Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Hej kobiety :) Widze wielkie obzarstwo swiateczne... Nasze swieta byl bardzo spokojne. Tylko my, kilka potraw na predce zrobionych, bo przylecialam 23 grudnia do mojego Weza. Lot calkiem spokojnie, na lotnisku nikt nie pytal o ciaze, o zaswiadczenie, nic. Dzieci szalaly tylko przy ladowaniu (lecialam strasznym trupem), dwoje malych w samolocie plakalo i krzyczalo - bolaly ich uszy. Moj Skarb tez sie nasmiewa z brzucha... co mnie zobaczy w przelocie, to sie smieje, ze za duzo gazowanych napojow... ale ogolnie - jest niesamowicie rozkoszny, czuly, glaszcze brzuszek, mowi do dzieci... kochany jest :) Nie wiem jak sobie oradze z wyjazdem - nie chce znowu byc sama. Ciagle gdzies jexdzimy i sporo spacerujemy... Norwegia jestem oczarowana. Z przyziemnych rzeczy to chyba najbardziej zapachem domu drewnianego, w ktorym mieszkamy i cudowna woda w kranach, po ktorych mam skore jak aksamit. Pozdrawiam Was kobitki i zmykam troche polezec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem jestem:-) Maz przyjechala we wtorek i jakos nie mam na nic czasu. Wczoraj zagladalam do Was ale nie zdazyłam nic napisac. Izawik, nie martw sie najwazniejsze,ze lekarz twierdzi,ze wszystko jest w porzadku, a to przeciez on Cie bada i prowadzi Twoja ciaze. Co do badania glukozy placilam za nie ok 15 zł, najpierw pobrano mi krew, poczekalam 20 min, wypilam glukoze i po godzinie znow pobrali krew. Wynikow nie mam jeszcze, bo nie chce mi sie po nie jechac. Jutro odbiore, bo musze przed kolejna wizyta u gina powtorzyc badanie moczu, ostatnie wyniki nie byly najlepsze. mamo baczka,u mnie tez juz niebawem wroci szara rzeczywistosc, ale nim zdazymy do niej przywykna moj Jarek znow pojedzie. Na szczescie w marcu bede miec go juz na dobre i mam nadzieje nasze mieszkanie tez:-) Brzuchem i wogole mna byl zachwycony, chyba mu sie wzrok pogorszył:-) Dobra uciekam, bede zagladac czesciej, przynajmniej sie postaram. Madzia daj znac jak po badaniach, ja ide we wtorek. Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 kolosy te Twoje chlopaki, gdzie Ty ich miescisz???:-) Aha, mialas jakies zdjecia podeslac, czekam:-) U mnie juz minęła setka:-) Kiedy to zleciało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co wkurza mnie ocenianie cudzej wagi. Ja jeszcze przed ciaza malo wazylam i jak slyszalam komentarze na ten temat to krew mnie zalewala. Niektorzy nie potrafia zrozumiec uwarunkowan genetycznych i cudzej budowy. Nie rozumiem tego:-( Moja mama bedac w ciazy ze mna do trzeciego miesiaca wazyla 38 kilo:-) Ja przy niej teraz jestem jak slonik:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello. Właśnie wróciłam z usg 3 d, ale było fajowo (oprócz ceny- 220 zł). Widzieliśmy naszą dzidzię tak wyraźnie. Pani gin potwierdziła, że to dziewczynka i tak mi się chciało śmiać z mojego męża, bo gin pokazuje cipcie i mówi do niego- widzi pan tą różyczkę, a on biedny nie wiedział o co jej w ogóle chodzi hehe, a ona mu pokazywała cipeczkę. Słyszeliśmy jak bije naszej Iguni serduszko. Pani ją pomierzyła wzdłuż i w szerz. Powiedziała, że wszystko wporządku, także kamień spadł mi z serca. Malutka cały czas ssała kciuka i na zdjęciach mam jej maleńką twarzyczkę, która wcina paluszka :-) Ale się cieszę, że tam pojechaliśmy. Teraz mamy już zdjęcia naszej księżniczki i płytę dvd, której nieststy nie możemy otworzyć w domu. Mam nadzieję, że tu chodzi o nasze dvd, które jest już dość stare, a na innym będzie odbierać. Jutro