Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

kapikapi ale tej babce chodzilo o to ze dzidzius lezy zawiniety w rozek i to wystarczy.... a nie o to ze przykrywala maluszka rozlozonym rozkiem hehe jeszcze nie mam rozka ale zamierzam kupic i rozek i posciel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam koldre z zewnatrz bawelna a w srodku poliester. Tam gdzie zamawialam nie bylo wyboru wypelnienia tylko rozmiary i dwie rozne firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie bo jeszcze cholercia musze rozmiar poscieli wybrac..... jaki Wy kupowałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy jakie masz lozeczko Ja na lozeczko 120X60 mam koldre 100x135 i poduszke 40x60 W sumie tez dlatego, ze takich rozmiarow poscieli jest najwiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za info hehe a jeszcze jedno jak sadzicie czy jak sie juz raz chorowalo w dziecinstwie no ospe to naprawde nie mozna sie juz nia drugi raz zarazic? chodzi mi o to zeby niuni w brzuszku nie zaszkodzic a nie wiem czy moge sie wybrac do kolezanki ktorej synek ma ospe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka, nie mam pojecia czy mozna drugi raz zarazic sie ospa ale jabym nie ryzykowala... w ciazy roznie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka, słyszałam, że ospę przechodzi się wprawdzie tylko raz, ale że taką \"drugą wersją\" ospy jest półpasiec. Nie wiem czy to prawda, ale może lepiej nie ryzykuj - nie wiem czy półpasiec jest groźny dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam cos takiego, ale nie było napisane o wpływie na dziecko: Półpasiec (łac. Herpes zoster) to ostra wirusowa choroba zakaźna, której czynnikiem wywołującym jest wirus varicella zoster. Jest to ten sam wirus, który wywołuje ospę wietrzną. Częściej zapadają na półpasiec osoby dorosłe a zachorowalność wzrasta z wiekiem. Schorzenie występuje u osób, które przebyły w przeszłości ospę wietrzną i u których doszło do reaktywacji utajonego zakażenia w zwojach czuciowych lub zakażenie nastąpiło w wyniku zetknięcia się z chorym na wietrzną ospę. Okres wylęgania wynosi 1-2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę wreszcie zmienić dane w tabelce bo dawno już tego nie robiłam NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02..........33.......+17......krynica/w a- wa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........35.....+8..........Poznań.. .... Gabrysia. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........33....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........34.....+9 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........33.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........31.....+12.........Chełmno.........C?.. . ...Antonina Paulka123.....11............32......+10..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............32.....+18........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........32......+7.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........33......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........32.....+17........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......32......+13......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........32......+11........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........31......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........33......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ........17.....32.....+17.....wielkopolska...S.. .Kuba lub Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białystok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........32......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........29.....+7...........Stargar d... ..... C 90%...Kamilka Madziunka26....24..........30.....+10,5...