Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

zuzanka :D:D:D :P:P:P ;););) my na miejscu mamy tylko remize strazacką, gdzie robią wesela na 300 osób :D, no, ale tylu gsci na roczek nie zaprosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
light blue a co tam zapros potem ci pomaranczki wrzuca ze jestes bogata i sie chwalisz ze na roczku masz tyle ludzi :) Barto juz spi ale fajnie :) mam czas dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśpiłam Milenkę...jeszcze Kamil buszuje po domciu. My robimy roczek w domu (będzie 11 osób - więc damy radę) Rudamaxi - gdybym wcześniej weszła na forum to wygarałabym konkurs pt: za co przebierze się Konradek... - wiem doskonale jaki z niego SPIDERMANIAK!!! :) :) :) Izawik jak tam, byliście już w SPA??? Aaaaaa, MArgolcia zapomniałabym Ci podziękować za zdjęcia. Pięknie wyglądasz, tak...świeżo, kwitnąco...pięknie poprostu. W ogóle wspaniała z Was rodzinka. KAr - no to Geri ma gest...pozazdrościć. Choć nie mogę narzekać, też czasem dostaję różę bez okazji... Jeszcze uaktualnię tabelkę: mx3...............Jaś...........14.02.......1970/5960... ..... .. ...? ....................Marysia.....14.02........1790/6100.. ..... .. ...? 21...Kacper i Mateusz........01.03...2700/2350.../5020/4700 mama bączka...Iga...........20.03.......2900/6700.............52/ 68 cm izawik ........Gabrysia....20.03.......3260/8400(21.01). ..74cm aga*25**.........Bartek.......20.03.......3500/7000(7.08 .)..... . ......55/78cm ruda_lala[ 08.03.]......Milenka.....31.03........2890/7900 (25.01.08).. 51/76cm Natka900.......Xavier.........02.04.........3100/7800... ......72cm rudamaxi........Wiktoria....03.04........3050/855 0(17.12 ) ..55/70 zuzanka14(23.10).Bartus........04.04.......3000/8550 (21.01).....53/67 nikolla (22.05)...........MaX ..........05.04. .....4050/7000..............59/73 moli..............Aleksandra....05.04........3840/6000.. ...........62cm kar79(21.04).............Maja..........05.04.......3860/ 9000.............79cm mika82(02.05)..Tomuś.........06.04........4300/9550(15.0 1)...57/73,5cm Paulka123.......Marysia.......09.04........3040/8300.... .......51/69cm justaaaaaa......Szymon......09.04.........3200/6800(13.0 8... 52/dluuugi kamil_a..........Wiktoria.....10.04.........3420/8200(29 .11)...........57/74cm Ania75..........Agatka.........13.04.........3700/8350 (09.01)....59/74 margolcia1....Karolinka......14.04.........3550/7600.(13 .12)...56/81cm flowerska......Tomuś........19.04.........3880/10300 (24.01)....54/?cm Doroteczka....Weronisia...19.04.........3740/9750 (27.12)....55/75 cm sarita............Kasia..........19.04........4150/7950 (16.10)....58/66 koala-79.........Julita..........19.04........4900 /9090 (22.10)....62/88 lightblue(28.08)..Karolinka.....20.04....4100/9850(22/01 )....54/72cm kohannah .......Antos .........20.04 ...... 3256/6365( 20/07) . 50/68 cm Kapikapi(15.04).Piotruś.....25.04........3400/8500..(17. 09).....54/69 madziunka27....Marcel.....26.04.....2950/7400 (02.10)......53/67 cm Weronika m ......Iza....29.04......3750/8300...52/75 cm(09.01) evanikaa (01 kwiecień)...Kamilka...30.04...3700/7700 (13.09)....56/70? Aprilka...........Oskar..........02.05........3800/4800. ....... ....59cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu moze byc naprawde fajnie ale my nie mamy swojego wiec pozostaje restauracja. Nie chce robic u mojej mamy, zeby potem mi nikt nie mowil, ze znowu tak daleko trzeba jechac. Tym