Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

odebralam Vikuni dzisiaj pesel i wyslalam ostatni email upominawczy do Joego nastepne juz nie beda kurtuazyjne i mile:P Ale zadalam mu tylko dwa pytania po co wiecej .zreszta zaraz wam wkleje co napisalam. Evanika 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama_baczka😘 Nawet nie sadzilam ze sie ktos jeszcze o mnie tak martwi jak wy dziekuje dziewczyny Meilik:) Witaj Joseph Mam pare pytan. Po pierwsze czy wogole zamierzasz przyjechac bo mi sie wydaje ze nie tylko zwodziles mnie od poczatku. A po drugie jak to jest nie chciec zobaczyc swojego dziecka?No chyba ze sie myle,jesli sie myle to przepraszam ale twoja cisza i wylogowywanie sie zawsze wtedy jak ja wchodze na skype mowi mi ze sie nie myle. Mam nadzieje ze jestes mezczyzna i sie przynajmniej odezwiesz. I pamietaj ze splodzic dziecko kazdy potrafi a wychowac dziecko potrafi tylko mezczyzna .Wiec Ty kim jestes.Mi nie musisz odpowiadac odpowiedz sam sobie. Malgosia i Twoja corcia Wiktoria Gloria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi dalam po amerykanskiej ale co z tego jak i tak chyba jej nie zobaczy bo tatus to d**pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra uciekam znowu do ksiazki tu juz wszystko wyczytalam z netu.Trzymajcie sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rudamaxi-ale mu napisałaś. Ciekawe czy teraz jakoś zareaguje. Moja Gabi po wczorajszym szczepieniu gorączkuje. Dostała już czopek i na razie jest dobrze.a do tego ten straszny skwar. Siedzę w domu i się pocę.Ufff.... Teraz gorąco a ciekawe jaka będzie pogoda jak wyjedziemy nad morze.Zawsze mieliśmy szczęscie co do pogody. Wiktorce zrobiłam namiot na balkonie (tylko dach bo inaczej ugotowałaby się w nim), zaniosła tam wszystkie prawie zabawki i siedzi. Ja trochę poprasowałam, wstawiłam ziemniaki i szpinak. Gabrysia leży sobie na macie a ja klikam do Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka21
rudamaxi ja tez sie stesknilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mamo baczka, bartek tez spi z pielucha:-) Teraz bardzo mu to pomaga w zasypianiu, ale mam nadzieje ze jakbedzie troche starszy to szybko uda mi sie go odzwyczaic od tego nawyku:-) I jak udało sie zaszczepic ige? Mam nadzieje ze tak. izawik, o chuscie nie myslałam,ale zastanawialam sie nad nosidełkiem. nie wiem czemu, ale boje sie ze moja wiercipieta wypadnie mi ztej chusty:-( Jak byłam mała to tez uwielbialam namioty:-) ruda, duzo zdrowka dlamamy! moze teraz troche odpusci, no i czas zeby tatus zaczał łozyc na dziecko! Light, ale wymysliłas!!! Mi juz chyba na moim mezu przestaje zalezec, bo mi nawet takie pomysły do glowy nie przychodza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja Maja troche jest niespokojna .Moze ja kupka meczy, bo jeszcze dzis nie robila. A zazwyczaj o tej porze to juz jest po. Justaa masz zupelnie inna ta poduszke w foteliku niz ja. Moze dlatego ze masz wozek z nowej kolekcji. My juz jestesmy po spacerze. Kuba szalal na placu zabaw a Maja grzecznie spala. Mamo baczka masz jakies zdjecie tej sukienki do chrztu bo jestem ciekawa. Mi sie udalo odkupic ta, ktorej wczesniej nie zlicytowalam. Mialam szczescie, ze chrzcili coreczke w czerwcu, a my w lipcu. Jutro mam zamiar kupic cos na siebie na ta uroczystosc. Za 2 tyg jedziemy do Polski. Hurra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam Wam napisac,ze zdecydowałam sie jednak pojechac do jarka we wrzesniu a nie w sierpniu. Stwierdziła,ze bez sensu jest jechac w sierpniu i za miesiac przyjezdzac na szczepionke. We wrzesniu Bartek wezmie akurat 4 i bedzie długa