Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Ale mam ubaw, moj Bartek jeszcze nie spi, siedzi w pokoju i mowi mamamamamamama a jarek do niego tatatata a bartek nienienienie mamamamamamama :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanika-ja nie miałam jeszcze @,aż do soboty.W sobotę dostałam i o dziwo zero bóli,co przed ciążą było zawsze. Ja jeszcze karmię piersią,ale tylko tak ze 3 razy w ciągu dnia i czasem w nocy.Chociaz w nocy to tylko takie 5 min. memłanie cyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - faktycznie masz wesolo... A ja pierwszy raz probowalam odkladac Kame zeby sama zasnela. Za pierwszym razem zamknelam za soba drzwi, zeszlam na dol, wlaczylam nianie i slyszalam placz....odczekalam 5 minut, wrocilam, dalam buziaka, poglaskalam i zrobilam to samo...nagle w niani slysze lament, tak przerazliwy, ze az mnie serce zabolalo...pobieglam na gore a ona rzucala sie na kolderke swoja z cala zloscia - wzielam ja na raczki a ona taaak kurczowo sie mnie zlapala, ze nie bylam w staniejej odciagnac od siebie. Nie chciala mnie puscic....w takim uscisku zasnela.... szok jakis....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Madziunka...widze, ze Liwia lubi nocne ciumkanie jak moja Kamcia.... Ide sie polozyc....bo jutro znowu bede jak zoooombi! Spokojnej nocki wam zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny evanikaa pomyliłaś mnie z inną Madzią :) ale to nic nie szkodzi :) aga*25** ale masz tuptusia :) słodziak jak się patrzy , w przyszłości łamacz kobiecych serc:) przystojniaczek. dziękuje za zdjęcia 🌼 moja Liwia jak na razie chodzi za rączki , nie chce się jej raczkować ...ale zobaczymy później na razie to by chciała na głowie stawać ;) stare kobitki na wiosce mówią mi że to za wcześnie że Liwia chodzi bo będzie miała krzywe nóżki, ale one nie rozumieją że trudno wytłumaczyć takiemu szkrabowi że nie wolno chodzić , może akurat czuje się wystarczająco silna na chodzenie. Niby nasze dzieci są takie malutkie ale jak się wsłuchamy w dziecko to zrozumiemy co che nam przekazać po przez gesty , czy własne niezrozumiałe słówka:) spadam śpiulkać do jutra wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie doczytalam-GRATULACJE dla Milki za raczkowanie!!! I buziaki dla Tomcia na zachete:-)!!! Madziorek dzieki:-) Bartek za raczki nie chce chodzic woli raczkowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny... aga super filmik......Weronisia z wieeeeeeeelkim zainteresowaniem ogladala chodzacego Bartoliniego... Werka zasnela dopiero o 23.30 no i mam nadzieje ze jutro dluzej pospi.... juz ma 4 zeby na gorze i 4 na dole ale zagryza smoczka tak bardziej na boki i sama juz nie wiem czy to kolejne zebole szykuja sie do wyklucia.....ehhhhhhh ide spac pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka laseczki idę na śniadanko więc tak szybko:) rudamaxii dzięki za serduszko:) ja też Wam wszystkim ślę serduszko ❤️ udanych WALENTYNEK!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czes laseczki Madziunka…ojjj sorrki kochana, pomyliłam cie z Madziokiem….bylam już taaaka senna jak to pisałam… ;) buziaki kochana… A teraz szybko co się wydarzylo. Kama spala cala noc w swoim łóżeczku! Ale mnie zaskoczyla! Ojjj kochana moja….