Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość bummm bastic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wpadlam sie przywitac :) Fajnie Gosia ze juz jestes i bardzo dziekuje ci za foteczki. Ogladalismy sobie z filipem :) Powiem ci ze cie na poczatku nie poznalam w tym koku :D:D zupelnie inaczej wygladasz- bardzo ci tak ladnie :) Dziekuje tez za fotki doroteczce- weronisia jest slodziutka jak cukiereczek :) Za film od Agi tez bardzo dziekuje. az sie przeraziłam jak go obejzalam ze mozna tak szybko raczkowac :D:D dobrze ze moja jesczez tak nie robi bo bym nie nadązyla za nia :D:D:D Light dziekuje za wpis na blogu. Karolcia jest taka slodziutka- taka delikatna i drobniutka. cudna :) Pozdrawiam wszystkie a szczegolne pozdrowienia dla Weroniki, Izuni i Pawelka i smyka w brzuszku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! MaMani poczekaj jeszcze troche a nie nadazysz na bank:-) Wpisy oczywiscie widac dopiero wtedy gdy samemu sie cos napisze. to ma nas chyba sklonic do wiekszej aktywnosci:-) Ja dzis mialam meczacy dzien, bo duzo sie nachodzilismy-glownie po sklepach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani nie strasze tylko ostrzegam:-) Czekaj az Maniula zacznie smigac;-) Pomalu szykujemy sie do wyjazdu i chcialam kupic pare rzeczy mojemu bratankowi, a ze tatus nie da skrzywdzic synusia to i Bartkowi sie pare rzeczy dostalo:-) Jak wrosilismy do domu to zaczelam zastananawiac sie kiedy Bartek zdazy znosic swoje ubranka:-) No i dostal kierownice przykracana do wozka- teraz ma juz prawdziwa fure:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wkurzam. zresetowalam komputer i troche pomoglo ale nie wiem jak długo bedzie ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Light, a co będziesz robić z włoskami?? Ruda, nie pochwaliłaś Konradka, za co ten dyplom?? A w ogóle zdjęcia fantastyczne! Bardzo dziękuję! A mnie wczoraj spotkała kara za prasowanie w niedzielę. Jak juz skończyłam, odnosiłam prawie pusty kosz z ubraniami na miejsce. Jak się schyliłam, żeby ten kosz postawić to tak już zostałam. Nie mogłam się wyprostować, nie mogłam chodzić i do tego potworny ból kręgosłupa! A. zawiózł mnie do szpitala na izbę przyjęć, dostałam zastrzyk w d... i dziś już się wyprostowałam. Jeszcze mnie trochę boli kręgosłup ale damy radę... tym bardzej, że zaraz muszę lecieć do pracy (bleee), pierwszy raz po feriach... No to narazie, papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda wspolczuje. mama nadzieje ze to jakos "rozchodzisz". u was sie koncza ferie a u nas wlasnie dzis sie zaczely :D:D:D Wszyscy maja labe... procz mnie bo teoretycznie powinnam teraz siedziec w szkole... ale ze nie bylo z kim zostawic rozbójnika wiec musisalam zostac ... bardzo nad tym ubolewam :P:D:D:D:D:D:D:D Chyba jutro tez nie ide :P:D:D:D:D w sumie juz sa oceny powystawiane a w srode tylko ostatni sprawdzianik i wpisy do indeksu :D:D:D:D mania sie wląsnie wysmarowala marmoladą i ma rewelacyjny humorek :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferie? Kiedy to było... Póki co ferie mnie nie dotyczą: Maja robi pobudkę chwilę przed 7. Dlatego wieczorem kładę się ostatnio wcześnie spać. W ciągu dnia za to śpi 2-3 razy dziennie nawet po godzinę. Byliśmy wczoraj w kinie na \"American gangster\"- bardzo fajny film, polecam. Kubuś jest lekko zaziębiony więc zostanie kilka dni w domu. Mam nadzieję, że wyjdę z nimi na spacer bo inaczej rozniesie mi całą chatę. W ogóle to zauważyłam, że zaczynają się kłócić z Mają o zabawki. Maje coś zainteresuje a on od razu sobie przypomina, że właśnie tą zabawkę chciałby mieć. Ale jak tylko wraca z przedszkola i idzie do pokoju się pobawić, Maja od razu za nim i mam chwilę dla siebie bo zajmą się sami sobą. On coś buduje a ona rozrzuca jego klocki. Póki się Kuba nie denerwuje jest ok. justaa gdzie Ty się podziewasz???