Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Dziewczyny zdjecia przesliczne - dzieki! Ruda lala - Milenka ma przesliczne oczka!! Dorota - bombowe minki robi twoja Wercia... kapi paki - ja tez myslalam, ze Piterek siedzi w krzeselku do karmienia! Slicznego faceta masz w domu! Izawik - ale masz slodka biedronke w domu....najwazniejsze, ze jest pogodna i wesola!! Moj G napalil w kominku i sobie pojechal, a ja korzystajac z okazji, ze Kamcia spi, że nie ma G postanowiłam polozyc sie na kanapie, z herbatka w dloni....wchodze do kuchni (jest polaczona z salonem) i nagle slysze bzyczenie... ucieklam do pokoju! Cos bzyczy dalej i zbliza sie do mnie... wiec ja z powrotem do kuchni...a to jakas wsciekla, obudzona cieplem pszczola zaczela mnie napastowac i ganiac po pokoju i kuchni...a ze ja sie boje wszystkiego co bzyczy, wiec zamknelam kuchnie i pokoj i usiadlam na schodach i zaczelam spanikowana wydzwanic do mojego G zeby wracal i rozprawil sie z terrorystka w domu..biedak musial zasuwac do mnie ze Szczecina zeby zabic pszczole...ktorej nie mogl znaleźć.. wkurzyl sie na mnie i znowu sobie pojechal...a ja spanikowana boje sie wejsc do kuchni, wiec nici z herbatki i lezenia przed tv! aaa co do moich wlosow..przchodze obok luster i nie poznaje siebie...moj mozg pracuje na zwolnionych obrotach i jeszze do niego nie doatrlo, ze mam inny kolor i fryzure... ZUZANKA -a ty masz dzisiaj urodziny?? Duzo usmiechow radosci, milosci i malo zlosci..samcych slodkosci! Mamani - ojj nie zazdroszcze z karmieniami...na szczescie moja Kamcia jak zoabczy lyzeczke sama otwiera buzie... aaa az nei moge sie nadziwic, ze Twoja mancia oglada tv...ja raz probowalam wlaczyc Kamci Minimini zeby \"odsapnąc\" na chwilke..ale ona nawet 3 sekund w tv sie nie patrzyla!! Mamo baczka...a moze wybierasz sie do Stargardu na 1 listopada... wiem, wiem, malo prawdopodobne... hehe 👄 ??? ech chyba pojde sie jednak zrelaksowac w lazience...bo juz nie wiem co ogladac w necie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląda na to, ze znowu ja rozpoczynam dzień :-) maMani-tak, te zdjęcia robił fotograf w przedszkolu i Wiktorce to pozowanie bardzo się podobało. Moja córcia w ogóle lubi się przebierać, chodzi w moich butach i udaje różne osoby: piosenkarki, księżniczki, pannę młodą itp. :-D Doroteczka- cieszę się że łyżeczka będzie dobrze wykorzystywana przez Weronisię...no i przez Vikunię od rudej :-) u mnie pranie wstawione, kurczak piecze się w piekarniku... właśnie obudziła się moja Niunia - idę do niej :-) na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przebrałam Gabrysię i w jej kupce było dość dużo sluzu. Czy któraś wie co to może oznaczać? Waszym dzieciom też się takie kupki zdarzały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilę wpadam, przyznaję jeszcze nie doczytałam wszystkiego ale: Iza nie mam zdjęć ze ślubu Sylwii i też poproszę kogoś kto ma o przesłanie. W Polsce będziemy do 4 list czyli tydzień a jedziemy teraz w pt na noc. Zamawiam Wiktorkę dla mojego Kuby bo jest śliczna z niej dziewczynka. A Gabi taka bidula w tej maści no ale jak trzeba to trzeba. Nie mogę obiecać, ze Was odwiedzimy bo mamy jak zawsze napięty grafik. Tak to jest. Szkoda, że nasi rodzice nie mieszkają w jednym mieście , nie trzeba by tyle jeździć. Doroteczka dziękuję za zdjęcia Weronisi. Kapikapi Piotruś podobny do Natalki. Ruda_lala rozwaliło mnie to zdjęcie Milenki śpiącej przy tacie. Słodkie!!! Mam grypę żołądkową. Wczoraj cały dzień spędziłam w toalecie i na kanapie. Do tego mieliśmy gościa ale mąż spisał się na medal i jestem z niego dumna. Zrobił przy dzieciach wszystko i przeszedł chrzest bojowy. Ja prawie się nie podnosiłam z kanapy. Straciłam