Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Filmik z nunu suuuuper. Dzieki. Weronisia z nocnikiem na glowie tez wyglada przezabawnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas Wiktoria choruje i nie mam na nic czasu. Przez cały weekend goraczkowała i miała biegunkę. zawołaliśmy lekarza do domu , bo oczywiście była sobota i nigdzie lekarze nie przyjmowali, a nie chciałam isc z dzieckiem do lekarza ogólnego. W niedzielę jej zaczeło przechodzić a dzisiaj jest jakaś spiaca cały czas i zrobiła już druga kupkę o takiej lekkiej konsystencjii. Już nie mam siły. Nie wiem, co sie dzieje. Zauważyłam ze ma nowego ząbka, ale czy to moze być wina zębów? Przepraszam że tak przynudzam, ale musiałam się wygadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewita mania miala to samo. nawet dzwonilam do spzitala bo cały dzien spala miala gorączke i biegunke... nie wiem co to bylo. zeby jej wychodzily akurat w tym czasie ale nie wiem czy to od zebów czy wirus. ja dostalam nifuroksazyd na te brzydkie kupy i elektrolity i przeszlo po jakims czasie... no i dieta. My wlasnie wrocilysmy z podwórka bo Mani juz sie znudzilo siedzenie na hustawce i targanie gazety na strzepy... ona chcialaby raczkowac po trawie za psem ale jeszcze ziemia wilgotna i sie nie da... chodzic by chciala ale bez trzymania a bez trzymania to nie umie no i efekt taki ze nic dziecku nie pasuje... w wozku nudno na rowerze fajnie bylo na chwilke a potem z niego wylazla... Musze poprosic mojego dziadziusia zeby nam pospawal taki ztelaz na hustawke i jej kupie taka plastikową... bo mamy teraz taka hustawke lawke ale to sie dla dzieci nienadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Paulinka.No to chyba miały nasze dziewczyny to samo.My dostałysmy tabletki isoprinosine czy jakos tak i lacid. Gorączki juz nie ma, ale jest jakaś marudna i nienaturalnie spiaca. Ech..... A swoją drogą Swietną masz córeczkę. Sliczna jest. Moja jeszcze nie chodzi. Zasauwa na czworaka i wyglada na to ze to jej wystarczy, a ja bym juz chciała zeby poszła na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewita moja tez nie chodzi bo jej dupcia ciązy zabardzo i ciagnie ją do ziemi :D:D ale jej sie zdaje ze juz sama chodzi fruwa biega i wogóle wszystkie rozumy pozjadala i jak chce sie jej pomóc czy cos to krzyk i pyskowanie... :D:D:D Oj ja tez bym chciala zeby juz chodziła bo wiem wiem ze za takim tuptusiem to trzeba biegac i oczy miec dodokola glowy ale jednak dla mnie to juz by bylo duze ulatwienie :) Dziewczyny te ktore juz mialy "roczek" jakie zrobilyscie torty a te ktore to dopiero czeka czy macie jakies pomysly? szukam czegos fajnego i łatwego i nic nie moge wymyslec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani a jaka dietke stosujesz, bo u nas dzis tez problem smierdzacy sie pojawil? Tyle, ze ja narazie do lekarza to nie mam nawet po co isc:-/ Ja mysle,ze to od zebow moze byc. No i wlasnie nie wiem co bartowi do jedzenia dawac? Napisz prosze. Ewita wlasnie dzis sobie myslalam o Tobie i natce, bo sie nie odzywalyscie dawno. Zdjec jeszcze nie widzialam, zaraz to naprawie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus taka skąpą troszke :D:D na śniadanie dostaje mleko isomil sojowe przeciw biegunce na 2 sniadanie chleb bez masla i wedlina z indyka na obiad przetarte warzywa ( marchewka, ziemniacezk, pietruszka) i kawałek kurczaka lub cieleciny zmiksowane na papke :D:D na kolacje mleko i wieczorkiem przed snem mleko w miedzy czasie chrupki kukurydziane do picia kompot z