest tylko jeden basen w dodatku pływa się w nim jak w basenie dla karpi, jeden ruch ręką a sąsiad ma podbite oko. Żadna przyjemność dla brzuchatej kobity. ;) 12 potraw - nie u mnie. Karp, barszcz z uszkami, trzy rodzaje śledzia no i przede wszystkim kompocik z suszonych owoców! Marzę już żeby był kwiecień!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy karpia, krokiety z nalesnikow, salatke jarzynowa, makielki, 2 rodzaje sledzow, ryba po grecku, kapuste z grochem, barszcz albo zupe rybna, no to prawie 12 potraw, boshe ale bym juz zjadla. Aga to Bartus mi macha przez cipke ale sie usmiala :) Dostalam zaproszenie od uczniow na studniowke i w co ja sie ubiore? I znowu poloneza czas zaczac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki :) 21, trzymaj się dzielnie i bardzo dbaj o Was, zwłaszcza że świeta to czas latania za prezentami i zakupami i stania w kuchni. Dziewczyny, która to z Was leciała czy leci samolotem w ciąży... sprawdzają czy jest zaświadczenie o możliwości latania i o miesiący ciąży???? Czy karta ciąży z wpisanym terminem wystarczy???? POmocy, lecę w sobotę, jutro idę na ostatnią wizytę przed odlotem. Wszystkim Wam i Waszym Rodzinkom przesyłam życzenia zdrowych i pogodnych Świąt oraz szczęśliwego rozwiązania w Nowym Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie tak Wam wcześniej tłumaczyłam, ze boli mnie cipeczka na styku z dupeczką itp itd, a zapomniałam, że to się nazywa kroczę ;-)hehe aga ale właśnie mam takie uczucie jakby maleństwo mi machało przez tą dziurkę ;-) poważnie. Tak mi dokucza ten ból, że szok. Już czekam na tego mojeo męża. Jeszcze 3 dni+ 1 noc i wreszcie się do niego przytulę. O rety jeszcze tylko kilka dni. A jeszcze mnie wkurzył, bo mówię mu, żeby w końcu dał pozwolenie naszemu Bączkowi na ujawnienie swojej płci,a mój okrpony mąż powiedział, że nie. Że mam czekać na niego.A mój Bączek chyba naprawdę słucha swojego tatusia i znów się nie ujawni :-( A już myślę jak będzie na tej wizycie w czwartek u gina. Znów zobaczę moje maleństwo kochane. Oj jak się cieszę. Stwierdziłam, że ostatnio naprawdę czuję się źle. Wszystko, ale to wszystko mnie drażni. Nic mnie nie cieszy. Czuję się jak wieloryb. Chociaż mam pełno ciuchów ciążowych to i tak we wszystkich czuję się paskudnie. Może poprawi mi się humor jak wróci mój marcin, no ale nie wiem. Bo boję się, że z moimi nastrojami może być tylko gorzej. Moja mama dzisiaj powiedziała, że współczuje mojemu mężowi, bo już wie, że będzie miał ze mną przesrane. Moja mama to mi ustępuje na każdym kroku. Np. ubierałam u niej dzisiaj choinkę i wlożyłam wtyczkę od lampek do kontaktu i wywaliło korki. No i ja oczywiście miałam już powód do fochów. Wyzwałam do mamy mojego tatę, że jest takim gospodarzem, że nie ma porządnych kontaktów itp. A moja mama nie sprzeczała się już ze mną, tylko zaczęła się ze mnie śmiać i powiedziała pod nosem \" przesrane jest z babą w ciąży\". Ja wiem, że jestem straszna. Zuzanka fajnie masz- na studniówkę sobie pójdziesz. Poszalejesz z falującym brzuchem. Jedyna przyjemność jaka mnie dziś spotkała, to jak wchodziłam po schodach do swojego mieszkania (mieszkam w takim nowym bloku od roku i nie utrzymuję z sąsiadami jakiś super stosunków - no może jedną- i tylko jestem z wszystkimi na dzień dobry) no i spotkalam taką sąsiadkę, która na mój widok mówi \"oj fajnie w nowym roku u nas w klatce urodzi sie dwoje dzieciaczków\" ( bo jeszcze jedna sąsiadka jest w ciazy). Miło mi się zrobiło wiecie dlaczego- bo ona zauważyła, że jestem w ciąży, a takto ciągle się zastanawiam, czy ludzie myślą że jestem w ciąży czy że jestem taka gruba- bo tak się na mnie gapia. ale namieszałam. Zaczęłam to pisać o 21 i znów maż do mnie zadzwonił i teraz dopiero kończę. Mój biedaczek już się tam nudzi bo skończył pracę a musi do tego piątku czekać na prom, bo nie ma czym wrócić. No i wydzwania do mnie. A mi od razu się lepiej robi jak go słyszę :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 to przyjemnego lotu. Będziesz się mijała z moim mężem to mu pokiwaj z samolotu hehe A jedziesz do Oslo, czy do innego miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej, Lecę do Bergen z Wa-wki (bo nie chcę łączonego lotu przez Oslo i dwa razy wzbijac sie w powietrze z blixniakami), a do Wa-wki samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, połączymy się z naszymi mężami tego samego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam do mycia i do łóżka, znajac mnie poczytam ksiazke do 2 w nocy i troche pośpie, a rano babka od ubezpieczen przyjedzie mnie turystycznie ubezpieczyc.... buuu, a rano najlepszy sen :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat bólu mogę sie w końcu wypowiedziec :(. obudziło mnie dzisiaj w niocy jakieś cholerne za przeproszeniem kłucie- tak mocne ze nie mogłam zlokalizować o co chodzi. po paru minutach wydedukowałam że chodzi o kosć ogonową - makabra - nie dość że dziecko budzi mnie o 5 - wtedy sobie tańczy i boksuje na maxa to jeszcze ta kość. Jestem nerwowa a mam jeszcze coały dzięń załatwiań w urzędach - paniusie siedząca za biureczkami --- NADCHODZĘ !!!!!!! Co do kobiet w ciązy - cóz taki nasz urok - ale przez 9 miesięcy więc z nami wytrzymają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×