dużo płynów i mam bardzo mało mleka. Ale ciągle przystawiam Maję do piersi. Myślę, że jest głodna bo wczoraj o dziwo wciągnęła pół słoiczka obiadku. Dobra uciekam się położyć bo nadal jestem słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby ruda_lala przesyłałajakieś zdjęcia? ja też poproszę... Karina- masz moją zgodę na wyswatanie jej z Kubusiem bo on też mi się podoba ;-) tylko nie wiem jak Wiki się na to zapatruje bo ostatnio mówiła że kocha Maksia z przedszkola ;-) ...co do odwiedzin to może chociaż wstąpicie do nas w drodze do teściów? jedziecie chyba przez Poznań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa ja mam takie http://www.allegro.pl/item260033471__promocja_piekne_krzeselko_do_karmienia_mis_.html tylko na blacie maznaczek baby ono kupilam uzywane za 170 zl ( juz z kosztami przesyłki) i jest rewelacyjne. ma 3 poziomy oparcia wiec mała sobie je tak na pól siedząco. zdjelam blat bo narazie mi nie potrzebny i przypinam ja tylko pasami i tak ja karmie- berdzo wygodnie ejst. jak sie cos ubrudzi to wycieram chusteczkami i nie ma sladu bo tapicerka jest z ceratki. Krzesełko jest bardzo ladne. wydawalo mi sie ze nie bedzie za ciekawe ( tak nie fajnie na zdjeciu wyglada) a naprawde ejst sliczne jasniutko niebieskie w śliczne misiaczki :) a z tylu ma duzy koszyk i tam chowam Mani misie i grzechotki :) blat jest fajny- wyprofilowany wiec nic nie spadnie. I ma wglębienia na butelke, kubeczek. mozna sciagnac górny blat i zostaje dolny. Blat mozna ustawiac w kilku pozycjach tak zeby dziecku było wygodnie siegać. Krzeslo mozna ustawiac w kilku wysokosciach w zaleznosci od potzreby ( od np wysokosci stolu) No i podnóżek ejst regulowany. jak dla mnie ma wszystko czego potrzea, a najlepsze ejst to ze ma kolka wiec jak chce gdzies przejsc to ciagne sobie Manke w tym krzesle a ona sie cieszy bo mysli ze to taka zabawa :P ( kołka maja hamulce) widzialam w sklepie rozne krzeselka i powiem ci ze wszystkie sa takei same. roznia sie tylko kolorem tapicerki firma i co za tym idzie ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak widze ze Konrad sotal definitywnie skreslony u Wiktorii ,nie wiem jak on takie rozczarowanie przezyje:P Zaraz przesle wam zdjecia Sylwi. A potem zmykam do lekarza,wyniki juz mam i sa calkiem calkiem,wiec jestem happy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany ... to Wiktorka był też obiecana Konradkowi? już się pogubiłam ;-) trzeba będzie chyba zdać się na dzieci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz izawik ,teraz sie nie wymigasz ,byla ,byla obiecana i to juz dawno ,jeszcze chyba zanim urodzily sie nasze drugie pociechy albo tuz po narodzinach naszych mlodszych latorosli:D Ok zmykam do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc... jestem jak zombi... z wygody i malej samomotywacji w nocy nie mam sil i ochoty przenosic Kamy do jej łózeczka, wiec jestem niewyspa! Dzisiaj podejmujemy radykalne kroki..bedziemy skrupulatnie przenosic ja do łózeczka..jak ona spi ze mna..nie mam spokoju..ciagle chce cycucha..i mnie przez to budzi!~ Dzisiaj bedzie ciezko, ojj bedzie ciezko.. wyobrazcie soebie, ze ten tekst pisze 1,5 godziny, bo ciagle ktos mi przerywa! Przesada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justaa super fotki! Śmieszek z Twojego synka i od razu widać, że chłopak- w tak młodym wieku zaczyna treningi piłki nożnej! Izawik nie jeździmy przez Poznań, niestety. A co do Wiktorki to rzeczywiście dajmy jej wybrać. Widzisz jakie powodzenie ma, to chyba nieźle jak na jej wiek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Powiedzcie mi jak tam jest zs zarastaniem ciemiączka u waszych pociech. I tolerancją witaminy