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewuszki... dzisiaj ide do fotografa zrobic i sobie i Weronisi zdjecia do paszportu....moj paszport traci waznosc w lipcu i musze wyrobic nowy.....moze uda nam sie wyleciec wkrotce do moich rodzicow......bo mnie niedlugo tesknota wykonczy...ale zobaczymy czy to wypali...mam nadzieje ze tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak migiem, bo dopiero wstalam;-) RUdziutka najmocniej Cie przepraszam, ale dopiero dzis zobaczylam Twojego posta, a wczoraj wieczorem mialam juz wszystko powylaczane, bo ogladalismy fimy. Ten, o ktorym Kar mowi tez widzialam w zeszlym tyg i potwierdzam-jest super!!! Zmykam! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani dziękuję ślicznie 🌻 ❤️ 👄 mika Ty nam tu nie machaj tylko pisz ! ruda maxi aga Cię wyrolowała , ja bym jej nie wybaczyła ;) Light czekam na fotki nowej fryzury. Ja też muszę się wybrać do fryzjera. Ruda lala już tyle razy miałam pokusę prasowania w niedzielę ale tata mi zawsze powtarzał że jeśli czegoś nie muszę robić w święto to odłóż to na zwykły dzień. właśnie wczoraj chciałam zrobić prasowanie ale mąż [jaki religijny ;) ] tak niby nic nie mówił ale popatrzył dziwnie no i odłożyłam na dziś więc zaraz zmykam bo mam stertę nie uprasowanych ubrań. kar ja zawsze śmieję się z mojego Pawła gdy chce się bawić z Izą, mówi jej masz Iza zabawkę a ona gdy nie chce wziąć to się baaardzo wkurza. Tłumaczy jej jak ma się bawić ale ona jeszcze nie do końca potrafi sprostać jego \"wymaganiom\" :) Doroteczka dzięki za komentarz 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamxi-dostałam zdjęcia, dziekuję :-) Z Wiktorki był niezły gwiazdorek ;-). Konrad oczywiście dostała pod choinkę Spidermana ;-) od kiedy on pasjonuje się tak tą postacią z bajki? aga-po kim taka złośnica z Gabrysi? jak to po kim, po mężu, oczywiście ;-) nie, nie jest tak źle ;-) u nas też ferie rozpoczęły się dzisiaj :-) dla mnie dobrze, bo Dominika jest bardziej dyspozycyjna ;-) dzisiaj zabrała najpierw Gabrysię na krótki spacer, a potem Wiktorkę. Mogłam więc spokojnie zrobić obiad dla nas i Gabrysi, no i wyprasować stertę ubrań (tak jak u Weroniki ;-) od wczoraj boli mnie gardło i mam kaszel. Mąż też to ma+ gorączka. Nie pojechał dzisiaj do pracy i byczy się ;-) mam nadzieję że gdyby i mnie gorączka dopadła to też będę miała szansę położyć się do łóżka ;-) musimy się wyleczyć, bo w sobotę idziemy na imprezę... acha...Gabrysi wyszły 2 górne dwójki. Jedna jest nawet duża, a ja wcześniej jej nie zauważyłam ...no to ma teraz 6 ząbków :-) ruda_lala-mam nadzieję że z tym kręgosłupem to nic poważnego...musiało naprawdę boleć, ale całe szczęście że mąż się Tobą zajął :-) evanikaa- a jak Twoje siniaki? goją się? justaaa, gdzie Ty się podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jezu Bartek dzisiaj mi dal popalic niewiem co mu sie staloale wiecznie beczal. ruda lala o jezu kobito coz cie to chwycilo, Radek ostatnio tez narzekal chodzi na masaze do piekenej kobiety i chyba nie same masaze mu pomagaja :) Mamani trzymaj sie cieplutko z brzusiek :) mika przestan machac tylko pisz :) light blue przeciez Ty jestes fryzjerka :) Izawik mialas dzisiaj dzien prawie odpoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×