Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

paula jak wezmiesz na raty to sprawdz jaki jest procent w splacaniu,dla mnie opcja z tesciowa jest fajna tylko zeby sie nie rozmyslila:P dla pewnosci spiszcie umowe:DLokaty bym nie ruszala,bo szkoda zeby przepadly odsetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga - tak jak pisałam mam brata w Legnicy - zamierzamy się wybrać w góry Stołowe i zachaczyć o Legnicę tylko nie mamy an razie plecaczka niosidełka :) to takie szkicowe zapatrywania - więc może kiedys wpadnę jak się na jesień ze swoim M nie pokłócę znowu jak załatwimy nocleg , zdecydujemy się to dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwornie jestem zmęczono - upał choroba praca dziecko Mąż i dodatkowo staram się o zlecenia EH sentymentalnie się zrobiło :) Duzo tego - 14 miesięcy temu kończyąłm studia i miałam inne zapatrywania :) jeszcze troche pobrykać :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kar 79 - sliczne dzieciatko - ja się przyznam jeszcze żadnych zdjęc nie wywołałm teraz jak jestem na chorobowym to sie wezmę za to photoshop i ja nie bedę miła takich sińców pod oczami :P słuchajcie- co na te włosy - sciełam lepiej wyglądają - ale się sypię dalej :/ kiedys na forum był taki topik ale nie mogę znaleść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolla to szybko, bo ja jestem tylko do 15 wrzesnia! Gosia wpadaj! Tylko nie dzis bo wózek sie suszy;-) Paula ja od tesciowej bym nie porzyczyła, bo pozniej przez reszte zycia bym słucxhała, ze nam na kazdym kroku pomagaja:-( Mam nadzieje,ze Ty masz inna jesli tak to nie ma sie nad czym zastanawiac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolla, ja pisałam ostatnio o maseczce MOC NATURY WAX, jest fajna i stosuja ja nawet osoby po chemioterapii, ja robiłam dopiero 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshe -- moi jestesmy wdzięczni - dali nam 5 tyś ale juz tyle wersji słyszałam - miało byc na podłagi moi rodzice usłyszeli że dostaliśmy na meble w kuchni , takze na wózek niestety za te 5 tyś nie mozna kupic podłóg - bo nie starczy - o reszcie nie wspominając żyjemy oszczednie jak kloszardzi - zyjemy u moich rodziców za nic nie płacimy a tu się co krok dowiaduję że na wszystko to mamy od teściów jakbym to wiedział wcześnie to nie pozwoliłabym przyjąc tych pieniedzy wychodzi na to że nic nie mamy swojego :/ komplet kuchnia z agd to ponad 12 tyś które już prawie zaoszczędziliśmy i tak wychodzi ze dostalismy od nich na wszystko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takze już więcej pieniedzy nie chcę przyjmować - co innego pomoc typu opieka nad Maksem ale to mam od mojej mamy bezwarunkowo - kocham j ą za to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety u nas tak wyszło teraz załuje ale nie da sie odkręcic - jak wyskoczę z ewentualnym zwrotem to mnie zabiją :) juz i tak mnie nienawidzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj się rozpisałam :) mam nadzieje że nie macie mi za złe bo wpadam tu z częstotliwośćią raz na 2 tyg i skrobię bez przerwy :P idę siępołożyc bo czuję ze antybiotyk zaczyna dziłąc i jak sama nazwa brzmi mnie tez zabiją :P a tak chciałam pojechać w góry na weeekend :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak na sekundkę. Izawik - nie dostałam niestety do tej pory zdjęć, a baaaardzo bym chciała. zuzanka - ja mam do 11 października jeszcze urlop zaległy. Także dopiero od października jak już się zdecyduję. mx- strasznie Ci współczuję... mamo bączka - biegusiaj z tym kompem do naprawy, bo tu smutno bez Ciebie będzie !!!! Na pewno da si ę go naprawić !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda_lala- postaram się wysłać w 2 częściach. Zobaczymy co z tego wyjdzie :-) dziewczyny, te karmiące, chociaż nie wiem czy jest jeszcze któraś taka co dopiero teraz zaczęła wprowadzać inne dania poza mlekiem mamusi :-) jak często piją Wasze dzieciaczki? bo moja Gabi ostatnio średnio co 3h. Zwłaszcza na wczasach pofolgowała. A skutek yaki że mam obolałe sutki. Strasznie boli jak Gabi się do nich dorwie. Od wczoraj zaczęłam dawać jej marchewkę+ziemniak (dzisiaj trochę więcej zjadła), potem po jakimś czasie daję herbatkę bo po soczku z jabłek i winogron starsznie się kwasiła i nie chciała pić. Woli już nawet samą wodę. I staram się wydłużać czas między karmieniami przynajmniej do 4h. A jak jest u Was? rudamaxi-naprawdę napisałaś testament? jesteś naprawdę niesamowita :-) kar-bardzo urosła Maja od naszego ostatniego spotkania :-) i troszkę jakby zmieniła się na buźce. Ale dalej nie wiem do kogo jest bardziej podobna,bo Ty i Geri też jesteście podobni . Słyszałam że partnerzy którzy są do siebie podobni na ogół stanowią udaną parę :-) doroteczka- dziekuję za komplement. Nie jesteś pierwsza która też stwierdza że jestem stworzona do rodzenia dzieci. Ale mnie 2 na razie wystarczy ;-) mamabączka-chyba wezmę Twoją sytuację za przestrogę i szybko skopiuję nasze zdjęcia na płyty. Ja też na razie nic nie wywołałam. Ku oburzeniu babć, które żalą się że nie mają żadnych zdjęć, zwłaszcza Gabrysi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, izawik