Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Dzisiaj rano w Panoramie mowili o dziewczynce urodzonej w 22tc. Teraz ma okolo pol roczku (chyba) i ma sie bardzo dobrze! Szok co?!Ale kurcze nie moge znalesc zadnego artykulu na ten temat. Moze w Faktach tez o niej powiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po ktg i wizycie w szpitalu. Z dzidzią wszystko w porządeczku. Zapis ktg \"piękny\" bez czynności skurczowej. Szpital też miły i wygląda na przyjazny, chociaż..... Mam jedną wątpliwość. Położna która robiła mi ktg, bardzo miła, chociaż zdziwiona że tak wcześnie chce robić to ktg, ale wytłumaczyłam jej że to jest związane z cukrzycą, więc ok. Za to przyszedł w międzyczasie lekarz, żeby mi założyć kartę i sprawdzić zapis i miałam wrażenie że potraktował mnei torchę \"taśmowo\" Zapytał oczywiście o wszystko co musiał mieć zapisane w karcie, powiedział też że na następpnym badaniu będzie mnie badał pod kątem przygotowania szyjki do porodu ( nie wiem po co skoro mój lekarz to robi co jakiś czas, ale niech mu tam będzie...) Ale jak skończył pisać, to pwoeidział coś takiego \" no widać ze tu mamy już z głowy\" po czym do położnej mówi, że na korytarzu czeka jego pacjentka i trzeba jej zrobić ktg, bo może się zdarzyć że dziś będą rodzić. Wszystko to powiedział takim tonem, zę zrobiło mi się lekko nieprzyjemnie, ze ja nei jestem jego pacjentką, więc mam już sobie wyjść. Miałam jeszcze kilka pytań ale się trochę zdenerwowałam i zapomniałam. Jedyne co dobre to to że okazało sie że jadąc w pierwszą stronę nadłożyliśmy sporo drogi ( jechaliśmy ponad godzinę) a droga powrotna, inną trasą zajęła nam tylko 25 min, wię c w razie porodu to nie jest jeszcze tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, u nas w szpitalu jest to samo niestety. Lekarze dbaja tylko o swoje pacjentki, ale dobrze,ze z Toba i dzidzia wszystko ok. Aprilka to dzieciatko z 22tc to sie nie w Polsce urodziło:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta dzidza - dziewczynka miała przy urodzeniu 283g. to cud:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu o tej dziewczynce maleńkiej co się urodziła: http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1356&wid=8740047&rfbawp=1171987685.726&ticaid=1341a Ode mnie właśnie poszła kuzynka. Fajnie, że przyszła, pogadałyśmy sobie i skusiłyśmy się na pizze. I to na dodatek dużą. I ją całą zjadłyśmy. Brzuch mi pęka. Muszę gdzieś ukryć pudełko, zeby mój M nie widział jak wróci ;-) Bo będzie na mnie krzyczał ;-) Idę teraz na moje seriale. Wrócę przed 19. Cmokaski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialam ta dziewczynke w faktach popoludniowych. Faktycznie malenstwo. A co do znieczulenia to polozna kazala sie nastawic na wszystko. Mimo,iz kazda chcialaby miec lekki naturalny porod to czasem konczy sie cesarka lub znieczuleniem. Mowi, ze najbardzij jej szkoda tych co sie pol ciazy aktywnie przygotowywaly, do naturalnego porodu, umieja oddychac, relaksowac sie i inne cuda a i tak konczy sie cesarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lightblue co sie z Toba dzieje juz mi sie tu melduj!!!!!!!!!!!! Kurde babeczki jak mi juz te cycole przeszkadzaja sa takie ciezkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloo no tak przeciez seans filmowy sie zaczął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilka przerwy i za godzinkę będzie m jak miłość. Mi tam cycochy nie przeszkadzają bo zawsze miałam mikroskopijne, więc teraz mimo, że urosły to nie są wielkie- cały czas miseczka B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nachodzą mnie jakieś kolendniki co chwilę, ale ja wredna baba im nie otwieram. Powariowały te dzieciory. Ale jakie cwane, nie zapalają światła na klatce