Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

sofijka, nie dziwie sie, ze w tej sytuacji bita smietana nie wydaje Ci sie zachecajaca:-) Ja ptasiego mleczka nie jem od lat, bo kiedys przesadziłam z iloscia i teraz mnie odrzuca:-) Boze dziewczyny tak bym chciała zeby było juz ciepło! Jaka u Was pogode. Flowerska, maz mi doniósł,ze sobota była bardzo ciepła, ale Wazm zazdroszcze, nienawidze zimna:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiemy z wyboru wszyscy dookola twierdza, ze to dziewuszka. wiec moze faktycznie sie uda A problem jest dodatkowo taki, ze szukamy czegos latwego, bo juz na widok mojego nazwiska angole maja zawrot glowy, a jak jeszcze dojdzie trudne imie z sz albo cz to biedne dziecko nam nie daruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to byla ta sobota jak bylam nad morzem wiec bylo cudownie. Ale nie rozochacaj sie bo dzisiaj od rana leje i jest szaro - typowa londynska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda w kratke. rano lalo, teraz slonce w pelni:) wiosna idzie Dziewczyny! dzieci sie rodza! wszystko rozkwita... u mnie najbardziej zauwazalny jest rozkwit okolicy pupy i bioder:) i na te okolicznosc chwilowo Was opuszcze w celu obiadowym:) do niebawem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ale się uśmiałam, też najbardziej podobał mi się ten wózek widłowy. heheheh Ale też mam koleżanki, które kupują wózki za 2000 albo 3000, tylko dlatego, że widnieje na nich napis chicco. Ja właśnie wyszykowałam się do gina. Miałam sobie kupić krem do depilacji i przypomniało mi się dzisiaj jak miałam się golić. No i co. Znów maszynka i ogień. Ale że ostatnio potukło mi się lustereczko,a w korytarzu mam z takiego ciemnego szkła, gdzie za bardzo nie widać, to robiłam to na czuja, czyli jechałam po palcu. Sama jestem ciekawa efektu, jaki tam wyszedł ten wzorek. Aż się wstydzę isć bo nie wiem co tam widać heeh ;-) :-D Biedny ten gin. Musi się napatrzeć na takie dzieła sztuki :-p Teraz czekam na męża, mam nadzieję, że przyjedzie na 15, bo ja na 15.30 mam gina. Wreszcie zobaczę moją księżniczkę. Jejku już się nie mogę doczekać ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Legnicy rano slicznie swieciło słoneczko, a teraz zrobiło sie okropnie pochmurno i smutno. Oby do wiosny.....! Wiecie co zaczynam sie coraz bardziej stresowac porodem. Wczesniej jakos o nim nie myslałam, a teraz dotarło do mnie,ze zanim Bartek tu bedzie to trzeba go bedzie najpierw jakos urodzic, a przeciez juz tak niewiele czasu zostało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda,odezwij sie jak wrocisz:-) Ja juz goleniem przestałam sie przejmowac, moj gin od kiedy mi brzuch urósł i nic tam na dole nie widze pewnie juz niczym nie jest zdziwiony:-) A z tymi wozkami, to wiadomo,ze kazdy chce jak najlepiej dla dziecka, ale zeby zaraz o tym topik zakładac to juz przegiecie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś evenika się nic nie odzywa dzisiaj. Czyżby pojechała sprzątać w domku i śnieg jej autko zasypał??? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że marcówki założyły nową tabelkę, w którą wpisują już urodzone dzieci. Trzy dziewczyny urodziły i mają już trójkę dzieci. hehe a u nas urodziła jedna i już mamy dwójkę, teraz niech dołączy 21 albo mamonka( ona chyba też ma bliźniaki) i będziemy miały już czworo dzieciaczków i wyprzedzimy marcówki. Myślę, że jak urodzi następna z nas, to też założymy nową tabelkę, w której wpiszemy płeć, cm i kg naszych urodzonych maleństw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe ile przyjdzie nam poczekac na kolejnego dzidziusia. Ja moge isc juz za 3 tygodnie, ale te trzy to jednak chciałabym jeszcze wytrzymac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02..........33.......+17......krynica/w a- wa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........35.....+8..........Poznań.. .... Gabrysia. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........34....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........34.....+9 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........33.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........31.....+12.........Chełmno.........C?.. . ...Antonina Paulka123.....11............32......+10..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............32.....+18........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........32......+7.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........33......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........32.....