przerwa, wiec pojedziemy sobie juz na spokojnie. Moj maz jest oczywiscie niezadowolony, ale teraz to moja kolej na zwodzenie go:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek tez dzis dostał czopek, bo juz czwarty dzien zapowiadał sie bez kupy. Nos miał tragiczna a ranek jeszcze gorszy, wiec nie bylo juz na co czekac. We wtorek bede u lekarza to zapytam co jest grane z tymi kupami u niego:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze, moj Tomus tez zasypia z pielucha przy twarzy. Zaczelo sie od tego, ze przytrzymywala mu smoczek i tak to polubil, ze juz teraz musi byc wtulony we mnie lub w pieluche. Ale jak juz zasnie to mu ja zabieram. Po szczepieniu calkiem znosnie, tylko nie mogl w nocy spac i jestem dzisiaj padnieta. Rano tez byl rozbudzony i dpoiero po karmieniu w poludnie skapitulowal. Ale juz widze, ze sie wierci. Ide z nim dzisiaj zrobic zdjecie do paszportu, ale wlasnie sie rozpadalo i zrobilo ciemno jak na burze. Musze go ladnie wystroic i uczesac te klaczki niesforne, ktore mu sie zreszta wycieraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowereska pamietaj ze do polskiego paszportu sa wymagania co do zdjecia my musielismy powiedziec u fotografa, ze do polskiego paszportu. Chociaz mysle, ze was jest tyle Polakow ze mozesz to wiedziec, ale wole ci powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke moze mi cos poradzicie bo sama jakos tak.Odebralam Konradka z zerowki i mam problem oznajmil mi \"Zakochalem sie w nowej dziewczynce Kornelii ,ale ona przede mna ucieka\"i co mam mu doradzic,bo on naprawde sie przejal.Boszzzz nie sadzilam ze tak szybko pojawia sie takie problemy:P Ula 😘 i mam pytanie dlaczego sie jeszcze nie wpisalas do tabelki ? Juz mi sie tu poprawiac:) A ja musze posprzatac troche bo o 17 ma przyjsc jakis Pan z firmy brokerskiej bo musze albo Vikuni zalozyc albo ubezpieczenie albo jakis fundusz.Mam nadzieje ze bede miala na kim oko zawiesic. Laryngolog zadzwonil i poprosil o przelozenie wizyty na jutro na 10 moze i lepiej bo teraz upal jak w piekle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowerska, powodzenia z tym zdjeciem:-) Smiesznie je robia przynajmniej u tego fotografa gdzie my robilismy Bartkowi:-) My odbieramy paszport w nastepnym tygodniu, no i ja przy okazji nowy dowód, bo czas najwyzszy byl juz stary wymienic;-) Boze ruda, nie wiem, moj Bartek jeszcze nie mowi:-) Chyba sie nie zakochał, chociaz tyle sie naogladał zdjec z waszymi laseczkami, ze kto go tam wie;-)? Izawik, a jak juz bedziesz miala ta chuste to na spacer bedziesz szla z wozkiem?Pytam bo jakos trudno mi to sobie wyobrazic, przynajmniej siebie z ta chusta czy nosidełkiem, pchajaca z przodu wózek:-) Własnie Bartek sie obudził!Zmykam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-wtedy na spacer wyjdę już bez wózka. Nosidełko też mam,ale dziecko musi sztywno trzymać główkę żeby można je było w nim nosić.Czyli że muszę jeszcze poczekać jakieś 2 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilismy sobie z Tygrysem ze spacerku coraz grzeczniejszy jest moj synus kochany czasem spi w wozku czasem sie rozglada z ciekawoscia poznaje swiat juz nawet wizyty w garazu i w bagazniku samochodu jakos znosi ( heh alez to brzmi , co ze mnie za matka , ze wkladam dziecko do bagaznika w kombiaku heh ) powiem wam ze jakos n iemoge zrzucic zni kilograma wiecej z mojej wagi , co martwi mnie ogromnie , bo przeciez jestem na azcetycznej diecie ... nadal przytlaczajace 67 kg i ani grama mniej a obiecalam sobie ze do slubu bede 60 kg a moze nawet 58 bylo by boski ale waga ani drgnie ... wystawilam tez nowe ciuszki na