Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Patrzę że wczoraj był wieczorek pod znakiem wina ;) ja też skusiłam się na lampkę czerwonego :) Wczoraj byłyśmy na usg bioderek i lekarz stwierdził jakąś wadę prawego bioderka i zalecił noszenie takiej specjalnej poduszki \"frejki\" Dziś od rana już założyłam to Karolince. Trochę to niewygodne bo nie mogę jej położyć na boczku, a boję się kłaść ją do spania na pleckach bo w razie jak się uleje to może się zakrztusić. A może ja tylko niepotrzebnie panikuję? Powiedzcie dziewczyny w jakiej pozycji kładziecie do łóżeczka swoje dzieci do snu? U mnie wczorajszy wieczór minął świetnie bo malutka pierwszy raz od dłuższego czasu zasnęła spokojnie i nie męczyły jej te kolki. Myślę że to może być od tego koperku który zaczęłam pić. Zobaczę jak to dziś będzie. Mam nadzieję że to jej pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolcia ja zawsze klade Bartka na boczku, bo jakby leza na plecach to bym musiala go caly czas obserwowac. Za plecki wkladam poduszke bo skubaniec sam juz sie przewraca na plecy. Wlasnie pije sobie kawke Bratus spi, w nocy byl jakis niuespokojny. Kurde co z ta pogoda wkurza mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karolka właśnie śpi, tatus jej pilnuje. Nawet znalazł dzisiaj czas. Ja szykuje sie po malu na wyjazd do pediatry. Niestety dopiero dzisiaj zauważyłam,że ten fotelik co mam jest do du*y. Fotelik + moje dziecko waża chyba z tonę, a tak po za tym jest nie praktycznie duzy i nie daje się zapinac tyłem do kierunku jazdy. Więc czeka mnie dodatkowy wydatek. Dobrze ,że jest już becikowe na koncie :D zuzanka dzięki za info o tych kroplach. Dzisiaj się zapytam pediatry o nie. I też do chrztu mam becik :( A teraz zmykam. Nie zapomnijcie o mnie, jakbym nie pojawiała się przez jakiś czas ;) Po mału szykujemy się do chrztu Karolki. Bedzie to 26 maja o 17. aga*25** powiedz jak ty dajesz sobie rade z teściową??? bo ja dostaje świra :o Oooo i jeszcze fryzjer. Gdzie ja na to znajde czas ????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze chyba się umówię jeszcze do innego lekarza na kansultacje w sprawie tego bioderka. Może jest inny sposób by wyleczyć tą wadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
witam mamuski ! moj Tygrys skonczyl dzis miesiac , jak ten czas szybko zlecial juz jest taki duzy ... zupelnie inny niz po porodzie heh nawet zauwazylam ze juz widzi swiat poznaje moja twarz ni etlko glos do tego ciagle trzeba go nocic po pokojach zeby mogl sobie popatrzec ... wszystko go interesuje a najbardziej to co za oknem ruszjace sie liscie na wietrze i zegary taty na scianach bo moj D. ma fiola na punkcie zegarow wiec mamy ich duuuzo wiec teraz kolejne wyzeczenie z naszej strony dlugie spacery po domu heh ale neich tam - niech Tygrys zwiedza i sie rozwija a jesli chodzi o sexik ( widze temat goracy ) to u mnie jeszcze nic ... i boje sie strasznie jakos ... owszem pieszczotyi i takie tam juz byly ( narazie raz ) i orgazm tez byl ( nawet ciekawszy przyznam niz przed ciaza ) ale do srodka jeszcze go nie wpuszczam zreszta babcia jest ciagle u nas i spi ze mna w sypialni a tatus w pokoju na pietrze wiec nawet nie bardzo jest jak ale boje sie i pewnei poczekam jeszcze jakis czas no i rozstepy mi w tym sprawy nie ulatwiaja a w spodnaich kochac sie nie da heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
