Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

ruda_lala ja wysłałam Tobie zdjęcia na (ala-1976@tlen.pl)ale wyślę na tego drugiego też:) sałatka :) pierś z kurczaka 1 podwójna puszka kukurydza ogórki konserwowe papryka czerwona 1 szt papryka żółta 1 szt zupka chińska łagodna zupka chińska pikantna kapusta pekińska ( ja daję zawsze pół, albo wybieram najmniejszą) Warzywko ,( może być wegeta , ziarnko smaku) przyprawa Gyros majonez, keczup kapustę pekińską pokroić na paseczki bądź w kostkę jak komu pasuje zasypać odrobiną warzywkiem wymieszać pozostawić na parę minut. Między czasie pokroić piersi w kostkę i przyprawione przyprawą gyrosa podsmażyć , odstawić do wystygnięcia. ogórek , papryki pokroić w kosteczkę do tego dosypać kukurydzę, zamieszać + ostudzone piersi kurczaka+ odsączona kapusta pekińska wymieszać. miedzy czasie pokruszyć zupki dodać przyprawy z tych zupek (bez tego olejku) można osobno albo pomieszać zupki to bez różnicy zalać wodą i poczeć ....mają być all dente:) majonez z 1 łyżką keczupu razem wymieszać i dodać do sałatki . ja daje majonez na oko :) ale mam też drugą sałatkę też pyszną nadaje się do pieczonego mięsa albo grilla ser feta naturalny 1 szt puszka kukurydzy marchewka 2 średnia puszka fasolki czerwonej ogórek zielony 3 szt pomidor 3szt. 5 szt rzodkiewki majonez +śmietana gęsta marchewkę zetrzeć na małych oczkach + ogórek pokroić w kostkę+ pomidor obrać ze skóry pokroić w kostkę + kukurydza+fasolka czerwona + rzodkiewka w kostkę + majonez ze śmietaną doprawi do smaku i na końcu pokroić w kostkę fetę i całość wymieszać ewentualnie doprawić jeszcze do smaku:) życzę smacznego:) mam jeszcze jakieś przepisy na ciasteczka amoniaczki dzieciaki je uwielbiają :)ja z resztą też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dopisać że w każdej sałatce można zmieniać ilość składników bo ja sama zmieniam w zależności ile chce mieć tej sałatki. to są akurat sałatki dla ogromniastej rodzinki:) mrozić nie próbowałam sałatek :) ktoś się kiedyś mnie zapytał o tą ewentualność także uprzedzam na wypadek pytania:) spadam śpiulkać tak się wciągnęłam w te sałatki że nawet zapomniałam o czasie a jutro trzeba mieć dużo siły i nie zamulać bo ten mój mały kochany owsik ma tyle werwy że Pudzian to dla niej pestka. wykończyłaby go już w południe:) teraz to chce chodzić i w każdy kąt pójdzie, tam gdzie kot to i Liwia no i oczywiście ja za nimi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc.... Madziorek fotki bombowe. I jakie sliczne oczka ma Liwia! Sałatke wykorzystam w praktyce. Moja wyszla tez smaczna. Robilam ja pierwszy raz, ale wyszla dobrze. G jak nie lubi takich wynalazków powiedz nawet, że mu smakuje...hehe ;) Dzisiaj musialam wziasc wolny dzien,. bo moja bidna mamcia ma kolejna wizyte u lekarza. Wyobrazcie sobie, ze ona od 1,5 miesiaca probuje ustalic co jej sie dzieje ze stopa bo nie moze chodzic. Dopiero po 1,5 miesiaca wyprosila skierowanie na przeswietlenie. i usłyszała wczoraj po zdjeciu: infrakcja guzowata palcowo paznokciowa, czy jakos tak.... niemniej jednak musiala dzisiaj isc do lekarz a ja nie mialam z kim zostawic Kamy, bo tesciowej nie biore pod uwage.. A teraz czas na kawke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nadal nie mam fotek od madziorki i flowerski buuuuuuuuuuuu juz niby z Werka lepiej bo nie ma goraczki ale chyba coraz czesciej mi pokasluje ....... a jej pediatra na urlopie...... dzisiaj ide do fryzjera......hihihi chcialabym cos fajnego z wlosami zrobic ale sama nie wiem co a co do koloru to jakis moze ciemny rudy hihihi no ale nie wiem pewnie jak zawsze zdam sie na mojego fryzjera.