d3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny :) Nie duzo napisalyscie od wczoraj Justa synus sliczniutki i jaki roześmiany :) Evanika pokaz foteczki nowej fryzurki :) moli u mojej sie podobno \"pieknie zarasta\" jak twierdzi lekarka. mialam jej dawac 2 kropelki d3 do pojawienia sie 1 ząbka a potem po 1 kropelce. szczerze ci powiem ze daje jak nie zapomna a u mnie z zapominaniem jest roznie. No i daje jeszcze 2 krople cebionu, choc czytalam ostatnio ze odkryli ze witamina c - sztuczna prawie wcale sie nie wchlania, no ale kazali to daje :) A my wczoraj bylismy na zakupach :) echh znów bedzie że się chwale ale ja sie nie chcwale tylko strasznieeee ciesze :) Rozwiazalismy lokate ze ślubu i kupilismy caly zestaw komputerowy taki juz lepszy i telewizor plazmowy :) Tv juz wczoraj podlaczylismy jak Mania zasneła ( czyli o 23.30!!!!) a komputer bedziemy podlanczac dopiero dzis o ile Mania nam pozwoli :) Fajnie bo ten juz mnie tak wkurzal! zawiesza sie ciagle nic nie mozna sciagnac, jak mi cos ktos przesyla to musze dac kopiuj wklej bo linki mi sie nie otwieraja ( tzn otwieraja sie godzine i cały kompute sie zawiesza) ale co sie dziwic dostalam go jak bylam w 4 klasie podstawowki to ma juz przeciez ponad 10 lat!!! Staruszek. I tak dzielnie się spisal :) Mania siedzi wlasnie w krzesle do karmienia i rzuca miskami o podloge i strasznie sie przy tym cieszy :) Mam pytanko- Czy wasze maluszki też piszczą? Mania piszczy strasznie!!! glosno i cieniutko aż uszy bolą. A ona to uwielbia piszczy praktycznie bez przerwy. Nie piszczy tylko wtedy kiedy cos mowi, a mówi tez jak nakrecaca ciagle mem, dzidzia, aguu guga, emu itd. Waszym tez się buzia nie zamyka? Pozdrawiam Wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani moja jeszcze bidna sam nie siedzi nie pozwalają za bardzo, pionizować też nie. Ząbków nie ma, ciemiąćzko nie chce zarastać. Żeberka odstają. I mam wielki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) MoliMOLII glowka do goryy u mnie tezz ząbków nie wiedac ciemiaczko na 1 cm , Kacperek nie chce sie za bardzo przewracac z brzuszka na plecki uda mu sie raz na 10 Mateusz przewraca sie na wszytskie stronyy , siedzii mozna powiedziec swobodnie i obracaa sie jak szalony wokół wlasnej osiii na wszytskoo przyjdzie czas!!! mx3 odezwij sie ... jak Marysia i Jas ? jak sobie radzicie napiszz !!!! Justaaaaaaaaaa sliczny chłopczykk jaki wesolyyy .. kurdee ja tez chce juz zabkiiiiiiiii moja mama opowiadala mi ze bardzo dlugo nie mialam zeboww , skonczylam 8,5 miesiaca mowi ze pamieta ten dzien bardzo dokladnie dziadek trzymal mnie na raczkach a ja wyrzucalam smoczek wiec on podnosil myl i znow mi podaall i za ktoryms razem wolaa moja mame zbaczzz ona ma krew w buzii mama otwieraa mi buziolkaa patrzyy a tam wszytskie zeby ida na raz pelnooooooooooooo bialych kresekkkk mowii ze darlam sieee .... jak szalonaaa echhhhhh czekam z utesknieniem na zabki moich blizniakowww:) MaMani u mnie tezz Mateusz piszczy Kacperkowi juz przeszłooo kiedys byla nawet taka sytuacja ze Mateusz tak piszczall a Kacperr sie tak okropnie tegoo bal ze choleraa sama nie wiedzialam c juz mam robic:D:D:D u mnie juz mozna zauwazyc walkeee o zabawkiiiiiiiii!!!! kar wyzdrowilasjuz?buziaczki izawik sluz wkupce moze byc z roznych rzeczy ja podoalam Kacperkowi banana pojawil sie sluzzz moze byc od ząbkóww tezz ale ogolnie sluz jest obiawem wlasnie alergii blizniak sie obudizll lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moli Mania tez sama nie siedzi. jak napisałam \"siedzi w krzeselku\" to mialam na mysli takie rozłozone na póllezaco krzesełko :) No i tez nie chce sie za nic odrwacac z brzuszka na plecki. z pleckow na brzuszek umie świetnie