jablek albo herbatka owocowa zadnych soczków bo jej sie po nich odbija... nie wiem dlaczego bo przeciez te soczki gerbera jablkowe po 4 miesiacu są pasteryzowane a tak mi ja po nich hepie ze az mi jej szkoda. no i taka to dieta... teraz jak jej brzydkie kupy przeszly to od czasu do czasu dam jej jogurtu jakiegos kilka lyzeczek albo surowego jablka do raczki zeby sobie pomamlala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim dziekuje za wszystkie zdjecia!!! Margolcia Karolinka jest sliczna! Ty wygladasz rewelacyjnie a moj Bartek tez ma takie miseczki. Widze jednak, ze wsrod ulubionych zabawek karoli tez znajduje sie krem w tubce;-) Weronisia w nocniku na glowie faktycznie wyglada jakby miala kapelusz! Czapusia slodka! Usmiechy cudne! Monia filmik mi sie strasznie wolno sciaga i czekam z niecierpliwoscia!!! Bartek spi a ja slucham hinduskiej muzyki dobiegajacej od sasiadow;-) Z dzisiejszym obiadkiem ide na latwizne, bo robie racuszki o smaku pizzy, przepis znalazlam na forum i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Paula, to ja daje podobnie ale bez mleka, bo mleko jest fuuu. Tylko nie wiedzialam, czy moge jogurty podac. No i slyszalam,ze przy biegunce nie powinno sie dawac surowego jabluszka tylko pieczone. Jak do wieczora nie przejdzie to wyciagam przywieziony z Polski syropek:-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga moja tez wląsnie nie chciala mleka i lekarka jej przepisala to sojowe isomil ( na recepte 8 zl kosztuje tylko nie w kazdej aptece jest :-/) no i jestem zaskoczona bo baaardzo jej smakuje. jest slodziutkie i zupelnie bezzapachu :) moze sprawdz na bartku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zalamana😭ale o tym za chwile Margolcia filmik sie sciaga a zdjecia superasne tak jak zdjecia Doroteczki z nocniczkiem na glowie tak jak mowila zuzanka ,jak kowboj:D Zuzanka ,izawik i 21 wysylam fluidki I ja poprosze o fluidki:( rehabilitantka mnie zalamala bo ja ciagle walcze z zapalenim zyly na udzie ,i mnie nastraszyla ze tu lekarz raczej juz nic nie bedzie kombinowal tylko zadecyduje o czyszczeniu zyly by nie doszlo do zatoru:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi a co to dokladnie znaczy, bo ja potrzebuje lopatoligcznego wyjasnienia;-) Czeka Cie zabieg jakis??? MaMani jak bede w kwietniu to zapytam juz swojej lekarki co z tym mlekiem zrobic, bo teraz byla na urlopie i bylam u innej. A ja tak mysle,ze po roczku sprobuje jeszcze z tymi smakowymi mleczkami. Choc problem z kakao nam sie rozwiazal, bo Bartek nie chce pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia co to dokladnie znaczy ale pamietam jak sp.zona mojego chrzestnego miala kiedys taki zabieg to jej roscinali i czyscili zyle w srodku:O jakos to czarno widze,a raczej nie widze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia mam nadzieje ze bedzie dobrze i sie obejdzie bez takich drastycznych rzeczy 🌼 justa no nie wiem... ja wiem ze tak jak aga pisala przy biegunce jablka pieczone albo gotowane ( najlepiej z ryzem) a surowe to na rozwolnienie bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justaa dzieki! Faktycznie pierwsze slysze o tym. zawsze mi mowiono, ze na bigunke to pieczone. Ja w sumie to zawsze tre na najmniejszych oczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka mam troszkę czasu bo Liwia pełza po podłodze trochę podnosi pupcie do raczkowania ale daleko jej do tego dzisiaj postanowiłam że nauczę ją raczkować dla niej to będzie frajda bo ja nie zawsze mogę chodzić z nią za rączki