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia juz zdjecia leca do ciebie... a z wlosami zaszalej. Ja w sobote poszlam na paznokcie i tak spontanicznie zrobilam sobie wlosy. Nic specjalnego, zadna nowosc - bo blond robie co jakis czas, ale liczy sie efekt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki🌼 ciesze sie ze sałatki pod pasowały i że zdjęcia sie podobały :) Doroteczka ja nie mam twojego maila jak mozesz to napisz mi na gg numer jest w stopce:) cieszę się że z Werką lepiej:) dołączam się do evanikaa żebyś zaszalała u tego fryzjera, :) jak możesz to rzuć jakieś fotki na maila jak wyglądasz w nowej fryzurce:) u naszych lekarzy to trzeba stanowczo powiedzieć co się chce od nich jakie skierowanie czy leki. ja wiem cos na ten temat bo ja chorowałam ponad 3 miesiące i żaden lekarz nie chciał mnie położyć do szpitala bo nie chciał brać odpowiedzialności ...tak mi powiedzieli co poniektórzy lekarzea do tego jestem za młoda na jakieś poważne choroby więc odsyłali mnie do rożnych specjalistów....masakra. także evanikaa współczuję Twojej teściowej bo się nachodzi po lekarzach, ale życzę jej wszystkiego dobrego i szybkiego pozbycia się tej infekcji:) ja korzystając z okazji że Liwia śpi też się farbuję .....ale ja bez nowości mokka brąz narazie muszę doprowadzić włosy do normalnego wyglądu bo wcześniej tak eksperymentowałam że sobie je zniszczyłam ....ale to normalne u fryzjerki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza kochana evanika juz mi Twoje fotki madziorka przeslala....a moj mail to dtka82@interia.pl swietne masz tam u siebie widoki.....a liwia cudowna......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam. Ja tylko na chwile nadal netu brak. Madziorks aga suuuper fotki od reszty nie dostałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczynom za fotki ! bardzo ładne! Aga zapomniałam Ci napisać że mój syn gdy zobaczył Twojego Bartka na filmiku to tak mu się spodobał że teraz jak spojrzy na komputer i sobie przypomni o nim, to krzyczy żeby mu włączyć \"dzidziusia\". bardzo lubi oglądać ten filmik i powtarza po Tobie \"chodź tu szybko...\" itd. przy tym oczywiście się śmiejąc :) a i już Ci to pisałam ale jeszcze raz napiszę że te oczęta niebieskie Bartusia są powalające ach... nie wiem co mam Wam pisać. apropos widoków to u mnie nie są gorsze ;) jeziorko blisko domu, piękne pola, łąki... chyba nigdy nie będę chciała mieszkać w mieście. dziś wreszcie mój mąż jedzie po projekt domu ale najpierw musi go omówić ze mną oczywiście ;) także wszystko idzie jak krew z nosa. ciekawe kiedy się wreszcie doczekamy swojego kąta. bardzo współczuję dziewczynom których dzieci chorują no i jasne dzieciom. ja bardzo cierpialam gdy moja Izka chorowała. nie wiedziałam co mam robić. nic się wtedy nie chce. nawet jeść nie mogłam a przecież musiałam ze względu na dzidziusia w brzuchu. trzymajcie się laski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Wczoraj sie tak rozpisalam i nic sie nie wyslalo, wiec dalam sobie spokoj:-( dzis jeszcze jedna proba. Dzieki dziewczyny za mile slowa o zdjeciach. Weronika ciesze sie,ze Pawelkowi podoba sie filmik z dzidziusiem, mam tylko nadzieje,ze Cie nim nie zameczy;-) Flowerska Tomek jak zwykle rewelacyjny. Uwielbiam jego wyraz twarzy!!! Bije z niej taka radoscia:-) A Ty wygladasz swietnie! Evanikaa wreszcie sie odezwalas, Ty sobie leniuchujesz wieczorkami a my tu sie martwimy!!! Przykro mi z powodu dolegliwosci Twojej mamy ale plus jest taki,ze mozesz dzis spedzic dzien z Kama. Madziorek, ogladalam twoje zdjecia na bobasach,ale jak zobaczylam wczoraj te ktore mi wyslalas to az mi serce sztbciej zabilo-strasznie jestes podobna do mojej kolezanki, w pierwszej chwili myslalam,ze to ona:-) Doroteczka mam nadzieje, ze ten kaszelek to juz ostatnie podrygi choroby! Nie wiem co jeszcze mialam napisac, jak sobie przypomne to dam znac:-) Aha Kar wlasnie wiem,ze butki musza byc za kostke, ale nie wiedzialam jak z ta podeszwa. Z tego linka co Mika wyslala wynika chyba,ze powinna byc miekka. I chyba zdecyduje sie jednak na te butki, ktore ogladalam tutaj, bo fason i kolory strasznie mi sie podobaly. Margolcia zrobilam wczoraj Bartkowi owsianke, zjadl ku mojej wielkiej radosci a potem zwrocil:-( Dzis dalam mu rano i jest ok:-) Fajnych masz tesciow, tylko pozazdroscic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby misiu nie wiem gdzie mam Cię szukać. jeśli możesz to wyślij mi kilka fotek swoich dzieci. na naszej klasie widzę tylko Ciebie. pozdrawiam! mam nadzieję że tu zajrzysz i przeczytasz moją