i robi to ciągle. Ale co tam kiedys sie nauczy :) Pamietam jak bylam u kolezanki w lipcu jej mala byla wtedy z wieku Mani i Oliwcia nie miala ani jednego zabka, nie siedziala sama i te odrwcala sie tylko na brzuszek... Z tym ze oliwcia jadla juz wtedy kanapki z kiszonymi ogórkami, a moja Mania zupka dla niemowlaków sie dlawi :-o Wasze maluchy same trzymaja butelke? Mania umie ale nie chce drze sie jak opętana i trzeba jej podtrzymywac bo krolewna podczas karmienia, czy tez picia ma raczki zajete- stopy sobie wtedy ogląda :P:D:D 21 to masz wesolo z tymi blizniakami :) ja cie podziwiam mowie Ci ze sobie z 2 radzisz!!! mx3 no własnie gdzie ejstes? co u imienniczki mojej małej i u przeslodkiego Jaia? I mamy Baczka też nie ma ostatnio gdzie ona sie podziala? co z Igusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojeee chlopakii samii sobie trzymajaa butelkii a ja wtedy mam czas na umalowanie rzes czy wypicie spokojnie kawy:d na vhr o 8 codziennie jest rock your baby.... gwarantuje Wam pol godziny spokojnu u mnie sie sprawdzaa majaa nawet swoje ulubionee pioseneczki mni,, halloo dziadku,, ,,w dzungli,, ,,co sie stalo z pszczolka maja,, i water boy a na ile cm majaa wasze pociechy ciemiaczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaa ja mam same fajne przedmioty. Na poczatku balam sie troche anatomi i mikrobiologi ale okazały się świetne i super prowadzone- szczególnie mirobiologia :) nie lubie tylko bhp. Ogólnie sie tym wszystkim interesuje wiec wiekszosc rzeczy wiem a jak czegos nie wiem to doczytuje w nece :) Narazie ejstem na etapie pisania prac zaliczeniowych mam juz 3 z 9 :P ale do grudnia ejszcze kawal czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 rock nie dzialą w dzungli tak średnio, halo dziadku juz lepiej za to titou kuku dziala cuda :P pozatym nody, tomek i przyjaciele i tabalauga no i oczywiscie zdjeciaki ( mówilam wam ze zglosiłam Manie? ciekawe czy ja wybiora pewnie nie bo sie nie usmiecha na zdjęciu :) ) za to nie lubi MOICH ULUBIONYCH BAJEK- rumcajsa, pszczółki maji, pomyslowego wnuczka i kota filemona. pewnie dlatego ze nie maja tak jaskrawych kolorów :) ale ja jej musze ograniczyc tv bo stał sie jej ukochana zabaweczką. mogla by siedziec cały dzien i sie gapic w ekran- fascynuje ja rybka mini mini i reklamy- szcezgolnie lalki agatki :P teraz juz jej wlanczam tv tylko rano ( jak chce chwile jeszcze poleżec sobie) i jak je obiadek zeby zjadla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 21- fajnie ze jesteś, ostatnio zastanaiwałam się co u Was słychać. Twoje chłopaki są naprawdę duże. Musisz mieć wesoło jeśli zaczynają już walczyć o zabawki. Poczekaj aż zaczną raczkować, wtedy będziesz musiała się rozdwoić ;-) Acha, DZIĘKUJĘ za odpowiedź na moje pytanie dotyczące śluzu w kupce. Myslałam że już nikt tego nie zauważy i już chciałam je powtarzać. Na razie zdarzyło się tylko raz. Zobaczymy co będzie dalej. Czekam na wyniki z instytutu alergologii. ostatnio Gabrysia zrobiła się taka marudna. Chyba ją przechwaliłam. Wczoraj od 13 do wieczora nie chciała zasnąć a ciągle pocierała oczka. Nic nie pomagało. Już dawno nie miałam takich problemów. Chyba w maju jak piłam ten sok jablkowy który jej szkodził. W nocy też mi dała popalić. Obudziła się o 23 i 3 a potem o 6 i chciała cyca. Niczym innym nie mogłam jej uspać. Do tej pory budziła się tylko raz ok. 4. Nie wiem co jej jest. Czy to przez tą ospę,chociaż strupy podobno już nie swędzą. Czy nastepne zęby idą. Albo nie najadła się z piersi bo ostatnio jak tak często znowu wołała (nie chciała jeść innych rzeczy) to nie miałam już tak pełnych piersi. Nie wiem. Znowu zaczyna się gdybanie. co do wielkości ciemiączka to nie umiem