Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Zuzanka extra wozeczek!!! I na tej stronie jest tanszy pare groszy niz na allegro:-) Ostatnio wlasnie moja kolezanka sie nad nim zastanawiala, bo podobny tyle,ze innej firmy jest prawie 2 razy drozszy. Doroteczka wysylalas jakies foty??? Juz sprawdzam poczte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka super zdjecia!!! Powtorze sie,ze Weronisia coraz bardziej do tatusia podobna, ale Ciebie rowniez w niej duzo:-) Fryzurka extra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi- jesteś chyba w prawym górnym rogu, zgadza się? aga- ja jeszcze karmię Gabrysię w krzesełku ale gdy ją tam wkładam to muszę jej dać coś wcześniej w rączkę,bo inaczej prostuje nogi i za Chiny nie chce tam usiąść. Dzisiaj miętoliła cytrynę a ja w tym czasie wsunęłam w nią miseczkę kaszki :-) dzisiaj jedziemy z mężem do kina a potem na kolację. Jejuś ,cieszę się jak dziecko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka- dopiero teraz obejrzałam zdjęcia...kolor masz chyba ten sam? chociaż może jest ciemniejszy...na jednym zdjęciu wyglądacie bardzo podobnie z werką, zwłaszcza Wasze fryzurki ;-) macie grzywki odsunięte na bok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi jestes na samej gorze:-) Izawik, ja tez musze zajmowac czyms Bartka non stop przy jedzeniu. Ale on wszystko rzuca z krzeselka, zaglada za tym i w miedzyczasie pluje na podloge:-/ Zazdroszcze Wam wieczornego wypadu1 A dziewczynki z kim zostawiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zostają z moją mamą i siostrą :-) pełna obstawa :-) upiekłam szarlotkę a na wieczór sponsorujemy im pizzę i piwo (oczywiście dopiero potem jak położą dzieci spać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga my kupilismy ten wozek za 295 zl i bylam w szoku jak zobaczylam na necie ceny tych wozkow, roznice niesamowite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik nastepnym razem ja moge zostac z Gabi i Wiktorka;-):-) Udanej zabawy!!! Rudamaxi a ile lat temu bylo zrobione to zdjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki. Dziękuję za wszystkie słowa otuchy, jakie ostatnio od was otrzymałam. Nie wracajmy wiecej do tematu, bo nie bede wiedziała co mam napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc... Rudamaxi - od razu cie poznalam... ;) Zuzanka wozek swietny, po prostu swietny. Ładniejszy niz model Walker. Dorota.....odpisalam ci maila...ale powiem jeszcze raz.. Wercia jest slodziutka. Kamcia zasnela a ja zabieram sie szybko za maly klar... za chwile zjada sie goscie. Dobrze, ze nie musialam robic nic do jedzenia...heh przywioza pizze! Kama trzy dni juz spi cala noc w lozeczku. Z zasypianiem jest gorzej, ale i to opanujemy! Dobra smigam do kuchni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika;) zuzanka wozeczek fajny i jak fajnie sie nazywa:D wiecie co zrobilam,ja to chyba nigdy sie nie naucze by siedziec spokojnie,poczulam sie lepiej wiec stwierdzilam ze trzeba poodkurzac ,dlugo niepoodkurzalam bo mnie teraz dopiero rypie kregoslup:O Mam za swoje A to przed chwila przeslala mi kolezanka, http://pl.youtube.com/watch?v=_sx4McyZDE4 pare fotek mnie powalilo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxii, fajna fotka. I jedno pytanko, skad nazwisko Paśko sie tam pojawia? To moje nazwisko panienskie hehe. Zimno u nas, ze hoho Po wiosnie znowu zima przyszla. Tomek juz padl wiec teraz kapiel i relaks przy jakims filmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowerska tak teraz sie nazywa sie moja kumpela nie wiem skad ma meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka u mnie juz lepiej...rudamaxi masz napewno racje ze to wszystko sie we mnie kumuluje..przede wszystkim tesknota daje o sobie znac itp....ale juz jak narazie dogadalam sie z P i mam nadzieje ze juz na dluzej....na walentynki dostalam kwiatki.......hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki Doroteczka dzięki za zdjęcia wyglądacie bosko :)córeczkę masz słodziutką rudamaxii powiedz ty mi kochana skąd znasz Anetę Nowacką (Łozińska) tak sie składa ze to moja najukochańsza szwagierka :);) a co do zdjecia to tak naprawdę nie poznałam Cię ;) z tego linka uśmiałam się po pachy:D zuzanka wózek fajny:) My