prośbę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, dzieki. Ty chyba za pare dni lecisz do Polski prawda? Nie pamietam dokaldnie kiedy. Ja jeszcze musze poczekac do marca ale za to lece na 3 tygodnie. Doroteczka ja wyslalam te fotki do Ciebie. Moze jakby ktos inny Ci przeslal to dojda, nie mam pojecia dlaczego nie dostalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina lece w niedziele:-) Torbe mam juz w polowie spakowana;-) Strasznie nie moge sie doczekac;-) Ale my tylko na 10 dni:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilkę Light ale się napisałaś aż mnie oczy bolą od czytania;) flowerska, MaMani, margolcia1 proszę podajcie mi swoje maile będę mogła i Wam wysłać parę fotek:) aga*25** może gdzieś mam jakiegoś sobowtóra a nie wiem o tym:) margolcia1 samochód to rzecz nabyta a zdrowie ma się jedno dobrze że nic Ci się nie stało:) a co do teściów to masz bomba:) tylko pozazdrościć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu ale dzisiaj jest superancka pogoda. Spacerek nad jeziorko byl idealnym rozwiazaniem...Zero wiatru, zero ludzi! Bylam nawet przy agroturystyce pokazac Kamie kozy, barany, mini konia, koguty i kury...najbardziej przypadl jej do gustu kogut!! Aga - uuuu ale sie nasiedzisz w Polsce...hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć u mnie niestety kiepska pogoda. Byłam tylko 30 min na dworze przewietrzyć Karolę. madziorek mój meil margolcia113@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka u nas pogoda jest słoneczna o 11 byłam z Liwią pół godz. na dworze więcej nie dało rady bo się dziecko nudziło:), teraz zaraz też pójdę ale już jest chłodniej to pewnie długo nie będziemy. margolcia zdjęcia już lecą:) oki laski Wy wiecie jak ja wyglądam i Liwia teraz Wasza kolej pochwalić się pociechami. my z Liwią czekamy na fotki :);) dzisiaj zakończyłam dietę wróciłam do wagi z przed ciąży nawet powiem że mam kilo mniej niż miałam:) .....w końcu koniec udręki ....ciekawe jak długo hahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chetnie obejrze flowerska@gmail.com Wlasnie wrocilismy z dluuuugiego spaceru. Znowu cieplo, jak na luty to tropiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorek - daj mi chwil kila wybiore co ladniejsze zdjecia i Ci wysle ;) Kama padla jak kawka. Caly dzien nie chciala spac... a pare minut po 16 zasnela i nic ja nie rusza. Nie zdazylam jej nawet dac jesc...ojj jak sie obudzi bedzie miala wilczy aetyt...hehe chyba wykrakałam! Wlasnie sie obudzila!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziorek moje fotki na pewno widziałaś więc nie będę Ci wysyłać. patrz stopka. więcej zdjęć łącznie z moim jest na naszej klasie :) jak ja Wam zazdroszczę że możecie codziennie wychodzić z dziećmi na spacer, ja raczej czekam na męża aż wróci z pracy ale i tak nie zawsze się nam udaje. ale nie narzekam tylko zazdroszczę ;) a co będzie z trójką? zaraz wyskoczy jakaś pomarańczka ze swoim mądralińskim tekstem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj nie mam weny...na pisanie. Cały dzień strasznie boli mnie głowa :O. Zjadłam juz chyba z 5 tabletek. Najlepszym lekarstwem to chyba był by sen, bez przerw na zagladanie do placzącej Karolinki. Kurde, ale ona mi ostatnio daje popalić :( Cały dzień płacze , nie wspominając o nocach. I jeszcze dzisiaj miała podwyzszona temperature i miała biegunkę :O. Sprawdzałam w dziobku i na to wyglada ,że rosnie jej druga dolna jedynka, dziąsełka ma strasznie zaczerwienione i napuchniete. aga & weronika & evanikaa🌻 Jutro idziemy u nas na wsi mierzyc działkę budowlaną, która znajduje sie vis a vis domu tesciowej , na jej ogródku :D Juz jestem nawet gotowa na takie poswiecenie, bo w koncu ja bede miała swoj dom, tzn bedzie on mój i banku :P a jej mojej t wtedy nic do tego bedzie, co i jak w domu zrobie. Dlatego decydujemy się na taki krok, bo ogladalismy dzisiaj działkę 10 arową, która chca nam sprzedac za 100 tys z :O Tak wiec kalkulacja jest taka,ze te pieniadze były by i na projekt, i co tam po koleii trzeba załatwiac i jeszcze na materiały budowlane. echhh. duzo tego wszystkiego.... madziorek