Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Kar😘 zostalo mi jeszcze 19 stron,ale jest do nadrabiania:D Po pierwsze kapikapi WRACAJ!!!!!!!!! Natka90 osobiscie moge cie przywitac:D LightBlue dziekuje za pamiec,ze tak czesto mnie wspominalas:D.Konrad dziekuje za zyczenia::D.Co do historii z chora corka twoich znajomych to tragedia bede sie za nia modlic.I serdecznie gratuluje siostrze tak dorodnego synka:) Rudalala Konradek takze i tobie dziekuje za zyczenia.Dobrze ze twojemu tacie nic powaznego sie nie stalo Evanika jesli to nadal aktualne to wysylam fluidki bys miala werwe do sprzatania:DGratuluje postepów u Kamci i wspolczuje przezyc z upadkiem Kamy Ania75 fajnie ze sytuacja u Ciebie sie klaruje 21 jestes silna babka i najlepsza mama dla swoich dzieci .A gorsze dni ma kazdy,takze glowa do gory:D Przytoczona przez ciebie historia ,to az brak slow by cokolwiek powiedziec czy tez napisac.Wspolczuje tym ludziom:( NataszaMama witaj Justa gratuluje zaliuczenia .A jak tam u ciebie w zwiazku?Mam nadzieje ze juz wszystko ok izawik jak tam dodatkowa praca? MaMani jeszcze raz wielkie gratulacje. Ciesze sie ze Marcel i Iza sa zdrowi .HURAAAAAAAAA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanika trzymam kciuki za budowe waszego wymarzonego domku:D Doroteczka ogromniaste cieple caluski i usciski serdeczne dla ciebie wiesz za co:D aga sciagne skypa i pogadamy,juz sie nie moge doczekac teraz troszke o nas:D Niuni w dniu jej imienin wyrznal sie 3 zabek i narazie z pozostalymi cisza.Moja niunia nie raczkuje trzyma pupe w górze ake konczy sie na cofaniu:( ale trzymana pod paszki slicznie przebiera noziami:D.Sama usiadzie ,ladnie sie sama bawi ,ciagle na cucusiu (ostatnio tylko trzy razy budzi sie na cyca w nocy). Konradek ostatnio nam napedzil stracha ale teraz juz jest dobrze,w piatek ma zabawe karnawalowa.Kto zgadnie za co sie przebierze?;) Chodzil tez po koledzie balam sie ze bedzie marudzil ze go bola nogi ale zniosl to dzielnie:) Ja mialam juz byc po sesji ale wykladsowcy jak zwykle obiecali i sie wycofali i tylko jeden egzamin zaliczylam w przedterminie teraz czekam na ustalone terminy egzaminow najblizszy w piatek. zmykam kapac Vikunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda:-) A Konradek??? Za kogo moze sie przebrac??? Moze za policjanta;-)??? Przez JArka siedzenie w domu, bartek zrobil sie niegrzezczny:-9 Jarek na wszystko mu pozwala, a jak ja Bartkowi czegos zabraniam (szarpania mnie za wlosy naprzyklad;-) ) to sie tylko smieje w glos i dalej robi to samo! Co to wyrosnie z mojego lobuza?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga he he tak to jest z tatusiami :) ruda maxi fajnie że wreszcie jesteś :) właśnie wróciliśmy od ortopedy. wszystko jest wporządku. bałam się że coś jest nie tak dlatego że Iza nie raczkuje ale całe szczęście nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronika to dobrze ze wszystko dobrze. Mojas Karola tez nie raczkuje. Wczoraj lekarka powiedziała,że każde dziecko ma swoje tryb rozwoju i przyjdzie czas ze zacznie raczkowac. Powiedz mi co to miał byc za projekt domu? Jak twoja chałupka ma wygladac?Moze i mi się spodoba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie powtorze, moj bratanek tez nie raczkowal, a jak stanal na nogi to zaraz zaczal biegac:-) Ale zawsze warto sie upewnic dla wlasnej spokojnosci;-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno tak przez internet opowiedzieć. na początku mąż chciał więcej niż 120 m kw i miał być trochę "wymyślny" ale teraz chcemy prosty no i max 120m , poza tym ja chciałam parterowy a on z poddaszem użytkowym. ja mam dość schodów!!!!!!! kuchnia z salonem, 4 pokoje, spiżarka, kotłownia, łazienka, balkon i tyle. ale to tak wstępnie , może się nam coś odmieni. może będzie większy a może mniejszy. wybierzemy projekt to napiszę Ci szczegółowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga fajnie że to napisałaś, przynajmniej mam nadzieję że moja Iza nie będzie tak całkiem późno chodzić. mam taką nadzieję. już nie licze na ten przysłowiowy przechodzony roczek ale nie później jak 14 m-cy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika zobaczysz, jeszcze Cie Izunia zaskoczy!!! Nasz Tomek nie raczkowal, pierwsze zabki wyszly mu jak mial 9 miesiecy a tak jak napisalam chodzic zaczal bardzo szybko i to doslownie biegac, bo pamietam,ze jak przylecialam do Poslki a on mial 13 miesiecy to na lotnicku cigle biegac za nim trzeba bylo:-) Teraz ma 2,5 roczku i jest naprawde swietnym dzieckiem, ze nie wspomne o tym jak ladnie mowi:-) No to pochwalilam sie swoja rodzinka:-) A to co napisalas o domku brzmi swietnie:-) My tez przymierzamy sie do krtedytu na dom a wlasciwie to narazie na sama dzialke, bo ceny sa zawrotne:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupcie działkę od nas, my tez mamy nad jeziorkiem. będę miala więcej kasy na domek i mniej kredytu do wzięcia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjechalam do POLSKI oczywiscie:-) coby sie nikt nie czepial,ze juz zapomnialam z jakiego kraju pochodze;-) a z tego wszystkiego zapomnialam sie moim wlasnym dzieckiem pochwalic, przed chwila zrobil dwa samodzilne kroczki! Nie moge sie doczekac kiedy zacznie juz na calego smigac:-) Aha i napisze Wam cos apropos roznego rozwoju dzieci. Synek mojej przyjaciolki jak mial 10 miesiecy to jeszcze sam nie wstawal, ale on raczej z tych pulchniejszych dzieci, wiec ciezko mu pewnie bylo podniesc pupala. Chodzic zaczal jak mial 14 miesiecy, poprostu trzeba bylo troszke dluzej poczekac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika zazdroszcze naprawde!!! My szukamy czegos kolo legnicy ale z trudnym dojazdem,zeby T miala problem z dostaniem sie do nas:-):-):-) A walasciwie to ja szukam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he, dobre... żeby T miała trudny dostęp ... no gratulacje dla Bartusia!!! pierwsze kroki to już coś. ach, kiedy ja zobaczę te pierwsze kroczki izy... za to Paweł to już mnie rozbraja, wszędzie go pełno. jakby mógł to wszedłby na sufit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ruda...ale ty masz nadrabiania zaleglosci w czytaniu...hehe Light - juz nie moge sie doczekac az cie odwiedze w nowej kuchni! hehe ja tam prawko mam, czynie jezdze, wiec moze, moze!! Aga wpadniesz do mnie i zabierzesz sie ze mna...spoko!! oo Aga a ty kiedy przyjechalas?? I dopiero teraz sie chwalisz!! Osz ty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga nie zgadlas:D Konrad bedzie sipermanem;)Kupcie dzialke w Trzebnicy wiesz jak tu ladnie:) Ja juz wszystko przeczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanikaa no przyjechalam 1,5 roku temu;-) Chyba jakos sie nieprecyzyjnie wyrazilam:-) Chodzilo mi o to jak za pierwszym razem przylecialam