muszę jechać gdzieś to sprawdzić. Teraz zmykam, bo przyjadą znajomi. Trzymajcie się. A co do wagi, to aga masz rację. to jest uwarunkowane genetycznie. Któraś z Was może się martwić, że przytyła za mało, a któraś (tak jak ja), że za dużo, bo potem pewnie zostaną mi te kg. ALe najważniejsze jest zdrowie maluszków, jak z nimi jest wszystko oki to my się nie przejmujmy. mx3 cieszę się, że doleciałaś szczęśliwie. Mojemu mężowi też bardzo podoba się norwegia i te drewniane domy. Trzymaj sie. Odpoczywaj, zwiedzaj i przywieź fajne wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK......TERMIN04.07.....TC....KG+...MIASTO......PŁEĆ.. IMIONA...WAGAprzed c...wzrost maamonka...01.....21.......+8......warszawa......? Aska_kit.....01......21.....+6.....Warszawa....niespodzi anka 21.............02......26......6......Krynica.......2 chłopców.. KACPEREK I..nad drugim myslimy....63kg..160cm izawik........02......27......2.....Poznań......90% córeczka.......55.......168 mika82........03.....24.......7......Łódź........synek.. ..Tomuś......67,5....169 aga*25** .....04......25.....7....L-ca.....synek...Bartosz....43...160cm nikolla80 .....04......27....+6 ..Kraków ........ 70 ... 174 Cm Krzyka.........04......23....+3.....Lublin........dziewc zynka? 54 164 mx3............08......20....+5,5...Gdynia.........? Ania75...08......26......+4,5.....W-wa.....dziewczynka-A gatka..64kg....170cm kamil_a .......09......26......+6....Chełmno...prawd córka-ANTONINA Paulka123.....11......26......?...Kraków....Prawdopodobn ie dziewczynka... Marysia.... flowerska......12......24.....+11.....Londyn......niespo dzianka..69kg....167cm Moli.............12.......22....+3,5...................? zuzanka14.....13......23......1....Cieszyn......SYN 85kg.. 174 muszka11......13......22......6.....W-wa......dziewczynk a.Julia,Agata..60kg..174cm mama bączka....16....23.....+8...P-ków Tryb......córeczka ..Iga Doreta.........17.......18.....1,5.......W-wa sarita..........17........23.....6......Bydgoszcz......c órcia......59kg......172cm justaaaa.......17......23......5...zach-pom.......chłopi ec...55...170 LightBlue......17.......22.....5...Oława..dziewczynka... 88...178 koala-79.....18.....23....5..Węgrów.....dziewczynka?...H ania...73..170 Aprilka .........18......25.......10....wielkopolska.....Kubuś...... 58...165 margolcia1.....20......22......7........Białystok...dzie wczynka...57kg..172cm Doroteczka....21......22.....+4,5....Siedlce...córunia.. imię-?....57,6kg....ok.165cm Kiwiusia ........22......17.....-4.....W-wa...........? evanikaa.......23........22.....+5....Stargard....Amelia .....55.......165 agawaa.........25.......18.....+1....Gliwice.......2 chłopaki Kasik26..........26......22...+7...Zgierz..córeczka-.... .. Aleksandra Ewita2510......27.......20......5.....Łódź.............? 60kg.....172cm Janika78........28.......22....+4.....W-wa.....córcia-Ju lcia?...56...165 Wica.............29......22.....+8.....W-wa...........sy nek ....63...163 Po karpikach - kilosik w górę - ale co tam więcej spaerków waga - ta naprawdę indywidualna sprawa - Ja na diete na pewno się nie zdecyduję - jem tak jak przed ciążo + więcej surowych witamin - na peno nie za dwoje :) uwazam zeby moje zachcianki nie zapanowały nademną - bo miałm juz swój podkład juz przec ciążą i wiecej mi nie potrzeba :) Nie dajcie sin zwariować - wazna że wyniki + dzidzia oki i to jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i wątroba boli nie nadal czsami siedzieć jest trudno - lekarz