+17........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......32......+13......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........32......+11........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........31......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........33......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ........17.....32.....+17.....wielkopolska...S.. .Kuba lub Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........32......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........29.....+7...........Stargar d... ..... C 90%...Kamilka Madziunka26....24..........30.....+10,5...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten moj chłop mnie wykończy. Oczywiście minęła 15 i jego nie ma. A mi ciśnienie od razu podnosi się do góry. Stwierdził, że jest w pracy i musi jeszcze wykonać 3 ważne telefony i dopiero po mnie przyjedzie. Czemu on nigdy nie może być na czas. Dobija mnie to. A jestem od niego uzależniona bo mamy tylko jeden samochód. Chyba kupię sobię jakiegoś malucha tylko dla siebie i będę miała gdzieś jego spóźnialswo. Pewnie spóźnię się do gina, albo jak pojadę to będzie przede mną już z pięć bab, czyli jakieś 3 godziny siedzenia. Żeby ten mój dziad zadzwonił do mnie godzinę wcześniej i powiedział, że się nie wyrobi to zadzwoniłabym po ojca albo wpakowała się w jakaś MZKę, a to ja dzwonię w ostatniej chwili do niego i dowiaduję się ze oczywiście się spóźni. Znów mi skopał humor :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia, odetchnij głeboko i policz do dziesieciu, a bedzie lepiej. Zycze cierpliwosci i nie krzycz bardzo na niego, no jak Cie w legnicy usłysze to tez sie zdenerwuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, Ty piszesz że boisz się porodu, a ja na samą myśl jestem taka dziwnie podekscytowana, tak bardzo pozytywnie :-) Nie mogę się doczekać, to dla mnie jak czekanie na pierwszą gwiazdkę. Może dlatego, że pierwszy poród nie był bardzo ciężki ( 5,5 godz ) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ania podziwiam Cię. Ja się boję i to panicznie. Że będzie ciężko, że nie dam rady, że będzie coś nie tak. Że zacznę rodzić jak będę sama w domu i że nie będę wiedziała co zrobić. Totalna panika. I nie ma dnia, zebym o tym nie myślała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, no to mnie pocieszyłas, moze ze mna tez nie bedzie zle. Ja najbardziej boje sie nieznanego:-) Nie wiem co mnie czeka i to mnie przeraza, bo lubie miec wszystko poukładane i nastawic sie psychicznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pocieszenie powiem Wam jeszcze, że nie chodziłam do szkoły rodzenia i rodziłam sama. No i dałam radę, nie krzyczałam, a rodziłam z rozwarciem na 8 cm, bo więcej nie chciało się zrobić. Miałam nacięte krocze ( nic nie boli ) A moment kiedy przy parciu widziałam wychodzącą główkę mojej córeczki, dodał mi takiej siły, że szok :-) A potem przez pierwsze chwile kiedy dzieciątko takie golusieńkie, cieplutkie i bezbronne leży na brzuchu, nie myśli się kompletnie o niczym innym tylko o tej wielkiej miłości do tego małego WIELKIEGO cudu :-) Dacie radę dziewczyny, tego możecie być pewne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do porodu szłam kompletnie zielona, bo nie było dostępu do internetu, miałam 23 lata i nie wiedziałam co mnie czeka...Mama daleko, na teściową też nie mogłam liczyć, a wszystko co wiedziałam to wyczytałam z gazety Claudia Rodzice, która kurat wtedy zaczęła wychodzić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze zaktualizuję tabelkę :-) NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02..........33.......+17......krynica/w a- wa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........35.....+8..........Poznań.. .... Gabrysia. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........34....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........34.....+9 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........34.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........31.....+12.........Chełmno.........C?.. . ...Antonina Paulka123.....11............32......+10..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............32.....+18........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........32......+7.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........33......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........32.....+17........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......32......+13......