teraz dostałam zdjęcia. Dzięki. Są śliczne. Fajna z Was rodzinka. Widzę, że większość czasu zajęło Wam sprawianie radości dzieciom. Viki była chyba zachwycona? śliczne te Twoje dziewczynki... jak mamusia. A tatuś też niczego sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik ja tez nie dostalam zdjec z nad morza buuuu Bartek kurna teraz zamias isc spac to obraca sie na brzuch i nas skubaniec podglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dziewczyny jak Wasze dzieciaczki znoszą te upały? Agata marudna że szok. A leży w domu w samej pieluszce. Poniżej kilka ostatnich fotek \"Zupka była palce lizac\": http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bfae88cd2ae59826.html \"Robię z mamą zakupy na Allegro\": http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cbe94dee9c7c7698.html \"Uczę się wysyłać sms\'y\": http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d27fe452693b63e5.html Jak odbierzemy zdjęcia i płytę od fotografa, to wyślemy cioteczkom zdjęcia z chrztu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata uwielbia siedzieć przy komputerze. Ale co się dziwić, stukot klawiatury towarzyszył jej przez całą ciążę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Izawik, ja jeszcze mam Kame tylko na cycku....pije srednio co 2 godziny. Przyzwyczailam sie. Dopiero w tym tygodniu zaczelam podawac jej soczek jablkowy, ale ja kwasil i rozcienczam go z woda i wypija po 80 ml. Dzisiaj nie chciala, wiec jej nie dawalaam. jutro bedzie pierwszy deserek. Zobacze jak zareaguje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik moja niunia tez jest tylko i wylacznie na cycu,i wiesz co nie mam pojecia co ile ja przystawiam ona na cycusia calkiem inaczej placze(jesli to mozna nazwac placzem)moja mama sie smieje ze ona cycusie nawoluje:D Moja niunia tez dzisiaj marudzila ale to chyba sie skumulowalo i duchota i dziaselka,ale i tak jest dzielna bo tylko wymagala by ciagle ktos przy niej byl. No tak sie wystraszylam ze mam czerniaka ze pierwsze co to uzmyslowilam sobie ze musze napisac co i jak ma wygladac jakbym poszla juz teraz na spotkanie z kims waznym tam bardzo wysoko.Wiec napisalam testament i zanioslam do podpisu mojemu znajomemu adwokatowi i zdeponowalam go u niego:)Ale mial nietega mine jak mu powiedzialam ze ja w interesach a nie na kawe,a potem biedny nie wiedzial co ma powiedziec,dzisiaj jeszcze dzwonil i pytal sie czy go niszczymy,ale lepiej niech zostanie. no co z tymi zdjeciami?No wlasnie nicola podeslij cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi dzisiaj dobrze , babcia usypia Pawła, chociaż to dobry chłopak , nie potrzebuje usypiania. bierze pieluchę, przytulankę z pozytywką i sam wchodzi do łóżeczka , nie trzeba go do tego namawiać. mam nadzieję że Iza tez taka będzie. chociaż lubię czytać bajki na dobranoc. ja tez karmię izę tylko piersią i zamierzam tak do pół roku, ponoć nie dobrze jest za wczesnie wprowadzać stałe pokarmy. w ogóle chcę karmić ją jak najdłużej. Pawła karmiłam tylko 2 tygodnie a potem butla, dlatego teraz bardzo mi zależy na karmieniu cycem. trochę zatrzymała się na wadze kilka tygodni temu ale teraz karmię ją co 2 godz. i juz jest poprawa. Iza też przesypiała całą noc ale teraz staram się ją karmic dwa razy,tak ok.2.oo i 5.00 żeby więcej przybierała na wadze a ja żebym nie straciła pokarmu. chociaż pediatra mi tłumaczy że jeśli dziecko śpi to go nie budzic ponieważ w nocy nie potrzebuje karmienia. idę zrobić myju myju :) a potem poczytać jakąś knigę albo kto wie... może coś lepszego... ;) dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika to w nocy robimy to samo ja tez karmie o 2 i 5 ale tylko wtedy jak mala chce ,budzialm ja pare razy chociaz spala bo mnie mleko zalewalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja niunia dziś zrobiła mi numer i poszła spać przed 19. Pojadła sobie jak zwykle przed kąpielą i zasnęła. Myślałam że to tylko drzemka i za ok pół godz wstanie. Już się jej tak zdarzało. A tu cisza. Nie budziłam jej tylko zmieniłam przez sen pieluchę i przełożyłam do łózeczka. Pewnie wcześnie obudzi się dziś na karmienie. Ale mam nadzieję ze pośpi rano dłużej niż dziś, kiedy to obudziła się o 4 rano i ani myślała spać. Wierciła się, kręciła, gadała i za nic nie dała się uśpić :-( No ale czas pokaże, najwyżej jutro kolejny dzień \"na rzęsach\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem czyściutka i pachnąca , o jak przyjemnie . w takie upały to bym ciągle pod prysznicem siedziała a raczej stała :) już się nie moge doczekać , mój miły obiecał mi że zrobi mi półgodzinny masażyk, ach...... w ciąży to nie musiałam go o to prosić tylko sam mi proponował i wierzcie mi , tak bylam do tego przyzwyczajona że jak male dziecko nie mogłam zasnąć bez chociaż kilkuminutowego masażu. kiedy ja mu się odwdzięczę. zawsze mam w planie \"zrobić mu przyjemność\" ( bez zbreźnych myśli) po tym jak on mnie masuje ale usypiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, to kto jeszcze nie dostał moich zdjęć z wakacji? Pogubiłam się już :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×