Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Ruda dzieki! Mam nadzieje, ze nic sie nie dzieje. W Legnicy własnie zaczyna sie burza. A jak w Trzebnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej zar sie leje z nieba pogon te chmury w moja strone bo jak nic nie bedzie padac to ja znowu musze podlewac ogrod bo mi wszystko padnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja krolewna wlasnie zasnela a ja ide cos zrobic Konradkowi na kolacje wiecej zje jak mu dam podczas ogladania bajki:P ja mam termometr w takim miejscu ze od 12 nie swieci na niego slonko i teraz jest 26 stopni,uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaa
kar79 no to faktycznie sie nie dogadalysmy:P no ale gondolne zapewne masz tą samą:P przed kupnem wozka czytalam na forum opinie ze jest duza a teraz martwie sie ze niedlugo moj Szymek wyrosnie z niej i co wtedy? przeciez nie bede kupywac nowego wozka! masz ten sam problem czy tylko moje dziecko to taki wielkolud?? zauwazylam ze moj synek sie slini az robi takie babelki czego to jest objaw??? na ząbki to chyba za wczesnie co nie???? chociaz moja mama zna takiego pana co juz urodzil sie z jednym zębem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
munka82 podaj mi na gg (ponizej jest napisany) swoj nr tel, jestem czesto w ustroni i chetnie sie przedje na spacer. A teraz zmykam czytac to co napisalyscie i troche tego jest. Oj widze ze znowuj jakas mimoza napisal cos o naszej rudej, a kysz moze popatrz sie na siebie a nie krytykuj innych Ruda jestem z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga co do gorączki u Bartoszka, to nie wiem czy wiesz, ale dziecko ma zawsze podwyższoną temperaturę niż dorosły o pięć kresek, także jak nie brałaś tego pod uwagę, to nie masz się czym przejmować, no chyba, że brałaś to też myślę, że to z gorąca, bo przecież nie można wytrzymać. My kupiliśmy sobie taki wiatrak do domu, ale boję się go włączać przy Igusi, zeby się nie zaziębiła.a z chciałabym aby chodził cały czas. My po burzy wyszłyśmy do parku. Teraz byla super pogoda, bez duchoty, fajne powietrze i jak Iga usnęła tak narazie się nie budzi a już powinna jeść :-) dziewczyny pamiętacie, że miałyśmy nie komentować takich głupot, któe wypisują jacyś nawiedzeńcy. Wiecie, że to najbardziej by ich wkurzyło. A tą głupią atmosferę dotyczącą rudejmaxi wprowadziła ulka, więc sorki, ale ja taka miła dla Ciebie nie będę jak inne dziewczynki :-( I szczerze mówiąc uważam, że to ona pisze te wszystkie bzdury :-( pewnie teraz będzie atak na moją osobę. Czekam :-p i się nie boję :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaaa a jeżeli chodzi o ślinienie, to moja Iga też robi bańki ze śliny. I też słyszałam o przypadku, kiedy dziecku dwutygodniowemu wyszły już 2 ząbki. Ale myślę, że naszym dzieciom to narazie nie grozi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I uaktualnię tabelkę nick.........imie dziecka....data ur.....aktualna waga(data)....wzrost mx3.............Jaś...........14.02.......5480.......... ...? ..................Marysia.....14.02........5640......... ...? 21...Kacper i Mateusz...01.03...2700/2350.../5020/4700 mama bączka...Iga.........20.03.........2900/5100.............60 cm izawik.......Gabrysia.....20.03........3260/5850(14.06). .. 60cm aga*25**....Bartek....20.03..............3500/5200...... .55/65cm ruda_lala.........Milenka.....31.03........2890/4500 (03.06).. ..51/57cm rudamaxi........Wiktoria.....03.04......3050/4250......5 5/ zuzanka14......Bartus........04.04...3000/4800 (21.05).....5 3/61 nikolla .............MaX ........05.05. 4050/4700.............59/? moli....Aleksandra........5.04............3840/6000..... ....62cm kar79.............Maja..........05.04...........3860/577 0...62cm mika82.....Tomuś.............06.04......4300/5350....... .......57cm Paulka123.....Marysia......09.04.........3040/4660...... ..... .51/56cm justaaaaaa......Szymon......09.04.....3200/5300(14.06).. ....... 