Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Weronika-jesli możesz to poslij mi swoją fotkę.Muszę wiedzieć z kim gadam.:) Alina-za każdym razem nie mogę przestać zachwycać się nad pięknymi oczkami Twojej córci.Śliczności!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunka jutro Ci wyślę , o.k. ? zdecydowanie wydoroślalaś i wypiękniałaś. dziecko zmienia kobietę. teraz już naprawdę spadam. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu-córeczce mojej koleżanki z sali ze szpitala położna złamała rękę.I jeszcze tego nikt nie zauważył(albo udawał że nie widzi).Wypisali ja ze szpitala,ale mała stale płakał i miała tą rączkę bezwładną.Wciskali jej,że to dlatego,że ja kłuli w tą rączkę.Dopiero wymusili przeswietlenie i wyszło szydło z worka.To jest szczyt bezczelności.Też stwierdzili,że to nic takiego i ładnie się zrośnie.A potem moja koleżanka przeleżała z małą 2 tyg. w W-wie w innym szpitalu. Codziennie lekarze oglądaja noworodki na sali i jak to się stało,że nie zauważyli złamnia?Rece opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wczesniej wiadomo do kogo bylo:) weronika mi jutro tez wyslij:)bo dzisiaj nie dostalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Weronika to czekam spokojnie :)I dzięki za komplement. Dobrej nocki moje kochane.I ucałujcie wszystkie dzieciaczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi na pewno nie nie cen sie tak wysoko,bo dla mnie jestes nikim.A tak dla twojej wiadomosci to ci jeszcze powiem zebys mogla jeszcze sobie o mnie popisac bo masz taki maly zasob rzeczy do opisywania ze ciagle piszesz o mnie:)ze jak skoncze te studia to pojde zrobic jeszcze trzeci kierunek,bo wiesz ograniczone juz tak maja ze studia koncza bez problemu i jak chca to studiuja dalej a inni im tego zazdroszcza i otym sie rozpisuja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika suuuper ze wszystko oki aga rozumie ze zdanie \"ze niepodobalo ci sie to co napisaly na temat kohannej Twoje forumowe kolezanki\" tyczylo sie mnie Zaczyna mnie smieszyc to forum naprawde .... zachowujemy sie tu jak w przedszkolu czasem to nawet niechce mi sie wchodzic na to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi ja tez chce kawe Bartek teraz spi, jakis marudny jest, ja jestem jakas naladowana, czekam na tel bo maja dzwonic z tej 2 pracy zebym przyszla sie popatrzec a papiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rudejmaxi
Nie przejmuj sie taką buuble. Nie wiem skąd się biora tacy ludzie. Jeśli chodzi i jej "wykształcenie", to szkoda,ze teraz wlasciwie "kazdy" moze napisac ten doktorat i nim sie chwalic a kiedyś dokorzy i profesorowie to byli naprawde mądrzy ludzie. Docinanie kobiecie, ktora sobie swietnie radzi z dwójką dzieci w tym jednym chorym, wydaje mi sie co najmniej niesmaczne i żałosne. Chyba pani buble powinna pouczestniczyc w jakis zajeciach z zachowania :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ! Madziunka dzieki za fotki. Sa super, Marcelek jest na nich taki duzy a Ty faktycznie zmianiłas sie bardzo na korzysc:-) Evanikaa bardzo sie ciesze, ze z Kami jest wszystko ok! Zuzanka dokładnie chodziło mi o Ciebie i o Magde. Po pierwsze nie spodobało mi sie to,ze nie napisałyscie wczesniej o swoich odczuciach wzgledem Sylwii, bo niekazdy moze wiedziec ze robi cos zle, moze warto mu cos najpierw uswiadowmic i poczekac na efekty. Niestety Sylwia nie miała takiej szansy a szkoda. Taka jest moja opinia na ten temat, ktora miałam zatrzymac dla siebie, ale po tym jak Ulka wczoraj sie szczyciła jak ja tu wszystkie popieramy tylko boimy sie napisac postanowiłam wyprowadzic ja z błedu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie aga po postach ulki napisalas szczerze co myslisz i ja tak samo zrobilam, przestaje sie juz wypowiadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka_kwiateniowa