zasugerował kamienie w pęcheżyku żółciowym . zrobię USG i się dowiem. Ale się martwię tym - jeśli dojdzie do ostrego stanu to co operacja wycięcia? Na razie trzymam dietę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po Świętach. Ja też nie miałam jak do was zaglądać bo cały czas byłam w rozjazdach i do kompa mnie nie ciągnęło. nikola u mnie też wątroba dokucza, szczególnie jak siedzę. Jak byłam przed Świętami na usg to gin mi powiedział że to nogi maleństwa mnie tak uwierają, ale minęły już 2 tyg i wciąż jest bez zmian więc zaczynam sądzić że to niestety jakaś inna przczyna kryje się za tym bólem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze tabelka bo już dawno nie aktualizowałam NICK......TERMIN04.07.....TC....KG+...MIASTO......PŁEĆ.. IMIONA...WAGAprzed c...wzrost maamonka...01.....21.......+8......warszawa......? Aska_kit.....01......21.....+6.....Warszawa....niespodzi anka 21.............02......26......6......Krynica.......2 chłopców.. KACPEREK I..nad drugim myslimy....63kg..160cm izawik........02......27......2.....Poznań......90% córeczka.......55.......168 mika82........03.....24.......7......Łódź........synek.. ..Tomuś......67,5....169 aga*25** .....04......25.....7....L-ca.....synek...Bartosz....43...16 0cm nikolla80 .....04......27....+6 ..Kraków ........ 70 ... 174 Cm Krzyka.........04......23....+3.....Lublin........dziewc zynka? 54 164 mx3............08......20....+5,5...Gdynia.........? Ania75...08......26......+4,5.....W-wa.....dziewczynka-A gatka..64kg....170cm kamil_a .......09......26......+6....Chełmno...prawd córka-ANTONINA Paulka123.....11......26......?...Kraków....Prawdopodobn ie dziewczynka... Marysia.... flowerska......12......24.....+11.....Londyn......niespo dzianka..69kg....167cm Moli.............12.......22....+3,5...................? zuzanka14.....13......23......1....Cieszyn......SYN 85kg.. 174 muszka11......13......22......6.....W-wa......dziewczynk a.Julia,Agata..60kg..174cm mama bączka....16....23.....+8...P-ków Tryb......córeczka ..Iga Doreta.........17.......18.....1,5.......W-wa sarita..........17........23.....6......Bydgoszcz......c órcia......59kg......172cm justaaaa.......17......23......5...zach-pom.......chłopi ec...55...170 LightBlue......17.......22.....5...Oława..dziewczynka... 88...178 koala-79.....18.....23....5..Węgrów.....dziewczynka?...H ania...73..170 Aprilka .........18......25.......10....wielkopolska.....Kubuś...... 58...165 margolcia1.....20......25......9,5kg.....Białystok...dzie wczynka...57kg..172cm Doroteczka....21......22.....+4,5....Siedlce...córunia.. imię-?....57,6kg....ok.165cm Kiwiusia ........22......17.....-4.....W-wa...........? evanikaa.......23........22.....+5....Stargard....Amelia .....55.......165 agawaa.........25.......18.....+1....Gliwice.......2 chłopaki Kasik26..........26......22...+7...Zgierz..córeczka-.... .. Aleksandra Ewita2510......27.......20......5.....Łódź.............? 60kg.....172cm Janika78........28.......22....+4.....W-wa.....córcia-Ju lcia?...56...165 Wica.............29......22.....+8.....W-wa...........sy nek ....63...163