52/? cm kamil_a.........Wiktoria.......10.04.....3420/4320...... ...59cm margolcia1...Karolinka......14.04.......3550/4400...(31. 05)....56/64cm flowerska......Tomuś..........19.04......3880/5520...... ..55cm Doroteczka....Weronisia....19.04......3740/4170........5 7 cm sarita........Kasia...........19.04........4150/4980 (31.05).........58/59 lightblue....Karolinka.......20.04......4100/5300....... ..54/? cm kohannah ....Antos .........20.04 ... 3256/5350( 08/06) .. 50/57 cm madziunka27....Marcel......26.04.....2950/4200.........5 3/? cm evanikaa.....Kamilka........30.04.......3700/4100......5 6/?? Aprilka.....Oskar...........02.05......3800/4800........ .59cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziwic sie nie moge kochane moje wszedzie pelno zawistnych i znudzonych idiotek nie chce sie klocic ani bron boze wszczynac jakiejs awantury u nas na forum , ale do czego to doszlo ... wciska sie to to takie nie wiadomo skad ... pomaranczowe obce cialo i wypowiada si ejak to sledzi nas i ma opinie ... tylko co nas to obchodzi , prawda ? jesli ktos sie chce dolaczyc ... podyskutowac i zapytac o cos - prosze bardzo zapraszamy ale obrazy naszych wspolkwietniowek nie zniesiemy !!!! F...K OFF !!! spadowa z naszego forum . swietnie bawimy sie we wlasnym towarzystwie gdzie nikt nikogo nie ocenia i nie gardzi nikim , bo roznie w zyciu bywa - zycie jest trudne i kazdy przezywa je jak moze i potrafi najlepiej i nie ma co oceniac i osadzac ze ktos cos nie tak ... patzrmy na swoje bledy a n eiwytykajmy ich innym bo nie wiemy co ta osobe sklonilodo takich decyzji WIEC TY - CO TO NAWET NIE ZAPAMIETALAM TWOJEGO NICKU - KTORA SIE POJAWILAS I OBRAZASZ KOGOS O KIM NIC NIE WIESZ ... WRAZ Z NOWA STRONA NA NASZYM TOPICKU NIKT TU U NAS O TOBIE NIE BEDZIE PAMIETAL !!! wiec poco to bylo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziekuje a teraz ... tego nie widzicie wiec wam napisze .... klaniam sie jak w teatrze ... brawa prosze !!! heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaaaaa
hehehe dobre to bylo oczywiscie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co tak patrze na ta tabelke i moja Maja wazy najwiecej no ale nie ma za kim byc mala. Oby nie miala 2 m bo sie zalamie. Justaa nie martw sie ja juz widze ze gondola nam jeszcze troche posluzy. Dobrze ze nasze dzieci urodzilysmy w kwietniu bo gdyby Maja miala kombinezon to malo byloby wolnego miejsca w wozku. Moj maz jest na sluzbowej kolacji i juz sie martwie o ktorej wroci i pewnie jutro bedzie odsypial. Dobrze ze wyluzowalam bo kiedys to mial ze mna przechlapane. Maja spi i spi. W ogole dzisiaj jej sie wszystko poprzestawialo. No ale kupka byla po wielkim parciu. Juz teraz wiem co przezywacie jak sie wasze dzieciatka preza i preza. Wspolczuje!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez sie podobało i swieta prawde napisałas kohannah. A co do osoby, ktora wprowadzila taki zamet to zgadzam sie z Toba Magda i dlatego tez ja ignotuje;-) Bo co to za kwietniowka, co sie nawet do tabelki nie chce dopisac??? Temperatura spadła na szczescie ibralam pod uwage,ze niuniek ma wyzsza niz ja ale 37,5 to juz stan podgoraczkowy(dzis wyczytałam to w mamo to ja:-) ) Mysle ze to z goraca, ale dalej troche sie boje, bo on dalej taki niespokojny i przebudzil sie z krzykiem:-( Zobaczymy co przyniesie jutrzejszy dzien! A burza chyba przyszła z Cieszyna i Piotrkowa, strasznie bylo no ale juz przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Justaaa, moja przyjaciółka tez urodzila sie z zebem:-) Bartek tez sie slini i pcha wszystko do buzi:-( Kar moj tez mial kiedys przesrane, a niedaj boze zeby telefonu nie odebrał:-). Teraz mam olewke, za to on sie strasznie podejrzliwy zrobił:-) Faktycznie ma powody,bo ja strasznie czesto teraz po imprezach biegam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo_baczka i kohanah wielkie uklony dla was,ale jakos nie sa