allegro , gdyby ktoras reflektowala ... albo miala ochote mnie rozreklamowac gdzies dalej zapraszam na aukcje kiwczak83 ( to moj brat ...) a jak tylko moj kochany D. wroci z pracy to podskoczymy na zakupy bo juztro przylatuje tesciowa a lodowka swieci pustakmi , bo na diecie jestem heh ale tesciowa cos jesc musi wiec zakupy trzeba zrobic zajrze jeszcze pozniej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po szczepieniu. Nigdy do tej pory nie słyszałam tak strasznego płaczu mojej córki. Było fatalnie. Kurcze jak mam przechodzić to samo za 6 tygodni to dziękuję. Biedna tak się spłakała. No ale wreszcie udało się zaszczepić mojego brzdąca. Teraz narazie jest grzeczna (tfu, tfu). u nas była taka okropna burza. Tak waliło, padał grad, a moja Niunia spała jak aniolek. Nawet nie drgnęla./ Zmykam na kafffkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usmialam sie z mojego Tomaszka. Zafundowal mi spelnienie najgorszego scenariusza przy robieniu zdjecia do paszportu. Juz na fotelu, u mnie na rekach, w tle biale przescieradlo a Tomus dostal czkawki i tak mi sie soczyscie ulalo, ze sam sie zdziwil :) :) Zdjecie jest ale z plama na bluzeczce i wogole jakies takies nie za fajne. Dodam tylko, ze jakies 5 sekund przed calym zdarzeniem sciagnelam mu sliniaczek :) No nie moge, co za cyrkowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka21
rudamaxi sorki ale na razie sie nie bede wpisywala do tabelki z tej przyczyny ze staram sie jej nie sledzic bo mam straszne nerwy ze moja mala za mało przybiera na wadze i jak patrze jak tyja wasze dzieci o sie denerwuje.jak sie sprawa z wagą ustabilizuje to sie dopiszemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ula czesty blad jaki robia matki to wlasnie porownanie dzieci do siebie a tak nie mozna .Kazde dziecko rozwija sie inaczej wiec sie tym nie lam:)Wszystko sie ustabilizuje ja tez rece zalamuje ze Konradek ma niedowage ale w koncu wdal sie we mnie i w mojego tate.Ja jak sie urodzilam to bylam grubas potem mama musiala mnie oszukiwac z jedzeniem bo za duzo wazylam a potem znowu zawsze mialam niedowage w podstawowce . I dopisuj sie i no juz najwyzej nie podawaj aktualnej wagi jak cie to drazni:) Aj-jaj - jaj mowie wam jaki byl u mnie przystojny i mily pan az milo bylo popatrzec no a teraz znowu do nauki-koniec przyjemnosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adelina wole byc durna baba niz takim nie wiadomo kim jak ty jestes.I Zycze ci milego dnia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda babcia
zaprzyjaznione dziewczyny zwierzaja sie ze swoich spraw a Ty chamico nie cZytaj i nie komentuj-nikt cie o zdanie nie prosił skąd w Tobie tyle jadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda babcia
to byl moj komentarz do adeliny 82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda babcia
kołysanki doszly-dziekuje bardzo-jestes dzielna,fajna dziewczyna i glupimi komentarzami sie nie przejmuj-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda babcia-pozdrawiam:-)! Bardzo mi sie Twoj post podobał:-) Boze dlaczego ludzie biora wszystko tak dosłownie? To juz tu nawet zazartowac nie mozna? Jesli nie, to ja teraz calkiem powaznie pytam,czy to mozliwe zeby moj Bartek mial temperature od goraca? Około 17 mial 37,5, a teraz 37 wiec mam nadzieje,ze mu jednak spada. Oczywiscie ja zaraz tez z nerwow dostane goraczki:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga wszystko mozliwe moja vikunia wlasnie zaczyna marudzic jak wczoraj chodz lezy w pajacyku na lato to jest ciepla wczoraj zrobilam jej letnia kapiel i pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×