Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Juz czuje sie dobrze, troche mam katar i nerki bola, ale goraczki juz nie mam wiec jest juz ok. To fakt pogoda byla dzisiaj cudna :) Bartek dzisiaj jad frytke hehe smiał sie do niej ale chyba nie za bardzo mu smakowoalo. Pewnie zaraz pomaranczewskocza ze daje dziecku frytke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh zuzanka to niech atakuja mnie tez bo po basenie jedlismy i Konradek jadl frytki i Viki tez sprobowala kawaleczek;) Zuzanka a wczesniej mialas problemy z nerkami ? Jesli nie i nic nie slyszalas to polecam fitolizyne,ochydztwo ale mi kiedys bardzo pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka to jest w tubce i to jest z ziol taka jakby pasta.Ja na pol szklanki przegotowanej wody dawalam jedna lyzke rozpuszczalam to i pilam jednym duszkiem starajac sie nie wachac bo zapach ma niezbyt przyjemny tak jak i wyglad ,ale mi pomoglo a mialamjuz kolki nerkowe:O.I jak mi przeszlo to przestalam brac a powinnam chyba brac jeszcze dluzej ,ale skoro lekarz mi mowil ze nie trzeba wiec dalam sobie spokoj i teraz sa efekty:OKamien w prawej nerce😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) kamil_a jeśli nas podczytujesz, to ucałuj Wiktorię 🌻 i ona coraz bliżej roczku. kar, ruda_lala, rudamaxi,i MaMani dziękuję w imieniu Karoli za wpisy na jej blogu 😘 zuzanka,a co się łamiesz,ze dałas Bartkowi frytkę?? Skoro mu smakowała :D madziorek 🌻 Moja bidulka dzisiaj pół nocy przepłakała. 3 zabek jest juz prawie, prawie na wierzchu, ale mimo to daje Karolci popalić. Teraz przydałaby sie kawa, ale tak fajnie lezy nam sie w łózku. Wczoraj wygrałam licytacje http://www.allegro.pl/show_item.php?item=318770769 Karola dostała juz pierwszy prezent na roczek. Od swojej chrzestnej otrzymała wypaśny , pastelowo-brokatowy zestaw do piskownicywiaderko, lopatka, grabki, konewka, foremki. :D A od nas dostanie złotą bransoletkę, którą zamówiłam u złotnika jak Karola mial kilka tygodni. Z reszta ona od jakiegos czasu już nosi tę bransoletkę. Uprzedze pomaranczki, bransoletka dla tak małego dziecka wykonana jest tak,zeby nie drabac jego ciałka i w kazej chwili łatwo ją sciągnąc. A po co tak małemu dziecku zlota bransoletka? U nas w rodzinie od ponad 30 lat kazde dziecko otrzymuje taka bransoletke. :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jal jak zwykle wpadam jak po ogien. Nie wiem jak to jest, ze wciaz brakuje mi czasu, niezaleznie od tego czy jestem u siebie czy w polsce. Spoznione zyczenia dla wczorajszych solenizanmtow - Mani, Szymona i Wiktorii 🌻 Sobotnie 60te urodziny tesciowej (kochanej ;) mamy juz za soba. Mozna odetchnac i zajac sie swoimi sprawami. Dzisiaj wybieram sie z Tomkiem do pediatry. Poza tym w srode gin, w piatek dentysta i fryzjer i tak latam wszedzie. Maz wrocil wczoraj do Londynu i od dzisija pracuje. Przyjedzie na swieta i nas zabierze ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla solenizantow wczorajszych i dla dzisiejszej solenizantki duzoooo zdrowka a za miesiac wielkie swieto:D Flowerska ale masz maraton,ja dzisiaj tez zaliczylam jednego specjaliste o 13 na rehabilitacje,w srode koncze druga ture rehabilitacji i w czwartek znowu wizyta u internisty i chirurga;) A teraz ide myc kwiaty:DSwieta tuz tuz Light kamizelka superasna ja wczoraj kupilam Konradkowi sweterek na zajaczka:) Wieczorkiem wstawie link teraz uciekam na kawke . Buziaczki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki ojej ale sie rozpisalyscie....potem moze was doczytam..... ja tez nie wiem jak ubierac teraz malenka.....dzisiaj albo jutro kupie jej czapke jakas wiosenna bo jakos sie nie zlozylo do tej pory... ale to taka dzianinowa kupic czy z polarku narazie kurcze sama nie wiem ale to przeciez jeszcze nie lato.