wstanie takie osoby nikt mnie wyprowadzic z rownowagi poprostu jest mi ich zal. A ja siedze na tarasie i jest teraz tak fajnie sasiadka jeszcze podlewa ogrod wiec jest takie fajne powietrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam i mam podejzenia i dlatego nalegalam na wpis do tabelki i dalej nic bo jak mozna wpisac i podac dane jak sie dziecka nie ma :P Jak wam zazdroszcze ze u was padalo,ja codziennie podlewam a i tak moje truskawki sie gotuja na krzaczkach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co moge kupic mezowi na urodziny ???? pomyslow brak!!!! bo ma 21 a co gorsze to juz 29 ma imieniny........hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaa
doroteczka jezeli karmisz sztucznie to zielona kupka moze oznaczac ze za zimne mleko dajesz lub mleko ma za duzo zelaza , tak jest w moim przypadku bo karmie nan1 chociaz od paru dni synek zaczyna zieloną kupką ale konczy żółtą:P dziewczyny jak to jest z tym dopajaniem ile łacznie ml dziecko powinno wypic oprocz mleka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mala teraz jakos mniej je.....wczesniej ok 100 wciagala a teraz zje 50 i nie chce wiecej a potem za jakis krotki czas znowu je.... jeju to chyba przez upały!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaaaa to jak sprawdzic czy mleko jest dosc gorace? ja tez karmie nan1... mam podgrzewacz ale nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ty tylko na chwilke chcialam powiedziec dzien dobry bardzo dzis przylatuje tesciowa juz pewnie jest w drodze do Krakowa mieszkanie juz lsni - niech mysli ze jestem dobra gospodynia obiadek juz sie dusi w piekarniku bo jak przyjedzie ok 5 to bedzie pewnei glodna a j ajak na szpilkach siedze ciekawe jak bedzie ... bo jak wam juz pisalam niby to zlota kobitka i wystrzalowa jak nie wiem co szlona Krysia heh ale roznie moze byc a potem 29 lipca lecimy razem do Polski musze tyloko umowic fryzjera , kosmetyczke , paznokcie , krawcowa juz umowiona ... i bede sie szykowac do slubu a teraz znikam zjes cos dobrego dnia zycze kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaa
doroteczka to napewno od mleka bo nan1 jest wzbogacony w zelazo i od tego są zielone kupki tak czytalam na topiku poswieconym zielonej kupce:P a moj synek te je jakos dziwnie nieraz wychleje calą butle 150 ml a nieraz zje tylko 80 choc dluuuugo nie jadl no i pozniej budzi sie szybko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaa
ktora z was ma karuzele fisher price tą z projektorem?? wiem napewno ze paulka123, bo za cholere nie moge dojsc do czego sluzy pokrętlo ze strzalką przy projektorze a w instrukcji oczywiscie zabraklo jezyka polskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Kohanah mam nadzieje ze nie zdazylas pzeczytac ostatnich niemadrych wpisow przed skasowaniem z naszego topiku ale stwierdzilam ze nie potrzebujemy takich wpisow zasmiecajacych wiec juz ich nie ma:P Doroteczka 😘 My juz jestesmy po wizycie u laryngologa i nie wiem czy mam sie cieszyc czy nie bo kanaliki sluchowe Vikunia ma drozne,a ja sie ludzilam ze ma przytkane i dlatego badania wychodza zle. Chyba ze sie odetkalo i teraz juz badanie napewno wyjdzie dobrze:) Ok ide robic sobie sniadanie. U mnie wreszcie jest chlodno tylko po co znowu ten wiatr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka21
kolezanki. widze ze kompletnie sie nie rozumiemy.szkoda.nie wiem o czym piszecie bo dopiero sie od wczoraj wlączylam pierwszy raz i z tego co przed chwila napisala rudamaxi zrozumialam ze ktos cos do ciebie napisal ale zostalo to wykasowane poniewaz szukam tego wpisu i jakos zlalesć nie moge.Mamo bączka jaką glupia atmosfere zaczełam.Wyrazilam tylko swoje zdanie .Napisałam ze moim zdaniem powinna olac faceta i tyle.Czy jest w tym cos obrazliwego?Co do tabeli to napisalam juz dlaczego nie wpisuje i nie rozumiem w czym ta tabela jest taka wazna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×