do Polski:-) Tomek mial wtedy 13 miesiecya teraz to juz kawal chlopa 2,5 roku ma:-) Lecimy za 3 tygodnie, ale jak mysle o niektorych osobach to cala radosc z pobytu w Polsce gdzies pryska:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale na chwilkę przypomnieć się rudej że wysłałam jej juz dawno zaproszenie na naszej klasie i mam nadzieje że je przyjmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj Aga ja sie pojawilam i znikam sie popluskac... cos mi sie wydaje, ze Kamcia lada chwila sie obudzi, co cos pojekuje Oby nie!! buzki kochane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tez znikam jak nie chcecie gdac;-) Jeszcze tylko dam mleczko Bartulowi i moge lulu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronika z gory dziekuje i napewno przyjme wlasnie siedze na naszej klasie ,boszzzzzz tam tez mam zaleglosci a strasznie wolno chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSTAWAĆ ŚPIOCHY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! My dzisiaj mamy księdza na(czy po?) kolędzie. Karolcia własnie usneła. A ja idę się ogarnąć :D Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przede wszystkim chciałabym powitać rudąmaxi po tak długiej nieobecności. pytasz o moją pracę...no cóż..jest fajna,ale jak się okazuje nie mam zbyt wiele czasu na to żeby pisać te teksty. jeszcze miesiąc temu jakoś ten czas miałam. A teraz nie. No, a na dodatek dziewczynki ciągle coś łapią i moim głównym zajęciem ostatnio jest chodzenie do lekarza i robienie im badań. a co do badań,to Gabrysia miała robione IgA i IgE całkowite. To pierwsze ma w normie, a drugie porazka :-( norma u takich dzieci (do 1 roku) to 15, a ona ma 160! Świadczy to o tym, że ma dość silną alergię. Tylko kurde na co. Na mleko na pewno, ale pulmonolog twierdzi że to będzie w większości coś z powietrza. Albo kurz i roztocza albo plesnie w doniczkach. Wszystko inne odpada, bo nie palimy i nie mamy zwierząt, no i nie śpi na pierzu..wywożę wszystkie kwiaty z domu. A tak w ogóle to chcemy jej zrobić IgE specyficzne właśnie na kurz i plesnie. Musimy to wiedzieć bo trzeba będzie wtedy wprowadzić radyklane zmiany w naszym mieszkaniu... Wiki ma przunięty zabieg. Jeszcze nie wiemy na kiedy , chyba ok. 5 lutego (to zalezy jak będzie się wtedy czuła). no, a dzisiaj Wiki ma dzień babci i dziadka w przedszkolu. Bierze antybiotyk od wtorku, ale lekarz wyraził zgodę na to żeby poszła na 2h. wkurzylismy się wczoraj z mężem na jego rodziców. Wszyscy mieli wczesniej powiedziane żeby sobie zarezerwowali ten dzień a teściowa wieczorem dzwoni, że oni nie mogą przyjechać. I powiem Wam tylko tyle że te powody to takie które mozna byłoby jakoś rozwiązać. Ehhh...Wiki bardzo się cieszyła na ten dzień, ma grać w przedstawieniu, specjalnie poszła do przedszkola dla dziadków, pomimo kataru i kaszlu. A oni kurde nie przyjechali. Dobrze ze chociaz moi rodzice nie zawiedli. Nawet mój ojciec, z którym mamy mały kontakt przyjechał. Poprosiłam też moją siostrę (którą Wiki uwielbia) żeby przyjechała w miejce tamtych dziadków. T tak się wkurzył, że szok. Powiedział że na roczek mam zarezerwować lokal, że nie bedzie robić tej imprezy u tesciów (tak jak zwykle, bo u nas nie ma warunków)..ciekawe co oni na to... evanikaa-widzę że sprzedajesz działki budowlane ;-) ja też jestem chętna bo mamy w planach budowę domu;-) podasz ten przepis na pilaw? lightblue- wcale się nie dziwię że nie malo gotujesz. Ja też nie lubię jak ktoś patrzy mi na ręce i komentuje to w jaki sposób coś robię...a Twoja T pracuje? aga-gratulacje dla Bartka ,naszego forumowego człowieczka -demolkę;-) co ostatnio nabroił ;-)? poprawiam tabelkę mx3...............Jaś...........14.02.......1970/5960... ..... .. ...? ....................Marysia.....14.02........1790/6100.. ..... .. ...? 