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja równiez dziekuje za zyczonka ja maniuli ubieram body z glugim rekawem, bawelnianą cieniuśką bluzeczke. ciepla welurową bluze na podszewce i cienka wiosenna kurtkę. do tego rajstopki, spodenki, buciki i cienką czapeczke no i husteczke na szyje... Nie wiem czy dobrze ale cieplo jej w takim zestawie :) Zaraz idziemy na spacerek tylko zupke zjemy :) Dopiero 13 a ja juz marze o 15 zeby Filip wrócil i zebym mogla isc spac... nie wiem czy te moje objawy ciazowe nigdy sie nie skonczą :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani u mnie 12 a Jarek dzis tez konczy prace o 15 i tez nie moge sie doczekac,zeby sie chwilke polozyc, choc w ciazy nie jestem;-) Na mnie chyba wplyw ma fatalna pogoda:-( Od rana wieje i leje. Slonce wyszlo na chwilke i nadzieja we mnie wstapila ale teraz znow deszcz! Poniewaz wczoraj mnie nie bylo to dzis przesylam zalegle zyczonka jubilatom wczorajszym oraz aktualne dzisiejszym 🌼. MaMani po opisie Twojego zestawu wniosokuje,ze ja Bartka ubieram strasznie cienko, bo body z krotkim rekawem, bluzeczke z dlugim, bluze i welurkowa kurtke na podszyciu. Czapke od niedawna zakladam mu z dzaniny ale dwuwarstowa. Na dol spodenki i zapinam mu spiworek. Chyba,ze nie ma slonca a planuje wyciagniecie go z wozka to ma jeszcze rajtuzki. A na rowerku jeszcze nie bylismy, bo czekam na cieply dzien, kiedy Jarek bedzie mial wolne, bo wole go przetestowac z jarkiem na wypadek gdyby cos odpadlo;-) Light fajne prezenty:-) Nasz tez czeka zapakowany;-) Flowerska wiem cos na temat braku czasu w Polsce:-) Rudamaxi podtrzymuje moje zdanie na temat pseudo fachowca:-( Ciesze sie,ze statystycznie Wam sie na osiedlu poprawilo!!!:-) Zuzanka wracajcie z mezulkiem do zdrowka! Madziorek czekam na fotki z wypadu! Kar i Light mi Bartek tez nie daje spac po nocach, wstaje do niego po 3 razy:-( Mam nadzieje, ze to przez zeby i niedlugo znow bede mogla pospac! Justaa autko superowe! A my w weekend bylismy u znajomych i Bartek mnie strasznie zadziwil. Z natury jest raczej dziki a tam bylo 8 nowych osob a on nic, smial sie do wszystkich, przybijal piatki, bawil sie w chowanego i o dziwo kazdy mogl go wziasc na rece:-) Ale sie cieszylam, ze nie przeplakal calego wieczoru:-):-):-) Wrocilismy wczoraj i odsypialismy zarwana noc razem z Bartkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga a mnie sie wydaje ze podobnie ubieramy :) tylko te body sie roznia. bo ty ubierasz kurtke welurowa a ja mam taka przeciwdeszczową wiosenna i ta zaklądam. do spiworka malej juz nie wkladam raczej spaceruje sobie panna za raczke albo rower albo zjezdzalnie, hustawki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani no to faktycznie, ja na spacery nie mam cierpliwosci no i ostatnio pogoda nie sprzyja, wiec Bartek w spiwor zapakowany. Za to widze,ze coraz wiekszego nerwa ma na takie wyjscia.Juz nie moge doczekac sie ciepla!