Bez przesady z ta obluda. Jak nie chcecie nie piszcie,a nie atakujecie inne osoby. To co pisze Zuzanka tez nie zawsze wszystkim sie podoba a nie atakuje sie jej. Kazdy czlowiek jest inny i ma swoj sposob na zycie, uszanujcie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla mnie obłuda jest posługiwanie sie pomaranczowym nikiem i mieszanie w temacie, ktory Cie w zadnym sptopniu nie dotyczy. Zuzanka a piszc ze nie masz ochoty sie tu wypowiadac dajesz tylko satysfakcje pomaranczkom. Mi czasami tez jest przykro czytac niektore rzeczy, ale mimo wszysto zzyłam sie w Wami, niektore zeczy mi sie niepodobaja, ale akceptuje je bo mam swiadomosc ze nie kazdy musi myslec tak jak ja. I ja na przekor wszystkim \"mieszaczkom\" nie zamierzam stad nigdzie isc. Chyba, ze ktoras z Was sobie tego zyczy to chetnie przyjme do wiadomosci. To forum jest nasze razem je tworzyłysmy i pamietajmy o tym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem to Weronika faktycznie była niezbyt miła, ale chyba nieświadomie to zrobiła. poza tym chciała napisać naprawdę co myśli. czy ciągle trzeba tylko mówić komplementy i właśnie być obłudnym?? nie wydaje mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kurde!!!!!!!!!!!!!!! Mialo byc szczerze wiec niewiem o co Wam chodzi, jezeli sie komus nie podobaja moje wypowiedzi to niech to powie przeciez od tego jest to forum, dyskusja i tyle, nie zamierzam sie kłócic, tez mnie wkurzaja naloty pomaranczek ktore atakuje rudamaxi ale tak niestety juz jest ze niektore dziewczyny nie maja co robic i atakuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joko ale sprawa z Weronika została juz chyba wyjasniona. Dziewczyny, ktore poczuły sie urazone jej wypowiedzia wyraziły to, Weronika przeprosiła, bo jak widac potrafi przyznac sie do błedu. Dla mnie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuanka, własnie moim zdaniem nie powinnysmy dawac sie prowokowac. Ja mam wrazenie, ze od tego całego nalotu na Kohanna atmosfera zrobiła sie ciezka, zaczeły sie jakies niepotrzebne konflikty. A to,ze ktos sie akurat z Toba nie zgadza-jego sprawa. Ja generalnie nie zgadzam sie tylko z tym co wyszło po nalocie na Sylwie, bo moim zdaniem nalezało napisac to duzo wczesniej i było by po sprawie. Nie wiem tylko dlaczego z poowdu nieprzyłaczenia sie do najazdu na Kohanna jestem obłudna? Mi ona naprawde w niczym tu nie przeszkadzała a nawet mi jej brakuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula na Raidzie jest napisane, zeby nie stosowac w pomieszczeniech gdzie przebywaja małe dzieci. Ja wlaczam go na troszke przed snem, ale otwiera okna i drzwi pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki- patrzę znowu macie durnowate naloty pomarańczowych piranii- dobrze że do nas jeszcze sie nie zleciały- a wy sie nie dajcie ponieśc nerwom trzymajcie sie ;) rudamaxi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka-a gdzie śpi Mania?W łóżeczku?jeśli tak to kup moskitierę na łóżeczko.Ja mam taka na wózek i łóżeczko.Co prawda nie kupowałam tego w Polsce tylko dostałam z całym zestawem z Włoch,ale u nas na pewno też są.Te moskitiery nie są takie sztywne,tylko jak firanka i zakończone gumka.Jak nie ma w sklepie to kup kawałek firanki i sama zrób.Ale na pewno są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulka moskitier poszukaj na allegro- ja kupiłam, a co do drzwi zamiast wieszać kratki;) poprostu zawieś firanę - niby luki będą jak będziecie ja odsłaniać ale zawsze będzie tych cholerstw mniej- moja teściowa ma tak w domku na działce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje moje drogie zakonczyc znajomy temat i tak dla rozladowania atmosfery poszukajcie swoich pierwszych wpisow na forum i przypomnijmy sobie jak to bylo na poczatku:) do rudejmaxi ja sie nie przejmuje ,przejmowalam sie jak bylam u onkologa a tym czyms jak ulka czy buble nie mam zamiaru sie przejmowac bo nie ma czym:)A na terapie zajeciowa w tym przypadku jest stanowczo za pozno.A ten doktorat to jest chyba z \"łopatologii\":P ike nie wywoluj wilka z lasu ze u was nie maca,oby nie macili:) moja mala ssąca macha ciocia jedna reka bo druga trzyma cycusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka- na komary ja uzywam takich plastrów Bzzzz, kosztują ok. 12-15zł. Przykleja się je na łóżeczko, okno, nawet na ubranko dziecka, po prostu wszędzie. Działa ok. 4-6h na odległość 1 m. Poza tym też włączałam wieczorem Raida na chwilkę. Weronika- ja nie dostałam zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×