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dniu Waszych Pierwszych Urodzin, w dniu pełnym radości, najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka, zawsze uśmiechniętej buzi, mnóstwa słodkich całusów, i spełnienia wszystkich marzeń!!! Tego z calych sil zyczymy Marysi i Jasiowi!!! Aga i Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Bartek wlasnie zasnal, wiec dorwalam sie do kompa:-) Napiszcie jakie macie plany na dzisiejszy dzien:-) Ja musze zaraz leciec do sklepu po jakas torebke na prezent-nie bylam oryginalna kupilam portfel:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My raczej nie obchodzimy walentynek, symboliczne czekoladki albo kwiatuszki. Za to jutro minie 4 lata odkad poznalam meza - rocznica wirtualnego poznania. W realu zobaczylam go dopiero po miesiacu ;) Przylaczam sie do zyczen! Przede wszystkim usmiechu i zdrowka dla naszej pierwszej forumowej parki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 kochanaa twoim dzieciaczka skladammm nasjerdeczniejsze zyczeniaa niech te pierwszee ich urodiznkiii bedaa pelnee milosci i szczesciaaaaaaaa zdrowkaa rosnijcie zdrowee i takieeeeeeeeeeeeeee duzeee perełkiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem po tygodniowej nieobecności...chyba nawet nie zauważyłyście ;-) przede wszystkim przesyłam wszystkim serduszka na Walentynki, a najwięcej ich kieruję w stronę Jasia i Marysi, którzy kończą dzisiaj pierwszy rok swojego życia. Ależ ten czas leci :-) mx3- napisz co u Was słychać i jak swiętujecie ten dzień :-) ruda_lala- gratuluję Milence raczkowania. Mój leniuszek też w końcu się za to zabrał ;-) chociaż Gabi woli chodzić trzymana za rączki :-) dołączam do grona @ :-) madziorek- spisałam wszystkie przepisy które podałaś i będę je wypróbowywać :-) przesyłam jeszcze całuski do Karolinki (margolcia), która dzisiaj kończy 10 m-cy :-) doroteczka-i jak czuje się Werka? przeszło wszystko? jak fryzura? zdaje się że miałaś iść do fryzjera? aga i flowerska- macie u siebie przepiekną pogodę. Sądząc po tym jak byliście ubrani to musi być naprawdę ciepło. Chciałabym żeby u nas też była już taka pogoda :-) aga-Bartek jak zwykle rewelacyjny...pierwsze kroki już za nim :-) teraz to już na pewno za nim nie nadążysz :-) rudamaxi- jak tam u Ciebie barwy wojenne i siniaki? weronika i maMani- jak się czujecie? byłyście ostatnio na usg? który to tydzień? co do Walentynek to ja kupiłam mężowi kartkę, napisałam wierszyk i jeszcze dałam czerwonego lizaka w kształcie serca. Niestety ja nie dostaję kartek od męża bo jak on to mówi, nie ma do tego głowy ...zaplanowalismy sobie sobotę...wychodzimy albo do kina albo na jakąś kolację :-) w poniedziałek Wiktorka miała zabieg wycięcia trzeciego migdała. Spędziłyśmy w szpitalu 2 doby. Pierwszy dzień Wiki nie czuła się najlpiej i żal było patrzeć na swoje dziecko w takim stanie. Ale drugiego dnia rozpierała ją już energia. W ogóle przeszła to dobrze i teraz nawet wszystko je. Mówi że nic ją nie boli, z czego bardzo się cieszę :-) Gabi ma już zdrowe oskrzela, został tylko wodnisty katar ale nie jest tragicznie. W nocy w ogóle nie ma kataru, tylko w dzień. Ciekawe...Tak więc ogolnie-jest dobrze :-) Gabi raczkuje i wszędzie teraz zagląda. A najwięcej interesują ją kable przy komputerze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie krotko dla naszych pierwszych roczniaczkow duzo zdrowka,milosci na kazdy dzien i by Pan Bog stawial na waszej drodze tylko dobrych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz smutna wiadomosc od LightBlue,wkleja wam cala wiadomosc z GG Anka-LightBlue 5:49:46 Rudzielcu kochany, pozdrów ode mnie kwietniówki,na razie nie mam sił, aby z wami pisać.Wczoraj w wypadku zginął mój 23 kuzyn... Anka-LightBlue 7:18:44 http://www.tvn24.pl/-1,1538776,wiadomosc.html mój kuzyn to kierowca audii i on spowodował ten wypadek Anka-LightBlue 7:19:26 przepraszam ze do ciebie napisałam, ale ciebie mam jako 1 w gg Ania bardzo Ci wspolczuje ,calym moim serduchem lacze sie z Toba i cala twoja rodzina w bolu.Jest tyle slow ale ja teraz po tym wszystkim nie wiem co jeszcze ci napisac.Jedno wiem czas i jeszcze raz czas potrzebny by zalagodzil rany z powodu tak drastycznego odejscia bliskiej osoby.Wspolczuje i jestem z wami .Ania mi zawsze