Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

dziewczyny wyslalam wam cos na maila jesli mozecie to wypelnijcie to bardzo prosze i z góry baaardzo dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem... Byłam u fryzjera, ale koniecznie musze znaleźć innego! Miałam narobone plamy i musieli mi powtarzac farbowanie. Wiec zamiast 2 godzin spedziłam prawie 4 u fryzjera :O Oczywiście zdjęcia z nowa fyzurą wyslę. Mam gęsciej zrobiony balejaz i jest jasniejszy. zuzanka no jestem fryzjerką, ale nic więcej :D sama sobie mogę umyć glowę :D ;) kar, wielkie dzięki. Dziękuję Ci za wpis. Rodzice Agatki tez to czytali!!!!!!!!!!!!!!!!!!Masz wielkie serce🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie. Czy nasze szeregi słodko pierdzącego kółkra różańcowego wzajemnej adoracji mogła by zasilić moja kolezanka, ktora ma dziecko z maja 2007. Mieszka ona w Niemczech i nie ma z kim pogadac czy zwyczajowo poplotkowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem za! A pytanie a raczej treśc mnie rozwaliła :-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mnie czasami rozśmieszacie że coraz bardziej Was lubię ;) :D i chyba niedługo nie będę mogła bez Was żyć ;) normalnie się uzależniłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Dzięki za przyjęcie do waszego grona.Light dzięki za namiary na tez portal chętnie poplotkuję z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Dzięki za przyjęcie do waszego grona.Light dzięki za namiary na tez portal chętnie poplotkuję z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten mój komp to jakiś dziwny wysyła sobie podwójnie. mam nadzieję że teraz wyśle tylko raz :) spadam spać bo Liwia około 7 rano robi pobudkę na jedzonko śpijcie dobrze :) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva 24
jak myslicie czy zajscie w ciaze miesiacpo porodzie jest calkowicie bezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj madziorek !!! Miło mi że do nas dołączyłaś :) śliczną masz córeczkę i ma bardzo ładne imię. eva24 a czy to w ogóle możliwe żeby tak miesiąc po zajść ? ja zaszłam prawie 4 miesiące po porodzie i narazie wszystko jest w porządku. a jesteś pewna że to ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry :D Smiejcie się śmiejcie, na zdrowie :D Ale wole sie czasem zapytac, niz potem walnąc jakąs mega gafe :P madziorek,witaj i tutaj :D Wiesz, mnie tu chyba i mój mąż może znaleźć :D to juz uzależnienie. A tak wogóle co ja siedze tutaj, jak moge jeszcze spac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj madziora :) light ja nie dosałam fotek juz mi tu posylaj nocka minela i znowu kolejny dzien z moim szkrabem :) Dzieki doroteczka za wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim :) witam nowa kolezanke :) dziewczynki wiem ze nie do wszystkich doszla ta ankieta ale jesli któras ja dostala to prosze wypalnijcie ją dzisiaj, bo jest wazna tylko do jutra :) z góry wielkieeee dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przede wszystkim witam serdecznie naszą nową kolezankę :-) pisz jak najwięcej madziorek :-) lightblue- ja też nic nie dostałam... maMani- ankieta wypełniona :-) współczuję zgagi i mdłości, ale pociesz się że to tymczasowe i że skoro masz mdłości to znak że wszystko jest dobrze (tak mi tłumaczył ginekolog, chodzi o progesteron) evanikaa-zrobiłam tą Twoją sałatkę z wędzonym kurczakiem. Była pyszna :-) pisz więcej takich przepisów ;-) a mnie nadal męczy kaszel i mam stan podgorączkowy 37,3st. Biorę leki więc mam nadzijeę że zwalczę to choróbsko w zarodku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram się pisać jak najwięcej jak mi pozwoli na to mój mały owsik, najszybciej coś napiszę wieczorkiem miłego dnia dla wszystkich eva24 z tego co mi mój lekarz mówił to zajście w ciążę jest bezpieczne tylko że organizm jeszcze nie doszedł do formy po pierwszym porodzie więc zalecane jest branie dobrych witamin, ale też ważne jest jak przechodziłaś pierwszą ciążę. Moja siostra miała skróconą szyjkę macicy i w jej przypadku nie było wskazane zajście szybko w ponowną ciążę. A byłaś u lekarza i masz potwierdzone że to ciąża????