Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Rudamaxi proszona jest o zachowanie spokoju!!!;-) Jak zwykle wszystko zaliczysz spiewajaco! trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha musisz użyc 2 klawiszy razem Shift i Alt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light dzieki, ja i tak zaraz spadam na spacer, tylko czekam az ksieciuniu wstanie, wiec wylacze komputer;-) Bo to co mi skopiowalas to za ciezkie jak dla mnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o Agę. Rudamaxii trzymam kciuki. Mam nadzieję, ze zdasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O przypomniałam sobie,że jeszcze gruszki lubi.Ale rzadko mu daję. Rudamaxi-dobrze bedzie.Zdolna uczennica jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak takie za 7 zl :) probowałam a potem mialam lzy w oczach jak 7 zl wypierdzielalam do kosza na śmieci... Ja juz wszystkich mozliwych kaszek probowalam :( Ona nie zje zadnej i nie jada mi owoców wcale odrazu wymiotuje jak jej tylko dam banana czy jablka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani a moze daj Maniuli jakies inne owoce, bo moj szczerze mowiac to sie tym chyba przejadl i tez wypluwa banany. A powiem Wam jeszcze,ze nigdy wczesniej nie dawalam Bartkowi marchwi i jablka razem, a teraz jak mu zetre to wcina strasznie;-) Ooo klawiatura sie naprawilia, Kar chyba po tym jak wcisnelam Alt i Shift, bo nic innego nie robilam:-) Dzieki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widzę Weronika że robisz sobie wolen ;-) jak będzie coś się działo to puszczę sms-a do Ciebie, nie martw się :-) rudamaxi- będzie dobrze, tylko się nie denerwuj :-) co do jedzenia to Gabi je kaszki: sinlac, kukurydzianą, ryzową i ostatnio zrobiłam jej też mannę. Razem z tymi kaszkami podaję dereski ze słoiczka albo starte jabłko, które Gabrysia uwielbia :-) Wiki zresztą też ,chociaż jej już nie muszę ścierać ;-) dzisiaj gotuję jej zupkę jarzynową z groszkiem a do tego indyk ugotowany oddzielnie (nie mogę dawać jej jeszcze wywaru). Zupki też musi mieć raczej zmielone,ale jak da się jej chrupka albo kawałek chleba lub nawet ostatnio frytkę pieczoną w piekarniku to potrafiła to zjeść bez dławienia się. dziewczyny, znacie jakiś przepis na dobre mięso upieczone w rękawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani moj synalek tez nie przepada za kaszkami,normalnie sie dlawi ale znalazlam sposob, robie mu kaszke o konsystencji polplynnej, kupuje taka : http://www.bobovita.com.pl/produkty.php?A=CONTENT&m1=C&m2=C4&group=KASZKA&sys_id=205 Jesli chodzi o nocniczek to podobnie jak madziorek, sadzam po kazdym obudzeniu i zawsze jest siusiu w nocniczku , \"ee\" byla tylko raz ale to raczej przypadkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik w takiej sprawie jak pieczenie mięsa w rękawie nie umiem pomóc :( My dzisiaj siedzimy w domu, strasznie wieje i pogoda nie nastraja do spacerów. Dobra wracam do mojej Sagi o Ludziach lodu(poki Karolcia śpi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jezeli chodzi o fotelik to cena nie grala roli bo duzo jezdzimy wiec chcielismy bezpieczny fotelik. jak weszlam do sklepu to nie moglam sie zdecydowac dobrze ze ekspedientka nam pomogla. kupilismy fotelik od 9-36 kg narazie Liwia szczesliwa jest ze normalnie siedzi a nie lezy jak niemowlak hahaha:) ze spaniem podczas jazdy samochodem nie ma problemu zasypia odrazu kiedy poczuje ze jedzie. jak jechalismy do Polski i zatrzymalismy sie na tankowanie moj maz musial kolysac samochod bo Liwia sie budzila i byla zla ze stoimy no i oczywiscie w tle dobra muza musi grac podpasowaly jej klimaty techno i haus ....nie wiem po kim.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light uwielbiam ta sage ryczalam w niektorych momentach jak bobr, ja teraz czytam Grzecg pierworodny babciunia mi dala mowila ze to podobne to sagi, no i od czasu do czasu jakis romans historyczny wciagne.