Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

z zakupem glukozy to jest roznie, ja sobie kupilam, a w laboratorium dali mi swoja. Moge komus odstapic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Brzuszatki. Ja już wstałam, bo i tak pól nocy nie spałam, bo zamartwiałam sie o tego mojego męża, czy dojechał z tej norwegii do szwecji na prom, czy przypadkiem gdzieś nie nawaliło mu auto. Ale na szczęście, zapakował dupsko na statek i płynie już do nas. Także mi ulżyło. Dzisiaj muszę jechać do pracy zawieź zwolnienie, a tak mi się nie chce. Bo boję sie, ze jeszcze trafię na Wigilię, a nie mam ochoty ani chęci w niej uczestniczyć. Potem polecę jeszcze na targ zrobię jakieś zakupy i wracam do domku. UUU ale u moich sąsiadów awantura, aż sama sie boję, tak pruja na siebie mordy. Masakra. Aga co do imienia Bartosz, to mi sie ono bardzo podoba. moj brat cioteczny dał tak swojemu synkowi na imię (pół roczku ma). A jest taki słodki i spokojny. Znam też Bartosza- lat 26, też jest fajnym chłopakiem, także nie macie się czego bać. ;-) Pisałyście o tych migdałach na zgagę. Wczoraj jednak znów mnie dopadła i zjadłam garść tych płatków migdałowych i nic. Ile trzeba ich zjeść, żeby zgaga przeszła? Calą paczkę 250 g?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam skierowanie na glukozę 50. Mnie dzidziuś kopie tylko nisko, tak nad samym pęcherzem - ani razu nie poczułam jej wyżej, nie mówiąc już o tak wysokich lotach jak przy pępku ;) ale lekarze twierdzą, że wszsytko jest ok, więc może później przeniesie się wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że z tymi kopniaczkami to też zależy jak dziecko jest ułożone. Moja szprotka jest ułożona (przynajmniej tak była dwa razy na USG) grzbiecikiem do góry a nóżkami na dół, więc jak nimi kopie to trafia akurat tak nisko, nad pęcherz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) hallooo brzuszki jestescie co porabiacie? mamo bączka powiem ci szczerze ze takii swiezo wycisniety sok z buraczkow do tegoo dodaje dodatki ihhii jabłuszkooo i marcheww jest calkiem calkiem pijee to tylko dlatego zeby znow nie miec anemi zeby wyniki miec coraz lepszee bo znowww grozil by mi szpitall ii zastrzyki w pupeeeeeeeeee :) aleeee mam dzisiaj leniaa wkoncu musze uzupelnic tabelkee NICK......TERMIN04.07.....TC....KG+...MIASTO......PŁEĆ..IMIONA...WAGAprzed c...wzrost maamonka...01.....21.......+8......warszawa......? Aska_kit.....01......21.....+6.....Warszawa....niespodzianka 21.............02......26......6......Krynica.......2 chłopców.. KACPEREK I..nad drugim myslimy....63kg..160cm izawik........02......26......2.....Poznań......90% córeczka.......55.......168 mika82........03.....24.......7......Łódź........synek....Tomuś......67,5....169 aga*25** ...04...25.....7....L-ca.....synek...Bartosz....43...160cm nikolla80 .....04......26 ....+5 ..Kraków ........ 70 ... 174 Cm Krzyka.........04......23....+3.....Lublin........dziewczynka? 54 164 mx3............08......20....+5,5...Gdynia.........? Ania75.........08......24......+4.....W-wa...........dziewczynka...64kg....170cm kamil_a .......09......24......+6....Chełmno...prawd córka-ANTONINA Paulka123.....11......23......3...Kraków....Prawdopodobnie dziewczynka... Marysia....70...160cm flowerska......12......24.....+11.....Londyn......niespodzianka..69kg....167cm Moli.............12.......22....+3,5...................? zuzanka14.....13......23......1....Cieszyn......SYN 85kg.. 174 muszka11......13......22......6.....W-wa......dziewczynka.Julia,Agata..60kg..174cm mama bączka....16....23.....