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga a u nas cieplutko :D:D dziewczyny nie wiecie kiedy sie sieje astry? W marcu kwietniu czy maju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tylko nawiaze do tematu ubierania. Moj tomek ma rajtuzki i spodnie, a u gory body z krotkim rekawkiem, bluzka zwykla cos jak od dresu i kurtka - zwykla zimowa. No i buciki. A jak bylo naprawde cieplo to sam sobie sciagal czapke. W porownaniu do malych angoli z moich obserwacji wynika, ze lekko go przegrzewam ;) Przez cala zime tylko raz zalozylam mu kombinezon ale wygladal jak pi albo sigma i dalam sobie spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja to napewno przegrzewam Weronike tak jak czytam jak ubieracie wasze pociechy.....ja dzisiaj zalozylam jej body z dlugim potem bluzke z blugim i cieply polar i kurtke ale ta kurtka jest taka ani zimowa ani wiosenna bardzo....wiec sama nie wiem.......a i troche przykrylam ja kocykiem....a na nozkach ma rajstopki i spodenki...no i butki.... zalegle 🌻 -ki dla solenizantow ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka ja tylko na chwilkę ja też jestem zapominalska i dla dzisiejszych i zaległych solenizantów buziaki:) ja Liwie ubieram w body na kr. rękaw , bluzeczka na dł. rękaw i na to kurtkę wiosenna, skarpetki spodnie ewentualnie rajstopki i spodnie + buciki także bardzo cieniutko. mi samej jest gorąco wiec ubieram Liwie zawsze tak ze ma więcej o jedna rzecz ubraną niż ja (chodzi o bluzy i sweterki) astry sieje sie do inspektu w marcu potem pikujemy i do gruntu w maju albo trochę później koniec kwietnia do gruntu, ja zawsze robie opcje pierwsza roślinki są mocniejsze. spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Madziorek dzieki ci dobry czlowieku :* Ja chce wysiac bezposrednio do gruntu wiec musze jeszcze zaczekac do konca kwietnia :) Wiecie dziewczyny mnie sie wydaje ze zadna z nas ani nie wychladza ani nie przegrzewa dziecka bo każde dziecko jest inaczej wychowane i do innej tepm przyzwyczajone... Moi sasiedzi zawsze sa tacy \"porozbierani\" wczoraj dzieci gonily u nich w bluzkach i bezrekawnikach porozpinanych... ja bylam w cienkim plaszczu i wcale mi goraco nie bylo :) Wszystko zalezy od tego co kto lubi. Jak sie dziecku pot po plecach nie leje, albo nie jest zimne to znaczy ze jest dobrze ubrane :) jeju godz 7 a ja juz na nogach :( Czekam az sie troche ociepli i zabieram sie za umycie okna. Jak filip wróci to go zagonie do wieszania firanki :) Mania tanczy w lózeczku :D:D ta to ma sile... ale tak to jest... wczoraj polozyla sie spac o 17.30!!! i do 6.30 dospala :D:D:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My od 6 nie spimy a teraz sluchamy bebe lilly.....heheheheheh ooooo i kupke Werka zrobila chyba bo jakis smrodek sie uniosl jak do mnie przyraczkowala... ;) MaMani masz racje.....ze kazde dziecko jest przyzwyczajone do innej temperatury....mam dwie kolezanki i jedna zima jak n ie bylo wiatru wozila dziecko w wozku w kombinezonie bez kocyka....a druga w kombinezonie i po szyje zakryla dzidzi kocem i jeszcze takim ala spiworkiem.... ja jestem raczej zmarzluchem....wiec pewnie dlatego troszke cieplej ubieram corcie ale powoli to zmieniam.....przynajmniej probuje... wczoraj kupilismy nocnik Niuni ale niewiem jak mam ja uczyc siusiac na nim....wczoraj troszke posiedziala ale musialam ja ostro zabawiac.......hihihiih margolcia Karolinka jest cudna......a twoj kolor wlosow jest super... kurcze moj kot strasznie teraz lnieje ehhhhh to juz nie sa uroki wiosny.... caluski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dorteczka sadzaj niuńkę rano jak wstanie na nocniczek ja tak robiłam z początku i jeszcze dawałam mnóstwo zabawek :) MaMani 🌼 Lightblue 🌼 miłego słonecznego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wiosna,cieplejszy wieje wiatr... Wczoraj pomylismy okienka i dowiedzialam sie ze sa one niewymiarowe. Chcialam kupic rolety ale niestety wszystkie sa jakies za dlugasne. Bidon czeka na poczcie,ciekawa jestem czy tomi zakuma o co w nim chodzi. Niedlugo to sprawdzimy. Zapowiada sie