powiedzieć jakie ono jest duże ale chyba jest małe bo nawet trudno je znaleźć. Pójdę za tydzień lub 2 na szczepienie i wtedy ją dokładnie obejrzą. Nie wiem nawet ile waży, ale przez te choroby to chyba dużo nie przybrała bo nie miała apetytu. acha...buziaki 👄 i uściski dla Piotrusia od kapikapi, który kończy dzisiaj pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla piotrusia duzo zdrowka i radosci na kazdy dzien MoliMoli i 21 fajnie ze sie odezwalyscie:) Ja podaje dwie kropelki wit.D3 Wczoraj najpierw odebralam wyniki potem z nimi do lekarza i juz jest znacznie lepiej ale jeszcze wcinam witaminki,owoce,warzywa i pochlaniam litry soczkow Już nie wiem co mam robic ,Wiktoria tak się nauczyła ze wszedzie ja musze brac ze soba Masakra,do toalety z mamusią,do lazienki do pralni z mamusia,do innego pokoju z mamusia.Wczoraj padal deszcz jak mialam isc po Konradka do szkoly wiec stwierdzilam ze jej nie bede ze soba brala i zanioslam ja do sasiadki,i oczywiscie pokazala na co ja stac ,ciocia ja nosial na rekach a wujek odstawial teatrzyk jak przestawal skakac i robic minki to Wiktoria w placz.Marzy mi sie wyjscie na kawe bez dzieci ale widze ze to dlugo nie nastapi I na dodatek Moja królewna spi w dzień tylko jeden raz i zazwyczaj jest to pol godzinki czasami tylko zdarzy sie jej ze przespi godzinke ciiiiii mala wlasnie zasypia moze w tym czasie bede mogla cos zrobic tylko od czego zaczac:O czuje sie tak jakbym sie wypalala:(Sorrki teraz juz tak bede marudzic bo zbliza sie to swieto za ktorym ja nie przepadam:(Najbardziej mnie boli jak przychodza do Mirusia zapalic znicz jego koledzy ze swoimi rodzinami.Jestem im wdzieczna ze o nim nadal pamietaja ale przykro mi ze nigdy ni bylo mi dane cieszyc sie z jego dzieci:(Ide bo bede smecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... 21 - swietnie, sie odezwalas! Masz slicznych facetow w domu!! mx3 - fakt, dawno sie nie odzywalas!! Kochana, napisz nam co u was slychac, jak dzieciaczki?? Paula - nie wysle zdjec fryzurki, bo mam aparat dalej walniety..cierpie z tego powodu, bo nie moge nawet Kamy uwieczniac!! uuu ja tez nie wiem jak wyglada ciemiaczko u mojej Kamci... daje jej po 1 kropelce D3 i juvit (wit. C) 8 kropelek do picia. Dzisiaj mamy szczepienie, wiec sie podpytam! aaaa wiecie co, wczoraj wyczulam przy cucuszkach u Kamci zgrubienia, jakby powiekszone gruczoly. Nie wiem czy mam sie martwic! Dobrze, ze mam dzisiaj tego lekarza! chyba tez sprobuje wlaczyc Kamie vh1...ale jest jeden szkopul..ona w tygodniu jest u mojej mamci wiec nici z umuzykalniania dziecka, a w weekend spi z nami do 9! wracam sobie pracowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapikapi uściskaj Piotrusia! Ja też nie wiem na ile jest zrośnięte ciemiączko. Ale lekarka zawsze je ogląda i mówi, że się zrasta więc chyba jest ok. Ja podaję 1 kroplę wit D3 czasami mi się zdarza podać 2 ale pilnuję się, żeby nie zapominać. Słyszałam ostatnio, że warto dzieciom podawać wit C więc Maja dostaje 5 kropelek codziennie. Jeśli dziecko dużo pije nie ma możliwości przedawkowania wit. C. Moli czemu wystają Twojej córeczce żebra? 21 fajnych masz chłopaków w domu. MaMani moja Maja też jeszcze sama nie siedzi a przewracać zaczęła się niedawno tak więc wszystko w swoim czasie. A i też nie trzyma kubka sama, potrzyma przez chwilę i już łapie za cos innego. Jedziemy jutro do Polski ale w ogóle o tym jakos nie myślę ani specjalnie się nie przygotowuję. Idę za chwilę do fryzjera. Sama. Tym razem Maja zostaje w domu bo jakoś nie wierzę, że wytrzymałaby tyle w nosidełku. Niania zajmie się nią i Kubusiem. Ten fryzjer będzie mnie wobec tego dużo kosztował ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×