Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

a moja Iza jest z 29 kwietnia więc blisko :) byliśmy 2 tygodnie temu na kontroli. jak narazie wszystko dobrze. liczymy że sam się cofnie ten refluks. ortopeda nam powiedział że refluks może opóźniać naukę chodzenia ale mówi że nie widzi żeby coś było nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronika juz sobie obmyślilam jak kupic to samo za 200 zl :D:D zjeżdzalnia http://www.allegro.pl/item308811826__just_fun_nowa_zjezdzalnia_yogi_wyprzedaz_.html basenik http://www.allegro.pl/item313017864_basenik_placyk_z_zabawkami_i_dmuchanym_dnem.html pileczki razy dwa http://www.allegro.pl/item309409106_pileczki_do_basenu_basenow_50_szt_7cm_sred_.html za wszystko wyjdzie 208 zl :) razem z kosztami przesylki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc... w koncu znalazlam chwilke. Jak juz sie chwalilam ( moze i nie) mam trzy dni urlopu! Ojj moglabym siedziec z Kamcia caly czas i nie musialabym pracowac! Jak ja tak bym chciala... Light - wczoraj pytalas sie o srodki piorace dywany, bo Karola cala jest brudna przez raczkowanie. A Kama no coz, tez! Staram sie myc podlogi co drugi dzien, odkurzam dywany codziennie i co? I po jednym dniu rajstopki i skarpetki sa do prania. Weronika - zartownisoia...ja nie mam @, ale z innych powodow niz wy! ;) hmma tak po krotce o mnie...Evanikaa (Ewa) ma Kamcie, ostatnia z ferajny kwietniówek, boz 30 kwietnia! mieszkam? no coz, jeszcze do niedawna w miescie, ale przeprowadzilam sie 5 km od miasta nad jeziorko miedwie! Pracuje, chociaz wolalabym siedziec w domku i zajmowac sie moja mala rodzinka! Nie jest to praca marzen, ale majac kredyty nie moge byc wybredna (chociaz szukam innej)! Wczoraj mialam odwiedziny mojej cioci i jej córci (7 miesiecy - to ta ktora jest ciocia mojej Kamci)..ale Kamuch ja rozbawiala, jak zacieszala i robila wszystko zeby Iga sie z nia bawila! Wkleje pozniej fotki zeby wam pokazac moje aniolki! Kar - moja mala ma jednego Teletubisia ale nie chce sie nim bawic, wiec siedzi w kacie! A co kupie na roczek? Nie mam zielonego pojecia! Szczerze powiem, ze nie zastanawialam sie jeszcze - kwiecien, w dodatku 30 jest jeszcze daleko!! Niemniej jednak zgodze sie z Weronika, ze gdyby Kamcia dostala krzeselko do karmienia bylaby bardzo zadowolona. Za kazdym razem gdy chce kupic mam dylemat, bo jednak one kosztuja ponad 250 zl, a ostatnimi czasy musimy troszk spinac pasa... Rudamaxi - trzymam kciuki za egzamin! Izawik - ojj wiem co mowisz...ja tez ostatnio (2 lutego) bylam na takiej nocnej nasiadowie u znajomych. I tak jak ty tez chcialabym wiecej takich wyjsc! A to prawda co mowisz, rfajowo byloby spotkac sie w realu!! Ale wy macie przejscia z tym chorobami dziewczyn! Madziunka - ojj widze, ze tez nie wesolo u was bylo! Gratulacje dla chodzacego chlopa! Kama padla mi dzisiaj jak kawka....Dziewczy powiedzie mi jak to jest z tym danonkami? Moja ciotka wczoraj przywiozla Kamci czteropak, i walnela tekst, ze jej Iga wciaga je na deserek. Ja jej na to, ze przeciez danonki sa od 3 roku zycia...a ona mi na to, ze bez przesady, ze kiedy tylkokarmilo sie niemowleta mlekiem krowi rozcienczanym z woda a my teraz panikujemy na kazdym kroku! CZy wy dajecie jogurty, danonki i onne tego typu przysamki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja daje danonki do sprobowania a Maja je uwielbia- jak Kuba je (3 male co rano) to stoi przy nim i czeka na puste opakowanie, zeby mogla sobie polizac :} Daje jej za to Activie naturalny jogurt i Nestle Yogo. MaMani sprytna jestes z ta zjezdzalnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanika ja nie daje. tzn mała ze 3 razy jadla. moja lekarka twierdzi ze lepiej jogurt albo jakis serek homogenizowany smakowy... danonki baaaardzo czesto powoduja uczulenia u dzieci. No ale zeby sie przekonac czy uczulaja to musisz sprobowac. Ja narazie nie daje nic z mleka na wszelki wypadek do czasu az sie wszystko wyjasni- czyli do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm czyli moze sprobuje dac Kamci jakas jogoeblle.... musze teraz ochlonac... jestem cala