schodowej, żeby ich nie byłow widać przez wizjerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Po pierwsze dziękuje za zdjęcia śliczności mx3, nie moge sie na nie napatrzec. Hmmm, śliczne są :) zuzanka14 jeszcze nie kafelkujemy, bo na razie zrywaja stare kafelki.A ja pojechałam dzisiaj do mamy i siostry.Więc dlatego mnie nie ma tak często. Doroteczka tak ja się lecze u endokrynologa. Biorę lek o nazwie Jodox. Wyniki do tej pory miałam, jak bym nie była w ciązy. W czwartek idę na kontrolne usg, czy guzek na lewym płacie tarczycy przypadkiem się nie powiększa, przy okazji dowiem się, czy wyniki są ok.Kurde wiem ,ze po ciązy czeka mnie biopsja i najprawdopodobniej operacja :o Ale na razie o tym nie myśle. Teraz jest najważniejsza moja Karolinka.... Musze się przyznać,ze przed ciążą też nie paliłam papierosów, moj G z resztą też. Od niedzieli zaopatrzyłam się w kolejne rzeczy dla corci. Smoczek uspokajający NUK-a, termometr do kąpieli, gruszke do nosa, ręczniczek po kąpieli z kapturkiem+ gratis myjka, maśc sudocrem, bo podobno linomag plami ubranka,krem dla maluszków Ziajka. No i W KOŃCU dostalam zamóione na Allegro artkuly: 2 rożki i rózowy, polarkowy pajacyk. Echhhhh teraz brakuje mi najważniejszego, mojej małej kruszynki ❤️.................. Moja siostra jedzie w czwartek do Francji, a tam już są przygotowane jakieś rzeczy dla karolinki, więc na chwile obecną zakończyłam zakupowe szaleństwo :P Nooo zapomniałabym, kupiłam sobie jeden cyckonosz do karmienia. Cud techniki, ale łatwo się go obsługuje :D Dzisiaj dowiedziałam się,ze opadł mi brzuch. ja sama jednak tego nie zauważyłam. Kurde bać się czy nie??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie jakies sprawdzone sposoby na zaparcia? Wyprobowałam juz chyba wszystkie mi znane sposoby i bez efektu..nie działa nic a..ani sliwki ani maslanka ani picie wody cieplej i oliwy.Pomocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka14 jak ty chcesz przytyć jak ty ciągle zasuwasz na serku wiejskim????????????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dzisiaj już 20.02, jeszcze trochę i już zobaczymy swoje maleńswta. Tak ciągle myślę o tej mojej Idze i zastanawiam się jaka ona będzie. Czy ładniutka (jak mamusia ;-) ), czy będzie płaczkiem, czy będzie zdrowiutka. Tak bym bardzo chciała, żeby wszystko z nią było ok. Żaby była przede wszystkim zdrowa. I żeby ten poród nie był taki okropny jak niektórzy opowiadają, tylko godzinka bóli i po wszystkim. Ale chyba za dużo wymagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezaneczki sobie poszly przyniosly sledzika i sie objadlam, myslalam ze jak przyjde to bede miala tyle duzo do czytania a tu prawie nic. Kasia mi pomagaly na zaparcia pestki dyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała wierci sie i kopie... moze jeszcze ma troszkę miejsca na kopniaki... ja o znieczuleniech niestety nic nie wiem.. chyba jestem najbardziej zieloną przyszłą mamą na tym forum. Wypytam moja lekarkę 5 marca jak bede u niej na kontroli. Sarita - w mojej diecie diabetolog zabronił mi używania słodzików i wszystkiego ze słodzikiem. Do tej pory zjadłam tylko raz budyń z mała ilościa cukru i w dodatku na mleku 0,5 tł. smakowało tak sobie... Fotki takiego 22 tyg. maleństaw są przerażające, najważniejsze ze dziewczynka była dzielna i przeżyła. Ania - z takimi sytuacjami w szpitalach można spotkac sie na codzien. Dlatego ja (przede wszystkim) wybrałam właśnie szpital, w którym ginekologiem położniekiem jest moja prowadząca - nawet jak nie bedzie odbierała mojego porodu mam nadzieje na dobra opiekę. ja papaierosków nie pale juz od dobrych 5 lat, moj G nie palił nigdy wiec można powiedzieć, że nie ciągnie nas do nałogu i ciągnąć na pewno nie bedzie! Na