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janika78 dzięki, nie no to na półpasiec nie chorowałam wiec nie bede ryzykowac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamuśki! właśnie wróciłam od lekarza i dowiedziałam się że mam zapalenie oskrzeli:( brrrr... myślałam że to znacznie mniej poważne bo niby tylko katar i bolące gardło a tu proszę bardzo.:( chciałam tylko jakiś preparat na to gardełko bo z tą moją cukrzycą to syropki odpadają a on powiedział że bez antybiotyku się nie obędzie. antybiotyk \"prześwietlony\" przeze mnie, skonsultowany z moją ginką i niby bezpieczny. mimo to wolałabym go nie brac, chociaż z drugiej strony nie chcę znowu tak jak w zeszłym roku przechodzić zapalenia płuc(bo wtedy bez karetki się nie obyło - takiej potwornej gorączki dostałam). poza tym mam się lenić i wygrzewać ( więc chyba zamówie sobie wycieczkę do egiptu albo coś hihihi). niech tylko zuzanka za bardzo się nie denewuje w tym szpitalu żeby jej sie to ciśnienie wyrównało , żeby tego pobytu w nim nie przedłużać. pozdrawiam gorąco i idę się wygrzewać w łóżeczku póki co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja dzisiaj jakaś senna jestem.. niby wyspałam się, ale nie mam siły ani ochoty na nic. Dobrze że chociaż Wiktorka bawi się i głowy mi nie zawraca. O, w tej chwili wyciągnęła skądś mój stanik i go założyła. Czasami mnie zaskakuje tymi swoimi pomysłami :-) nikolla80-mój lekarz powiedział że poród o czasie to poród od skończonego 37 tyg do końca 42tyg. Tak więc naprawdę dużo już nie zostało. zuzanka14-trzymamy kciuki i jak któraś będzie miała informacje od niej to napiszcie. Chyba powoli zaczynamy się wszystkie rozpakowywać :-) Moja córcia w brzuszku upatrzyła sobie prawą stronę brzucha i tam ciągle mnie torpeduje. Cała prawa strona mnie boli. W ogóle to jest mi jakoś tak coraz ciężej..Najgorzej jest już wieczorem. Wtedy nie mam już siły na nic. No a dzisiaj to już od rana mam strasznego leniwca (chociaż jedno pranie już zrobiłam). koala- mam nadzieję że ten Twój smutaśny nastrój już minął. Mnie też to czasami dopada,zwłaszcza jak Wiktorka da mi w kość, a muszę przyznać że potrafi człowieka wyczerpać na całego...Ja też jestem na nogach cały dzień pomimo tego że w tej chwili nie pracuję. Ale za Wiktorką można się nabiegać. Czasami boję się tego co będzie później. Musiałabym znaleźć sobie znowu kogoś do pomocy, tzn. kogoś do zabawy z Wiki. Fajnie miałam jak przychodziła kobietka co drugi dzień i zabierała Wiktorkę na 2h (do siebie albo na spacer). I ja i Wiktorka odżywałyśmy i odpoczywałyśmy trochę od siebie. No ale cóż..trzeba jakoś radzić sobie dalej choć nie zawsze jest lekko. Generalnie ostatnie 2 miesiące są dla mnie dobre jeśli chodzi o mój nastrój i samopoczucie, bo wczesniej bywało różnie :-) dobra,kończę to biadolenie,bo teraz akurat jest dobrze. Tylko chciałam zanaczyć koala że Cię rozumiem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany dziewczyny przeszło mi trochę. Myślę, że to przez tą pogodę. U mnie znów pada śnieg i jest niemiło. Ale trochę się wystraszyłam na samą myśl, że mogłabym iść do szpitala.brrr evenika a z Tobą dzisiaj co??? Nawet się nie przywitałaś. Może i Ciebie dopadło jakieś świństwo? Wiecie co, właśnie zjadłam 5 klusek na parze z jogurtem morelowym. Pychottta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już pieluszki wyprane i wywieszone..... przed chwilą pochłonęłam pomarańcza.....był pyszniutki..... zaraz muszę wyjść do sklepu ale mi się nie chce.......bo jest zimnooooo.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dopadlo chorobsko i do tego cala noc nie zmruzylam oka.. a ze to juz druga taka noc z rzedu i mam dosc przewracania sie z boku na bok, postanowilam sie nie dac i nie odsypiac w dzien... nie wiem, czy to przyniesie jakis skutek i czy faktycznie padne wieczorem i zasne WRESZCIE, ale co mi zostalo? a tak mi sie kreci w glowie ze zmeczenia, ze szok. najgorsze, ze ta bezsennosc trwa juz od listopada. bywa tak, ze nie spie w ogole przez 3 doby. jestem przy tym tak zmeczona, ze sie zataczam... a pozniej kilka dni spokoju i znowu... od gin w Polsce dostalam jakies leki nasenne, ale po kilku podejsciach zrezygnowalam. zero efektu, wiec po co truc Maluszka. moja mama miala podobnie w ciazy, ale mowi, ze tylko z blizniakami (moimi siostrami) i przez to wciaz mi sugeruje, ze to bedzie dwojeczka:) fakt, ze obciazenie genetyczne mam z kazdej mozliwej strony (podobnie jak M.), ale mialam to jedno jedyne (niestety) usg i pokazalo jedno serduszko, nie 2... swoja droga moje siostry tez byly niby pojedyncza ciaza (wg usg), a urodzily sie 2 maluszki. no ale to bylo 17 lat temu... ale by byly jaja, gdyby historia sie powtorzyla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odnosnie