Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

evanikaa sałatka swietnaa rowniez ja zrobilam domownicy zajadali sie jak szaleni:) wczoraj wyszlismy do kina- na film ,, jestem Legenda,, dawno sie tak nie nudzilam heeheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani-to naprawdę jakieś kretynki.Do posiewu to te woreczki o kant d... można.Nie dziwne,że wyniki Mania miała złe.Każde dziecko jakby miało pobrany mocz w takich warunkach to by miało złe wyniki. Kurna-zrobię dziś ta sałatkę,bo widze,że robi furorę:) 21-ja wysiadam przy jednym dzieciaczku(wyjatkowo ruchliwym to fakt) a co dopiero przy dwójce!!! Mój artysta upodobał sobie ostatnio usypianie na rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć doroteczka- wielkie dzięki za te wiersze i rymowanki. Są świetne. Najbardziej podobają się Wiktorce. Obiecałam jej że nauczę się na pamięć i będę jej szeptać do ucha na dobranoc. Najbardziej spodobało jej się to \"chodz do mamy szybko,szybko\" i policzmy wszystko czy jakoś tak. Super. Dzięki :-) u nas też dzisiaj pada, chociaz widzę że słońce zaczyna się przeciskać ;-) Gabrysi leje się z noska. W nocy miała zapchany i musiałam ją ratować fridą. No i miała jeszcze gorączkę. Potem spała ze mną (męża nie ma) i jak Wiki poszła do przedskzola to pospałyśmy jeszcze do 10. Dawno tak długo nie spałam. Pewnie jeszcze byśmy spały ale ja już wstałam i wtedy Gabi też się obudziła. Jakby czuła że mnie już nie ma przy niej :-) nie wiem skąd ta gorączka. Znowu strasznie leci jej z buźki. Ostatnio też tak miała, katar i slinotok+gorączka. Wszystko trwało jakieś 2-3dni. dziewczyny, skoro tak duzo piszecie ostatnio o jedzeniu, to może podacie mi jakiś dobry przepis na bigos. Mąż mnie męczy już od jakiegoś czasu,a ja nigdy nie gotowałam bigosu z kwaśnej kapusty. Robiłam tylko ze słodkiej. madziunka- widzę że Marcela też dopadło zapalenie oskrzeli. Nie martw się my też wchodziliśmy w Nowy Rok z chorobą i jednej i drugiej córci. Ale wierzę że pomimo tego będzie dobrze i jakoś z tego wyjdziemy. sarita- gratulacje dla Kasi za pierwsze kroki na czworaka. Moja Gabi to tylko chce chodzić (trzymając ją pod paszkami). Stanie w pozycji do raczkowania ale za bardzo nie wie co ma zrobić z jedną nogą ;-) maMani- tak to już jest z tą służbą zdrowia. Też się dziwię że w szpitalu pobierali jej w ten sposób mocz. Jak ja byłam i mieli go pobierać Gabrysi to przez cewnik. A woreczek jest do warunków domowych. Jak to tzreba samemu na wszystko uważać. No ale w końcu oni mają doświadczenie a my nie. I jeszcze popełniają błędy 21-jurczę, fajnie to musi u ciebie wyglądać jak chłopaki się gonią :-) wiem,że masz ciężko,ale pewnie taki widok sprawia Ci ogromną radość i wszystko rekompensuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak nici ze spaceru,wieje i leje :D(nie czuje ,że rymuje) madziunka i sarita jak to miło was czytac :D madziunka tak wózek Karolci ma skrętne koła. Ucaluj Marcelka😘 sarita a tobie po co dieta kapuściana????Wydaje mi się ze ty wygladasz przyzwoicie :D ;) :P Ale jeśli chcesz to owszem moge Tobie pisac co i jak. Powiem ci,że trzeba przy tych kapsułkach duzo pić, bo jak sie nie pije to watroba chce wysiąść i fatalnie sie przy tym czuje :O Ale czego sie nie robi dla zgrabności i powabności 21 🌻 podziwiam cię I ja się przyłącze w prośbie o przepis na bigos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jakby się dało pól kapusty kiszonej a pół takiej swieżej? Chyba tez było by dobrze..A ja tak sobie mysle,ze mozna dac kilka śliwek suszonych. To pamiętam od siebie z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light z tym łączeniem kapusty kiszonej ze słodką to na pewno dobry