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś na badaniu obciążenia glukozą. Nie jest takie straszne, obeszło się nawet bez cytryny. Chociaż osobiscie nie cierpie pić letniej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :) mialam rowniez wykonywane to badanie glukozy i juz sama nie wiem ktore sie prawidlowo wykonuje ja przyszlam na badanie wypilam glukoze po godzinie mialam pobrana krewww Aga25 kolosy czy ja wiem pomysl jak bede wygladala pod koniec ciazy ihihih i teraz sie sama zastanawiam gdzie ja je pomieszczeee czuje sie wysmienicie musze wam powiedziec , wyniki mi sie poprawilyy dziewczyny SOK Z BURAKOW robi cuda na prawdee:) chłopaki kapia niesamowicie brzuch faluje cos niesamowitegoo z tych moich chlopakow to chyba beda nocne marki na zabawy zbiera im sie przed polnoca i okolo 3 w nocy ihhih:) pisalyscie wczesniej ze poboloweee was miedzy cipeczka a pupeczka mam to samoo , przechodzi odczuwam ulgee ale byl okres ze chodzic nie moglam albo chodzilam jak krolowaa agnielskaa dobra powklejam jakies byle jakies byle jakie zdjeciaa niestety jak narazie tylko takie mam na komputerzee http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4516741556781e8b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/adb8a00cedb639ff.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 ślicznego masz tego brzusiorka. Naprawdę, bardzo ładnie wyglądasz. Ja właśnie usiadłam przed kompem, bo mój mąż mi się uśpił. Dzisiaj cały dzień bawił się ze swoją córcią. Całował mi mój brzuchol, potem pukał do naszej Iguni, ona go kopała i tak przez pół dnia. Nasłuchiwał brzucha i powiedział, że słyszy jak maleńkiej bije serduszko. Ale fajowe uczucie jak on tak sie bawi tym moim brzucholem. Nie podejrzewałam męża o takie czułości, a tutaj miłe zaskoczenie. Mówi, że to będzie jego królewna i żeby odziedziczyła wszystko po nim, a nie po mnie ;-) ;-) ;-) I jak to rozumieć??? My cały czas wyjadamy jeszcze jedzonko poświąteczne, chociaż troszkę się boję, bo to jeszcze smakuje dobrze, ale może być już nie świerze 21 to dobrze, że to żelazo Ci się poprawiło, a brałaś na to jakieś leki? bo ja cały czas biorę tardyferon bo też mam mało żelaza. Ale nie przełkłabym chyba soczku z buraczków. Nie chce mi się za bardzo nic. Nawet się jeszcze nie ubrałam od rana. Siedzę w szlafroku hehe. Fajowo się tak lenić ;-) Cieszę się bo mój mąż zadecydował, że już nie wyjeżdża za granicę tylko zostaje z nami, bo szkoda mu zostawić taką grubiutką żonkę, któara na każdym kroku potrzebować będzie pomocy. Mam tylko nadzieję, że znajdzie w naszym głupim kraju jakąś normalną pracę, z której będzie zadowolony. Wczoraj jak szłam do lekarza, wołam mojego męża bo miałam problem z ogoleniem cipeczki, ale ten \"drań\" powiedział, że nie będzie mnie golił, żebym wzięła sobie lusterko. Ale jakoś jeszcze dałam radę.heheh. Śmieje się ze mnie, że choruję na lustrzycę (bez lustra się nie obędzie). Dobra idę się chyba walnę do mojego starego i usnę obok niego. Odkąd wróćił mój mąż, normalnie usypiań ok 10-11, a nie męczę się tak jak wcześniej do 2 w nocy. Może wcześniej za bardzo o nim myślałam. Dizisaj cały czas chodzę i oglądam zdjęcie naszego dzieciaczka. Jest taka słodziutka. Na zdjęciu 3d widać jej cały profil i na dodatek sśie kciuka,. Urocze. Dobra zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu 21 sliczny ten twoj brzusio....moj jest taki mikro przy twoim haha ale i tak daje mi juz niezle popalic! margolcia - ja z watroba też tak mam zaczelo sie dzien po wigilii, zaczelo mnie strasznie bolec, ale jak sie kladlam na prawym boku przechodzilo mi. Dziwne uczucie. Jak nie bylam w ciazy nic mnie nie bolalo, tylko czasem migreny mialam, a teraz kazda dolegliwosc jest dla mnie czyms nowym i chcialabym o niej wszystkim opowiadac...wyjdzie, że jestem jakiś hipohondryk!! NICK......TERMIN04.07.....TC....KG+...MIASTO......PŁEĆ.. IMIONA...WAGAprzed c...wzrost maamonka...01.....21.......