POTRZEBUJE POMOCY / PORADY Moj Tygrys ma problemy z koopka polozna mowila ze nie ma sie co martwic bo dzieci czasem tak maja ze zatrzymuja to co najlepsze z pokarmu i nie ma koopek Ale u nas to chyba juz tak normalnie nie wyglada Od kilku dni Tygrys tylko brudzil pieluszke ( taki maly kleks za kzadym razem ) wczoraj na cala dobe zrobi tylko jedna porzadna koope a dzic jeszcze nic a nic owszem moke pileuszki od siuskow sa ale koopek nie ma slyszalam cos o tym ze powinnam jesc powidla sliwkowe i powinno to troszke z mleczkiem pojsc do Tygrysia czy to prawda ? czy ktoras z was prubowala tego albo czegos innego RATUNKU !!! Nie moge juz patrezec jak si eTygrys prezy i prze a nic z tego nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, temat kupki... moja Gabi nie robiła kupki przez 5 dni. Zrobiła jedną porządną i od tego czasu znowu cisza (4-ty dzień). Czy to normalne? Może dlatego że ona ma problem z tymi gazami w jelitach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile pijecie tej herbaty z kopru? a dzieciom też coś podajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
kohannah wspominalas o Gripe Water, jak ja dajesz???? bo Maja mi wypluwa. Butelka tez nie ulatwia uzycia, moze mieszac z mlekiem, co??????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwiedzająca
CZeść jestem, tu całkiem przypadkiem, i muszę wam powiedzieć, że maciee superandzki topik, dzieciaczki piekne jak aniołeczki są takie okrąglutkie i milutkie, a wiecie ze statystyki mówią, że naszczęśliwsze dzieci rodzą sie na przełopmie marca i kwietnia!!!, to właśnie z takich dzieci wyrastają bustwa, zazdroszczę wam, Ale chciałabym miec takiego maluszka ale to raealnie nigdy się raczej nie stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
A dziewczyny... ten koperek co pijecie to granulowany dla dzieci????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam w aptece nasiona kopru włoskiego w saszetkach (takie expresówki jak herbata) i piję to 2 x dziennie. Poza tym że mała częściej uwalnia gazy to ja nie mam porblemów z kupką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY! Zuzanka, swietna propozycja, bo u nas o takich zarobkach nie ma co marzyc:-( Na ostatniej (jedynej) rozmowie kwalifikacyjnej zaproponowali 1800zl ale Jarek codziennie musialby na wlasny koszt jezdzic do Wroclawia (70km). Ale to i tak dobrze, bo wczesniej na takim samym stanowisku zarabial 800zł;-) Moj Bartus robi kupki co 2 dni ale jak juz robi to sa to mega kupy! Light tesciowej nie widuje, bo odkad jest Jarek przestala mnie nawiedzac. Wystarczy jej synus ktory codziennie biega do mamy. Wczoraj poszedl na chwile a wrocil po 3 godzinach. Nie raczyl sie nawet zjawic na obiedzie. Nie odzywam sie do niego, wiec nikolla witaj w klubie bo tez mialam ochote go spakowac! Ja mam takie same herbatki z kopru jak margolcia, ale rzadko ja pije. Probowalam raz dac ja bezposrednio Bartkowi, ale nie chcial pic. Kohannah, nie ma co sie bac:-)Nie jest tak zle, tylko w moim przypadku libido jest rowne 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak jak pisalam klade Bartka na brzuchu, bo spaniem na plecach pogardza:-) Wczesniej sypial na pleckach, a dzis w nocy przewrocil sie sam z plecow na boczek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!!! Dzisiaj mialam dlugaa wolnaaaaaa wymarzona chwilke dla siebie moj Ł usypiał chlopcow a ja relaksowalam siee w kapielii:) zaraz pewnie sie obudza ale puki co mam czas wolny ugotowalam rosołek , mam ochote zrobic ciasto ale jak sie za nie wezmee pewnie chlopcy zdaza sie obudzic , jutro idziemy na druga kontrole do okulisty a 23 na szczepienie opoznionee ze wzgledu na kacperka katarek (wiec i mateusz nie byl szczepiony , bo blizniaki szczepi sie razem) chlopcy robia kupy co dwa dnii raz sie zdarzylo 3 ale jak juz zrobionaa to po paszki heheh i pod kran juz przeraza mnie mysl ze bedziemy musieli w czerwcu jechac z maluszkami 500km , nie wiem jak to bedzie, nie wyobrazam soie tegoo ogolnie