pomysł. Wprawdzie ja specjalistką od gotowania bigosu nie jestem, ale moja mama robi pyszny i ona zawsze łączy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light mi tez wyslij maila z pomoca dla tego dzidziusia... co do prawka to mam oczywiscie ale nie jezdze...bo...........sie boje ze kogos przejade hihihi evanikaa no to dawaj ten przepis jeszcze na ta salatke z kurczaka wedzonego.... agus dzieki za odnalezienie przepisu na kluski hihih przeoczylam go....czekam az tesciowa zalatwi pycha jajeczka i zrobie corci kluseczki moze w poniedzialek... MaMani to swietnie ze Mania nie ma bakterii w moczu... madziunka dobrze ze juz Marcelek zdrowy..... 21 wierze, ze kregoslup Ci wysiada....jejku jakbym miala takie dwie weronisie to dopiero by byla jazda.....ale z drugiej strony weselej....hihi jak ja dawno w kinie nie bylam.....buuuuu izawik fajnie ze podobaly sie tobie rymowanki...ja tez musze nauczyc sie kilku na pamiec......hihi ooo a przepis na bigos tez sobie skopiowalam ...... moja niunia padla po 19 i spi...zasnela u tesciowej na rekach...po prostu padla....siedziala u tesciowej na kolankach i oczy jej sie zamykaly i glowa opadala...hihihi super widok...mam nadzieje ze pospi do rana..... a ja nadal walcze z katarem....ale to walka z wiatrakami....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc... zabieralam sie za pisanie caly dzien, ale zawsze cos mi przeszkadzalo. Teraz mam chwilke! Lece od konca... Doroteczka - hehe nie ma zadnego przepisu. Wrzucam do miski to co mam pod reka. Wczoraj mialam kurczaka wedzonego, kukurydze, cebulke, jajko ogorek korniszon i majonez - koniecznie Babuni! Doroteczka ty walczysz z katarem, jak moja Kamcia...ciagle jej leci z nosa. Maltkooo kiedy jej przejdzie? Light - nie mam przepisu na bigos i niestety jeszcze nigdy nie robilam... wiec skorzystam chyba z przepisu \"pomaranczki\". Izawik - widze, ze u ciebie z Gabi to samo co u nas. Ledwo Kamcia wyzdrowila a znowu ma katar.ja rozumiem, gdybym ja wychładzała, przegrzewała, wystawiala na przeciagi i boooog wie co jeszcze, nie mialabym do siebie pretensji, a tak ciagle zachodze w glowe skad ten katara. Kamcia dzisiaj zrobila mega wieli postep. Wystarczylo polozyc ja na podlodze, rozpedzala sie i nie mozna bylo jej zatrzymac...co za widok, a smiala sie przy tym...przesliczy widok, raczkujacego szkraba! 21 - wielkie brawa!! Podziwiam cie...aaa kregoslupy moze sprzedaja na raty w EURO tam teraz podobno sa mega wielkie wyprzedaze! A Monia jak dajesz kanapeczke z wedlinka?? Madziunka nie tylko ty spedzilas Sylwestra u lekarza....my tez weszlismy w nowy rok chorujac..tylko u nas byla troszke lzejsza choroba, bo trzydniowka... wielkie buziaki dla Marcela! Sarita - to teraz bedziemy mialay wesole dni - nie ma to jak raczkujace dzieciaczki...Wielkie calusy dla Kasioli! Mani - szkoda, ze dziecko musialo tyle przejsc. Nie martw sie juz. Najwazniejsze, ze Mancia jest zdrowa! Aaaa czy te lane kluseczki mozna dodac do zupy zamiast kaszy czy ryzu?? Bo jak tak to jutro sprobuje.. aaa i czy ma byc maka kukurydziana?? hehe bo taka kupilam... Nie moge sie nacieszyc mysla, ze jutro sobie pospie i ze spedze dzien z moim baczkiem. Ech...szkoda, ze weekendy sa takie krotkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczko- dziękuje za przepis. Jest już u mnie w moim zeszycie z przepisami :-) teraz sobie przypomniałam że moja teściowa też łączy te dwa rodzaje kapusty. No i daje jeszcze przecier pomidorowy, chociaż ja wolę bez niego :-) lightblue-mnie też przyslij tego maila doroteczka- wierzę że taki katar jest uciążliwy. U mnie padł rekord kiedy miałam katar przez miesiąc. Koszmar. Gabrysi też leje się z nosak i jak kichnie to