+8...P-ków Tryb....?...Iga, Tobiasz Doreta.........17.......18.....1,5.......W-wa sarita..........17........23.....6......Bydgoszcz......córcia......59kg......172cm justaaaa.......17......23......5...zach-pom.......chłopiec...55...170 LightBlue......17.......22.....5...Oława..dziewczynka...88...178 koala-79.....18.....23....5..Węgrów.....dziewczynka?...Hania...73..170 Aprilka .........18......23.......7....wielkopolska.....Kubuś......58...165 margolcia1.....20......22......7........Białystok...dziewczynka...57kg..172cm Doroteczka....21......22.....+4,5....Siedlce...córunia..imię-?....57,6kg....ok.165cm Kiwiusia ........22......17.....-4.....W-wa...........? evanikaa.......23........22.....+5....Stargard....Amelia.....55.......165 agawaa.........25.......18.....+1....Gliwice.......2 chłopaki Kasik26..........26......22...+7...Zgierz..córeczka-...... Aleksandra Ewita2510......27.......20......5.....Łódź.............?60kg.....172cm Janika78........28.......22....+4.....W-wa.....córcia-Julcia?...56...165 Wica.............29......22.....+8.....W-wa...........synek ....63...163

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widze ze wczoraj rozpisalyscie sie o glukozie ja mialam robiona 50 g ( i nie wyszla mi najlepsza) mamo baczka gratuluje corci:) co do kopniakow to u mnie malenstwo kopie w roznych miejscach w ciagu dnia raz mnie po pecherzu , raz na wysokosci pepka az caly brzuch faluje a innym znow dostaje po zebrach najbardzie uaktywnia sie jak zjem cos slodkiego no i oczywiscie nad ranem kiedy najlepiej sie spi:) janika78 mialas racje z porzadkami dzis caly dzien chyba spedze w lozku jestem juz po 2 nospach twardnienie brzucha ustalo ale jeszcze czuje kucie w dole brzucha , no i wczoraj po raz pierwszy bolal mnie kregoslup na wysokosci nerek, ale dzis nie kiwne nawet palcem podziwiam was dziewczyny ze mozecie pic sok z burakow ja tez zaczelam pic ale teraz na sama mysl robi mi sie niedobrze, przerzucilam sie na tarte gotowane buraki, ale mysle ze jeszce z 2 tygodnie i dla odmiany wroce do picia soku na wdechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello. Przyszłam tutaj żeby chwilkę odpocząć.Ufff już nie wyrabiam. Zaraz dzieciątko mi chyba wyskoczy. Wiem, że jestm głupia bo bardzo, ale bardzo dzisiaj się przemęczałam. Leciałam na targ, potem z tymi tobołami, potem jeszcze do pracy pojechałam. Poprostu kociął. No ale znów mi sie do pracy opłaciło jechać, bo dostałam od szefa na Święta pod choinkę śliczną ciążową tunikę. Naprawdę bardzo ładna. Chciał mi dać suknię sylwestrową, z takiego aksamitu- bardzo ładna, ale stwierdziłam, że u mnie i tak się zmarnuje, bo ja na sylwestra idę do znajomych, i raczej bym ich rozśmieszyła jak bym wystapiła w takiej aksamitnej sukni- balowej. Wybrałam więc ładną tunikę, w której obskoczę pewnie święta. Powiem Wam, że później będę chyba sprzedawać na allegro wszystkie te ciuchy ciążowe, które dostałam z firmy. Narzaie zmykam piec kurczaka (wiem, że to nie świątecznie, ale mój mąż na przywitanie zarzyczył sobie kuraka pieczonego i pomidorówkę no i muszę spełnić życzenie mojego męża). jeszcze jakieś 12 godzin i się zobaczymy. Już nie mogę sie doczekać. Ale jeszcze czeka mnie odkurzanie, wycieranie kurzy i mycie podłogi, a naprawdę nie mam już siły . No ale cuż, podwijam rękawy i zabieram się za robotę. Obym jutro nie płakała że mnie wszystko boli z wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja tez dzisisaj juz padam. W szkole mielismy wigilijke bylo bardzo sympatycznie na akademi Pan drektor zegnal nasza pania wice (odchodzi na emeryure) i moja siostre (zostala dyrektorem innej szkoly) i tak wszyscy sobie poplakalismy ze wzruszenia. Mama Ingi zostaw sily na jaki seksik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj skończyłam wreszcie robotę. Ja tutaj marudzę, że się tyle narobiłam, a widzę, że Wy nawet czasu nie macie, żeby wejść na forum, aby coś napisać- takie zaganiane jesteście. Wszysctko co miałam zrobić- zrobione. Kurczak się piecze w piekarniku. Idę zaraz się robić na bóstwo heheh (tzn. się wykąpać) i czekam na męża. Ale jestem jakaś podekscytowana. Jejku. Jesem z moim mężem 10 lat,a teraz jak ma przyjechać po takim długim okresie to ja głupia aż się wstydzę. Wiem, że to chore, ale tak jakoś dziwnie się czuję. Może dlatego, że przez te miesiace tak bardzo się zmieniłam. Odkąd on wyjechał przybyło mi z 6 kg. Kurde, wiem że będzie dobrze, bo przecież mój mąż jest najkochańszy na świecie, także nawet jak się wystraszy słoniątka, to i tak nie da tego po sobie poznać. Przepraszam dziewczyny, ze Wam tak truję o tym moim mężu, ale teraz tylko o nim myślę i jak już wróci, to nie będę o nim przynudzać. Jestem naprawdę padnięta. Zuzanka, no ale mam nadzieję, ze na sexik sił mi jeszcze wystarczy. hehe Gdybym już jutro nie weszła na forum to życzę Wam wszystkim Mamuśki, Tatuśki i Maleństwa- Zdrowych, radosnych, spokojnych i rodzinych Świąt Bożego Narodzenia. W Święta na 100% tutaj zagladne, powiedzieć czego się najadłam i jaką mam potworną zgagę (bo to pewnie nie uniknione). Oby te Święta naprawdę były fajne i spokojne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) mama bączka gratuluje córci :D A to masz niespodzianke. Dzisiejszy dzien był masakryczny :( Nawet naleśniki na krokiety smażyłam na siedząco :o. Ale powiem Wam jedno,że istnieją dobrzy ludzie. Dzisiaj z samego rana, gdzies ok 8.byłam z mezem na zakupach w Tesco. Po napoje i wode. Mieliśmy naprawde mało zakupów a przed nami stała kobieta z pełnym koszem. Miała w tym koszyku synka, moze miał roczek. Zobaczyła,że jestem w ciązy i powiedziala,ze panią z brzuszkiem przepuści. Zrobiło mi się tak miło. I pomyslałam,ze pewnie jej kiedys , jak byla w ciązy ktoś ustapił kolejki :) Moj drogie z racji jakbyśmy się juz jutro nie widziały: ZYCZE WAM ZROWYCH, POGODNYCH, RODZINNYCH ŚWIĄT. ABY DZIECIĄTKA BYŁY ZDROWE,I ŻEBY PRZYSZŁE ŚWIĘTA DANE NAM BYŁO SPĘDZIĆ W WIĘKSZYM GRONIE..... Anka 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatm po dwoch dniach nieobecności... nie mialam czasu, rozumiecie świeta, zakupy, sprzatanie, praca. lighblu...\"na leniwca\" buhahha to tak prawie jak \"po misjonarsku\" z lekkim ociąganiem... Mój mąż nie chce,żeby nasza córeczka nazywala sie Amelia...kumpel naopowiadał mu, że ostatnio był w clubie i jakaś szmula tańczyła na rurze a zapowiadali ja jako \"boska Amelia\" i powiedział,że nie chce zeby jego córeczka nosiła imię sex dziewuchy tańcżacej na rurze... wiec teraz mamy burze mózgu jak zwracać się do naszej \"małej gwiazdeczki\". Tej nocy pierwszy raz zdarzyło mi się, że nie mogłam spać...teraz rozumiem co przeżywałyście - takie bezsenne nocy są okropne. O 2 nad ranem poszlam pobuszować do lodówki i zjadłam 7 Days i jogurcik malinowy.... mamo baczka - gratulacje coreczki! ja na badnie glukozy ide dwa dni po swietach, dzien po nie ide bo moge miec przeklamane wyniki..jak pojde taka objedzona haha. A moja kruszynka kopie mnie raz pod pepkiem, raz nad, raz z boku a innym razem z drugiego boku dostaje kopniaka...chyba sie układa...poki ma jeszcze duzo miejsca Wielki buziaki wam sle.... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane Na moment jeszcze wroce do tych kopniakow bo to ja rozpetalam. To nie tak, ze ja je czuje pod pepkiem ale na brzuchu. To sie juz zdarzalo nie raz i raczej nie bylo to nic dziwnego. To sa ruchy ktore czuje tak dziwnie na dole i w srodku, tak jakby dzidzius probowal nozke albo raczke mi wystawic na zewnatrz przez wiadoma dziurke. I to sie nadal utrzymuje. A niepokoi mnie to tylko dlatego. ze wczesniej kopalo po bokach brzucha i nad pepkiem. W srode po swietach ide do gina. Dzisiaj spedzilam dzien w hipermarkecie. Pozostawienie prezentow na ostatnia chwile to byl blad. Masakra, pelno ludzi. I nie wiem z jakiego powodu ale dostalam dzisiaj biegunki i zrobilo mi sie slabo w tym sklepie, ale posiedzialam pol godziny, wypilam zimna wode i powoli mi przeszlo. A popoludniu ubralam choinke i pomagalam mamie przy ciastach. Mamy sernik orzechowca i rurki z kremem. Ale kremy bede robic dopiero jutro. Ja jeszcze tu zajrze nie raz do Wigilii, ale jakbyscie Wy byly bardzo zajete to tez chce Wam juz zlozyc najlepsze zyczenia. Duzo spokoju i luznej rodzinnej atmosfery i zeby w przyszle swieta byly juz przy nas odchowane i zdrowe brzdace. Pachnacej choinki, pysznosci na stole no i zeby te mamusie co czekaly cierpliwie na mezow nacieszyly sie nimi do woli. Jestescie juz jak moja rodzina i nachetniej polamalabym sie z Wami oplatkniem, ale narazie mocno caluje wszystkie brzuchatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze z nudów uzupełnię tabelkę: NICK......TERMIN04.07.....TC....KG+...MIASTO......PŁEĆ..IMIONA...WAGAprzed c...wzrost maamonka...01.....21.......+8......warszawa......? Aska_kit.....01......21.....+6.....Warszawa....niespodzianka 21.............02......26......6......Krynica.......2 chłopców.. KACPEREK I..nad drugim myslimy....63kg..160cm izawik........02......26......2.....Poznań......90% córeczka.......55.......168 mika82........03.....24.......7......Łódź........synek....Tomuś......67,5....169 aga*25** ...04...25.....7....L-ca.....synek...Bartosz....43...160cm nikolla80 .....04......26 ....+5 ..Kraków ........ 70 ... 174 Cm Krzyka.........04......23....+3.....Lublin........dziewczynka? 54 164 mx3............08......20....+5,5...Gdynia.........? Ania75.........08......24......+4.....W-wa...........dziewczynka...64kg....170cm kamil_a .......09......24......+6....Chełmno...prawd córka-ANTONINA Paulka123.....11......23......3...Kraków....Prawdopodobnie dziewczynka... Marysia....70...160cm flowerska......12......24.....+11.....Londyn......niespodzianka..69kg....167cm Moli.............12.......22....+3,5...................? zuzanka14.....13......23......1....Cieszyn......SYN 85kg.. 174 muszka11......13......22......6.....W-wa......dziewczynka.Julia,Agata..60kg..174cm mama bączka....16....23.....+8...P-ków Tryb......córeczka ;-)..Iga Doreta.........17.......18.....1,5.......W-wa sarita..........17........23.....6......Bydgoszcz......córcia......59kg......172cm justaaaa.......17......23......5...zach-pom.......chłopiec...55...170 LightBlue......17.......22.....5...Oława..dziewczynka...88...178 koala-79.....18.....23....5..Węgrów.....dziewczynka?...Hania...73..170 Aprilka .........18......23.......7....wielkopolska.....Kubuś......58...165 margolcia1.....20......22......7........Białystok...dziewczynka...57kg..172cm Doroteczka....21......22.....