piekny dzien, a ja nie mam wozka :( Niestety sie popsul i pani z wielka łaską mi go przyjela,maja jeszcze tydzien,zobaczymy Mlodemu wychodzi pomalutku pierwsza dwujeczka. Moj maly kasownik :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do nocniczka to ja tez sadzalam rano po przebudzeniu. Teraz niestety Tomi budzi sie,siada i sie bawi takze jak ja sie obudze to juz dawno sisi jest w pampersie, ale za to po rannym mleczku zawsze jest cos innego w nocniczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Maniula czasem siedzi na nocniczku ale coraz mniej jej sie to podoba bo woli chodzic niz siedziec :D:D umylam okno i wypralam firanki w rekach a teraz wsadzilam w pralke... Siedze i podziwiam przez okno moja sasiadke ktora tez postanowila myc okna... dziewczyny mówie wam jakie to uciazkiwe miec okno w okno sąsiedni dom... Musze sobie rolety sprawic bo juz mnie to wkurza... Okno na cala sciane i zero prywatnosci... Jestem wykonczona... niewiedzialam ze umycie jednego okna odbierze mi tyle sil... Zapowiada sie dzis piekny dzien wiec jak tylko skoncze sprzatac to biore Maniule na spacerek :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc macham z frontu boju;) wlasnie umylam okna teraz jeszcze umyje drzwi wejsciowe i lece na rehabilitacje . Z parkietu odstaja mi jeszcze tylko dwie klepki,bo reszte udalo mi sie wcisnac jak te mi nie wejda to sprobuje je troche zeszlifowac szlifierka;)ale lakier strasznie poodchodzil wiec bez cyklinowania sie nie obejdzie.Ale i tak jest super ,strasznie sie balam o ten parkiet. Moje starsze dziecko pojechalo dzisiaj do opery na \"czerwonego kapturka\"a potem maja jechac do jednostki wojskowej:)Juz czuje jak bedzie \"nadawal \" jak wroci:D Caluski dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka 🌼 U nas wczoraj było ciepło i słonecznie a dziś już znowu zimno :( na spacer więc pewnie nie wyjdziemy. U nas ostatnie dni pod znakiem nowych ząbków. Karolince idą trzy na raz (górne jedynki i 2) Noce mam trochę zarwane bo budzi się biedaczka i ja razem z nią. Wczoraj na noc dałam jej nurofen i było trochę lepiej. Co do ubierania na spacerki to ja zakładam body z długim do tego cienką bluzeczką z długim, rajstopki i kombinezon (taki nie zbyt gruby, na polarku). Mam wiosenną kurteczkę ale wydaje mi się, że jest jeszcze trochę za chłodno na nią. Do tego buciki, czapka i rękawiczki. Wczoraj było dosyć ciepło więc rękawiczki zdjęłam. Ja też jestem zdania, że dzieci są różne i ubranie trzeba dopasowywać do upodobania dziecka. Mi się wydaje że Karoli nie przegrzewam bo jeszcze się nie zdażyło by była spocona na spacerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mika daj znac jak ten bidonik sie sprawuje:-) margolcia nie martw sie u mnie tez pogoda do dupy:-( Juz drugi dzien leje, choc wlasnie przestalo. Zobaczymy na jak dlugo? Bartek dalej marudny ale nie daje sobie zajrzec do buzi, wiec nie mam pojecia co tam sie dzieje u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia zdjecia suuuuper Karolina sliczna, a Twoj kolor włosow rewelka :) fakt dawno nie widzialam Twojej corci U nas pieknie ale co z tego jak my siedzimy w domu, bierzemy przyklad teraz z Milenki, Barto kaszle i ma katar, Radek tez chory ale chodzi do pracy. Doroteczka swietne zdjecie werki z nocnikiem na glowie na poczatku myslalam ze to kapelusz kowboja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak zwykle nie dostalam fotek od margolci :(:( dostalam tylko filmi nunu :D:D:D:D:D i weronisie z kibelkiem na glowie :D:D:D bardzo wam dziekuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×