super przepis na salatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light współczuję Ci kochanie wiem coś na temat ząbków, ja podawałam co 6 godz. ibufen albo nurofen, nie płakała tak strasznie wtedy:) i to działa przeciw gorączkowo i zapalnie:) a co do domku to zajefany pomysł zawsze to na swoim lepiej:) trzymam kciuki za realizacje projektu:) ja dzisiaj zjadłam kotlecika schabowego i popiłam zimną herbatą ....no i oczywiście głowa brzuch i do tego senność i było mi potwornie zimno, nie miałam siły nawet oczu otworzyć dobrze że W przyjechał wcześniej z pracy . trochę poleżałam + tableteczka i mi przeszło . ale to moja głupota bo ja zawsze muszę wypić po każdym posiłku cieplutką herbatkę, niestety starość nie radość;) evanikaa super zdjęcia widzę że mała modelka Ci rośnie:) i widać że macierzyństwo Ci służy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu Light - bidulo, wiem co to znaczy bol glowy, bo sama miewam je przynajmniej raz w tygodniu. Migrenówki! dobrze, ze mam juz za soba czasy zastrzyków i silnych tabletek przeciwbolowych. Nie ukrywam,ze zawsze w torebce mam ketonal. Ojjj wspolczuje! Madziorek - ech dziekuje za komplement! Kamci juz spi, a ja zabieram sie za ogarniecie calego rogardiaszu jaki zrobila Kama przez caly dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
light blue - jak na brak weny, trochę tego naskrobałaś. Dom obok teściowej, hmmmm....lepsze to w każdym razie niż mieszkanie z nią ppod jednym dachem. Madziorek, ślicznie dziękuję za zdjęcia...Skomentowałam je w mailu - cudne!!! dziś chyba wszystkim coś dolega, Moja Mileczka też marudzxi od wczoraj...fatalna noc i cały dzień, płacz z byle powodu. Mam nadzieję, że to kolejne ząbki. Ja też jestem od wczoraj w wieeeeelkim dole. Nic mi się nie chce... Ciągle bym spała, co zresztą wykorzystuje jak tylko Milenka zasypia... Hehe, sprzedaliśmy na Allegro przewijak ręcznie robiony przez mojego teścia. NIe macie pojęcia jakie ludzie potrafią badziewia kupić... Wystawiliśmy go tylko dlatego, że nie chciało nam się go do piwnicy wynosić. Mówimy sobie ...a co tam, może się sprzeda - jak nie, to do piwnicy z nim. A facet jaki zadowolony jak go dostał...No cóż... Chyba zacznę wyprzedawać starocie, mam jakąś klatkę po chomiku, ciuchy ciążowe, stary telewizor i magnetowid... a co, jak szaleć, to szaleć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light to jesteśmy w takiej samej sytuacji :) ja też będę miała dom obok teściowej. ale tak jak piszesz , wtedy nie będzie już miała nic do tego chociaż wtrącać się zawsze będzie ale to już mnie nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jakaś Validos ma taką samą stopkę jak ja, identyczną!!! zauważyłam to dzisiaj przez przypadek. chodzi mi o tę z "flagami". musiała ściągnąć ode mnie . ale oczywiście się nie obrażam , niech sobie ma ;) idę jeszcze pozmywać. ale ciąża już coraz bardziej daje się we znaki. dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję za fotki i za komentarze do moich fotek:) aga*25** super fotki a na placu zabaw wyglądasz na taką nastolatkę która poszła się pobawić:) Bartuś przeuroczy urwisek:) ruda_lala dzieciaczki wspaniałe i widać że uwielbiają się śmiać , fajowa fotka z mężusiem:) ja mam rodzinkę w twoich stronach w Zabrzu :) wiem jakie widoki są w tamtych okolicach ale też mają swój urok:) jak każde miejsce , u mnie są ładne widoki ale nudnooooo:) ale wolę wieś ....mieszkałam przez 10 lat we Wrocławiu w bloku wcześniej w domku wielorodzinnym miałam ogródek ale niestety domek miał mały metraż a za dużo osób , a w bloku to tylko balkonik został: ale zawsze na mnie krzyczeli bo miałam mini ogródek na balkonie.....co ja poradzę na to że uwielbiam kwiaty. teraz mieszkam w domku wolno stojącym i mam dużo ziemi na sadzenie kwiatów i aranżacje ogrodu:) oki spadam śpiulkać Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam Wam kilka fotek z dzisiejszego spacerku nie wiem czy do wszystkich dotra bo juz dostalam zwroty kobitki zrobcie porzadek na tych swoich pocztach :) uciekam lulac kolorowych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×