+4,5....Siedlce...córunia..imię-?....57,6kg....ok.165cm Kiwiusia ........22......17.....-4.....W-wa...........? evanikaa.......23........22.....+5....Stargard....Amelia.....55.......165 agawaa.........25.......18.....+1....Gliwice.......2 chłopaki Kasik26..........26......22...+7...Zgierz..córeczka-...... Aleksandra Ewita2510......27.......20......5.....Łódź.............?60kg.....172cm Janika78........28.......22....+4.....W-wa.....córcia-Julcia?...56...165 Wica.............29......22.....+8.....W-wa...........synek ....63...163 A ja tak przeżywam powrót mojego męża, że nie ma najmniejszych szans, zebym usnęła do 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Brzuszatki. Wpadłam Wam tylko powiedzieć, że mąż dotarł. Śmiał się z mojego brzucha jak nie wiem co,a ja z niego, bo schudł mi 10kg, włosy mu urosły- dosłownie jak nie mój mąż. A co do tego sexiku to nic nie wypaliło, bo mąż był taki zrąbany po podróży, że usnął mi w 20 min :-( Może coś wieczorkiem, bo teraz lecimy już na miasto. heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jak widze to wszystkie mialyscie zabiegany wczorajszy dzien ja jak pisalam wczoraj nie kiwnelam palcem zle sie czulam tylko wieczorem zmusilam sie zeby ubrac z synkiem choinke a dzis od rana szaleje w kuchni ( to lubie najbardziej) mezus zabral synka do babci i maja jeszcze zrobic ostatnie zakupy ja dzis z domciu sie nie ruszam:) co do swiat to wigilie spedzamy w domciu:) w pierwsze swieto jedziemy do moich rodzicow (moj tata ma dzis urodziny 60 a imprezke robia w 1swieto) bedzie caly do m ludzi ok 25 w drugie jedziemy do tesciow tam czas spedzimy w bardziej kameralnym gronie iec jak bysmy sie nie spotkaly w swieta to: ZYCZE WAM WSZYSTKIM RODZINNYCH I SPOKOJNYCH SWIAT ORAZ WIELU WIELU PREZENTOW POD CHOINKA to ja juz biegne do kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wrocilam z ostatnich zakupow i nie ruszam sie z domku, musze zrobic stroik i troszke sprzatnac. Mamo baczka juz teraz to cie bedzie o polowe mniej na formu, ale naciesz sie mezem i spedzaj z im jak najwiecej czasu. Ja mojego nie widze od wczoraj i juz mi sie przykszy troszeczke. Do roboty! Ale jaka to przyjemne praca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...ja od 9 rano zasuwam sobie w kuchni...karp już zrobiony, rybka po grecku, też...sałatka śledziowa ze śliwkami również, sałatka jarzynowa także..barszczyk zostawiamy na jutro żeby był swieży. Wcale sie nie zmeczyłam, już sie nie mogę doczekać aż wszyscy razem usiadziemy przy stole i bedziemy swietować. W tym roku są to ostanie świeta w takim gronie. Jestem taka szcześliwa za rok świeta zrobie w swoim nowym domku, do którego wprowadzimy sie za miesiac, bedzie z nami nowy czlonek rodziny - nasza coreczka, a jak zapewne każda z nas pamieta z wlasnego dzicinstwa. Świeta z dziecmi są szczególne i wyjątkowe, radosne i bardziej świąteczne! Już nie moge się doczekać...dobrze, że czas tak szybko leci i zostało nam już coraz mniej czasu do naszych ważnych chwil. aaa prezenciki mam juz zapakowane...i generalnie jestem juz gotowa do swietowania!! Dla każdej z was kochane przyszłe mamuśki - życzenia W naszej ziemskiej podróży do stacji przeznaczenia, Jest co roku przystanek pod znakiem Bożego Narodzenia. Dzięki tej przerwie w podróży, dzięki tej chwili wytchnienia, Możemy rozejrzeć się wokół, jest moment na przemyślenia. Jest czas na chwilę zadumy, okazja na triumf szczerości, Można kogoś