pomaga jak mowie ,wiec jesli potrzebujesz kogos z kim moglabys o tym pogadac czy tez by tylko cie wysluchal to ja sluze swoja osoba.Trzymaj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku :( straszny ten wypadek :( co chwile jakies wypadki :( az przykro ogladac :( Aniu trzymaj sie dzielnie :* 🌼 izuś ja na badaniach nie bylam bo nie mam kiedy. Moja Mania na AZS i narazie ganiam z nia po lekarzach smaruje itd. Duzo zamieszania z tym ale juz widac duzą poprawe :) Lekarz mnie ochrzani bo na 20 mam do niego isc i miałam badania porobic na toxo i inne a nie zrobila nic. Nawet na usg sie umówilam dopiero na marzec bo takie były terminy a lekarz chcial zebym zrobila przed 20 lutego... Ale dzidzia rosnie sobie i powiem wam ze jak nic bedzie dziewczyna :) Jak sie urodzi to wam napisze co i albo wyjdzie na moje albo powiecie ze marna ze mnie wrózka ale ja czuje ze 100% dziewczyna jak nic :D:D:D:D pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light blue bardzo mi przykro. Trzymaj sie dzielnie i wspieraj najblizsza rodzine bo takiego wsparcia na pewno potrzebuje. Aga nie moge sie nadziwic jak Bartek fajnie chodzi. Super, ze jest taki zdolny. madziorek i mika dzieki za zdjecia. Iza czyli Wiktorka ma zabieg za soba. Trzymam kciuki, zeby to oznaczalo koniec chorob u dziewczynek, przynajmniej tych przynoszonych z przedszkola. Wczoraj zauwazylam, ze pekla folia na budce u wozka wiec poszlam zaniezc na reklamacje. Nie wiem czy mi uznaja ale nie po to kupowalam tak drogi wozek zeby musiec samemu przy nim kombinowac i moze sklejac tasma :-) I jeszcze wszyskiego naj dla Marysi i Jasia w dniu 1. urodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez składam zyczenia dla slodkich blizniaków :) jak ten czas szybko przelecial niedawno zastanawiałaysmy sie ktora pierwsza urodzi a tu juz maluchy powoli koncza roczek :) za niedlugo drugie blizniaki zdmuchną świeczke na torcie :) a i za foteczki dziekuje :) poogladalam sobie wszystkie :) fajne te nasze dzieciaczki pocieszne takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Light Blue
Aniu, kochana - to straszne!!!!! Bardzo mi przykro z powodu Twojego kuzyna, trzymaj się cieplutko kochana. Rudamaxi - Ty ostatnio same złe wieści masz dla nas. Mam nadzieję, że u Ciebie i Konradka już lepiej... Najsłodsze, najdroższe i najbardziej kolorowe życzenia dla Jasia i Marysi z okazji ich pierwszych urodzin!!! Mam nadzieję, że mamusia da Wam skosztować troszkę torciku... Mamani - no to ciekawe jaka z ciebie wróżka? Izawik, nas też czeka ten zabieg latem - Kamil ma trzeci migdałek do wycięcia. A wcześniej jedziemy z Milenką na śniegowanie naczyniaka - w kwietniu. kar79, my właśnie jesteśmy na etapie zakupu wózka - parasolki. Już sobie upatrzyłam i mam nadzieję, że juto lub w poniedziałek go kupimy. A myśmy z mężem zaszaleli na Walentynki: ja kupiłam mojemu A. Płaszcz jesienno zimowy (taki z odpinaną podpinką i koszulę z bon prixu ) a ja dostałam perfum, o którym od dawna mu przebąkiwałam. Dziękuję za wszystkie dowody sympatii w dniu św. Walentego... JA TEŻ WAS WSZYSTKIE UWIELBIAM, DZIEWCZYNY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesoooo, sorki - powyżej to ja. Tylko tak intensywnie myślałam o Ani, że wpisałam jej nick nie w tekscie, tylko w pseudonimie - Aniu, sorki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bozee drogii Aniuuu skladam kondolencje tragediaa trzymajcie sie calaa rodzinkaaa jej osttnio same zlee wiescii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ukochany słuchaj proszę, dziś życzenia Ci przynoszę. Żyj szczęśliwie i wesoło otoczony szczęściem w koło. Abyś miał pogodne dni, z głębi serca życzę Ci. Tego z całego serduszka życzymy Marysi i Jasiowi!!!!!!!!!!!!!!!!! Light................Ci, co odeszli-zawsze są z nami! A będą dotąd, dokąd będziemy o nich pamiętać... A nasze wspomnienia będą tym piękniejsze, im więcej trudu włożymy w ich pielęgnowanie.........Aniu jestem przy Was myślami całym sercem, łącząc się z Wami w całym trudzie jaki przyszło Wam niezasłużenie nieść.......... ruda_lala gratulacje dla Milenki raczkowania!!!!!!!!!!!!!!!!!! kamka1000 Twoje słowa są trochę nie na miejscu .....czasem warto się zastanowić co się pisze...