+8......warszawa......? Aska_kit.....01......21.....+6.....Warszawa....niespodzi anka 21.............02......26......6......Krynica.......2 chłopców.. KACPEREK I..nad drugim myslimy....63kg..160cm izawik........02......27......2.....Poznań......90% córeczka.......55.......168 mika82........03.....24.......7......Łódź........synek.. ..Tomuś......67,5....169 aga*25** .....04......25.....7....L-ca.....synek...Bartosz....43...16 0cm nikolla80 .....04......27....+6 ..Kraków ........ 70 ... 174 Cm Krzyka.........04......23....+3.....Lublin........dziewc zynka? 54 164 mx3............08......20....+5,5...Gdynia.........? Ania75...08......26......+4,5.....W-wa.....dziewczynka-A gatka..64kg....170cm kamil_a .......09......26......+6....Chełmno...prawd córka-ANTONINA Paulka123.....11......26......?...Kraków....Prawdopodobn ie dziewczynka... Marysia.... flowerska......12......24.....+11.....Londyn......niespo dzianka..69kg....167cm Moli.............12.......22....+3,5...................? zuzanka14.....13......23......1....Cieszyn......SYN 85kg.. 174 muszka11......13......22......6.....W-wa......dziewczynk a.Julia,Agata..60kg..174cm mama bączka....16....23.....+8...P-ków Tryb......córeczka ..Iga Doreta.........17.......18.....1,5.......W-wa sarita..........17........23.....6......Bydgoszcz......c órcia......59kg......172cm justaaaa.......17......23......5...zach-pom.......chłopi ec...55...170 LightBlue......17.......22.....5...Oława..dziewczynka... 88...178 koala-79.....18.....23....5..Węgrów.....dziewczynka?...H ania...73..170 Aprilka .........18......25.......10....wielkopolska.....Kubuś...... 58...165 margolcia1.....20......22......7........Białystok...dzie wczynka...57kg..172cm Doroteczka....21......22.....+4,5....Siedlce...córunia.. imię-?....57,6kg....ok.165cm Kiwiusia ........22......17.....-4.....W-wa...........? evanikaa.......23........23.....+5....Stargard....córcia! .....55.......165 agawaa.........25.......18.....+1....Gliwice.......2 chłopaki Kasik26..........26......22...+7...Zgierz..córeczka-.... .. Aleksandra Ewita2510......27.......20......5.....Łódź.............? 60kg.....172cm Janika78........28.......22....+4.....W-wa.....córcia-Ju lcia?...56...165 Wica.............29......22.....+8.....W-wa...........sy nek ....63...163 Aktualizuje tabelke...wpadlismu na pomysl aby nasza corcia miała na imię Kamilka, ale nie wpisuje do tabelki, bo jeszcze może nam się ze 100 razy zmienić... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak juz piszecie o dolegliwosciach to ja tez napisze: Boli mnie zab ktory juz po raz 2 wczoraj zostal ponownie rozwiercony i zaplombowany i dalej boli ale juz niewiem czy zab czy dziasla normalnie czasem swiruje, zadzwonilam do lekarza zapytac sie co dalej bo zdjecia rentgenowskiego nie mozna robic w ciazy, powiedzial mi ze mam kupic masc i smarowac fakt jak na razie pomaga, jak bedzie bardziej bolalo to nawet moge ketanol wziac (ale to sobie podaruje) bo lepiej wziac tabletke niz trzymac bol bo to zle wplywa na dziecko mozna wczesniej tez zaczac rodzic. Kurde do teraz nic mi nie dolegalo niewiem co to mdlosci a tu prosze zab a to jest chyba najgorszy bol jaki jakna razie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie kochane mamuski... weszłam sobie na jakąś stronkę a na niej ranking szpitali \"rodzić po ludzku\" i wsród wyróżnionych na 11 miejscu jest szpital z mojego małego miasteczka. Aż sie zdziwiłam, a ja się skupiałam na Szczecinie a tam nic