Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

mx, kochana nie wiem co jest z moja poczta :( Moze wyslij mamonce fotki. Nie potrafie sobie nawet wyobrazic tego co czujesz ale wiedz ze chociaz duchowo i wirtualnie mozesz na nas liczyc. Tesciowa olej! Teraz najwazniejsze jest abys jak najmniej sie stresowala. Ja jestem dobrej mysli, bedzie ok zobaczysz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko !!! MX3!!! Czytam i beczę............. Ze szczęścia.....że wszystko narazie ok Z żalu..........że je tak kłjuą i że z Tobą było tak źle Z żalu..........że nie jesteście jeszcze razem Będę trzymać kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze tak truje, ale wlasnie pousuwalam wszystkie zbedne maile i mam miejsce w skrzynce! Wiec jesli czujesz sie na silach i masz ochote to slij do mnie fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam mamonce. zaraz jak chcesz Tobie wyślę, bo jeszcze jestem i czytam o tym co wolno, a czego nie podczas karmienia piersią. Dziękuję Wam, jesteście kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mx trzymaj się Kochana. Będzie dobrze. Moja siostra miała robioną cesarkę też z powodu nadcisnienia. Było z nią bardzo źle. Urodziła chłopca. Ważył 1900. Teraz ma 8 lat i jest wszystko ok. musi być dobrze. będę się za was modliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem mamą Kacperka, który urodził sie tez w kwietniu tylko, że rok temu:) Mx3 bardzo sie wzruszyłam czytając twój post. Trzymajcie się, dużo zdrówka😘 Obyscie szybko byli razem❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 Jak ja lubie , jak jest dużo do czytania :D aga*25** teściowa miała to do koszuli,że to nie ona kupowała, i kolor jest zbyt młodziezowy. Przemilcze to wszystko, bo czego by nie robić, nie lupić do domu, to ciągle jest nie takie, złe........... ruda_lala tak napraede teścia mam zaje....istego. Takiego do rany przyłóż..teraz jest na urlopie, wieć codziennie, przez 2 tygodnie bede miala świeze, cieplutkie bułeczki na śnianadanie :D evanikaa rozbroiłaś mnie swoim snem, uśmialam się,że az moj mąż patrzy na mnie jak na wariatke :D mamonka pewnie,że zauważyłyśmy,ze ciebie nie ma....nawet gdzieś, wcześniej jest o tym napisane :), dbaj o siebie ... flowerska fakne twoje zdjęcia, ty wygladasz superrrrrrr!!!!!! echhh a te widoki, jak chce jechac(kiedys) nad morze. 21 ja też pije pepsi a nie powinnam, taka ogromna chęc dopada mnie zawsze w nocy, apoźniej walcze ze zgagą :P izawik super wyprawka :) mx3 cieszymy się,że się do nas odezwałaś.... Zobaczysz wszystko bedzie dobrze, bo musi być i nie ma innej opcji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dbaj o siebie i o swoje maleństwa 😘 Własnie tak jak radzi Aprilka, olej teściową.... I sama rycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teściową, jaką teściową.... chyba mialam pomroczność, że coś o niej napisałam. Już powoli szykuję rosół... trzymcie się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzupełniam: zdj. 48 - Marysia 49 i 50 Jaś 51 Marysia... Tak patrzę,że twarzyczki przez kształt inkubatora i odbijające się światło są nieco zniekształcone. Trudno, jak znajdę jakieś ładne z komórki, to wyślę. Chyba robiłam coś przez lufcik na ręce.... poszukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju ale śliczne twoje okruszki. trzymaj sie mocno i pomasuj od ciotek z forum swoje maluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana mx3 - głowa do góry. Najważniejsze, że dzieciaczki same oddychają i są zdrowe. Wzruszyłam się czytając cie, wiesz dobrze, że czas tak szybko leci, że nie zdazysz sie obejzec a twoje kruszynki będa juz z tobą. podaje swojego maila jezeli jeszcze jestes w stanie wysyłac maile... i nie przejmuj sie rodzina, że nie zadzwonili - w takich momentach wiesz na kim mozesz polegac a na kim nie..powtorze jeszcze raz w tej chwili najwazniejsza jestes ty i twoje słodkie kruszynki... glowa do gory!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny podajcie adresy meilowe to powysyłam wam zdjęcia Jasia i Marsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamonka będę wdzięczna za zdjęcia dzieciaczków mx.Jak możesz to prześlij.Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanika zdjęcia Jasia i Marysi już poszłu do ciebie powysyłaj dziewczynom bo ja nie mam wszystkich adresów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamonka, ja też bardzo proszę o zdjęcia, iza.lewandowska@poczta.onet.pl mx3-w tej chwili płaczę...jak reszta dziewczyn zresztą... cieszę się dzieciaczki są zdrowe i smutno mi też że musisz przez to przechodzić....same widzicie, że najwazniejsze jest jednak zdrowie, reszta się nie liczy....takie dwie malutkie kruszynki a już tyle muszą przeżyć...ale z tego co piszesz to wnioskuję że wszystko jest na dobrej drodze,by dzieciaczki szybko nabrały sił i mogły już być w domu ze swoją rodzinką. Tobie mx3 życzę dużo spokoju, siły i wiary że będzie dobrze,bo na pewno będzie. Na 100% !!! I dobrze się odżywiaj żebyś mogła je długo karmić,bo to jest teraz dla nich najlepsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam fotki kruszynek do tych, do których mam maile - a mam ich troszke, wiec juz powinny byc!! mx3 - słodziutkie sa twoje maluszki.. bądz dzielna aaa i widać, że twarde z nich sztuki, wiec szybko znajdą sie w domku przy swoich rodzicach!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, porozsyłajcie między sobą... muszę w końcu rozpakować torbę, laktator wyparzyć, zdjąć trochę mleka.... Wiem,że wszystko będzie dobrze, że czas szybko zleci, ale to i tak boli... Bądźcie zdrowe i dotrwajcie jeszcze te tygodnie, zwłaszcza Ty 21... zwłaszcza Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx, sliczne sa Twoje malenstwa. Wygladaja na silne dzieciaczki! Wlasnie czytalam twoja historie mojemu m i razem zaczelismy plakac :( Trzymaj sie dzielnie kochana 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby był przy mnie Filip... byłoby może trochę łatwiej. On będzie dopiero 29 marca.... brakuje mi go BARDZO.... ech, wyżalilam się trochę... zmykam, bo nic w końcu nie zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tez poprosze o zdjecia:-) Zaraz napisze wiecej tylko skoncze czytac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech - nie dosc,że teraz jestem wrazliwa i płaczę na reklamach proszków do prania to teraz nie moge sie uspokoic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3-dzieciaczki prześliczne...i faktycznie ja też odniosłam takie wrażenie że wyglądają na silne :-) tak więc głowa do góry i proszę nas informować na bieżąco jak bliźniaki przybierają na wadze.. Aprilka-ja też biorę Tardyferon. Sprzedaje się go na receptę,ale ja chodzę ciągle do jednej apteki, znają mnie tam i dlatego sprzedali mi go bez recepty, którą mam donieść po wizycie u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×