21...Kacper i Mateusz........01.03...2700/2350.../5020/4700 mama bączka...Iga...........20.03.......2900/6700.............52/ 68 cm izawik ........Gabrysia....20.03.......3260/8400(21.01). ..74cm aga*25**.........Bartek.......20.03.......3500/7000(7.08 .)..... . ......55/78cm ruda_lala[ 08.03.]......Milenka.....31.03........2890/6400 (02.10.07).. 51/67cm Natka900.......Xavier.........02.04.........3100/7800... ......72cm rudamaxi........Wiktoria....03.04........3050/766 0(05.10 ) ..55/68 zuzanka14(23.10).Bartus........04.04.......3000/8550 (21.01).....53/67 nikolla (22.05)...........MaX ..........05.04. .....4050/7000..............59/73 moli..............Aleksandra....05.04........3840/6000.. ...........62cm kar79(21.04).............Maja..........05.04.......3860/ 9000.............79cm mika82(02.05)..Tomuś.........06.04........4300/9550(15.0 1)...57/73,5cm Paulka123.......Marysia.......09.04........3040/8300.... .......51/69cm justaaaaaa......Szymon......09.04.........3200/6800(13.0 8... 52/dluuugi kamil_a..........Wiktoria.....10.04.........3420/8200(29 .11)...........57/74cm Ania75..........Agatka.........13.04.........3700/8350 (09.01)....59/74 margolcia1....Karolinka......14.04.........3550/7600.(13 .12)...56/81cm flowerska......Tomuś........19.04..........3880/9250 (30.10)....54/80cm Doroteczka....Weronisia...19.04.........3740/9750 (27.12)....55/75 cm sarita............Kasia..........19.04........4150/7950 (16.10)....58/66 koala-79.........Julita..........19.04........4900 /9090 (22.10)....62/88 lightblue(28.08)..Karolinka.....20.04....4100/9850(22/01 )....54/72cm kohannah .......Antos .........20.04 ...... 3256/6365( 20/07) . 50/68 cm Kapikapi(15.04).Piotruś.....25.04........3400/8500..(17. 09).....54/69 madziunka27....Marcel.....26.04.....2950/7400 (02.10)......53/67 cm Weronika m ......Iza....29.04......3750/8000...52/75 cm(18.12) evanikaa (01 kwiecień)...Kamilka...30.04...3700/7700 (13.09)....56/70? Aprilka...........Oskar..........02.05........3800/4800. ....... ....59cm sarita-fajnie że się odezwałaś....pewnie jesteś przepracowana? ciekawe co u mx3, justaaa też się dawno nie odzywała, flowerska także, no i koala, kamil_a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany, jak czytam swój post to smiać mi się chce, takie błędy robię.... oczywiście- zabieg przesunięty lightblue-nie mało gotujesz tylko mało gotujesz :-) a resztę chyba zrozumiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik moc fluidkow zdrowotnych dla twoich dziewczynek Ja juz dzisiaj zaliczylam kosmetyczke,zamowilam juz tort dla Viki na roczek;) (robimy troszke wczesniej bo w drugi dzien swiat-a to dlatego by moc skapletowac rodzinke)Kupilam juz balony ,napis urodzinowy,serwetki,zaprosilam gosci:) I znowu sie cos dzieje pomalu tez juz sie ciesze ze gdzies pojade, bo juz dawno nigdzie nie bylam:( Ok ide zrobic sobie herbatke,albo nie zrobie kawe.Moze ktos reflektuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×