takiego, wychodzi na to,że będe musiała intensywniej zastanowić się nad moim miasteczkiem. Wiem, wiem przesadzam...do tego ważnego dnia zostało jeszcze sporo czasu, ale z drugiej strony czas tak szybko leci,że nie zdążymy się rozejrzeć a już bedzie kwiecień. Załączam dla was stronkę żebyscie mogli zobaczyć i poczytać http://kobieta.gazeta.pl/rodzicpoludzku/1,70807,3810516.html aaaa i moj suwaczek nie chce działać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Grubaski.......hihi ;-)) ;-) :-) 21 --->jaki ty masz śliczniutki brzuszeczek!!!!! jesli mozesz to napisz mi jeszcze raz ja ty robisz ten cudowny sok z burakow? pewnie sokowirowka, czy jakims innym sprzetem hehe, podaj przepis to moze i ja sie skusze bo chyba powinnam... mama baczka----> moj maz tez mowi ze urodzi sie coreczka tatusia, tez wieczorem bawi sie s corcia, puka do niej i sie cieszy jak male dzecko gdy ona mu odpuka, mowie wam to jest takie slodkie i zarazem zabawne!!!! hehe a mój mężuś ostatnio bawil sie w fryzjera.....hhehehe wiecie ci mam na mysli hehe caluje was w brzucholki hehe aha jak wy robicie te suwaczki pod swoimi wypowiedziami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) w tą piekna sloneczka sobote..... jestem juz po sniadanku i zaraz zaczne zabierac sie za wysylanie smskow Noworocznych :) Doroteczka otoo magiczny przepis-5 marchewczek jabluszko mozna dodac i 6-7-8 zalezyy jakiej wielkosci sa buraczkii i to wszytsko do sokowirowki , mysle ze na innym sprzecie magiczny tez mozna np. malakser? pilam go 2 tygodnie a efelttt wysmienityy:) zuzanka nie jestes sama wyobraz sobiee ze rosnie mi ząb mądrosci boli niesamowicie dziąslo napuchnietee ehhhh szkoda gadacc mama bączka z moim facetem jest podobnie jak z twoim wczoraj ogolnie zakomunikowal mi ze nie bedzie chcial byc przy porodzie bo moze z widoku dostac do mnie obrzudzeniaa okropnee to bylooo no ale coz.... pare razy rowniez go prosilam o pomoc w ogoleniu , jest mi juz na prawde ciezkooo brzuchol jest duzyyy i taki ,,zabieg,, wymaga niezlego wyczynu ale on zacząl sie smiaccc i ze tego nie zrobii:) na zelazo zazywal hemofer , tez myslalam ze nie wypijee sokuu ale co nie robii sie dla naszych malenstww wczoraj nawet zjadlam i to z mysla tylko o zdrowku maluchoww krwistaaaaaaaaaaaa wątrobkeee echhhhhh kochane zycze milegoo wekeenduu i oczywiscieee szczesliwegoo Nowegoo rokuu bajecznego sylwestraa my w tym roku spedzamy go w domku za to w przyszłym sobiee odbijemy Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się posłusznie,ze już jestem. Niestety całe Swięta przelezałam w łóżku z wysoką gorączką, kaszlem, smarkaniem i innymi mało przyjemnymi dolegliwościami. Ale teraz mam nadzieje,że juz mi przejdzie i,ze bede mogła nadrobić czytanie. Hmmmm, miło mi, bo widze,ze za mną tęskniłyście :P ;) Do zobaczenia......poźniej! Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LightBlue to sie kuruj, zeby chociaz sylwestra nie przelezec. 21 uwazaj na ta watrobe, pamietaj, ze ma wit A A u mnie cudownie uplywa czas w rodzinnej atmosferze. W sylwestra bedziemy w domku, bo moj malzonek bedzie szoferem moich rodzicow, ktorzy gdzies na zabawe ida ze znajomymi. Piekna pogoda, soneczko, wlasnie wrocilam ze spacerku i teraz szykujemy z mama smakolyki na nowy rok. Pozdrawiam brzuchatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...ja nadal jestem chora, katar mnie tak meczy, nos mega czerwony i nie moge już smarkać bo cały dom się trzęsie. Ciekawe jak ja zniose jutro noc sylwestrowa... mam nadzieje, że wytrzymam do 12... wynajelismy lokal na 30 osob i moj mezulek bedzie zabawial gosci muzyczka z dekow na zywo..mam nadzieje, że dzielnie dotrzymam mu towarzystwa.. bidulek powiedzial mi, że jak bede chciala isc wczesniej pojedzie ze mna...och musze zabarc sie za inhalacje żeby oddychac swobodnie hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez przyszla mamusia