nie wiem jak damy rade!!! chrzciny bedziemy robic w krynicy (ze Wzgedu na moja mame bo pzyjezdza)echh gdzie pomiescimy rodzicow Lukasza chrzesnychh ojejje ale cos sie wykombinuje mam nadzieje ze padac nie bedzie , po 16 chce wyjsc na spacer nie jestem zadowolona z wozka , jest to spacerowka jedno siedzisko rozklada sie do pozycji lezacej drugie cholera nie , wkladamy tak fotelik samochodowyy i na zmiane raz jeden lezy , raz drugi w foteliku +ze ten wozekjest lekkii jak beda clopcy juz wieksi bedzie ok bo beda sobie siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm - co do kopru - jak byłam u pediatry to odradziłą poniewaz zbyt czeste podawanie moze spowodować rozleniwienie jelita grubego u dzidziusia- działa silnie rozkurczowo podawać rumianek . krople esputicon może cos w tym jest - niedawno kupa nawet co 3 dni - jak odstawiłam koper juz norma i bez trudu :P moje samopoczucie fatalne mały chyba coś czuje bo jest strasznie niespokojny budzi się co chwilkę a usypia po pogłaskaniu i musi trzymac palec niespałam od 3.00 - ryczaam i teraz nie wiem jak sue nazywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolla, trzymaj sie! Przerabane mamy z tymi facetami:-( Lighy tak sobie mysle,ze jakbym mieszkala z tesciowa to bym juz dawno zeswirowala. Podziwiam Cie! A jak Twoja sie zachowuje, jakies nowe \"zlote mysli\":-)? Ja juz mysle sobvie i jej wizytach jak Jarek wyjedzie. Chyba bede na cale dni znikac z domu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do becikow, to ja tez mam-dostalam od tesciowej i w zwiazku z tym,ze tak nachalnie kazala mi malego przy byle okazji wsadzac w ten becik(oczywiscie ani raz tego nie zrobilam) na chrzes tez Bartka go nie wloze, powiem jej ze jest za cieplo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga *25** mam pytanie
do Ciebie na gg. Masz włączone???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mówiłam, ze bede musiała tyle czekac na wizyte do lekarza w łodzi. wyznaczyli mi na 18.06. masakra. jutro tez ide do okulisty z malutka. mam nadzieje, ze bedzie wszystko ok. dzisiaj wybralismy sie do parku i deszczysko nam troche dupska przymoczyło ;-) wiecie co, powiedziałam mamie o tej nerce mojej igi, a ta mi kaze do jakis znachorów i bioenergoterapeutów jezdzic. stwierdziłam, ze najlepiej mordy nie odzywac i nic nikomu nie gadac, bo potem rady innych mnie dobijaja. Odwiedzajaca, dzieki za miłe słowa na temat naszego topiku i naszych dzieciaczków :-) mam nadzieje, ze twoje słowa sie spełnia i nasze dzieci beda najszczesliwsze na swiecie. rudamaxi co sie nie odzywasz??? tak samo flowerska. Flowerska to juz w ogóle chyba o nas zapomniała :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ta laska reklamujaca h&m, która wyswietla sie z prawej strony monitora musi mnie tak dołowac??? jak na nia popatrze, to mnie szlak trafia bo wygladam przy niej strasznie marnie :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik i aga, ile Wasze malenstwa waza i maja cm? bo jestem ciekawa jak moja iga wyglada przy rowiesnikach. czy juz ich dogoniła. pomyslcie, ze za 3 dni nasze buziaki koncza juz 2 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zobaczcie nasza tabelka zaginela. Dzieciaczki sie urodziły, wpisałysmy wymiary i teraz nic, cisza. musimy wymyslec cos nowego. zaproponujcie cos. cyba, ze myslicie, ze to głupie i czas zakonczyc wszystkie tabelki. moze cos takiego: nick.........imie dziecka....data ur.....aktualna waga....wzrost mama bączka...iga.........20.03.........4100.............56 cm jak macie jakies pomysły to mówcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda spełniam Twoja prośbę:-) : nick.........imie dziecka....data