bardziej, ze do tej pory chrzciny Kuby i roczek byly u nas-w domu mojej mamy. Chrzciny Mai tez byly w naszym miescie wiec wyszlam z inicjatywa, zeby tym razem dojechala moja rodzina. Tylko, zeby t. sie tak nie wtracala bo to nasza impreza i my decydujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łomatko zuzanka, do bogactwa to mi daleko :D ale moze zrobie impreze typu "zastaw się a postaw się :D " A pomarańczki niech sobie piszą co chcą.....mnie to ani ziębi ani grzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka - faktycznie Milka raczej nie należy do słodkich pulchniaczków. Dlatego też może nie ma siły raczkować. Ale ładnie już sama wstaje w łóżeczku i trochę popierdziela w chodziku. O basenie to chyba pomyślimy dopiero wiosną...teraz jakoś nie w głowie basen przy tej pogodzie... Kar - ja myślę, że dla rodzinki to będzie nie lada atrakcja - roczek wna Węgrzech!!! Wow!!! A zdradź nam jeśli możesz, co teraz porabia G.??? Light Blue - przez jedną zarazę trzeba się do wszystkiego dostosowywać. Dlatego moim największym szczęściem jest samodzielne mieszkanie. Z teściową chybabym się pozabijała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też robimy roczek w lokalu (tam gdzie były chrzciny). Będzie ok. 20 osób najbliższej rodziny, więc u nas się nie zmieszczą :-) ruda_lala- jeszcze nie byliśmy w tym spa. co prawda nie karmię już prawie miesiąc,ale chcemy tak trafić,żeby dziewczynki były zdrowe. Może dopiero po wycięciu migdała Wiktorce wszystko się uspokoi. Jak już mam obiecane to nie odpuszczę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od wczoraj rana jestem słomianą wdową, buuuuu dzisiaj to mogę się tylko przytulić do moich córeczek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda-lala impreza bedzie nie na Wegrzech ale w miescie skad pochodzi moj maz. Mysle, ze na Wegry to by malo kto przyjechal. A maz zalozyl wlasnie dzisiaj swoja dzialalnosc export-import. Zamiast swietowac kazdy siedzi przed monitorem. Gotuje wlasnie zupe ogorkowa na jutro, zeby byla jak wrocimy z basenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobity.... ale fajowo sie was czyta! Roczek - matko, ja z Kamcia jestesmy na samym koncu kwietnia. Szczerze wam powiem, ze nie mam pojecia gdzie zrobie imprezke. Mysle, ze w domu. Nie wiem ile bedzie osob..a to dlatego, ze nie mam ani ja ani G zżytej rodziny. Jak juz to imprezka na 12 osob gora. ale do tego czasu jeszcze mamy kupe czasu :) Wczoiraj i dzisiaj w pracy mialam sajgon...nie mialam czasu nawet wpasc i was poczytac. Aga - Bartolini jest bezbledny! Kamcia smiala sie jak ogladala ze mna filmik..puszczalam jej w kółko i ciagle sie chichrała... Dzisiaj spadlam ze schodow (we wlasnym domu), jestem cala poobijana. Pierwsze co mi przyszlo do glowy to zadzwonic (w szoku) do meza..a ten szalony od razu przyjechal...boli mnie krzyz, lewa reka, ktora ledwo co zginam. mam nadzieje, ze mas ketonal zlagodzi mi bol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie evanikaa...za szybko chciałaś zejść? musisz spytać co rudamxii stosowała na poobijane miejsca,bo one też miała lądowanie u siebie w domu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haa, przepraszam Kar, źle zrozumiałam. Ale tak to jest jak chce się koniecznie wszystko przeczytać co napisałyście na 7 stronach, a ma się na to 15 min... Pogratuluj mężowi odwagi i życzę Wam szczęścia powodzenia i samych sukcesów. Trzymam kciuki za interes...a teraz myślę, że powinniście się jednk napić szampana!!! Izawik , nas też czeka wycinanie migdałka u Kamila. Ale to dopiero latem. Będę Ci bardzo prosiła o szczegóły tego wątpliwie przyjemnego zabiegu... Evanika, Ty klipo!!!! Uważaj kochana na siebie!!! Ło matko całe szczęście, że jesteś w miarę cała!!! 