zaplakana... otworzylam link jaki Rudamaxi ma w stopce na GG i sie poplakalam, jak przeczytalam historie Majki! Ech strasznie doswiadcza zycie niektóre maleństwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja nie czytam takich rzeczy i nie ogladam takich blogów. zal mi tych dzieci ale wiem ze nijak nie moge im pomóc a moge tylko swojemu zaszkodzic w ten sposób :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki sorki ze sie nie odzywam ale przyjechała do mnie rodzinka i tak za bardzo nie mam czasu na pisanie . teraz dorwałam na parę minut kompa . obiecuje ze wszystko nadrobię :) milej nocki :) będę za tydzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj napisalam dluuugiego posta i mi go wcielo w przestworza sieci :( Od soboty wieczor tomus goraczkowal, bylismy wczoraj u lekarza i okazalo sie, ze ma zaczerwienione gardlo. Juz dzisiaj goraczka puscila ale wciaz nie kaszle i mam nadzieje, ze tak zostanie. Moj maz zdal wczoraj za pierwszym podejsciem egzamin na prawo jazdy na ciezarowy wiec nazywam go teraz tirowcem. Dobrze, ze ma to za soba bo widzalam, ze juz nie mogl patrzec na te testy i przepisy. Odliczam powoli dwa tygodnie do wyjazdu do poslki, tak sie ciesze, odetchne troche i zadowole dziadkow, bo bardzo sie za wnusiem stesknili. A moj malec konczy dzis 10 miesiecy. A mnie sie wydaje, ze od porodu minely 3 lata. Rowiesnikom skladamy najlepsze zyczonka, zdrowka i usmiechu na twarzyczkach 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ moja Weroniska tez dzisiaj skonczyla 10 miesiecy i naprawde nie wiem kiedy ten czas minal?!!!! jesli chodzi o teletubisie to one nic nie robia a ten ekranik to tylko takie cos czarne i trzeszczy jak sie go dotyka....a werka je lubi....ale musi miec humorek to te wtedy przytula....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka 100 lat dla weronisi 🌼 :) juz niedlugo sie nam posypią roczki :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZDAŁA EGZAMIN!!!!!!!!!!!!!moje gratulacje kochana, należało Ci się to jak nikomu na świecie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wogle, to witam :) W tej chwili wpadłam jak po ogień :P Weronika i Tomaszek 🌻 Uciekam robic pizze. Karolina odkąd zaczeła raczkowac zajmuje mi 100% mojego czasu, dzisiaj zaczeła się podciagac i stwac przy czym popadnie. Oczy trzeba miec dosłownie na około głowy.:D Rudamaxi dzieki,ze sie odezwałas, teraz chociaz mam twój nr telefonu :D Ahaaa nie wiem, czy to tylko ja mam takie wrazenie,ze mnie się omija szerokim łukiem na kafeteryjnych mamuśkach, bo dziewczyny inne tam są .... A zresztą nie wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light blue nie rozumem co chcesz powiedzieć odnośnie tych kafeteryjnych mamusiek???? Gosia moje gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny melduje sie:-) Gratulacje dla postepowych dzieci, czyli Karolki i Marcelka i oczywiscie buziaki dla jubilatow!!! Evanikaa ja Bartkowi daje Danio i Jarek kupil mu wczoraj monte a na opakowaniu napisane,ze od 3 r zycia i wyslij go gdzies na zakupy:-( Flowerska gratulacje dla meza! No i oczywiscie wielkie GRATULACJE dla GOSI!!!! Izawik, super ze wieczowr Wam sie tak fajnie udal i przykro tylko,ze Gabi znow jakies cholerstwo dopadlo:-( Ja o pobycie to chyba napisze jak wroce, bo teraz ciagle mi czasu brakuje;-) Buziaki gorace!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmmmmm od czego zaczac? Boszzzzzzzzzzzzzzzz jak sie ciesze jestesm na 10 SEMESTRZE!!!!!!!!!:D Dziekuje za gratulacje -jestescie kochane. LightBlue dziekuje za przekazanie wiadomosci ,a co do telefonu jakbym wiedziala ze mojego nie masz to juz bym dawno dzwonila. KWIETNIOWKI 2007 WZYWAJA DO POMACHANIA LAPKA NASTEPUJACE OSOBY:mx3 21 natka nikolla moli mika justa Ania75 flowerska sarita koala-79 kohannah kapikapi Aprilka Colliee Dla Tomusia,Weroniki,Kasi,Julity wszystkiego najlepszego ale przede wszystkim duzo zdrowka z okazji 10 miesiaca życia.