Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Moc życzeń dla naszych coraz większych solenizantów 😘🌻 Doroteczka ja także daję już Karolci rosołek z krupnikiem i ryżem. Na razie tylko niestety kupne, moze gdybym mieszkała osobno a nie z t...... najpewniej bym gotowała, chociaż i tak już robie kulinarne przymiarki. Poszukuję blendera. Wiem,że ich jest pełno :D Kupiłam dla dzieciatka mojej siostry, ktore przyjdzie na świat takie oto coś http://www.allegro.pl/item260844912_nowa_piekna_karuzela_chicco_pszczolki_okazja.html mam nadzieje,że moze być jako prezent???? I w co to zapakowac???? W jakiś papier a moze w ozdobną torbę, albo przypiąc ogromna kokarde do pudełka. BO pudło amo w sobie tez jest ładne, kolorowe i widac markę ;):D:D Mojej Karoli też przeciekały pieluszki, teraz jak ma 4 to mniej :D Pieluszki bella happy uzywała tylko 1 raz, wydawały mi się za sztywne. Teraz mamy Huggiesy. zuzanka pytałam o ten nasz ;) wózek opal ramatti. i jest on jednym z lepszych wózków na rynku, i warto w niego zainwestowac. Ja podobnie jak ty zakupię go dopiero bliżej wiosny. Znalazalm sklepy we wrocławiu, gdzie mozna tak wózio obejrzec, i jak tylko coś będę więcej wiedziała to od razu tobie zamelduje. Tylko jak przestaniesz pisac i tu zagladac, to komu zdam relację :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapi kapi ja tez poprosze o skanowane przepisy... my teraz mielismy pieluszki happy belli 2 i sa dobre....jestem zadowolona........pampersy leza pod nimi...nie umywaja sie do happy...ale oczywiscie to moje zdanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma ktoras z was moze motorole k1? pytam bo niedlugo ja ja bede miala i nie wiem czy jest ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszzzz ale zamieszanie z tym meilem .Wszystko co bylo w tym meilu to wczesniej napisalam na forum tylko EVANICE to umknelo wiec obiecalam jej ze napisze jej jeszcze raz w meilu zeby na forum sie nie powtarzac potem Evanika podziekowala i powiedziala ze juz wiec co i jak i zaraz ktoras z was napisala ze ona tez meila nie dostala i tak ciagle jak ktoras pisze ze meila nie dostala to wysylam tylko jak to juz zauwazyla MaMani rzeczywiscie to juz gdzies wczesniej czytala,do zuzanki juz meil poszedl z ranka a teraz wysle do kapikapi.I przestancie pisac ze tworza sie tu jakies obozy bo tak nie jest oprocz tego ze ciagle ktos sie wpierdziela i stara sie nas sklocic i rozwalic nam topik. LightBlue karuzelka sliczna Doroteczka ja mam Motorole ale W510 Dla solenizantow duuuuuuuuzo zdrowka i usmiechu na kazdy dzien i duze slodkie buziaczki od nas:)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam to co wcześniej napisała rudamaxii. Też maila nie dostałam, ale czytałam co pisała o Alexie i się domyśliłam. Dlatego nie prosiłam o żadnego maila z wyjaśnieniami. Dziewczyny ja dostaję zdjęcia jedynie od izawik, doroteczki, rudejmaxii, rudej_lali, kapikapi. Jak jestem ciekawa jak wyglądają inne dzieci to zaglądam na ich blogi, o ile ich mamy takie blogi prowadzą. Przestałam się prosić ale nie ukrywam, że chętnie bym pooglądała wszystkie forumowe dzieciaczki. Sama nie wysyłam zdjęć bo wszystkie nowe fotki umieszczam na fotosiku i jak ktoś chce może sobie zawsze na tą stronkę wejść. Zapraszam na: http://kar79.fotosik.pl/ Maja zaczęła podnosić tyłek i szykuje się powoli do raczkowania. Na razie przemieszcza się po całym pokoju a wczoraj jak chwyciła pustą butelkę po winie to nie chciała jej oddać. Nie wiem czy czasami nie wypiła resztek bo humorek miała niezły. Dzisiaj przyjeżdża mój mąż i w końcu nie będę sama z dziećmi. evanika nie miej wyrzutów, że nie ma Cię przy Kamie. Na pewno lepiej spędzasz z nią czas kiedy już wrócisz do domu niż niejedna matka siedząca przez cały dzień w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar79 właśnie podgladałam Twoją rodzinkę na fotosiku. Śliczne masz dzieciątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania dziękuję. A ja właśnie wczoraj oglądałam blog Karolinki i muszę Ci powiedzieć, że ma bardzo ładną dziewczęcą twarz. Od razu widać, ze to dziewczynka. Ja co jakiś czas muszę tłumaczyć dzieciom w przedszkolu u Kuby, że Maja to nie chłopiec ale dziewczynka. Zaraz mi się pytają czemu ona ma takie krótkie włosy? I nie mogą pojąć, że niektóre dzieci po prostu rodzą się łyse(chociaż Maja miała włoski ale jej wypadły-o tym w ogóle im nie wspominam). To są takie dzieci, które nie mają rodzeństwa ale starsze i śmiem przypuszczać, że nie mają kontaktu z takimi maluszkami jak Maja. Już wspominałam tu kiedyś, że na Węgrzech takie maluszki mają przekłuwane uszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki uczy sie klikac
.;..ooooooop mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmbbmm,ym,m ', mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm m, ,,./;.,.,....lllllllllllllllllllllllllllllllllllllll.llllllllllllllllllmmmmm jm nm ,mmmmmmmmmmmmz,,mmmmmmmmmmmmmmmmmmmazmmmmmmmmmmmmmm.,,.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,./;;/:;vvc\ \&CXS|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba niedawno lightblue pytalas jak werka reaguje na kota...wiec ona chetnie by go \'poglaskala\' hihihi tak przebiera nozkami i macha raczkami jak kota zobaczy ze szok!!!! a jak dalam raz jej go dotknac to go scisnela za siersc hihih i potem miala cala raczke siersci...a kot zwial oczywiscie.... kapi kapi dzieki za przepisy na mailu..... mika dzieki za zdjecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale się rozpisałyście od wczoraj :-) co do wysyłanych zdjęć to z ostatnim mailem miałam faktycznie kłopoty i do niektórych poszły, do innych nie, i to jeszcze puste. Potem kombinowałam jeszcze z innej poczty i w końcu nie wiedziałam czy już coś wysłałam czy nie. Jak czegoś nie dostaję to też nieraz się upomnę ale generalnie jest ok :-) od wczoraj jest u mnie mama więc trochę mogę pochodzić po mieście. Dzisiaj kupiłam sobie spodnie i poluję jeszzce na buty bo za tydzień imreza andrzejkowa a ja nie mam butów. Sukienkę też dopiero sprawiłam sobie w tym tygodniu. Aaa, byłam jeszzce u fryzjera podciąć włosy i umówiłam się za tydzień na fryzurę, do kosmetyczki na makijaż i paznokcie. Po prostu szaleję :-) Widać że dawno nigdzie nie byłam a teraz wyszłam z buszu i szaleję ;-) całuski i uściski dla Szymonka i Mani. Kolejny miesiąc za Wami ;-) byłam też wczoraj z Gabrysią u lekarza. No i okazało się że po chorobie zakaźnej nie może być szczepiona przez jakieś 2-3 m-ce. Tak więc WZWB przesunie się na przyszły rok :-( Ciemiączko ma na 0,5cm i ładnie się zrasta. Waga 7700g. Przybrała bardzo malo,bo tylko 200g przez ostatnie 2 m-ce. Ale lekarka uważa że to przez te choroby (oskrzela i ospa). Mówiłam jej co zjada Gabrysia i uznała że jest wszystko dobrze. Ale mnie martwi trochę ta jej waga. Planuję wprowadzić jej butlę. Chociaż 1 raz dziennie na początek. Alergii na mleko nie ma ale ma nietolerancję i nic nie można na razie z tym zrobić. Po prostu nie dawać jej produktów mlecznych. Będę musiała jej kupić Bebilon Pepti.Powiedziała że mam próbować od czasu do czasu czy jeszcze ma tą nietolerncję bo to mija po jakimś czasie. No więc dzisiaj dałam jej trochę kaszki mleczno-ryżowej.Ostatnio próbowałam 2 miesiące temu i zwymiotowała. Trochę się boję co to będzie. Doroteczka- ja mam nokię więc Ci nie pomogę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik nie ma sie co martwic Gabi troszke chorowala wiec organizm mial z czym walczyc wiec dlatego ta jej waga jest taka a nie inna najwazniejsze ze jednak i tak przybrala.A teraz nasze dzieci juz nie beda az tyle przybierac co do tej pory.Takze glowa do gory i nic sie nie martw. Mama baczka tez prosze sie nie martwic wszystko jest ok:) Doroteczka jak obejrzalam to ostatnie zdjecie to od razu nasunal mi sie program komputerowy jakim sie posluguje policja