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu bardzo bardzo Wam wspoczuje! Widzialam film-straszny wypadek! Ogromne nieszczescie:-( Ruda lala jaka parasolke wybraliscie? Ciesze sie,ze obdarowaliscie sie z mezem fajnymi prezentami:-) To ja tez sie pochwale, ze dostalam srebrny lancuszek z serduszkiem, czekoladki i likier Sheridan\'s. Ten ostatni prezent to dlatego,ze Jarek pracuje w hurtowni alkoholi;-) Flowerska, wiec Wy jutro obchodzicie swoje Walentynki:-) Z tej okazji zycze Wam aby Wasza milosc byla zawsze tak wielka i abyscie zawsze tworzyli tak wspaniala rodzinke jaka ogladamy na zdjciech, ktore nam wysylasz! Izawik zauwazylysmy,ze Cie nie ma i cieszymy sie,ze juz jestes:-) Dzieki Bogu,ze dziewczynki dochodza juz do siebie!!! Pogoda nam sie niestety skiepscila:-( Buzikaki dla Karolci z okazji 10 miesiaca! Kar mam nadzieje, ze reklamacja zostanie uwzgledniona!!! MaMani jeszcze raz gratuluje zwyciestwa w konkursie! A co do dzidzi to moze Cie zaskoczy i bedzie Mania miec braciszka:-) I jeszcze raz dziekuje za komplementy zwiazane z moim lobuzem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mod_essa dziekuje za zrobienie porzadków.Komentarze skretynialych bladzi jak smieci najlepiej wymiesc i wyrzucic:) Izawik widzialysmy ze cie nie ma ,ale choroba dzieci troche absorbuje wiec cie nie atakowalysmy.Wiedzialysmy ze do nas wrocisz kochana:D.Ucaluj swoje kobietki i oby juz byly zdrowe. A ja nadal nie widzialm Bartoliniego bo cos mi sie nie otwiera:(Aga wiesz ze sie teraz widzimy jak przyjedziesz do Polski?:) co do @ to ja tez jeszcze nie mam,ale moja ksiezniczka palaszuje jeszcze na calego cycusia:D co do moich kolorkow troche zchodza od wczoraj chodze na rehabilitacje na najwiekszych krwiakach porobily mi sie zapalenie zyly wczoraj w dwoch miejscach dzisiaj juz niestety w trzech .Powiem wam ze po tej rehabilitacji jest jeszcze gorzej:( Bardzo mnie boli prawa noga o odzywa sie codziennie kregoslup.Ale dam rade. Ja dzisiaj pojechalam pierwszy raz po wypadku na uczelnie w :kapciach:D,z kilogramem pudru na twarzy -ale upragnionego efektu i tak nie osiagnelam:( i w bardzo pochmurny dzien z okularami na nosie .Zlozylam zwolnienie i podanie o przedluzenie sesji i ostatni egzamin mam zdac do 15 marca:D Wdrodze powrotnej poprosilam wujka by sie zatrzymal w miejscu wypadku.Wczoraj minal tydzien a barierka nadal urwana wbite tylko slupki ostrzegawcze.Widok nie zaciekawy.Zapalilam tez pod drzewem swiatelko. Doroteczka wiem czemu tak jest ,jestes rozdrazniona ,przykro ci ze rodzice tak daleko ,a Weronika kolejny miesiac zycia ma za soba i nie wie jak to jest byc w objeciach rodzicow mamci.Ty tesknisz i jest ci z tego powodu zle a twoj P.nie za bardzo chyba to wyczuwa.Mam nadzieje ze specyfika dzisiejszego dnia wszystko zmieni a jezeli nie to moze szczera rozmowa?Glowa do gory wiosna juz blisko a jak wiosna to wszystko rozkwita i uczucia tez od nowa rozkwitna kolorowa tecza a ich szarosc zimowa zniknie. Evanika grunt to uwierzyc w swoje dziecko.Widzisz jaka Kamcia zrobila ci Walentyke:D flowerska strasznie nas ostatnio zaniedbujesz😭 21 jak tam twoje skarby? I jak tato? milenka ruda ciocia gratuluje ci raczkowania:D kar reklamacja bedzie a jak nie to zawsze mozesz sie odwolac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×