ur.....aktualna waga....wzrost mama bączka...iga.........20.03.........4100.............56 cm Paulka123.....Marysia......09.04.........4100........... .53cm aga*25**....Bartek....20.03................5000............63cm Własnie Flowerska co z Toba? Czyzby Tomuś dawał ostro popalic? Mam nadzieje, ze wszystko ok! Sofijka tez sie juz dawno nie odzywala:-( Jarek siedzi wlasnie z boku i karze mi napisac napisac,ze wczoraj wyprasował ciuchy dla Bartusia i dla mnie, no wiec pisze:-) Mam kochanego meza;-) A tak serio to czytajcie wczesniejsze wpisy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.........imie dziecka....data ur.....aktualna waga....wzrost mama bączka...iga.........20.03.........4100.............56 cm Paulka123.....Marysia......09.04.........4100........... .53cm aga*25**....Bartek....20.03................5000......... ...63cm ruda_lala.........Milenka.....31.03........4200......... ....56cm zuzanka14....Bartus........04.04...........4100..............56cm ----------------------------------------------- ---------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze dodamy wage urodzeniowa jeszcze co Wy na to? np tak nick.........imie dziecka....data ur.....aktualna waga....wzrost mama bączka...iga.........20.03.........4100.............56 cm Paulka123.....Marysia......09.04.........4100........... .53cm aga*25**....Bartek....20.03................5000......... ...63cm ruda_lala.........Milenka.....31.03........4200......... ....56cm zuzanka14......Bartus........04.04...3000/410o.........53/56 ----------------------------------------------- ---------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem Mam tylko spore zaleglosci i doczytuje na raty. Tomek jest coraz lepszy odkad go dokarmiam. Skonczy miesiac w sobote, moze bedzie mala impreza przy ciastku. Zaczyna coraz wiecej widziec, przyg;ladac sie wszystkiemu i kilka razy udal mu sie nawet jakis okrzyk. Rusza juz buzia tak jakby chcial gugac i mowic po sowjemu i tylko czasami twarzyszy temu jakis dzwiek. Mimo paskudnej pogody udalo nam sie wyjsc dzisiaj na spacer. Moja mama jest rewelacyjna w podejsciu do dzieci. Zakochala sie we wnuczku i tak naparwde otworzyla mi oczy. Ja do tej pory bardziej traktowalam swoje dziecko przedmiotowo, przewinac przytulic nakarmic i poczekac az usnie. A teraz widze ile on juz potrafi, jak sie zmienia, coraz wiecej czasu spedzamy patrzac sie na siebie, ja do niego mowie a on robi minki. Widze, ze jest jakas nowa tabelka. Zaraz doczytam o co chodzi i sie dopisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.........imie dziecka....data ur.....aktualna waga....wzrost mama bączka...iga.........20.03.........4100.............56 cm Paulka123.....Marysia......09.04.........4100........... .53cm aga*25**....Bartek....20.03................5000......... ...63cm ruda_lala.........Milenka.....31.03........4200......... ....56cm zuzanka14......Bartus........04.04...3000/410o.........5 3/56 flowerska......Tomuś.........19.04.......3940...............55cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, no to ja dopisuje wymiaty przyy urodzeniu i musze zmierzyc Bartka, bo mysle,ze dlugosci ma wiecej:-) nick.........imie dziecka....data ur.....aktualna waga....wzrost mama bączka...iga.........20.03.........4100.............56 cm Paulka123.....Marysia......09.04.........4100........... .53cm aga*25**....Bartek....20.03..............3500/5000.......55/63?cm ruda_lala.........Milenka.....31.03........4200......... ....56cm zuzanka14......Bartus........04.04...3000/410o.........5 3/56 flowerska......Tomuś.........19.04.......3940........... ....55cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×