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziorek Liwia po tobie ma zapędy na techno :P :D Pamiętasz jak słuchałysmy tego w szkole? Teraz juz mnie nie ciągnie do tej muzyki, ale kiedys , echhhh.... Kurde a te moje czarne włosy,wysokie buty glany(bordowe), pomaranczowa kurtka.:D O matko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Light zajefajne czasy, jest co wspominać. techno najlepiej mi sie slucha jak jade autkiem moja Liwia to nawet nozka sobie macha do rytmu, ja tez lubie dance muze najlepiej sie mi przy niej tanczy, nieraz sobie z Liwia zrobimy disco dzien i tanczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha my tez Bartkiem tancujemy;-) Tyle,ze my hip hop i R&B, wyrosnie mi maly bujaniec:-) MaMani widzialam,ze na tym topiku o kubusiu dyskutowalas o niekapkach, to ja Ci podpowiem,ze z tego Avantowskiego z miekkim ustnikiem Bartek tez nie chce pic. Za to chetnie pije z takiego: http://www.allegro.pl/item301815206_tommee_tippee_kubek_first_cup_4_nowosc_.html Mamy identyczne. Kupilam mu 2 takie jako pierwsze, ale mi sie wizualnie nie podobaja i chcialam zmienic na jakis fajniejszy ;-) i on ma ten Aventu gdzies, wiec juz nie probuje narazie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam wlasnie od Jarka wielki bukiet tulipanow:-) Chyba przeczytal nasze posty o tym jak Kar dostala kwiaty od meza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i zazdroszcze tych kwiatkó mój to sie w zyciu by niedomyślil... nawet nie mam co na takie niespodzianki liczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga*25** zazdroszcze ci moj tez sie nie do mysli, czasami mi sie marzy jakas kolacyjka w restauracji ....ale to tylko mozna pomazyc facetom to trzeba powiedziec zadko ktory sie domysli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no widzisz jakiego fajnego masz męża. Wiecie co czuje, ze bede chora. Jak zwykle zaraziły mnie moje dzieci. Gardło mnie bardzo boli więc łyknęlam podwójną dawkę witaminy C. Byłam dziś obejrzeć te foteliki i nachylają się minimalnie a to na nasze 12 godzinne podróze do Polski o wiele za mało i niewygodnie. Więc chyba zostawię dla Mai fotelik Kubusia a tylko on dostanie nowy. madziorka pokaż nam swoje jakieś zdjęcie. Ciekawa jestem jak wyglądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar79 moje zdjecie znajdziesz na stronie ktora jest zapisana pod spodem miedzy kwiatuszkami sa tam tez zdjecia Liwii i jakies jedno moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc... Aga no prosze co za facet ci sie trafil! A gdzie takich mozna znaleźć?? Mi sie ostatnio z G nie uklada. Ciagle sa klotnie, nie wiadomo po co i o co! ech przemilcze to! Tylko pozazdroscic kwiatow i to moich ulubionych. Kar - zdjecia Madziorki sa w jej stopce, tak mi sie wydaje bo juz sobie nasza panne obejrzałam... hehe Madziorek ;) Kamcia tez lubi szybka muzyke...hehe ma to we krwi i po tatusiu. G ma miksery i deki i ciagle lubie winyle. Kamcia jest wprawiona w mixy! Zapisalam Kamciuchne na basen. Semestr trwa od 1 marca do 31 maja. Co sobote na 15:30. Bedzie nalezala do Rozgwiazdek. Juz sie nie moge doczekac!!! Milej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kar ja sobie dopiero dzis Liwie i Madziorka poogladalam:-) Super babeczki!!! Madziorek a skad pomysl na tak oryginalne imie? Ha a z tymi kwiatami to mnie zaskoczyl, choc z drugiej strony od kilku dni juz trulam, ze zonkile w wazonie zwiedly. Myslalam, ze przyniesie jakis maly bukiecik, a tu sie w wazonie nie zmiescily i musze jutro wazonik kupic;-) MaMani nie ma za co:-) Tyle,ze to jest taki niekapek kapiacy, ale fajnie sie ten dzubek zamyka i dziecko moze sie bawic i nie powylewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozgwiazdjka:-) Niezle, mam nadzieje,ze sie Kamilce spodoba!!! A co do ukladania to u nas tez roznie, niezawsze jest rozowo niestety:-( Kar zapomnialam napisac gdzie te zdjecia ogladalam, ale Evanika mnie wyprzedzila:-) Ruda melduj jak egzamin!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo Madziorek tez o swojej stopce juz napisala-gapa ze mnie ale to nie nowosc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda..no wlasnie dawaj relacje!! Widzialam cie na GG!! Aga - ja czasami mam dosc i mam zamiar spakowac siebie i Kame i przenies sie do mamy. Czasem mamjuz dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×