Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Łomatko, ale dzisiaj Karolinka ma muchy w nosie. Już nie wiem co robić. Teraz sobie usneła, ale co bedzie poźniej tego nie wie nikt. justaaa co się łamiesz, jeśli mu smakują ;) Karolina dostała od mojej tesciowej, czyli swojej babci skarpety z grubej wełny. O dziwo są świetne. Mają troczki do zawiązywania, więc sobie ich tak łatwo nie zsunie. Dzisiaj miała jej nan nózkach pierwszy raz i nie zmarzła. Załozyłam najpierw rajtuzki, potem skarpetki a na to skarpety. No i w zwiazku z tym,że ja to jak wspominałam leń jestem, to zamieściłam w jednym miejscu,na blogu Karolki nowe zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka dni temu pisałam wam o mojej znajomej, u której podczas usg ciazy lekarz wykrył,że jej dziecko ma za krótkie nożki do reszty ciała. Dziewczyna o mały włos nie przypłaciła tego zawałem serca i wariatkowem. Pojechała na usg 3d i okazało się,że z dzieciatkiem wszystko jest w 100% ok!!!!!!!!!!!!!!!!!tylko jest i bedzie małe. Wiecie ulżyło mi :). To pierwsze usg zrobiła jej kobieta, do ktorej zaczełam chodzic gdy byłam w ciązy, ale na szczescie migiem zrezygnowałam. Sarita, gratulacje z okazji 1 ząbka. A kiedy kolej na Karolę ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaa to tańsze kupiłam. Najpierw zamówiłam w Polsce ale mi nie przysłali ani nawet nie oddzwonili. Szkoda, że nie przez allegro bo wystawiłabym im negatyw (super sprzedawca, same pozytywy) ale nie mieli leżaczka więc przedzwoniłam i sympatyczna pani przyjęła zgłoszenie. Czekałam ale się nie doczekałam, a w pt po świętach nikt nie odbierał telefonu. Szkoda miałabym taniej a w kombi zmieściłoby mi się wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarita gratki za zabek,ja za wypatrzenie pierwszego zabka dostalam dzis od mamy kosmetyki:) u Viki widac druga dolna jedynke ale jest jeszcze w dziaselku ,ale ilosc kupek dzisiaj juz sie zwiekszyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi u Karoli tez ilosc kupek jest wieksza, ale zabka ani zadnych zaczerwienionych dziaselek nie ma Moje dziecko wypilo kaszke i kombinuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika a podaj mail bo rzeczywiscie nie mam go u siebie....ale mam skleroze ale ja nie kojarze tego jak wygladasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaa właśnie ta firma ekropka nie przysłała mi zamówionego towaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście wkleiłam to droższe z tą tacką aja będę mieć bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już piszecie o krzesełkach, to ja mam używane. Za 60 zł. Ale jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............12345678912345678
oj zuzanka napisalas prawde i nikt nic nie napisal, olej to forum,, nie jestes tu chyba lubiana bo nie dostalas tajemniczego listu od rudej maxi, nie warto tu pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... gratuluje kolejnej zebatej istotki! duze buziaki... Izawik - nie ladnie, nie ladnie - ja nie dostalam zadnego maila!! Ja daje mojej Kami chrupki, kukurydziane - flipsy! Kamcia ma niezly ubaw jak widzi paczke na stole, aaa najsmieszniejsze sa jej proby wlozenia chrupka w moje usta! matkoooo... ruda, ale ty masz zapal z pielegnowaniem ogrodka.. ja mam prawie 40 arow kolo domu, i nie sklamie, mam problem zeby zrobic klar na 20 metrach..a y ciagle cos masz do roboty w swoim ogrodzie..podziwiam cie! kapikapi - trzymaj sie dzielnie... A wiecie, jak ja bylam dzisiaj zalamana - jak jakis nalogowiec. W pracy padl router i nie mamy netu...masakra jakas. Czlowiek tak sie uzaleznia od kontaktu ze swiatem, ze nie potrafi spokojnie pracowac nie majac internetu. Ciagle wlaczalam jakas strone (chociaz wiedzialam, ze nie zadziala), zeby sprawdzic czy aby na pewno nie ma lacznosci ze swiatem... normalnie jakbym nie miala prawej reki! Jak zwykle po pracy (o16:45) wyskoczylam z Kamcia na spacerek... ale ilez mozna spacerowac po ciemku! 30 minut i nawrot do domku...ech dni coraz krotsze i spacery tez sie nam skracaja! mika82 - daj duzego buziaka swojej kumpeli i jej corci! Kawal baby urodzila! Zuzanka - no przestan...ja chyba naleze do tego (twojego obozu, ktory nie dostaje maili..hehehe) ;) Light - nie lam sie..moja Kamcia tez bezzebna... A terazmusze ponadrabiac w pisaniu maili..hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do was pytanie z prosba .Czy ktoras z was uzywa pieluszek z belli?Jesli tak to napiszcie czy warto je kupic. Z gory dziekuje. mika ja tez nie mam twojego meila. LightBlue pogratuluj kolezance ode mnie dzidzi niech sie jej zdrowo chowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............12345678912345678