🌻 🌻 🌻 Ja też zmykam do łóżeczka! Papa, do następnego razu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Mtko Evanikaa dobrze,ze nic Ci sie nie stalo, ale za to maz ci udwodnil jaki z niego rycerz:-) Bartek tez sie cieszy jak widzi Wasze dzieci na zdjeciach:-) A ja juz sie nie moge doczekac jak jarek pojdzie do pracy!!! Jeszcze pare dni w domu i go zamorduje!!! Nie moge juz zniesc tego marudzenia! Ja roczek dla rodziny zrobie w kwietniu jak pojade sama z Bartkiem i tesciow nie zaprosze, bo juz na Chrzcinach pokazali na co ich stac i nie mam zamiaru pozwolic,zeby spieprzyli mi wszystkie uroczystosci. Straszne jest trafic na takich powalonych ludzi. A co do ich przyjazdu do nas to byla to taka proba,zeby zobaczyc czy bedziemy skakac z radosci jak oznajmia ze maja bilet. No i zobaczyli:-):-) A w marcu zrobimy tutaj i zaprosimy znajomych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja za kazdym razem jak wiem ze T ma przyjsc wykreacam jakis numer zeby jej nie widziec... ech moj rycerz! Za chwile wroci do domku wiec musze polozyc sie na kanape bo powie mi ze juz mnie nic nie boli skoro siedze na necie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika az mi ciarki przeszly bo mi sie przypomnialo jak spadalam ze schodow niosac Viki.Dobrze ze ci nic sie nie stalo.Ja od razu przykladalam lod a potem wyladowalam w szpitalu na przeswietleniu. Na egzaminie bylo tak sobie troche jedno pytanie skiepscilam zamiast napisac ze na opuszku palca jest od 100 do 250 cech indywidualnych to ja napisalam od 100 do 200:( ok ide powysylac wam troche zdjec. Ja imprezke robie w domu aaaa na ferie chyba wyjde 16-go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudziutka na pewno bedzie dobrze zobaczysz, szkoda tylko,ze taki blad sie wkradl, bo niewiele brakowalo do poprawnej odpowiedzi:-( To jednak jedziecie na ferie??? Super!!! A ja 17 lutego lece do Polski:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mala paszport ma dostac 11,wczoraj Alex wisial godzine na telefonie i mnie namawial i jego mama tez a ja nie wiem czy jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyy5y
aga jaki u ciebie jest czas ?taki sam jak u nas?chodzi mi o godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jednym wielkim siniakiem, ktory nie moze sie ruszac.... Czsc! Ruda glowa do gory i tak poradzisz sobie z egzaminem czy tym czy nastepnym! Aga uuu 17 lutego! Moze mnie odwiedzisz - hehe Legnica jest nie tak daleko Stargardu! Ide szykowac mliko! 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wysylaM WAM JESZCZE ZDJECIA sarita i izawik napiszcie czy dostalyscie odemnie w sumie trzy meile bo mam jakies zwroty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! rudzielcu kochany-ja nic nie dostałam :( buuu moźe ktoś mi prześle :) plisssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarita narazie ida,ale juz wiem ze wczorajszego meila nie dostalas Wysle jeszcze raz na koniec jak te wysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik nwczoraj wysylalam na ten stary adres dzisiaj ida juz na ten nowszy potem wam podesle reszte bo niunia mi strasznie placze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×