tworzą się bańki pod noskiem. Z buzi też się leje. Ty przynajmniej masz to z głowy ;-) ja też jestem ciekawa tego przepisu z kurczakiem wędzonym. Lubię sałatki wszelkiego rodzaju oprócz tych z orzechami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika jasne że lane kluseczki można dodać do zupki. ja kombinuję na różne sposoby. macie tę książkę kucharską babycook. wysyłałm wam kiedyś. naprawdę są tam fajne przepisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika....zabija mnie ale ja niemam tej ksiazki...moze cos przeoczylam, ale nie mam... aaa nie zechcialabys mi jej wyslac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choleraa znow mi sie wszystko skasowalooo ja podaje chlebek z bieronki trzy ziarna :D:D:D maselko rama olivio jesli zle napisalam wybaczcie-pomaranczkiii mozecieeeeeeeee atakowac:P noi wedlinke chudziutkaaa rzecz jasna uzywam ramy tej zielonej poniewaz ona jest jedna z niejednych ktora moga uzywac uczuleniowcy na bialko mleka.... od jutraa zwiekszam dawke glutenu , kaszy mannej dotej pory podawalam 3g od jutraa 6 wiec bedzie na gestoo nie mam pomysłow wogole na drugie sniadanie kasza manna z sokiem malinowymmm ooo to jest pomysl a wy co podajecie na drugie sniadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa czy mozna zrobic kisiel dla dziecka - gotowac jablko na wodzie, dodac make i przetarte jablko... tam widzialam tylko zurawine!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 - ja to jestem jednak jakas opzniona... matko nie daje glutenu Kamci!! a powinnam?? drugie sniadanie?? mleko jest o 7.. pozniej kaszka ryzowa! aaa jak robisz manne?? aaa chlebek z wedlinka rozdrabniasz czy chlopaki po rostu sobie skubia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 co popadnie :) różnie , dzisiaj np. Iza jadła kaszkę mleczno-ryżową zmieszaną z biszkoptami, czasem polewam to sokiem malinowym lub aroniowym (oczywiście własnej roboty te soki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mniej wiecej to samo zjada co blizniaki 21 ale nie tak systematycznie... jej przysmak to chleb z marmolada :) ja juz jej nie kroje w kawaleczki tylko daje kromke do reki upacka sie cala ale ladnie zje- sama skórka zostaje :D:D za to zadnych kaszek ani miowych ogródków do ust nie wezmie... nawet ostatnio probowalam ale nic z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfa 24
mam prawie trzymiesiecznego synka,nigdy nie planowalam miec dzieci ale teraz ciesze sie ze go mam,chociaz nie chce miec wiecej przynajmniej n razie.obawiam sie jednak ze bede miala i to nie dlugo,bo od kilku dni mam prawie takie same objawy jak za pierwszym razxem, i mam maly brzuszek czy to mozliwe?jestem przerazona tym faktem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co dziecko to inne upodobanie. Kama mmoglaby calymi dniami jesc mleko! Jak dostaje cos co trzeba memłac, otwiera buzie i udaje, ze sie dlawi! ech... ide wywiesic pranie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łowcapozytywek
lowcapozytywek@gmail.com piszcie. pomogę. wysłucham. zaufaj a otworzysz się na świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfa 24
a moze to sa objawy pierwszej miesiaczki po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!! wlaczylam nawilzacz w sypialni z dodatkiemm olejku olbas (doslownie 3 krople) ...pachnie w nim ze ho ho ho...ale zastanawia mnie fakt, czy aby na pewno dobrze zrobilam, czy nie zaszkodzi to Kamci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :-) evanikaa i jak kamcia? lepiej spala po rozpyleniu olbasa? ;-) my od 7 nie spimy.....w nocy bylo ok troche corcia sie wiercila ale spala od 19.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×