a jak będzie raczkować to zwiedzi cały domek sama:) Doroteczka zajefajne zdjęcia modelka i rośnie a z tym nocniczkiem na głowie rewelacja:D rudamaxi ale sie porobiło , nic się niemartw pewnie ten zabieg nie jest taki straszny , a jak jest konieczny to lepiej zrobić bo z żyłami nie ma żartów. musze spadac reszte napisze pozniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej aga bidon fajny, niestety z wada fabryczna :/ ja to mam szczescie po przechyleniu niestety z niekapka robil sie kapek ale i tak go wyprobowalismy tomisiowi najbardziej spodobala sie rurka,ktora mozna fajnie przygryzac, dwa razy pociagnal ale cos mu nie pasowalo,mysle ze w koncu by sie nauczyl teraz niestety wyslalam bidonik do reklamacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie stalo z poczta i nie mam w ogole skrzynki odbiorczej ehh kombinuja z ta wp ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziekuje za slowa otuchy,jestescie kochane. Madziorek zdjecia mam.Livia ma powalajacy usmiech.pod pomnikiem stoisz z mezem i z mama zapewne,bo jestescie bardzo podobne. mika82 obys dostala szybciutko dobry nowiutki bidon Boszzz ogladam reportaz o MIchalku w ekspresie reporterow.Boez jaki sliczny chlopczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi zdrówka :) Też oglądałam ten program, straszne :( Doroteczka wspaniałe zdjęcia :) Urocza córunia 🌼 Monia nunu bomba ;) A ja muszę się pochwalić, że wreszcie nastąpił przełom i Karolka zaczęła raczkować :) wprawdzie jeszcze zbyt szybko się nie przemieszcza ale już doczłapie się tam gdzie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi nie martw sie wszystko napewno sie dobrze ulozy......trzymam kciuki za twoje zylki.... Weronika dopiero zasnela......a od wczoraj znowu zaczyna wyc w wozku....nie wiem czemu....troche podjedzie i sie preguje...moze jej sie nudzi? albo te zebole nastepne ida........bo strasznie zaciska smoczek.... pare razy sadzalam dzisiaj corcie na nocniczek ale nie udalo jej sie wydusic nawet malego sik sik hihih moze zle momenty wybieralam do siusiania do nocniczka hihih jeszcze naklikam maila do mamusi i ide spac papapap p.s. ale mnie wkurza moj P...wrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
269 zdjec przeroznych tortow, mozna przebierac :) kolorowych... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Kolejny dzien sie zaczyna :) dziekuje za fotki tortow są śliczne ale mi raczej chodzilo o przepis :D:D dziekuje za fotki od doroteczki i madziorka. Krolewny jak z bajki :) Doroteczka ławki to do siebie mają ze po jednym sezonie wygladaja jak z horroru i trzeba malowac :D:D czy moglabym poprosic o fotki od margolci? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej już myślałam że necik nie działa bo jest u nas taki wicher i do tego pada, wiec nici z wyjściem na spacer :( zaraz oglądnę torciki i może jakaś dekoracja mi sie przyda:) rudamaxi masz racje to ja z mężem i mama:) nic nie pisałam bo jesteśmy strasznie podobne do siebie:P jak siostry:) jak mogę to też poproszę zdjęcia od margolci:P BRAWO!!!!!! dla Karoli🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka dzięki za zdjęcia niuńka superowa i jaka damcia , a na ławkę nie patrzyłam. Ty też super wyglądasz i świetną masz fryzurkę twarzową :) evanikaa już ma lalki i wózeczek wersja mini i nawet się bawi ale przed sklepem z zabawkami to nie wiedziała gdzie ma patrzeć i paluszkiem pokazywała lalki i piszczała hihihih przechodnie śmiali się ja sama zresztą też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×