ruda maxi cz y nie widzisz ze niszczysz to forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe i znowu sie pomylilam oczywiscie mika ma pogratulowac kolezance no chyba ze jakas twoja kolezanka LightBlue tez urodzila to oczywiscie tez pogratuluj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............12345678912345678
rudamaxi zwroc uwage ze wiele fajnych dziewczyn nie pisze dzieki tobie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no popatrz jak ci sie nudzi taki nieudany topik i ja taka nieciekawa a ty ciagle ze mna piszesz i ciagle z zainteresowaniem czytasz co ja napisze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............12345678912345678
pisze z Toba bo jestes powalona, i wiem ze kilka dziewczyn tez tak ysli no ale coz.... jeste w podeszlym wieku kazde dziecko z innym koieto zastanow sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz cos jeszcze napisac to pisz biedna chora istotko,skoro tylko tak mozesz sie spelnic to pisz,tylko cie rozczaruje ale nie jestes w stanie mnie ani wyprowadzic z rownowagi ani mnie zdenerwowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............12345678912345678
alez ja niechce absolutnie, mam w sobie stoicki spokoj.... tylko zal mi Ciebie a dziewczyn niektore to patra na ciebie jak w obrazek ktory moim zdaniem powinien byc skreslony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............12345678912345678
jestes niezrownowazona psychiczie i tyle jakas sekta od ciebie bije, rob co chesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula bardzo dziękuje za ząbkowe gratulacje :D muszę powiedzieć że nic nie wskazywło na to że ząbek się pojawi - dziąsełka nie spuchnięte, ilość i konsystencja kupek bez zmian - tylko wczoraj dużo płakała.... no i dzisiaj już się bawiła na siedząco - tzn siedziała sama w miarę stabilnie, tylko po jakiś 30 min zaczęła się chwiać chyba ze zmęczenia -Justa- ja kupuję takie zwykłe bezsmakowe flipsy i dopuki małej nie zaczął się wyżynać ząbek to miała wielką frajdę z memlania chrupeczków. a co do krzesełka to ja oglądałam w sklepie to : http://www.allegro.pl/item262398076_krzeselko_do_karmienia_kwiatek_firmy_baby_ono.html i było o 100 zł droższe ( nie licząc kosztów przesyłki ) więc różnica spora. Izawik - dziękuję za zdjęcia twoich małych księżniczek - przesłodkie są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............12345678912345678
ales Ty glupia hahahahahhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja tez nie dostaje maili mx3 mi nie wyslala :( rudzielec nie wyslal izawik wyslala ale pustego... ale chyba nie dostaje bo sama nie wysylam... zreszta mówi sie trudno co do krzesla to ja mam baby ono jak juz pisala,m kupilam uzywane a dostalam takie jakby nowe bylo. zero sladów uzywania. W sklepie krzesla sa w podobnej cenie- pisze o tych tanszych firmach typu baby ono- okolo 249 zl ostatnio widzialam co do pieluszek belli ja ostatnio mialam na poczatku mi sie wydawaly okropnie wielkie a teraz uwazam ze sa rewelacyjne. Pampersa nr 4 mania mi w nocy przesikuje juz jej 3 noc z rzedu przescieradlo zmieniam a te belli nie przesikala ani razu. Szkoda ze takich sciagaczy jak te pampersy nie maja bo tak pozatym sa świetne. Ja juz teraz kupilam mani pampersy 4+ i zobaczymy moze beda chlonniejsze bo te 4 to dla mnie badziew wielki! Musialabym malą 3 razy w nocy budzic zeby pieluche jej zmienic. fajne te krzeselka z fisherprice ale strasznie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×