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........32......+11........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........31......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........33......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ........17.....32.....+17.....wielkopolska...S.. .Kuba lub Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........32......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........29.....+7...........Stargar d... ..... C 90%...Kamilka Madziunka26....24..........30.....+10,5...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na chwilkę bo własnie ubieramy się z córcią i wychodzimy na śnieg. Idę tylko ze względu na nią bo wcale mi się nie chce. No ale szkoda mi że musi biedactwo siedzieć w domu jak za oknem taki snieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Aniu, pocieszyłas mnie naprawde:-) Z reszta zawsze sobie tłumacze,ze moja mama tez jakos urodziła ponad 20 lat temu i mnostwo innych kobiet tez:-) Zjadłam wreszcie ta bita smietane i ide troszke polezec:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie u endokrynloga. Za 6 miesięcy bede miała robioną biopsje, czy tego chce czy też nie :( Na tarczycy pojawił mi się jeszcze jeden guzek i mam kilka tzw torbieli. Normalnie człowiek nie moze sobie spokojnie zyc. Na szczęscie guzki są nie złośliwe, wiec ta biopsja jest po to, aby potwierdzić teze lekarki. Uffff teraz do endokrynologa nie musze już jeździć.Wg życzen lekarki mam urodzic zdrową córeczke i przywieźć ją ze sobą na następną wizyte :D Achaaa po porannym pobraniu krwi mam wylew podskórny w lewej dłoni. Nie wiedziałam ,ze to tak fachowo się nazywa. Wiedziałam,ze coś jest nie tak juz przy pobieraniu krwi, bo bolało jak cho..ra. I jeszcze ta pielegniarka, pierwszy raz mnie kłuła. Ale mniejsza z tym, przezyje :D zuzanka14 ja to mam nadzieje, ze ty jeteś jeszcze w pełnym , kompletnym zestawie?????!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ten topic o cenie wózka, myslę,że to durna prowokacja. Więc nie ma się co nim przejmowac. A z resztą każdy kupuje to na co go stac. Mnie nawet jakby bylo stac, to i tak bym nie kupiła drogiego,bo : a) jestem okropną materialistką b) te pieniadze można wydac na inne potrzebne rzeczy dla dziecka Ja tu pewnie się poce z moją wypowiedzią a wy oglądacie Pierwszą miłość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania75 bardzo ciekawe to co napisałaś o porodzie. Ja się z jednej strony boje, ale z drugiej mysle sobie,że przecież swiadomie decydowałam się na dziecko i musze mieć jasność, że innego sposobu nie ma, aby szkrab był ze mną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi, w ostatecznosci mozna jeszcze taxowka pojechac i kierowce namowic zeby był przy porodzie:-) Ja mysle nad ta opcje;-) Light wspołczuje Ci tych problemow zdrowotnych:-( A z tym wózkiem to wkleiłam link dla smiechu bo mi sie smiac z takich ludzi chce. Ja tez bym osobiscie nie kupiła, bo pozniej nawet komisy ich przyjmowac nie chca, bo sa za drogie na kieszen przecietnego człowieczka:-) Ale w tamtym przypadku to dziecko bedzie miało chociaz drogi wózek w rekompensacie za durna matke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga*25** juz wczesniej widziałam ten temacik o wozkach, ale poxniej zgubiłam, to dobrze,ze go wkleiłas, chociaz się zdrowo pośmiałam :D Własnie mama bączka gdzie ty sie znowu podziewasz???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj za moje ostatnie, zaoszczedzone jeszcze na strzyzeniu pieniadze kupiłam mojemu dziecku kochanemu termoopakowanie do butelek, szczotke do mycia butelek i smoczków oraz nożyczki do obcinania paznokietków (z zaokrąglonymi końcówkami). A dla siebie standardowo- krem na rozstepy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ cisza tutaj. Myśłałam że jak wrócę z pracy to będę miała kilka stron do przeczytania, a tu zaledwie kilka postów. Mamo bączka pisz nam szybciutko jak tam wizyta u gg. Sądzą po gdozinie twojego ostatniego posta trochę się spóźniłaś i pewnie musiałaś swoje odsiedzieć w poczekalni, a my tu z niecierpliwością czekamy na wiadomości co tam u Iguni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz uciekam, bo moj tato sie szykuje zeby zasiasc do komputera. Zaraz napisze do zuzanki smsa i jak dzis nie zdaze Wam juz przekazac co u niej to napisze jutro rano. No chyba,zeby dzis urodziła to dam znac od razu, ale to raczej mało prawdopodobne i pewnie jutro sama sie odezwie na forum bo juz ja wypuszcza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×