przeprosić, przekazać wyrazy wdzięczności. A jeśli przy tej okazji łza z Twego oka wypłynie, To się jej nie wstydź, nie skrywaj, miłość z tego właśnie słynie. W ten czas wielki, wspaniały, czas Narodzin Dzieciny Połam się opłatkiem z bliskim, daruj mu najgorsze winy, Siądź przy choince, przytul do serca co masz najcennniejsze, A zobaczysz, pokonasz nawet najstraszniejsze. I choć czasy trudne, dokoła wiele niepewności, Nigdy nie trać nadziei, nigdy nie trać radości, Żyj godnie w miłości, pokoju i zgodzie Wszak... dla Niego nie było też miejsca w gospodzie. Wesołych Świąt !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt!! bez zmartwień, z barszczem, grzybami, z karpiem, Z gościem co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce; Wesołych Świąt!! A w te Święta... niechaj się snuje kolęda! I gałązki świerkowe Niech Wam pachną na zdrowie. Wesołych Świąt!! a z Gwiazdką- pod świeczek łuną jasną Życzcie sobie najwięcej- zwykłego ludzkiego szczęścia, radości i zdrowia!!! Życzy Wam czerwcówka 2006!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. tez wrocilam z zakupow masakra jak mnie nogi bola, ale prezenty juz kupione :) wigile spedzamy z moimi rodzicami z siosra i jej rodzina i z tego bardzo sie ciesze bo siostrzenica (4lata) bedzie wprowadzala swietna amosfere, tak wzruszona jakas jestem jak słysze kolede to łezki mi sie do oczkow cisna ;) Mama baczka nie szalej z mezusiem za bardzo :) Hanus dzieki za zyczenia od kwietniowek :) milo jest jak zagladaja do nas inne mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki, widze,ze fest zajete jestescie:-) Ja tez wpadlam tylko na chwile, bo mimo ze staram sie robic niewiele, to zawsze cos sie znajdzie:-) madzia ciesze sie,ze Twoj maż juz dojechal i zazdroszcze ze mozecie juz cieszyc sie soba. Ja musze poczekac jeszcze 3 dni, ale na szczescie szybko zleca:-) Ok, uciekam robic salatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Mamusie i Maleństwa w brzuszkach!!! Jejku wreszcie mogłam usiąść przed kompem!!! Jestem taka zrąbana tymi porzadkami, pitraszeniem że szok...... ale w tym roku i tak nie moge narzekac bo mój kochany mężuś bardzo duzo mi pomogl!!!! nawet obylo sie bez spiec miedzy nami, we wszystkim mi ustepowal...:-) :-) :-) Ja już siedzę sobie cala w oliwce, w pizamce, w szlafroczku i wcinam mandaryneczki!!! Aga 25 ślicznie dziekuję za zyczonka na mailu!!!! ja Tobie i reszcie dziewczyneczek Zycze tez spokojnych swiat.... Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zablysnie, Niech Cie aniolek ode mnie uscisnie. Na wigilijnym stole oplatek polozy I w moim imieniu zyczenia Ci zlozy. Niech W Swieta Bozego Narodzenia Dobry Bog Namaluje szczescie Na Twojej twarzy, Niech Milosc Dotyka Cie delikatnie, Lecz bez ustanku, Niech marzenia Plyna wysoko w gore I spelniaja sie ............ http://i.wp.pl/a/i/kartki2/main/kartka2000.swf nie wiem czy uda mi sie jeszcze tu zajrzec w najblizszym czasie ale pewnie nie bede mogla sie powstrzymac i zerkne co u Was Brzuszatki slychac...... no to dobranoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zaglądałam do Was ostatnio, ale nie miałam chwili wytchnienia, w tej świątecznej bieganinie. Dobrze że juz wszystko dopiete na ostatni guzik. Jestem teraz do końca roku na zwolnieniu, więc może sobie trochę odpocznę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W naszej ziemskiej podróży do stacji przeznaczenia jest co roku przystanek pod znakiem Bożego Narodzenia. Dzięki tej przerwie w podroży, dzięki