Dziewczyny jakie stosujecie domowe matody na przeziębienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początku ciąży jak byłam przeziębiona, wypijałam codziennie kubek soku wyciśniętego z 5-6 cytryn. Na wieczór kubek letniego mleka z miodem i łyżeczką masła. Postawiło mnie na nogi w ciągu 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki. Ja właśnie wróciłam z zakupów. Stwierdziliśmy, że nigdzie nie będziemy chodzić po znajomych jutro, tylko zaprosiliśmy jedną parkę do nas. Takze będzie kameralnie ;-) Nie chce mi się nigdzie chodzić, robię się już okropnie leniwa. Mój mąż wymyślił na mnie nowe przezwisko. Mówi na mnie- Teletubiś. A to dlatego, ze została mi ostatnia kurtka w którą się mieszczę, a ona jest różowa i na dodatek pikowana i naprawdę wyglądam w niej jak Teletubiś. Dzisiaj byłam z płytą dvd u moich rodziców, pokazać im wnusię. Moja mama oczywiście się popłakała ze szczęścia. Fajnie, że mam to nagranie. Sporo kasy kosztowało, ale warto było. Cały czas oglądam moją malutką ślicznotkę kochaną na płycie i na zdjęciach. 21 mój mąż też powiedział, że nie będzie przy porodzie. Przykro mi trochę z tego powodu, ale nie chcę go zmuszać. To jest jego decyzja. A może w ostatniej chwili zmieni zdanie. Zobaczymy. Wcześniej też myślałam, że nigdy nie będzie całował mojego brzucholka,a teraz robi to codziennie. Także do kwietnia wszytko może się pozmieniać. Dobra biorę się za sprzątanko. Mój mąż właśnie pojechał odwiedzić kolegów, także mam trochę czasu aby usiąść przy kompie. Na dzisiaj wypożyczyliśmy sobie dwa filmy z wypożyczalni i będziemy mieć wieczór filmowy. Wiecie co, do tej pory nic nie kupowałam dla mojej kruszynki, nie mam narazie nic. Ale chyba już po nowym roku ruszę na sklepy. Ostatnio jak byłam z moim mężem w makro to chciał już kupować pampersy. Śmiałam się z niego, no i nie kupiliśmy oczywiście. LightBlue kuruj się kochana, niech Cię tam mąż dobrze rozgrzewa ;-) Najlepszy na przeziębienie jest czosnek. Ja na początku ciąży też byłam bardzo chora, to żarłam chlebek z czosnkiem i piłam mleko z masłem rozpuszczonym- 2 dni i podziałało. Dobra zmykam sprzątać i coś przygotowaś na jutro. Potem jeszcze zajrzę do Was moje drogie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka a Ty uważaj na siebie jak Ci się zdarzają takie omdlenia. Powiedz o tym lekarzowi, i nie wypuszczaj się sama na miasto. Dbaj o siebie Kochana. Aga jak tam z Jarkiem? Już się trochę nim nacieszyłaś??? JAk Biedaczek zniósł to, że nie możecie się sexić???? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo baczka sprobuj jakos nam pokazac chociaz jedno zdjecie z tego 3D. Taka jestem ciekawa jak moze byc widac, ze dzidzius ssie palca. Jak nie mozesz w necie to na ewqa@op.pl PLEASE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska, pracuję nad tym. Nie mam skanera więc muszę zrobić tym zdjęciom zdjęcie cyfrówką. Jak wyjdą wyraźnie to na pewno przyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska wysłałam Ci na skrzynkę, bo nie mogę zamieścić tutaj tych zdjęć, bo mam jakiś problem z fotosikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×