Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

hehe...musze sie jednak wybrac do sklepu..bo w necie kupowac to przesada.. podjade z Kamcia do sklepu i jej przymierze... jak mi pozwoli.. teraz nie pozwala mi siedziec przy kompie...i wali noga w biurko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz tez bede mądra i juz butków nie kupie przez net :( Kurde Karola znowu zrobiła sobie siniaka na usteczku :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika mojej Mai też ciągle spadają te buciki z H&M ale są przepiękne. Ma jeszcze inne kozaczki z lumeksziku i też ciągle je gubi. Na szczęście wożę ją w śpiworku więc to żaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika mojej Mai też ciągle spadają te buciki z H&M ale są przepiękne. Ma jeszcze inne kozaczki z lumeksziku i też ciągle je gubi. Na szczęście wożę ją w śpiworku więc to żaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na sekunde bo padam. Relacja z dzisiejszego dnia na blogach;) tak to A.na zdjeciach;) Sylwia jeszcze raz tym razem tutaj w dniu twoich urodzin życze ci samych cudownych dni,radosci i milosci od najblizszych i spelnienia przynajmniej tych najwazniejszych mazen.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! przepraszam, żenie piszę zbyt wiele ale przez tą moją pracę nie mam zbyt wiele czasu, a niestety w moim fachu nie mam dostępu do komputeru w pracy :( zresztą pewnie i tak niemiałabym czasu zajrzeć.... chciałam wam serdecznie podziękować za foteczki waszych pociech - bardzo lubię oglądać zdjęcia waszych dzieciątek - bo są przezśliczne i fajnie tak patrzeć jak się zmieniają:) u mnie widomością dzisiejszego dnia jest to że Kasiuli pokazał się pierwszy ząbek - lewa dolna jedyneczka - a ja mam taką radochę że szok! ale muszę przyznać że ciężko to dzisiaj zniosła - bo płaczom nie było końca aż podałam jej paracetamol. też muszę kupić kozaczki dla niuni i chyba skuszę się na te co ma Izawik oja mała też ogląda teledyski dla dzieci na vh1 i czasami minimini. bardzo lubi Elmo i strzasznie wtedy krzyczy ( ona tak ma że z radości to aż krzyczy :) ) bardzo lubi dzieci nawet obce (ale takie starsze od niej) i też do nich krzyczy. na młodsze to różnie reaguje. ok. spadam do łóżeczka bo mi się już oczka kleją.... papatki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. I my się meldujemy,ze już nie śpimy. Właśnie podgrzewacz grzeje wodę na mleko dla Karolci... Kurde, wczoraj zauważyłam ,że ma ona jakieś chrosteczki na karczku, ramionkach. Obserwacja trwa. Jakby się okazało,ze jest tego więcej, wybierzemy się do lekarza. rudamaxi, to ci się nie dziwie,że chcesz tej herbaty od niego :P To tyle. Będę was podgladała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam my od 6.30 nie spimy.... Gosia zycie mamy tylko jedno i trzeba z niego czeprac jak najwiecej.....jestem z Toba...🌻 ja bucikow chyba narazie nie kupuje bo kombinezon corci ma takie ala butki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Wicie co? chyba cud sie stal :P:D My dopiero wstalysmy, zjadlysmy mleczko i zmianilam malej pieluche i teraz sie bawi... nie wiem co sie stalo. Poszla wczoraj spac o 21 w nocy obudzila sie tylko raz na karmienie i wstala kilka minut przed 9. Jestem prze szcześliwa i przewyspana :):D:D Co do bucików to mam takie jak light blue i mala je ciagle sciaga. Nawet 5 minut nie ma ich na nóżce wiec kupilam jej takie http://www.allegro.pl/item264264912_buciki_kapciuszki_przemile_6_12_miesiecy.html w supermarkecie i dalam za nie 5,99 zl i ich nie sciaga :) A sa takie mieciutkie i cieplusie i pasuja jej do czapeczki bo ma różowa z takim fragmentem futerka :) Jeszcze jej kupilam takie grubasne welniane skarpety z pomponami i abs-em błekitne w rozowe serduszka i tez ich nie sciaga bo jak jej mocno ten sznureczek wokól skarpety zawiaze i supel zrobie to nie moze rozplątac :):D Pozdrawiam Was i życze milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi- dzieki za maila. Odpowiedź już poszła do Ciebie :-) Karina- wiesz co, może trochę Cię pocieszę bo Gabrysia jakiś czas temu tak tak się zachowywała. A było to związane z tym że nie siedziała jeszzce stabilnie a leżeć też nie chciała więc najwygodniej było na czyichś kolanach lub rękach. Teraz jest już dobrze. Gabunia dużo siedzi sama i bawi się zabawkami. Potrafi się nawet wychylić mocno po jakąś zabawkę (prawie się złoży) i wrócić do pozycji siedzącej. Jak jest wyspana i najedzona to siedzi i bawi się nawet godzinę :-) A ja mogę pobawić się z Wiktorką. Jak rysujemy na stole to sadzam Gabrysię w fotelu (z brzegu ja siedzę) i też potrafi tak przesiedzieć i bawić się jakiś czas. Wiktorka też wie nieraz o co jej chodzi bo jak Gabi zaczyna marudzić a Wiktorce zależy żebym się z nią bawiła to szybko daje jej do rączki coś innego :-) Myślę że Maja też szybko przez to przejdzie. Musisz uzbroić się w cierpliwość :-) maMani- no to Mania dała Ci pospać. Fajnie być takim wypoczętym, nie? ;-) Ja dzisiaj generalnie też się wyspałam chociaż Wiktorka wołała mnie 2-3 razy. Najgorzej wstać rano ;-) wtedy najlepiej się spi.. sarita- gratuluję pierwszego ząbka :-) Gdzie dają Ci tyle pracy? ;-) Sylwia ma dzisiaj urodziny? No to dołączam się do życzeń i przesyłam buziaki. Wszystkiego naj,naj.... Odezwij się co słychać u Ciebie i Antosia. aga- a co u Ciebie? zaaklimatyzowałaś się już w nowym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój Marcelek to dla odmiany nocny marek.Poszedł wczoraj spać o uwaga...24.15!!! Wcześniej usnął ok 21-tak na pół godzinki.Załamka.Wstał za to o 9.30.W nocy stale chce cyca,juz nie wiem ile razy.I nie chodzi wcale o jedzenie ale o trzymanie go w buzi.Próba zabrania i wsadzenia smoka kończy się awanturą. Od wczoraj mały chodzi na czworaka jak oszalały.Chodzi po całym domu i sprawdza wszystkie kąty.Jest zafascynowany butami.Na początku ślizgały mu się nogi na płytkach w przedpokoju,ale juz opanował tą sztukę.Zaczęła się niezła jazda.Spaceruje z nim po domu i co rusz wyciągam z ręki jakieś zakazane rzeczy typu kable.Czas na zabezpieczenia. Poza tym jest fanem chrupek kukurydzianych i skórek od chleba. Sylwia -wszystkiego naj...,czego tylko sobie zapragniesz i proszę pisz częściej,bo ostatnio znów nas zaniedbujesz.Całuski dla wszystkich dzieciaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jezu na nic niemam czasu.... ruda maxi ja tez nie doslatam meila ale moze wysylalas tylko wybranym, wiec nie prosze. Bartek juz przy lozeczku wstaje, przesypia cale noce, ladnie je, teraz troche kaszle. ligh blue moja siostra Wiktorii tez przebijala uszka w tym okresie. Mama baczka witam :))) rudalala bylas na basenie? sarita gratulacje zabka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie doroteczka i rudamaxi dzieki za sliczne fotki waszych pociech Nie pisze nic bo mam malo czasu, wracam juz w srode a jeszcze czeka mnie fryzjer, dentysta, wizyty u tesciowej i zakupy. Poza tym wprowadzam w zycie nowy styl zycia ;) bo strasznie sie zapuscilam a moja pseudo dieta nie daje rezultatow bo przestala istniec Po powrocie do Londynu zaczynamy z Tomusiem wizyty na basenie, zdrowo sie odzywiamy i mniej przesiadujemy przed tv i kompem. Do kwietnia musze wygladac tak jak przed ciaza, bo bardzo doskwiera mi zapas kilogramow. Musi sie udac. Mojemu M tez sie przyda, robil badania i cholesterol znowu wysoko w gorze. Tomus tez raczkuje po calym domu a dzadek nauczyl go kilka dni temu dawac czesc. Coraz wyrazniej widac przy usmiechach komplet zabkow - aktualnie nadal siedem. Chrupki nie sa memlane juz tylko gryzie po kawalku az chrupie. Nie wiem czy na tym etapie rozwoju mozna to stwierdzic ale wydaje mi sie, ze moj synek bedzie leworeczny. Nawet jak dam mu chrupka do prawej raczki to on przeklada do lewej i dopiero do buzi. pozdrawiam wszystkie mamusie i pociechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja tez nie dostalam maila od Ciebie, za to dostalam wląsnie maila od Izawik ale pustego- nic w nim nie ma wiec jesli bys mogla to prosze o ponowne wyslanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Izawik - ja pracuję w szpitalu na OIOM-ie - więc naie ukrywam jest mi ciężko... i czasami nie mam casu kanpki przegryźć... moja kruszynka po wczorajszych atrakcjach spała dzisiaj do 10.15 - tego jeszcze nie było! kolejne 15 min gadała do tygryska na ścianie i o 10.30 dała znać że już nie chce leżeć w łóżeczku :) teraz ładnie bawi się w leżaczku a ja zaraz troszkę mieszkanko ogarnę...jak mi się nie chce... a później spacerek bo dzisiaj już nie pada:) ps. Rudzielcu - trzymam kciuki za Ciebie i Alexa... widzę źe Vikusi dobrze u Niego na rączkach ...:) pozdrawiam papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maMani - to pewnie wszyskie z Was dostały pustego maila. Przesyłam jeszcze raz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja dostałam 2 puste a 3 miał już załączone 2 zdjęcia. Dziewczynki masz przekochane! To mnie pocieszyłaś chociaż