❤️❤️❤️❤️ Aga aby Twoj pobyt w Polsce uplynal ci milo,i by jedna osoba Cie nie denerwowala;) Flowerska fluidki zdrowotne dla Tomusia.I gratulacje dla tirowca;) Mamani Konrad wlasnie choruje na basen z pileczkami:) Evanika kciuki pomogly-dziekuje🌼 Lightblue gratuluje postepow Karolince.I zycze wytrwalosci;)I wiesz ze jestem z Toba🌼 Co do danonkow -wczoraj dalam niuni pierwszy raz mialam jej dac troszke ale moj glodomorek tak plakal jak przestalam dawac ze wkoncu zjadla dwa.Ale wszystko jest ok:) Madziorek2 pozdrow szwagierke i zycze wam dlugich pogaduch:) Marcelku tobie tez szczerze gratuluje postepow🌼 izawik fajnie ze moglas sie chodz troszke zrelaksowac,tez maze o jakims relaksie,ale dobrze ze mam to co mam.Moc fluidkow dla Gabrysi. Sorki ze tak pozno ale mielismy mala uroczystosc w domciu po moim powrocie z Uniwerku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pomachania chociaz lapka mialam napisac ruda_lale a wiedze ze napisalam flowerska------to jakis chochlik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nic rudamaxii. Jak juz jestem to moge pomachac hehe :) Tomek dal nam dzisiaj popalic w nocy. Nie spal od 12 do 3.30 i juz oboje nie wiedzielismy co z nim zrobic. Malo nie ryczalam juz z nerwow. Jak w koncu przespie cala noc to chyba pojde do czestochowy na kolanach tyle, ze z londynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Ruda maxi gratuyluje zdanego egzaminu. Juz chyba od jutra bede miala internet w koncu HUUUURARRRRAAA Aga badz mila dla tesciowej ;) Pracuje teraz na zastepstwie u mojej siostry w Poradnie Psychologiczno - Pedagogicznejboshe ale ludzie maja probemy z dziecmi, przyszla wczoraj matka dziewczyny ktora wazy 39 kg a jeszcze 3 m-ce temu wazyla 89 szok, co robi tv z dziecmi. Bede pisala wiecej juz niedlugo, posle jakies fotki nowe Bartka bo pewnie juz go zapomnialyscie :) sto lat dla solenizantów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zapomnialam pogratulowac zdanego egzaminu. Podziwiam, ze masz na to czas checi i dajesz rade pogodzic wszystko razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, czy ktores kwietniowe dzieci przechodzily trzydniowke? Bo wlasnie przebieralam tomka i jest caly zsypany drobniutkimi kropeczkami, lekko czerwonymi. Nie wiem czy jego to swedzi i czyms posmarowac czy zostawic????? Od poczatku poejrzewalam trzydniowke bo niby skad goraczka bez innych objawow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska moja Werka miala 3dniowke.....nic nie rob z krostkami....same znikna.... to juz koniec choroby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska-marcel też miał trzydniówę.Wysypka zejdzie sama po 2-3 dniach.Marcel miał obsypane całe plecki,brzuszek i główkę.Drugiego dnia zeszło trochę na nóżki. Marcel też nie śpi po nocach.Kręci się,płacze i tylko chce pić.Jest lekko ubrany,przykryty cienką kołderką.Nie wiem co mu jest.Ja też od jego narodzin nie przespałam jeszcze ani jednej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam 🌻 Dobrze, ze chociaz wiem juz co sie dzialo. Tomek jest wciaz marudny i nie ma apetytu. Mam nadzieje, ze to szybko minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloo kobietki macham do Was machu machu:D:D: tak jak wczesniej pisalam chlopcy maja obustronne zapalenie oskrzeli wczoraj odstawilismy antybiotyk drugii z kolei poniewaz po zinnacie pojawły sie wymioty po odstawieniu anybiotyku pojawila sie goraczla 39, 3 kaszel i spowrotem katar zadzwonilam do lekarki wydala skierowanie i na citoo badania wlasnie jestesmy po .. czekam do 14 na wynikii bojee sie .. bozee co znow sie do nich przyplataloo zaczelo sie od trzydniowki pozniej rotawirus zapalenie oskrzeli echh roczek sie zblizaa a w domu szpital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska bez obaw pjawiajaca sie wysypkaa to oznak konca trzydniowki nie ma potrzeby zazywania lekow samo przejdzie blizniaki tez nie miały apetytu Maniatkoo boskie sa te akcesoriaaa dla bob asaaa wpadl mi w oko basenikk bo niestety na zjezdzalnie nie mam miejsca ale basen spokojnie bede moglaa postawicna balkonie evanika Kaperkowi czasami podaje danonka , ale wolii danioo hihih jogurcik naturalny czasami dodaje mu do zupki i deserkow niestety Matii nie mozee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×