kryminalna:D jak zaginie dziecko to ze tak powiem postarza sie zdjecie zaginionej osoby nie tylko dziecka jak by ewentualnie moglo wygladac za pare lat.Weronika bedzie wiedziala jak bedzie wygladac bo jest twoja wierna miniaturka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj kupilam jakis nowy chleb i tak mi smakuje ze nie moge sie najesc juz nawet polowa nie zostala;)Moze wreszcie uda mi sie przytyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też przesyłam życzenia dla Szymka i Manii. Oby rosły zdrowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu Ruda...ja tylk chcialam powiedzi, ze nie zawsz dostaje zdjecia na maila od wszystkich..ale nie ma co sie denerwowac! Kasia 👄 - dziekuje za przepisy..ale juz w domku zaczne je przegladac i drukowac...hehe i na pewno cos ugotuje w sobote, a pozniej zdam relacje z reakcji mojej Kamci! Mamo Bączka - 👄 dla ciebie i Iguli!! ALe ja mam młyn w pracy...przesada..zamiast leniuchowac w piatek nie moge sie wygrzebac z papierow! ech przesada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ja sie na ciebie wcale nie gniewam tylko musialam napisac cos o tym meilu bo czulam sie tak jak tu zostalo napisane ze niektore z was faworyzuje a to jest nieprawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeee a ja myslałam ze mam jakies wzgledy... łeeee :( ale u mnie sie zachmurzyło..i znowu ze spacerku nici! Moja Kamcia chyba mnie powiesi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ty masz takie wzgledy ze jak bede w Szczecinie to na bank sie spotkamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łomatko , Karolcia jak obudziła się o 11:30 tak padła w sensie dosłownym dopiero teraz. Doroteczka co do kota, to może ja bym pozwalała na częstszy kontakt Karoli z naszym nicponiem, ale mój mąż nie cierpi tego kota, więc Karolcia nie ma czasu aby się bliżej zapoznać. Dobrze myśle,że to ty ostatnio wspominałaś o świetach? Ja też się zastanawiam co to bedzie, jak ubierzemy choinkę. Czy będzie normalna reakcja i zaciekawienie czy strach i histeria ??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wam obiecalam zdjecia wiec ide zaczac je wysylac:) Robic miejsce w skrzynkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Mania równiez wszystkim dziekuje za zyczonka. Gosia wielkie dzieki za foteczki 🌼 justa moj fotelik tez juz jest do odebrania w poniedzialek pojade po niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani nie ma za co mam nadziej ze wszyscy dostali bo tym razem nie mam ani jednego zwrotu jak ostatnio:) Justa mam nadzieje ze bedziesz dobra kolezanka i za nas wszystkie sie wybawisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floowerska
najlepsze zyczenia dla szymusia!! a co do nocy justaaa to ja tez od 19 kwietnia nie przespalam ani jednej, a te kiedy obudzil sie tylko raz moge policzyc na palcach jednej reki sprobuje wlasnie dzis oszukac go w nocy herbatka, zobaczymy co z tego bedzie a rano budzi sie juz na dobre przed 6 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane mamuski! Nie bede klamac,ze wszystko sumiennie przeczytalam-wybaczcie ale internet tak zamula w kafejce,ze masakra. Szczerze to myslalam,ze bede miala juz w tym tygodniu swoj w domku, ale niestety nie udalo sie:-( Trzymajcie kciuki zeby w przyszlym wreszcie nam podlaczyli, bo stesknialam sie za Wami!!!! Wpadlo mi klika postow w oczy: Aniu bardzo mi przykro, mam nadzieje ze sie trzymasz!!! Light Boze ale ludzie maja pomysly zajebiste;-) Flowerska buziaki dla Twojego zebola rekordzisty!!!!:-) A ja sie pochwale,ze moj synus juz sam staje od zeszlego tygodnia:-) Trzymajcie sie laski i nie zapominajcie o mnie!!! Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorace zyczonka dla Mani i Szymusia!!!! Zapomnialam napisac,ze nie karmie juz cycem:-( bartek nie chce pic mleka ani mojego ani jakiegokolwiek innego:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×