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc… Kobiety, ale mam ostatnio młyn w pracy. Przychodze do pracy o 8, a za chwile jest już 14. Witam Madziore!! Opowiadaj cos o sobie!! Za chwile (jak znajde chwile) pooglądam sobie wasze foty! Z której czesci Deutchland jestes? Dzisiaj w nocy mialam przesilenie. Kama obudziła się o 3 nad ranem i do 4 nie chciala spac. Wzielam ja do lozka, a ona wdrapywala się na mnie i chciala lezec na mnie, na moim brzuchu! Pare razy odkładałam ja do łóżeczka, ale kończyło się to krzykiem i ogolnym niezadowoleniem. O 3:50 zeszlam na dol i zrobiłam jej mleczko, zjadla wszystko, G ja ponosil i zasnęła! A najlepsze jest to, ze rano jak ja ubierałam do wyjscia, podczas jazdy samochodem i około 15 minut u mojej mamy – spala twardo! Obudzila się w szoku, bo nie wiedziała jak się znalazla u swojej babci! Izawik – ciesze się, ze smakowala Wam salatka! Ja rzadko ostatnio pichce, po prostu mi się nie chce. Wczoraj zrobiłam mega pyszne spaghetti – rewelacja. Paula nie dostałam maila z ankieta. Jeszcze wczoraj sprawdzałam, ale nic nie mialam! Light – gdzie te foty!!?? Ja tez szykuje się do fryzjera, bo odrosty sa już calkiem, calkiem widoczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka14 tak to moje pierwsze, ale nie ostatnie. Twój synek też jest piękniusi i ma takie wesołe ogniki w oczkach. planujesz jeszcze jedno dziecko????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc… Kobiety, ale mam ostatnio młyn w pracy. Przychodze do pracy o 8, a za chwile jest już 14. Witam Madziore!! Opowiadaj cos o sobie!! Za chwile (jak znajde chwile) pooglądam sobie wasze foty! Z której czesci Deutchland jestes? Dzisiaj w nocy mialam przesilenie. Kama obudziła się o 3 nad ranem i do 4 nie chciala spac. Wzielam ja do lozka, a ona wdrapywala się na mnie i chciala lezec na mnie, na moim brzuchu! Pare razy odkładałam ja do łóżeczka, ale kończyło się to krzykiem i ogolnym niezadowoleniem. O 3:50 zeszlam na dol i zrobiłam jej mleczko, zjadla wszystko, G ja ponosil i zasnęła! A najlepsze jest to, ze rano jak ja ubierałam do wyjscia, podczas jazdy samochodem i około 15 minut u mojej mamy – spala twardo! Obudzila się w szoku, bo nie wiedziała jak się znalazla u swojej babci! Izawik – ciesze się, ze smakowala Wam salatka! Ja rzadko ostatnio pichce, po prostu mi się nie chce. Wczoraj zrobiłam mega pyszne spaghetti – rewelacja. Paula nie dostałam maila z ankieta. Jeszcze wczoraj sprawdzałam, ale nic nie mialam! Light – gdzie te foty!!?? Ja tez szykuje się do fryzjera, bo odrosty sa już calkiem, calkiem widoczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm Madziorek powiem tak, niby chcemy za 2 lata ale Bartek to takie szczescie ze boimy sie ze to sczescie zgasnie ze z drugim dzieckiem moze byc cos nie tak, wiem głupia jestem :) Chce Zuzanke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc… Kobiety, ale mam ostatnio młyn w pracy. Przychodze do pracy o 8, a za chwile jest już 14. Witam Madziore!! Opowiadaj cos o sobie!! Za chwile (jak znajde chwile) pooglądam sobie wasze foty! Z której czesci Deutchland jestes? Dzisiaj w nocy mialam przesilenie. Kama obudziła się o 3 nad ranem i do 4 nie chciala spac. Wzielam ja do lozka, a ona wdrapywala się na mnie i chciala lezec na mnie, na moim brzuchu! Pare razy odkładałam ja do łóżeczka, ale kończyło się to krzykiem i ogolnym niezadowoleniem. O 3:50 zeszlam na dol i zrobiłam jej mleczko, zjadla wszystko, G ja ponosil i zasnęła! A najlepsze jest to, ze rano jak ja ubierałam do wyjscia, podczas jazdy samochodem i około 15 minut u mojej mamy – spala twardo! Obudzila się w szoku, bo nie wiedziała jak się znalazla u swojej babci! Izawik – ciesze się, ze smakowala Wam salatka! Ja rzadko ostatnio pichce, po prostu mi się nie chce. Wczoraj zrobiłam mega pyszne spaghetti – rewelacja. Paula nie dostałam maila z ankieta. Jeszcze wczoraj sprawdzałam, ale nic nie mialam! Light – gdzie te foty!!?? Ja tez szykuje się do fryzjera, bo odrosty sa już calkiem, calkiem widoczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie twoj tylko kafe bo mi sie wydawalo ze nie poslalam wiadomosci wiec wyszlam z kafe weszlam jeszcze raz na kwietniowki a tam moja wiadomosc a bylam pewna ze nie poszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×