zaparcia - ech ja z nimi walczyłam przed ciążą i w trakcie - ale ostatnio jedyne co mi pomaga to od czasu do czasu sok z kiszonej kapusty lub ogórek kiszony - satysfakcja gwarantowana!! ;) Pojechałam po południu po mojego G do pracy, wstąpiliśmy kupic pare drobiazgów do naszej nowej chatki i przy okazji odwiedziliśmy hurtownie z art. dla dzieci. Co za wybór - zwariowalismy. Oczywiscie G poszedł oglądac wózki i znalazl taki za 3 tys i mowi do ekspedienta \"Panie dołoże 2 tys i kupie sobie samochód\" - wybralismy ladny zielono-grafitowy. Sliczny, ale to był pierwszy sklep w jakim bylismy i z doswiadczenia wiem, ze trzeba odwiedzic jeszcze ze dwa zeby zrobic trafny zakup. Kupiłam za to pieluchy tetrowe i flanelowe, rożek, dwie butelki dla maluszka, 3 body z dlugim rekawem, koszulke zapinaną z przodu, wkładki laktacyjne, majteczki poporodowe.. generalnie chyba tylko 5% tego co mam zapisane na liscie wazych rzeczy do kupienia!! Po reszte mamy zamiar wybrac sie dopiero po 22 lutym - bo wtedy G. bedzie wiedział na 100% czy to córcia czy synuś... Uciekam do lazienki odstawic sie na wieczor - haha do snu oczywiscie. Niestety po tych zakupach i chodzeniu po sklepach budowlano - wyposazen wnetrz jestem padnieta i zrezygnowałam ze śledzika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina777
Kobitki mam pytanko , jestem w pierwszym miesiacu ciazy , i mam male uplawy takie jakie sa w dniach plodnych , czy tez tak mialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem czy widzialyscie weszla jakas gazeta nowa (chyba) M jak Mama i jest tam napisana cala wyprawka musze sobie jutro kupic koniecznie ta gazetke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Dzieki aga25 ze chociaz ty zauwazylas ze sie nie odzywam. MX3 jestes bardzo dzielna i wytrzymasz jeszcze troszke bo bardzo kochasz swoje dzieci jestem z Toba i twoimi malenstwami calym sercem Kasik 26 na zaparcia najlepsze sa jablka z kompotu w mojej rodzinie zawsze dzialaly .A druga sprawa to mam podobny problem jak ty. Wczoraj bylam u gina i uslyszalam ze dzidzia jest zdrowa,serduszko jej bije prawidlowo ale niestety moja szyjka ma tylko 2cm wiec musze wypoczywac i jak najwiecej lezec bo mam bardzo jeszcze do tego brzuch a to stanowczo za szybko.Nie wiem jak to zrobic bo jutro o 18 mam egzamin ze swojego warunku ,staram sie uczyc ale jakos mi nic nie wchodzi do glowy bo mysle tylko o tym by dzidzia byla we mnie jak najdluzej.Trzymajcie za mnie kciuki i pomodlcie sie za mnie do tego wszystkiego Joe nie odzywa sie do mnie juz prawie tydzien czasu -szczerze to mam juz dosc tego wszystkiego. Trzymajcie sie cieplo i nie szalejcie z porzadkami oszczedzajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi grunt o spokoj dzidzia najwazniejsza teraz, Joe napewno sie odezwie, trzymam kciuki za Ciebie Siedze jeszcze na forum bo nalozylam sobie krem depilujacy jakby mnie teraz ktos zobaczyl z ta gola dupa to by sie smial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina777
zuzanka 14 dziekuje za odpowiedz , uspokoilas mnie! Jutro ide do Gin. to jest dokladnie 4tydzien i napewno zrobi mi USG , ale jak myslisz jeszcze nic nie bedzie widac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina777
zuzanka jakiego kremu uzywasz do depilacji , bo ja tez depiluje bikini ale wszystko mnie podraznia😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywam veet aloesowy, niemoge uzywac zadnych maszynek bo zaraz wyskakuja mi jakies prychole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina777
zuzanka Teraz bedziesz sie ze mnie smiala , ale pytam powaznie czy trzeba depilowac cala "Ta dolna czesc" do porodu??? Jesli tak to mozna uzyc tego kremu -veet aloesowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×