trochę. Może lada dzień zacznie sama siadać bo już widzę od wczoraj lekkie postępy. Moja Maja też uwielbia chrupki ale u nas są same solone więc dostaje 2-3 i nie więcej. Za to dzisiaj kupiłam jej pieczywo chrupkie Hippa i bardzo jej smakowało. Muszę przyznać, że ma niezły apetyt. Cokolwiek jej podam znika w jej buzi. Zamówiłam krzesełko do karmienia Fisher Price Rainforest. Ma może któraś? Ciekawe jakie będzie. Jestem od wczoraj sama z dziećmi. Jutro już Geri wraca. Za to rozłożyłam się sama na wielkim łożu i naprawdę się wyspałam. Rano jak zawsze wzięłam do siebie Maję a na koniec przyszedł do nas Kuba ale i tak nockę zaliczam do dobrych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzieki dziewczyny.Na dzien dzisiejszy wyglada to tak ze Viki ma miec wyrobiony paszport i jedziemy do Alexa na ferie,tylko jest jeden problem o tym wyjezdzie wie Konrad i nie wiem jak ja wytrzymam do lutego\".......Mamuś,ile jeszcze dni do wyjazdu?albo Mamuś mam się juz pakowac?\":P Chcialam dzisiaj zrobic scieszke na ogrodzie o ja naiwna jest tak slisko ze malo brakowalo a zrobilabym szpagat poprzeczny;)Wiec moje prace ogrodowe skonczyly sie tylko na schowaniu hustawki i obcieciu roz.A teraz nie wiem za co sie wziasc wiec przyszlam na kawke do was moje kochane. Sarita strasznie jej bylo dobrze na tych rekach az musze sie przyznac ze bylam zazdrosna,jak odwrocila oczy od moich rak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxii, jestem całym sercem z Tobą, aby coś się z tego wszystkiego ułozyło. Miałam naskrobać ci cos w mailu, i najprawdopodobniej to zrobię, jak znajde czas ;) Łeee w jesieni to chyba nie robi się ścieżek????Lepiej na wiosnę :D Dzisiaj sie wkurzyłam na maksa. W sierpniu sprzedalismy samochód, wyrejestrowaliśmy go z urzędu komunikacji, zgłosiliśmy do ajentki PZU o rezygnacji z ubezpieczenia a dzisiaj dostajemy od listonosza powinszowanie-komornicze wezwanie do zapłaty. SZOK. Ja w samochód do biura rachunkowego po fv sprzedaży(na wezwaniu napisane czarno na białym,ze mozna przefaksowac do nich dokument zbycia pojazdu)Więc zalatwiłam ksero faktury a facet w telefonie mi stęka,że najlepiej zeskanowc kopię i im przemailowac. Wiec się wkurzyłam totalnie i poszłam do tej zakichanej ajentki, bo okazało się,ze dokumenty do PZU wcale nie dotarły a ta pinda jedna mowi ze tak czasem się zdarza. PYTAM ile razy, 2 lata temu takie wezwanie przychodziło nam 4 razy. To jakas paranoja albo maja taki pierdo*nimk w tym pzu Brak mi słow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowo nie rozumiem twoich pogladów. czy majac 2 dzieci nie mozna sie zakochac? czy to ze sie ma dzieci to oznacza ze nie mozna miec wlasnego zycia, ze nie mozna sobie tego zycia ulozyc? Kobiety po rozwodach z 3 dzieci spotykaja mezczyzn i sie z nimi zwiazuja i jest wszystko ok tworza szczesliwe rodziny. Nie znasz ani gosi ani jej dzieci! Im jak nikomu na swiecie to sie nalezy!!!!!!!!!! kazdy moment jest dobry zeby ulozyc sobie zycie i zeby odmienic cos na lepsze wiec nie rozumiem co chcialas przekazac ta wypowiedzia! Izawik ja nie dostalam zadnych fotek tylko pustego maila. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te pomaranczowa znasz to ? \" Sru tu tu tu majtki z drutu\":P Czteradziesci to ty masz ,to raz a po drugie won ode mnie pokim dobra.Dla mnie jestes tak pusta i tak niedopieszczona ze az mi cie szkoda jak nie masz co robic to czep sie tramwaju moze jak przejdziesz terapie wstzasowa to po drodze rozum ci spowrotem wleci na wlasciwe miejsce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia 🌻 izawik masz takie sliczne damy w domku...... my juz po spacerku.......chyba znowu dziaselka dokuczaja mojej krolewnie bo jak cos wsadzi do buzi to az sie trzesie....i jeczy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to narazie dziewczyny nastolatka leci po syna do szkoly:D a potem musze odebrac zdjecia od fotografa wiec wieczorkiem znowu wam cos wysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam Was tylko poinformowac ze ta moja kumpelka co o niej pisalam we wtorek to wczoraj o 18.00 urodzila sliczna coreczke :) 3730g i 59cm jejkujak ja sie ciesze :D sarita gratulujemy zabka :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika nieprzejmuj sie ja tez nie dostalam maila, no coz widze ze tworza sie obozy, jedne dostaja inne nie, dziwnie sie potem pisze jak niewiadomo o co chodzi no cóz.... Milego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×