paszportu dla Dzidzi, to w irlandii jest ta sama historia, co u Ciebie, Flowerska. jeszcze nie mamy nic zaklepane, a tez myslelismy o chrzcinach w czerwcu. cos czuje, ze bedzie spory poslizg... swoja droga, paranoja. i przeciez jeszcze trzeba chyba zdobyc pesel z polski zanim sie cokolwiek tutaj zrobi. tak przynajmniej ktos mi mowil. znow tlumaczenia papierow i znow ganianie. i tez nie wiadomo, czy babcia lub dziadek moze to zalatwic w naszym imieniu w polsce...? jeny... wszystko jakies skomplikowane na moj maly ciazowy rozumek... a inna sprawa, ze nasi znajomi wlasnie staraja sie o irlandzki paszport dla swojego maluszka... a ja wciaz myslalam, ze taka opcja jest juz niemozliwa. chyba trzeba sie bedzie zaczac dowiadywac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze dodam:), ze mnie tez (jak Izawik) prawa strona "puchnie" o wiele czesciej... jakas wygodnejsza chyba dla naszych Szkrabow:) normalnie czasami to czuje, ze zaraz sie zaczne pruc z tej strony! A! Zuzanko, trzymam mocno kciuki! wracaj do nas szybko i jeszcze nie szalej. mamy, z tego co pamietam, ten sam termin, wiec daj i mnie szanse:) jeszcze torby nie spakowalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sofijka, no dobrze ze sie odezwałas:-) mam ten sam sposób na nocna bezsennosc- nie spie w dzien. Czasami tez wypijam przed snem melise i spie w miare noramalnie, ale z tego co piszesz to Twoj przypadek jest szczególny:-) Ciekawe, czy za jednym serduszkiem ukrywa sie gdzies drugie:-)? Mamo baczka, fajnie ze z Toba juz lepiej. Ja dzis wyobrazam sobie jak bedzie juz ciepło i Jarek bedzie chodził na spacery z Bartusiem:-) Nastawiłam cała pralke prania i słabo mi sie robi na mysl o tej gorze do prasowania:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj zgubo, ja tak wlasnie mam ze spaniem wlasciwie co druga noc czuwam i jak przemecze dzien to potem spie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wszystkie sie przestraszyly!? i uciekly! ale coz sie dziwic moj szczypiorku nie spie sobie juz od wtorku!!!! i jestem jak zombie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie maluch tez woli zdecydowanie prawa strone, a ostatnio kopał po srodku koło mostka i strasznie rozbolała mnie watroba:-( Dzis jak szykowałam rzeczy do prania, wyjełam kombinezon, owinełam go w rozek, a na rozek połozyłam kocyk i wyobrazałam sobie jak bede wychodzic ze szpitala z Batuniem:-) Chyba mi juz palma całkiem bije:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tak sobie wmawiam, ze moja metoda zaskutkuje. chociaz przyznam, ze troszke sie ozywilam przy Was, Mamuski:) a Maluszek sobie bryka i chyba wcale mu to nie przeszkadza, ze mama ledwo zipie... ech, chyba pojde sobie cos przegryzc... tylko co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, ze my dalej nie ustalilismy naszych typow na imiona, jakos nam sie nic nie podoba Jeszcze dla dziewczynki cos tam wymyslimy, moj maz chce Anie, a ja Dorotke albo Agatke. Ale dla chlopca zadne z nas nie ma pomyslu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sofijka, ja zjadłam obiad a teraz przymierzam sie do zrobienia bitej smietany:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska, to pewnie bedzie dziewczynka, bo my tez tak mielismy. Dla chłopca 2 typy, a dla dziewczynki za nic w swiecie nie moglismy sie zdecydowac, no i bedzie Bartuś, problem z głowy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sofijka, ja czasami jak widze te tematy to sie zastanawiam co ja tu robie:-) W tamtym topiku podoba mi sie link, ktory ktos podał z wózkiem widłowym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tez nie znasz plci, Flowerska? z wyboru, czy z przymusu? my imie dla chlopca tez dlugo wybieralismy. w koncu droga eliminacji wyszlo, ze bedzie Szymon. kazde z nas zrobilo liste imion i pozniej porownalismy je ze soba. te, ktore sie pokrywaly poszly pod mlotek i w sumie zgodnie przystalismy na Szymka. a Zosia dla dziewuszki po mojej Babci. nie bylo dyskusji:) aga mysle, ze bita smietana moglaby mnie teraz tylko zgladzic. po tym jak w desperacji o 4 nad ranem zjadlam pol paczki ptasiego mleczka nie moge dojsc do siebie:) ale dziekuje za podpowiedz, w innym przypadku skorzystalabym skwapliwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×