tej chwili wytchnienia, możemy rozejrzeć się wokół, jest moment na przemyślenia. Jest czas na chwilę zadumy, okazja na triumf szczerości, można kogoś przeprosić, można przekazać wyrazy wdzięczności a jeśli łza z Twego oka wypłynie, to sie jej nie wstydź, nie skrywaj, miłość właśnie z tego słynie. W ten czas wielki, wspaniały, czas narodzin Dzieciny połam sie opłatkiem z bliskim, daruj mu najgorsze winy. Siądź przy choince, przytul do serca co masz najcenniejsze, a zobaczysz - pokonasz nawet najtrudniejsze. I choc czasy trudne, dookoła wiele niepewności, nigdy nie trać nadziei, nigdy nie trać radości. I choc ludzie w Dzień Wigilii tacy zagonieni, maja UŚMIECH - i z kimś drugim pragną go \'\'wymienić\'\'. Radości i spokoju w te nadchodzące Święta Bożego Narodzenia pełnych wiary, nadziei i miłości, radosnego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz Szcześliwego każdego dnia Nowego Roku Życzy Wam kochane Ania z całą rodzinką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki i Maleństwa. Przyleciałam zobaczyć co u Was słychać, bo już się stęskniłam przez jeden dzień :-) Mój mąż właśnie siedzi w wannie, więc na chwilkę tu zajrzałam. Aga już dwa dni i zobaczysz jak szybckitko miną. A zobaczysz jak to fajnie zobaczyć wreszcie swojego męża. My zaraz szykujemy się w odświętnę ubranka idziemy jeszcze na cmentarz i potem lecimy do moich rodziców na Wigilię. Co prawda Wigilia jest dopiero na 17, ale pójdziemy wcześniej, może przydam się do pomocy mamie, bo biedna sama robi Wigilię dla 15 osób. Zmykam moje Kochane. Pisałyście piękne życzenia. Jeszcze raz życzę zdrowych i spojojnych Świąt Bożego Narodzenia- objedzcie się za wszystkie czasy, i żeby nas zgaga nie męczyła hehe;-) Posmerajcie brzuszki od cioci madzi. Moja Igunia dzisiaj pierwszy raz kopała swojego tatusia, ale mąż był zdziwiony ;-) Ale cieszył się. Tak się cieszę, że już wróćił. Dobra ciekam mu placy umyć. papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez juz wszystko dopinamy na ostatni guzik. Jeszcze ras spokojnych swiat i duzo smakolykow. Dziekujemy z faslolka za zyczenia i wirtualne kartki. Wesolych Swiat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz tez siadam juz do stołu, a Bartek strasznie aktywny dzis. szkoda,ze nie ma z nami jego tatusia, ale dosyc, obiecalam sobie, ze nie bede rozpaczac,przeciez przyjedzie pojutrze:-) Wesołych Swiat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam - ja już dawno po kolacj - heheeh zjedlismy o 16.00 - zjadłam mikroskopijne ilości - po jedym pierożku - 2 łyżki barszczu itd - by miec miejsce na karpia. niestety moja dyscyplina nić nie pomogła - boli mnie watroba - czuję poteorny ucisk - jak od kilku dni po posiłkach - cuż dalej pościk !!!!! A czeka mnie dwudniowa rundka po rodzinie :P Dziewczynay Dla WAS I WASZYCH RODZIN SPOKOJNYCH ŚWIAT !!!!! BLISKOŚCI , RADOŚCI, LEKKICH PORODÓW CUDOWNYCH ZDROWYCH DZIECIĄTEK !!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam teraz chwilke zeby zajrzec:) jak tam aniołki byly bogate? :) ale sie objadlam to wszystko takie pyszne, wszyscy oczywioscie zycza mi jednego :) ja Wam zycze tego samego, zdrowych dzieciaczków. Czas leci nieublagalnie juz niedlugo bediemy pisac o swoich dzieciaczkach Całuski dla Was waszych mezow i maluszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaneeeeeeeeeee Wesołychh Swiatttttttttttttttttttttttttttttttttttt dla waszytskich szczesliwegoo rozwiazaniaa zycze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×