dzisiaj pojechaliśmy do ludzi ....na miasto na zakupy i połazić trochę :) potem korzystając z okazji że mój mąż jest dzisiaj w domku poszłam w ogródeczek porządek robić .... wiosna idzie a u mnie jeszcze liście jesienne ;) teraz odpoczywam całuski i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziorek z Aneta chodzilam do jednej klasy w Technikum Chemicznym:)Jeszcze jeden dowod na to jak swiat jest maly:D Pozdrow ja ode mnie jak bedziesz z nia rozmawiala.Ale sie zdziwi Doroteczka wiedzialam ze bedzie dobrze:DBuziak dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxii pozdrowię dziękuje w jej imieniu właśnie jutro razem z rodzinka przyjeżdżają do nas na tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mialam dzisiaj jechac z dziecmi na ferie:( Konradek nawet to dobrze znosi ze ferie spedza w domku:( Moj kochany mężczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam dam jeszcze jeden dowod na mlosc siwiata, na kafeteryjnych mamuskach na naszej klasie jest moja kolezanka z klasy z liceum;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. I ja zapisałam się do kafeteryjnych mamusiek, moze mnie zaakceptują... aga dziękuję za zdjecia i film, Bartoszek jak mały rajdowiec, Super ,że juz tak duzo umie. Doroteczka i tobie dziekuje za zdjecia,Weronika na nich to taka mała ciekawska dziewczynka, skąd ja to znam. evanikaa co to był za opis na twoim gg? Buchneli ci spacerówkę??? zuzanka widze ze tez kupiłas inna spacerówke niz to Ramatti co rozmawiałysmy. Wózeczek Twojego Bartoliniego super, pewnie lekko się go prowadzi? rudamaxi ja cie nie rozpoznałam na tym zdjęciu i dzięki wiesz za co. madziorek to wy mieszkacie na takiej typowej wsi? Mi się zawsze wydawało,że ty miastowa baba jestes? Wszystkim dziewczynom 🌻 Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co ze mnie za wyrodna matka. Przedwczoraj Karolina zaczęła raczkowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc.... uu Light gratulacje dla Karoli...teraz to juz z gorki, zacznie smigac na czworaka, za chwile zacznie wstawac a juz za chwil kilka biegac! G zabral spacerowke do pracy, w bagazniku...a ja bidna musialam wytaszczyc stary wozek zeby z Kama wyjsc na spacer. Wczoraj Kama jak zasnela o 17 tak obudzila sie o 0:20 dostala butle i poszla dalej spac. szok...wymeczyla sie wlasnie ciaglym smiganem na czworaka, wdrapywaniem sie..... ojjj i ja sobie sprawdze kafeteryjne mamuski...a co mi tam! Ide troszke poodpoczywac bo dzisiaj znowu mamy gosci. Przyjedzie Kamy mlodsza ciocia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedziele z lozka:O Gratuluje karolci raczkowania A moja dalej nic ,moze zaczne ja odchudzac to pupa bedzie lzejsza i nie bedzie jej ciazyla:P chyba sie poucze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam O jakich kafeteryjnych mamuskach mowicie? Iza jak po kolacji z mezem? Na pewno bylo fajnie.... Zuzanka mi tez sie podoba ten wozek, ktory kupilas i w szoku jestem, ze tylko tyle kosztowal Aga szczesliwego ladowania daj znac jak dolecisz. light blue gratuluje postepu w raczkowaniu Karolinki evanikaa a Kamie postepow w spaniu w swoim lozeczku A moja Maja nie chce mi ostatnio jesc. Juz ktorys dzien z rzedu przechodzi siebie bo jest tak uparta, ze nie mozna w nia nic wmusic. Troche se zaczynam martwic, ze za malo dostaje konkretow bo od 6 dni nie zjadla obiadku. A wczoraj dorwala sie sie do gabki, ktora wczesniej mylam wanne. A tak pilnuje i zamykam wszystko co sie da w szafkach. Jak do niej doszlam ssala juz ta gabke jakas chwile wiec w nocy czuwalam czy aby nic jej nie jest od detergentow, ktore sila rzeczy w malych ilosciach w tej gabce jeszcze byly. A tak poza tym to czuje przesilenie bo miewam zly humor i byle co wyprowadza mnie z rownowagi. Zdazylam poklocic sie z mezem ale i pogodzic tak wiec u mnie tez nie jest zawsze kolorowo. Dobra uciekam robic obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar to chyba tak juz jest w tej porze roku ze wszyscy bardzo czesto jestesmy zdegustowani wszystkim,ale juz niedlugo slonko wyjdzie wszystko bedzie sie budzic do zycia wiec i w ludzi wstapi energia.Oby do wiosny:) a kafeteryjne mamuski to to:D http://nasza-klasa.pl/profile/9202494

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×